بيان مشكلات فني در اينجا صورت گيرد

تب‌های اولیه

2738 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال

به نام خدا
سلام
ضمن تشکر از دوستان

رحیمی;107379 نوشت:
با پاک کردن کوکی ها این پیغام رفت, خدا رو شکر.

الان وقتی امتحان میکنید مشکل رخ نمیده ؟
seyedziya;107387 نوشت:
حدس می زنم این مشکل برای بعضی دیگه از پست ها هم وجود داشته باشه...

ممنون از اطلاع رسانی رفع شد
مهر آوا;107409 نوشت:
منم دیروز چند بار اسلایدی رو آپلود کردم و هر بار هم آپلود تموم شد ولی فایلی ضمیمه نشد

چه اروری میداد میشه ارور و فرمت فایل رو هم درج کنید
التماس دعا

با عرض سلام فایلهای زیپ شده و با پسوند rar رو چطوری میشه بازشون کرد؟ ممنون :Gol:

با سلام.

Masoomi;107506 نوشت:
الان وقتی امتحان میکنید مشکل رخ نمیده ؟

ممنونم.
خیر, دیگر مشکلی نیست.:Gol:

با کلیک پشت سر هم روی تازه ها, اولی رو میاره, دومی رو این پیغام می ده که صبر کنم و بعدا جستجو کنم, قبلا نیز اینگونه بود.

نقل قول:
در این انجمن باید بین دو جستجو 30 ثانیه فاصله باشد. لطفا" از این لحظه 29 ثانیه صبر کرده سپس مجددا سعی کنید.

با تشکر.
یا علی.

خاتون مهر;107510 نوشت:
با عرض سلام فایلهای زیپ شده و با پسوند rar رو چطوری میشه بازشون کرد؟ ممنون

به نام خدا
با استفاده از نرم افزار

Winrar
کافست در گوگل تایپ کنید
دانلود نرم افزار
Winrar

سلام و درود:Gol:

ایام به کام:Gol:

Masoomi;107365 نوشت:
من این ارور رو ندیدم برای شما چطور رخ داد

میخواستم در آمار پست هایی که زده بودم را ببینم

که این ارور را داد

الان مشکل بر طرف شده:ok:

سپاس گذارم:Gol:

علی یارتان:Gol:

با سلام،
من با قالب DINI که میام اصلا اسکرول بالای صفحه نمیاد و توی اسکرول این پیغامو میده:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'askdin_Admin90N'@'localhost' (using password: YES) in /home2/askdin/public_html/last.php on line 35
Cannot connect to your databas

سلام خسته نباشید

این جناب/سرکار Masoomi کجاند لطفا جواب منو بدید که توپم واقعا پره

ببینید من قسمت دوران طلایی رو درمورد خاطرات شهدا به صورت پاورپوینت در آوردم با عکس شهدا
الان چند روزه امتحان میکنم پیوستش میکنم به صورت اسلاید شو که درش میارم و آپلود میکنم میگه فایل خرابه
به صورت پاورپوینت درمیارم همینو میگه
زیپش میکنم آپلود میکنم صفحه cannot display میزنه چرا اینجوریه؟
در حالیکه در هر سه صورت فایلم روی کامپیوتر خودم نمایش میده
چندین ساعت تو نت برای آپلود کردنش موندم دیگه خسته شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

همچنین به جز چند روز اول خیلی با سایت مشکل دارم
یعنی جوری شده که وقتی میام انقد اوضاع بد میشه که میگم دیگه تو این سایت نمیام

یه دفعه دارم کار میکنم میبینم تمام صفحات اسک دین خود به خود بسته میشه
فکر میکردم مشکل از سیستم منه ولی سایتهای دیگه هم رفتم که سنگین باشند امتحان کردم صفحات همزمان باز بود مشکل برای صفحات اسک بود ولی برای سایت های دیگه نه
لطفا راهنماییم کنید

