هشدار درباره سال 1433 (2012) در قرآن

تب‌های اولیه

112 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

سلام

دوستان، ذهن خودتون رو با چه چیزایی پر می کنید!!! به جای اینکه به فکر فاجعه باشید به فکر خوبی ها و زیبایی ها باشید تا زندگیتون سرشار از زیبایی باشه.

سلامت و موفق باشید

بهلول;175305 نوشت:
سلام

منظورت ویکی پدیا سایت یهودیاست !

بنده این چیزارو از اینتر نت نیاموختم .

سلام برادر عزیزم.
من شیوه به دست آوردن عدد اول رو قبلا گفتم. البته شما با سرچ تو اینتر نت هم می تونین به اون دست رسی داشته باشین. البته نیازی هم نیست فکر کنم اول دبیرستان بود که اعداد اول رو خونده بودیم یکی رو پیدا کن که اول دبیرستان باشه ازش بپرس.
در مورد ویکی پدیا ظاهرا جناب عالی اشتباه کردی.
این سایت یهودی نیست. این سایت توسط چند جوان متخصص کامپیوتری ساخته شد و با هدف انحلال سلطه مایکروسافت از سرتاسر جهان اطلاعات دریافت کرد و موفق هم شد. این سایت با هدف تجارت علم و خارج کردن علم از حصار عده ای خاص ایجاد شد. لازم به ذکره که بعضی از فعالان دینی ما با رئسای این سایت چت هایی داشتن و راجع به دین ما و هم چنین اهداف اونها با هم مذاکره کردن. اونها تعالیم اسلامی رو در مورد تجارت علم خیلی به اهداف خودشون نزدیک دیدن و به همین دلیل از علاقمندان به دین اسلام و مذهب تشیع هستن. (البته مسلمان نیستن) نام گروهی هم که این افراد عضو اون هستن گروه "گنو"(geno) هست که همونطور که گفتم با هدف مبارزه با سلطه مایکرو سافت یهودیه.
موفق باشین.

به نظر من در این مورد بحث ادامه پیدا نکنه بهتره چون با عدم تحقق اولین نشانه خود به خود اساس بقیه پیشگویی ها متزلزل می شه. طبق قانون مثال نقض در علم ریاضیات اگر برخی از علائم اتفاق هم بیفتد باز هم نمی توان به آنها استناد کرد چون این پیشگویی در یک مورد اشتباه از آب در آمد در نتیجه حکم باطل است..
اما یادمون باشه که ظهورآقا خیلی نزدیکه . عقب نمونیم.

hush dragon;178330 نوشت:
به نظر من در این مورد بحث ادامه پیدا نکنه بهتره چون با عدم تحقق اولین نشانه خود به خود اساس بقیه پیشگویی ها متزلزل می شه. طبق قانون مثال نقض در علم ریاضیات اگر برخی از علائم اتفاق هم بیفتد باز هم نمی توان به آنها استناد کرد چون این پیشگویی در یک مورد اشتباه از آب در آمد در نتیجه حکم باطل است..
اما یادمون باشه که ظهورآقا خیلی نزدیکه . عقب نمونیم.

سلام دوستان گرامی
بنده هم فکر میکنم با عدم وقوع پیش بینی ها تا امروز باید رد شده باشه این موضوع و با عدم وقوع هم نتیجه گیری شد و هم جمع بندی..
یا حق:Gol:

فکر کنم ایشون وقتی داشتند این رو می نوشته اند قبلش پر خوری کرده بود

مطمئنان ایشون درست حسابی نخوابیدند که این ها را مرقوم فرموده اند

سلام خدمت همگی.
این موضوع که درست از آب در نیومد. پس دیگه در مورد اون بحث نمی کنیم. فکر نمی کنم که این موضوع دیگه به درد بخوره. کارشناسا جمعش بکنن بهتره ممکنه عده ای بیان و به اون سر بزنن و مشکل ایجاد بشه.
در ضمن خدمت همه کاربران عزیز عرض کنم که این مطالب استنبات شخصی یا گروهی عده ای از قرآن با دید شخصی خودشون و به دست آؤردن روابطی میان اعداد بود و هیچ ربطی به اسلام نداره. خواهشا این مطالب رو به دین ربط ندین. اعتقادات ما به ظهور همونیه که قبلا بود و کماکان می گیم که به امید ظهور مولا که صد البته نزدیکه.
ظهور خیلی نزدیکه پس مواظب باشیم که از قافله آقا جا نمونیم. آقا داره یار می گیره. پس همه با هم با دل خود فریاد لبیک یا حسین و لبیک یا بقیت الله سر بدیم تا آقا بهمون نظر کنه.
ان شاء الله از یاران واقعی و وفادار مولا باشین.

سلام

اینک معلوم شد نهایت خفسی که توانستند در روز 17 صفر ایجاد کنند یک ترور کور بود این اراذل باید بدانند ایران پراست از این دانشمندان حال چه کامل شده و چه در حال اکمال باید بروند فکر دیگری برای حال نزارشان بکنند که ندای المهدی (ع)از دور بگوش میرسد .

hush dragon;178619 نوشت:
خواهشا این مطالب رو به دین ربط ندین. اعتقادات ما به ظهور همونیه که قبلا بود و کماکان می گیم که به امید ظهور مولا که صد البته نزدیکه.
ظهور خیلی نزدیکه پس مواظب باشیم که از قافله آقا جا نمونیم. آقا داره یار می گیره. پس همه با هم با دل خود فریاد لبیک یا حسین و لبیک یا بقیت الله سر بدیم تا آقا بهمون نظر کنه.
ان شاء الله از یاران واقعی و وفادار مولا باشین.

