کار فرهنگی در زمان حال

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کار فرهنگی در زمان حال
تصویر ناشناس
ناشناس

سلام . میشه یک نفر که در زمینه کارهای فرهنگی فعالیت داره به من کمک کنه ؟
من توی کانون فرهنگی در حال انجام رسالتم هستم . اما بین مسئول کانون با من و چندتا از دوستام که هر کدوم مسئول یک واحدیم هماهنگی نیست . مثلا از دهن یکی از بچه ها می شنویم که امشب کانون هیئت داره ، امروز می خوایم فلان کاری کنیم ، جند ماهی شده جلسه ثابت نداریم ، بچه های کانون رفتند برا خودشون هیئت زدند ، هیئت کانون می اومدند ولی مسئول کانونمون گفت بیان بجای هیئت کانون ، هیئت خودشون رو برگزار کنند یعنی هیئت کانون منحل . حالا به نظرتون من چه کار کنم ، توی این وضعیت که دغدغه کار فرهنگی دارم باشم یا برم ؟
یا علی

ببخشیدا!!!
ولی این بی نظمی ها بین بچه مسلمون ها کاملا!!!!! :Graphic (53):طبیعیه!

اویس قرنی;181365 نوشت:
سلام . میشه یک نفر که در زمینه کارهای فرهنگی فعالیت داره به من کمک کنه ؟

[=Times New Roman]بنام خداوند بخشنده ومهربان

[=Times New Roman]سلام دوست عزیز

[=Times New Roman]اول بنوبه ی خود (بعنوان یک کاربر معمولی) :عرض خیرمقدم وخوش امدبه سایت ارزشمند اسک دین , همراه با ارزوی توفیق :Gol:
[=Times New Roman]دوم : عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن مجدد ایام حزن مسلمین جهان :Sham:
[=Times New Roman]و سوم : بنده چند سالی فعال در چند واحد فرهنگی دانشگاه ومسئول یک کانون مطالعاتی بوده ام . بنظر می رسد پیش نیاز پاسخ دقیق تر به سوال شما مقداری اطلاعات است مثل اینکه شما خانم هستید یا اقا ؟ جوان هستید یا نوجوان ؟تحصیلات؟......در پروفایل شما چیزی مشاهده نکردم.

[=Times New Roman]اما یک پاسخ کلی دارم و ان اینکه اگر واقعا" از ورود به کارفرهنگی هدف مقدسی دارید عقیده بنده اینست

[=Times New Roman][=Trebuchet MS]شرط اول قدم انست که مجنون باشی

[=Times New Roman]با اجازه ی شما معنایی که از این مصرع در نظر دارم را توضیح می دهم :
[=Times New Roman]شرط این است که رابطه ی شخصی ات را با خداوند متعال قوی وعاشقانه کنی اما نه با سلیقه ی شخصی یا ریاضتهای جاهلانه بلکه با اشنایی با سیره ی بزرگانی مثل حضرت امام خمینی (ره) ,فرمایشات امام خامنه ای یا حتی دقت در سیره و اخلاق شهدای گرانقدر دفاع مقدس (که اکثرا" هم جوان بوده اند).
[=Times New Roman]درسی که من از شهدا گرفته ام اینست که برای داشتن موفقیت در هر فعالیت اسلامی تلاش برای داشتن اخلاص و حسن خلق الزامیست .
[=Times New Roman]تقویت رابطه با خداوند براخلاق و قدرت جاذبه ی شما تاثیر می گذارد و انوقت بقول شهید مطهری (ره)اگردر یک جمع کوچک دوستان و جوانان هم کار فرهنگی کنید این جمع کم کم بزرگتر می شود و شما کار بزرگی کرده اید .
[=Times New Roman]بگذریم از اینکه ارتباط با خداوند خودش منبع نوریست که گره های زیادی را از ذهن و کار شما باز می کند . پیشنهاد می کنم اگر علاقه به کارهای مذهبی سطحی یا مقطعی هم دارید ,انجام دهید اما حتما" در طول شبانه روز وقتی را برای انس با خود و خدای خود خالی و ازاد کنید.
[=Times New Roman]ببخشید اگر بیشتر از این کمکی به فکر م نمی رسد اما صمیمانه برایتان ارزوی توفیقات روز افزون دارم , انشالله .

[=Times New Roman]التماس دعا

موضوع قفل شده است