چرا اینجوریه؟ ADSL ندارم ولی سرعتم انقدرهام بد نیست

بعدم از همین جا هم از همه بزرگواران خواهش میکنم -هرچند فکر نکنم کسی اینجا -که تو بخش امضاشون سعی کنند از تصاویر استفاده نکنند نمیخوام کسی دلخور بشه ولی اینجوری یکم سرعت برای ما بالاتر میره

با سپاس فروان:Gol::Gol::Gol:

سلام دوستان
عرض ادب و احترام
سرور گرامی مهر آوا

جناب Masoomi عزیز یک نفر هستند و بعد از سرور به سرور مشکلات سایت زیاد شده و ایشان در حال برطرف کردن هستند یکی از دلایل این کار هم بالا رفتن سرعت و راحتی کار شما بوده است
به لطف خدا و تلاش های بی وقفه جناب Masoomi عزیز این مشکلات در حال بر طرف شدن هست یکم دیگه صبر کنید درست می شود
اما در مورد مشکلاتان فایل ها را همیشه به صورت زیب اپلود کنید سایزش هم حتما کمتر از 5 مگا بایت باشد البته تو این چند روز آپلود کردن کمی مشکل است
اگر خواستید بنده در خدمت هستم با پیام خصوصی تماس بگیرد هر مشکلی هست جوابگو هستم
با تشکر

به نام خدا
سلام بر دوستان

«Yassin»;107782 نوشت:
من با قالب DINI که میام اصلا اسکرول بالای صفحه نمیاد و توی اسکرول این پیغامو میده:

این مشکل حل شد
مهر آوا;107884 نوشت:
زیپش میکنم آپلود میکنم صفحه cannot display میزنه چرا اینجوریه؟

اون طور که از متن شما متوجه شدم آپلود شده منتها نمایش داده نمیشه ؟ در حالی که مگر فرمتهایی خاص مابقی به صورت آنلاین قابل نمایش نیستند از جمله فرمتی ذکر کردید
اگر مشکل در آپلود هست اینجا رو مطالعه کنید
http://www.askdin.com/showpost.php?p=55992&postcount=13
و در صورت ارور حجم فایل + فرمت + متن ارور رو درج فرمایید
مهر آوا;107884 نوشت:
یه دفعه دارم کار میکنم میبینم تمام صفحات اسک دین خود به خود بسته میشه

این مورد نیاز به بررسی داره ما این همه کاربر داریم ولی این مشکلات رو گزارش ندادند لطفا برای بررسی بهتر با مرورگری که تا به حال در سیستم فعلیتون نصب نکردید امتحان کنید اگر فایر فاکس رو نصب نکردید بهتر هست اون نصب کنید برای تست و سپس هرچند صفحه که میخواید باز کنید اگر مشکل رخ داد گزارش کنید و البته احتمال این هست که مشکل ربطی به سایتی خاص ندارد و ویروس یا هنگ مرورگر مورد استفادتون یا ... این مشکل رو به وجود میاره و از جانب سیستم شماست و الا برای دیگران هم رخ میداد لطفا ارور صفحه مورد نظر رو در صورت رخداد ذکر کنید
مهر آوا;107884 نوشت:
چرا اینجوریه؟ ADSL ندارم ولی سرعتم انقدرهام بد نیست

این سایت رو با بدترین سرعت در شهرستان من امتحان کردم در عید ومشکلات دوستان پاسخ دادم اما کوچکترین مشکل شما رو نداشتم
نقل قول:
تو بخش امضاشون سعی کنند از تصاویر استفاده نکنند

غیر از مدیران امکان امضای تصویری برای کاربران وجود نداره
التماس دعا

با سلام،
از Masoomi برای زحماتی که برای هر چه بهتر شدن سایت متقبل میشن کمال تشکر رو داریم.
با آرزوی موفقیت برای ایشون و تمام همکاراشون.