احسنت والله:Gol::Gol::Gol:
:Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf::Kaf:

به نظر من که جالب بوده قابل تامل

با سلام
جمع بندی:
ضمن تشکر از دوستانی که در این بحث شرکت کردند،به عرض می رسد که دوستی با استفاده از مسائل ریاضی ادعا کرد که سوره مبارکه الرحمن یک روزشمار برای سال 1433 است، و وقایع مختلف سال و نوع رویدادها را علامت زده است.وی همچنین مدعی شد که با شروع از 14 صفر1433 به مدت 306 عذابالهی بر زمین نازل خواهد شد و اوج شدت این وقایع در ماه رمضانخواهد بود.

اما با فرارسیدن این تاریخ آنچه ادعا می شد به وقوع نپیوست.کاربران محترم نیز هر یک به نوبه خود در این رابطه اظهار نظر کردند.
چنانکه عرض شد که:

رسا;174413 نوشت:
1- اینکه انتظار داشته باشیم که همه چیز در قرآن باشد انتظار بجایی نیست قرآن يك كتاب تربيت و انسانسازى است كه براى تكامل فرد و جامعه در همه جنبه‏هاى معنوى و مادى نازل شده است . منظور از همه چيز در آیه (وَ نَزَّلْنا عَلَيْكَ الْكِتابَ تِبْياناً لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ)، تمام امورى است كه براى پيمودن اين راه لازم است، نه اينكه قرآن يك دائرة المعارف بزرگ است كه تمام جزئيات علوم رياضى و جغرافيايى و شيمى و فيزيك و گياه شناسى و مانند آن در آن آمده است، هر چند قرآن يك دعوت كلى به كسب‏ همه علوم و دانشها كرده كه تمام دانشهاى ياد شده و غير آن در اين دعوت كلى جمع است، به علاوه گاهگاهى به تناسب بحثهاى توحيدى و تربيتى، پرده از روى قسمتهاى حساسى از علوم و دانشها برداشته است، ولى با اين حال آنچه قرآن به خاطر آن نازل شده و هدف اصلى و نهايى قرآن را تشكيل مى‏دهد، همان مساله انسانسازى است، و در اين زمينه چيزى را فروگذار نكرده است. علامه طباطبایی می نویسد:« قرآن كريم كتاب هدايت براى عموم مردم است و جز اين كار و شانى ندارد لذا ظاهرا مراد از" لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ" همه آن چيزهايى است كه برگشتش به هدايت باشد از قبيل معارف حقيقى مربوط به مبدأ و معاد و اخلاق فاضله و شرايع الهى و قصص و مواعظى كه مردم در اهتداء و راه يافتنشان به آن محتاجند، و قرآن تبيان همه اينها است (نه اينكه تبيان براى همه علوم هم باشد)
رسا;174413 نوشت:

2- درباره اینکه چه کسی مخلصین را راهنمایی می کند باید گفت که : اولا قرآن در آیاتی تصریح دارد که متقین بخاطر تقوایی که دارند از ناحیه خداوند شایسته دریافت فرقان می شوند و راه را گم نمی کنند. يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ تَتَّقُوا اللَّهَ يَجْعَلْ لَكُمْ فُرْقاناً وَ يُكَفِّرْ عَنْكُمْ سَيِّئاتِكُمْ وَ يَغْفِرْ لَكُمْ وَ اللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ (29/انفال) " وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ"(2/طلاق) ثانیا:روایات متعددی که در منابع شیعه و سنی درباره حوادث قبل از ظهور وجود دارد،اوصاف و ویژگیهای حق طلبان و باطل گرایان در آنها ذکر گردیده است.حتی به جزئیات دیگری همچون زمان خروج سفیانی قبل از ظهور،مسیر حرکت وی،زمان و مکان نزول عذاب بر او و لشکریانش و...اشاره شده است .بعلاوه در هر زمانی برای تشخیص اهل حق از باطل می توان اعمال و عقاید آنان را بر قرآن و سنت اهل بیت تطبیق داد لذا جایی برای نگرانی از این مساله که چه کسی مومنین را راهنمایی می کند وجود ندارد.حتی اهل بیت به ما دستور دعای خاص(دعای غریق) به منظور تثبیت ایمان در آن زمان داده اند.بنابراین عمل به همین قرآن (بدون نیاز به فرمولهای ریاضی و...)و اقتدا به سیره معصومین(ع) قطعا موجب هدایت و نجات ماست.

این موضوع بخوبی نشان می دهد که برداشت شخصی وثابت نشده را نمیشود به نام دین وقرآن معرفی کنیم و در چنین مسائلی باید با عصای احتیاط راه رفت و از هر گونه تحمیل فرضیات شخصی به قرآن دوری جست.
موضوع قفل شده است