سوال شرعی

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
سوال شرعی

بسم الله الرحمن الرحيم با سلام ودعای خیر
من کارمند یکی از ادارات هستم ودرشرف بازنشستگی ومقلد آیت الله خامنه ای هستم مديرکل اداره ما برای تمام کسانی که در شرف بازنشستگی هستندچه در استان وچه در شهرستانها برای اينکه به حقوق بازنشستگی آنها اضافه شود وپاداش پایان خدمت بیشتری بگيرند از پستهای بلاتصدی در استان وشهرستانها به نام آنها ميزند که پست خالی است وحقوق کسی ضايةع نميشود وبه عدالت ومساوی برای همه ميزنند وبرای بنده هم که در استان هستم پست یکی از شهرستانها را مثلا کارشناس مسئول شهرستان سرخس زده اند چه حکمی از نظر شرعی دارد
سوال دوم بنده درمورخه 1397/4/1بازنشسته شدم وبنا بر درخواست خودم مقرر شد تا پايان سال بمانم دربرج 5 نامه ای از طرف ديوان عدالت اداری آمده است که هرکس بعد از 1397/4/10باز نشسته شده که شامل من نميشود دو پارامتر در پاداش بازنشستگی او لحاظ نشود که حدود 30 ميليون تومان از پاداش بازنشستگی کم ميشود وچون من بعد اين تاریخ مشغول بکار بودم وهم اکنون هم مشغول بکارم بنابر صلاحديد مديرکل برای من وتمام کسانی که مشابه من است ميخوامند تاریخ بازنشستگی مارا عطف به ماسبق یعنی در زمانی که بازنشسته شدیم بزنند واين دوماهی که همچنان سر کار بودیم وحقوق گرفتيم را از ما به رضايت وامضائ خود ما بگيرند آیا اين کار اشکال شرعی ندارد وخلاف قانون نيست