Masoomi;108015 نوشت:
به نام خدا
سلام بر دوستان

این مشکل حل شد

اون طور که از متن شما متوجه شدم آپلود شده منتها نمایش داده نمیشه ؟ در حالی که مگر فرمتهایی خاص مابقی به صورت آنلاین قابل نمایش نیستند از جمله فرمتی ذکر کردید
http://www.askdin.com/showpost.php?p=55992&postcount=13
و در صورت ارور حجم فایل + فرمت + متن ارور رو درج فرمایید

این مورد نیاز به بررسی داره ما این همه کاربر داریم ولی این مشکلات رو گزارش ندادند لطفا برای بررسی بهتر با مرورگری که تا به حال در سیستم فعلیتون نصب نکردید امتحان کنید اگر فایر فاکس رو نصب نکردید بهتر هست اون نصب کنید برای تست و سپس هرچند صفحه که میخواید باز کنید اگر مشکل رخ داد گزارش کنید و البته احتمال این هست که مشکل ربطی به سایتی خاص ندارد و ویروس یا هنگ مرورگر مورد استفادتون یا ... این مشکل رو به وجود میاره و از جانب سیستم شماست و الا برای دیگران هم رخ میداد لطفا ارور صفحه مورد نظر رو در صورت رخداد ذکر کنید

این سایت رو با بدترین سرعت در شهرستان من امتحان کردم در عید ومشکلات دوستان پاسخ دادم اما کوچکترین مشکل شما رو نداشتم

غیر از مدیران امکان امضای تصویری برای کاربران وجود نداره
التماس دعا

متاسفانه خطوطی که آنالوگ هستند چوی سرعت تبادل اطلاعات در آنها به کندی صورت میگیرد این مشکلات رو دارن جناب مهر آوا باید بدونن بخاطر خط آنالوگی هست که ازش استفاده میکنن و الا اگه خطوط پر سرعت باشه یا همون فیبر نوری باشه احتمال ارورها به صفر میرسه

با عرض سلام و خسته نباشید

نقل قول:
یکم دیگه صبر کنید

چشم حتما

نقل قول:
فایل ها را همیشه به صورت زیب اپلود کنید

این کار رو هم انجام دادم

نقل قول:
سایزش هم حتما کمتر از 5 مگا بایت باشد

این که معلومه

نقل قول:
هر مشکلی هست جوابگو هستم

امیدوارم

من ادمی نیستم که با دو دفعه مشکل بیام شکایت نه خودم به این موضوعات آگاهی دارم

ممنونم از راهنماییتون

اول سلام خدمت شما بزرگوار
و تشکر برای همه ی زحمتهاتون

اینکه تند رفتم به منم باید حق بدید به هر حال شرمنده

نقل قول:

مطالعه کردم و حجم فایل کمتر از 1 مگا بایته وقتی به صورت پاورپوینت آپلود میکنم چه حالا به صورت معمولی چه به صورت اسلاید شو میگه فایل خرابه در حالیکه تو سیستم خودم مشکل نداره
زیپشم کردم و امتحان کردم حتی هیچ صفحه ای هم همزمان باز نبود که cannot display میده
بعد هم من گفتم با دو دفعه مشکل نیومدم اعتراض کنم
نقل قول:
و الا برای دیگران هم رخ میداد

دقیقا به همین دلیل تا حالا صبر کردم و سعی کردم مشکلم رو خودم حل کنم

میدونم عاملش ویروس نیست

نقل قول:
اگر فایر فاکس رو نصب نکردید بهتر هست اون نصب کنید

با اینکه خیلی از سایتها رفتم و این مشکل رو نداشت با همین مرورگر و ویندوز باشه فایر فاکس هم نصب میکنم ببینم چی میشه
ممنونم از راهنماییهاتون

مهر آوا;108241 نوشت:
فایر فاکس هم نصب میکنم ببینم چی میشه

سلام
اگر مقدور هست در صورت ادامه مشکل عکسی از این ارور بگیرید

cannot display
این در روند بررسی موثر هست :Gol:

