سوالی دیگر در رابطه با آیه 101 سوره انعام

تب‌های اولیه

52 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

ftmh_mohammadi;195902 نوشت:
لطفا مودب باشید ( انسانی - حیوانی ) یعنی چی !!! در ضمن از کجا میدونید مشرکان بر خدای جسمانی اعتقاد ندارند ( اینگار تورات و نخوندی ) !!! و شایدم اونا با خودشون گفتن خدای جسمانی که میتونه کشتی بگیره لابد میتونه بچه دار هم بشه ( اینگار تورات و نخوندی ) !!! تو قرن 21 ام گاو پرست داریم !!! اینی که شما الان به این حرف میخندی و این حرف رو میزنی بخاطر اسلام هست و گرنه ... سوره بقره آیه 26: بی تردید خداوند شرم ندارد از اینکه مثلی برند هر مثلی که باشد . پشه و فراتر از آن یا فروتر از آن اما کسانیکه ایمان آورده اند میدانند که آن حق از جانب پروردگارشان است و اما کسانیکه کفر ورزیدهاند گویند خداوند از این مثل چه اراده کرده است !!! بسیاری را بدان گمراه میکند و بسیاری را بدان هدایت میکند و جز فاسقان را بدان گمراه نمیسازد ... چه کسانی را هدایت میکند !!! آنانکه اعتقاد به خدای جسمانی دارند ... ( میتونی ثابت کنی تو تاریخ کسی به خدای جسمانی اعتقاد نداشته این گوی و این میدان ) چه کسانی را گمراه میکند و یه عمر علافشون میکند : فاسقان را ......

سلام دوست من چرا از واژه حیوان ناراحت می شی انسان همون حیوان ناطقه
با توجه به این که خیلی وقته به این تاپیک سر نزدم نمی دانم چه گفتم ولی در مقابل سخنان الانت که دیدم باید بگم هرکس دلیل متفاوتی داره یکی خدا رو بت می دونه و یکی همون خدای نامرئی بستگی به مذاهب و اعتقادات افراد داره ولی گفته من اینه که اگه دلیل همه را یکی بدانیم اشتباهه
حالا نمی دانم من چه گفتم و فرصتی هم برای مرور ندارم و دیگه هم نمی خواهم راجع به این مطلب بحث کنم
در آخر این که از زحمات تمام دوستان و کارشناسان محترم سایت تشکر میکنم و همگی را به خدا می سپارم
موضوع قفل شده است