یارب:Gol:
سلام و خسته نباشید
هروقت تاپیکی مهم میشود برای من دوبار نشان داده میشود.
مثلا اگر 3 موضوع مهم شود برای من 6 موضوع مهم شده است و هر تاپیک را دوبار باز میکند

یاعلی:Gol:

moamma;108891 نوشت:
مثلا اگر 3 موضوع مهم شود برای من 6 موضوع مهم شده است و هر تاپیک را دوبار باز میکند

به نام خدا
سلام
برای من که اینطوریه اگر موضوعی مهم بشه عدد 1 هست اما وقتی کلیک میکنم داخل موضوع میشم عدد هنوز اون بالا باقی هست اگر باز بر عدد کلیک کنم دوباره اون موضوع برام لود میشه و عدد میره
یعنی برای رفع عدد باید یکبارداخل اون موضوع بشید + لود یک صفحه
به هرحال من دوباره پلاگین رو نصب میکنم شاید مشکل شما رفع بشه

سلام ، در مورد گروه ها ، آیا می شه کاربری را که اخیرا عضو گروه شده ، شناسایی کرد؟ یا اینکه مطالبی را که هر یک از اعضاء ارسال کردندرا مشخص نمود؟
در مورد تعویض تصویر گروه با اینکه فایل مورد نظر را ابتدا در گالری آپلود نمودم، سیستم پیام می ده که فایل خراب هست.

به نام خدا
سلام

نیایش سبز;108953 نوشت:
آیا می شه کاربری را که اخیرا عضو گروه شده ، شناسایی کرد؟

خیر
نیایش سبز;108953 نوشت:
اینکه مطالبی را که هر یک از اعضاء ارسال کردند را مشخص نمود؟

به این صورت تفکیکی امکان ندارد اما
امکانی جدید افزوده شد که در جایی دیگر این امکان را ندیده اید ! جهت مشاهده امکان از منوی تازه ها( در نوار بالای سایت ) بر گروه ها کلیک کنید
همچنین می توانید بر پیوندها کلیک و ...
نیایش سبز;108953 نوشت:
در مورد تعویض تصویر گروه با اینکه فایل مورد نظر را ابتدا در گالری آپلود نمودم، سیستم پیام می ده که فایل خراب هست.

آدرس تصویر+نام گروه رو بدهید تا تغییر دهم
:Gol:

Masoomi;109094 نوشت:
به نام خدا
سلام

خیر

به این صورت تفکیکی امکان ندارد اما
امکانی جدید افزوده شد که در جایی دیگر این امکان را ندیده اید ! جهت مشاهده امکان از منوی تازه ها( در نوار بالای سایت ) بر گروه ها کلیک کنید
همچنین می توانید بر پیوندها کلیک و ...

آدرس تصویر+نام گروه رو بدهید تا تغییر دهم
:gol:

سلام ، جناب Masoomi سایت از شما به خاطر امکانات جدید تشکر می کنم، کار ما را خیلی خیلی راحتتر کردید.
در مورد تعویض تصویر هم خدمتتون عرض می کنم که بنده سه چهار تا تصویر را امتحان می کنم تا بلاخره یکی از تصاویر را انتخاب می کنم، برای همین راضی به زحمت شما نیستم.

یک سوال دیگر هم اینکه آیا می شه در گروهها امکان نظرسنجی ایجاد نمایید؟

به نام خدا
سلام

نیایش سبز;109255 نوشت:
یک سوال دیگر هم اینکه آیا می شه در گروهها امکان نظرسنجی ایجاد نمایید؟

متاسفانه خیر

با سلام
پیش از این سایت اجازه ی انتقال مدیریت گروه «كي ميخواد يار مهدي (عج) بشه؟؟؟؟؟» رو از آی دی سرکار «ستايش» به آی دی «گروه مهدي ياوران» نمی داد، با این پیام که این کاربر اجازه ی داشتن گروه دسته جمعی رو نداره، این مدیریت موقتا به حقیر منتقل شد تا این مراحل رو حقیر هم امتحان کنم شاید این بار اجازه ی انتقال مدیریت به آی دی «گروه مهدي ياوران» رو بده، ولی باز همون ارور تکرار شد، حالا خواستم مدیریت رو به خود آی دی سرکار «ستايش» برگردونم حالا برای ایشون هم همین ارور رو می ده! و اجازه ی انتقال مدیریت به ایشون رو هم نمی ده!، یه نکته رو هم بگم که ما احتمال دادیم که شاید مشکل بخاطر ناقص انجام شدن ثبت نام و طی نشدن کامل مراحل فعال سازی آی دی «گروه مهدي ياوران» باشه، اما ظاهرا فعال سازی این آی دی مشکلی نداشته، اما برای اطمینان گفتیم یه بار دیگه این مراحل فعال سازی انجام بشه اما ظاهرا هنوز ایمیلی برای اون آی دی ارسال نشده، به هر ترتیب حالا برای خود آی دی سرکار «ستايش» هم این ارور هست، اگه مشکل انتقال مدیریت به آی دی «گروه مهدي ياوران» حل بشه خیلی خوبه...

به نام خدا
سلام
چه کسی انتقال گروه به شما رو انجام داد به همون فرد مراجعه کنید و یا به یکی از مدیران ٫ کاربران این امکان رو ندارند
ایمیل فعال سازی تنها برای کسانی که نیمه فعالند و ثبت نام رو تکمیل نکردند ارسال میشه نه برای اونیکه مراحل رو تکمیل کرده ...

سلاممم

جناب مدير فني پيام درخواست مالكيت برام مياد ولي وقتي روي قبول يا رد كليك ميكنم اين پيام نشون داده ميشه.

You cannot accept ownership of the specified social group. If you have followed a valid link,

you or the existing group owner may have cancelled the request to transfer the group ownership.

جناب سيد ضياء مثل اينكه قسمت نيست گروه بهم برگرده.

مال خودتون انشالله خيرش را ببينيد.:Nishkhand:

يا حق

به نام خدا
سلام
گروه رو انتقال دادم شما بزرگواران به دلیل مدیر نبودن این امکان رو ندارید

سلام.

تاریخ عضویت سرکار z.sana زده شده است: ۱۳۴۸/۱۰/۱۱

فکر کنم مربوط به همان موقع ها بود که سایت در حال ارتقا بود.:Gol:(چند هفته پیش)

تشکر.

سلام
ممنون تصحیح شد

سلام.

در لینک های "ارسال این صفحه به ایمیل یک دوست یا خودتان" در پایان می نویسد:

www.askquran.ir

سلاممممممم بر Masoomi بزرگوار
من ی سوال داشتم البته قبلا هم پرسیدم شما فرمودید فعلا امکاناتش مهیا نیس

میخواستم بپرسم اگه بخوایم توی گروه ها همزمان با خوندن متن آهنگ بذاریم چطور باید اینکارو بکنم؟
یا تو پروفایل چطور میشه اهنگ گذاشت؟
پیشاپیش ممنوووون از لطف شما

یا علی

به نام خدا
سلام
من دوباره جستجو کردم اما متاسفانه در این ورژن این امکان وجود نداره و شرکت سازنده هم نسخه جدید نداده لذا در نسخه های قبل این امکان رو گذاشتم اما اشکالی در این نسخه هست
در پروفایل امکان مدیریت وجود نداره و اون وقت باید دائم مراجعه کنیم و بررسی و این منطقی نیست و همین طور در گروه ها ...
:Ghamgin:

با سلام و احترام

بنده چند تا از پیام های خصوصی ام رو نشانه گذاری کردم و گزینه ی "انتقال به پوشه ..." رو انتخاب کردم که به حساب خودم یک پوشه جدید برای پرسش و پاسخ های برخی کارشناسان داشته باشم.

پوشه که درست نشد بماند پیام ها هم از دستم رفت و حذف شد :Ghamgin:

میشه کاری کنم که پیامها برگرده ؟

هیچ راه حلی وجود نداره ؟

با تشکر از مدیریت فنی بزرگوار :Gol:

جزاکم الله خیرالجزاء

به نام خدا
شما پوشه ایجاد کردید و کافی بود پیام رو تیک و انتقال به پوشه رو کلیک ...
به نظرم اشتباه کردید تا اینکه ندونید :Gig:کافیه از استادی که مکاتبه داشتید بخواید براتون دوباره ارسال کنه کافیه به پاسخهای ارسالی مراجعه کنه و پاسخ به همه و کلیک :Gol:
امکان برگشت پیام های خصوصی فردی وجود نداره و در زمان های خاص به صورت عمومی بازگشت داده میشه :Ghamgin:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
جناب مدیر موقع آپلود سرور به سرور فایلهایی که از 1.5 مگ بیشتر باشه ارور دیتابیس میده

سلیلة الزهراء;112952 نوشت:
جناب مدیر موقع آپلود سرور به سرور فایلهایی که از 1.5 مگ بیشتر باشه ارور دیتابیس میده

به نام خدا
سلام
به سرور گزارش شد و مشکل رفع شده است اگر مشکلی بود بفرمایید
:Gol:

با سلام

اين لينک را امتحان بفرماييد

http://goleleila.persiangig.com/audio/sheitan/tavakoli-sheitan3(www.goleleila.com).mp3

متاسفانه بعد تغيير سرور از پرشين گيگ نتوانسته ام آپلود سرور به سرور داشته باشم.

البته شايد اين به تغييرات سمت پرشين گيگ برمي گرده...

يا علي:Gol:

به نام خدا
سلام
ظاهرا مشکل رفع شد دوستان امتحان کنند

[="blue"]به نام خدا
موضوع چیست؟
[="red"]روی لینک مزیور (ارسال دعوتنامه) می زنم این پیام می آید؟[/]

مدیر فرهنگی, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید
خروج خانه[/]
آدرس تاپیک مزبور:
http://www.askdin.com/showthread.php?p=114599#post114599

به نام خدا
سلام

مدیر فرهنگی;114601 نوشت:
روی لینک مزیور (ارسال دعوتنامه) می زنم این پیام می آید؟

الان امتحان کنید

[="Blue"]علیکم السلام ورحمة الله
ممنون
[="DarkGreen"]الان درست شده[/]
خداقوت:Gol:[/]

[="blue"]به نام خدا
با سلام وعرض ادب
Masoomi عزیز الان مشکل دیگری برام پیش اومده
اینکه قبلا از قسمت تازه ها
فرهنگی را که انتخاب می کردم
پستها وتاپیکهای جدید ، زده شده توسط کاربران را می دیدم و نظارت می کردم
الان حدود18 تاپیک قدیمی که قبلا رویت شده
والان هم کم رنگ (که نشانه خوانده شدن) هست وجود دارد
نظیر

نقل قول:
طراحی لوگوی سایت اسک دین ( ما منتظریم )-شرکت کنندگان کجایید؟ ( 1 2 3 ... آخرین صفحه)
مدیر فرهنگی 3 دقیقه پیش
بوسیله مدیر فرهنگی 73 4,250 تصاویرمذهبی

دانلود نرم افزار استفتائات+ادعیه و مناجات برای رایانه
مدیر فرهنگی یک ساعت پیش
بوسیله مدیر فرهنگی 2 733 نرم افزار مذهبی

نرم افزار سوالات شیعی
مدیر فرهنگی یک ساعت پیش
بوسیله مدیر فرهنگی 1 466 نرم افزار مذهبی

موضوع مهم : تقدیم به گل نرگس:ختم قرآن و زیارت عاشورا *صلوات خانه اهلبیت*آل یس* ثبت ( 1 2 3 ... آخرین صفحه)

ممنون[/]

یه نکته در مورد سایتمون شاید برای من فقط اینطور باشه چون به دوستانم معرفی کردم گفتن سایت دور باز میشه مشکل برای من هم اتفاق افتاده بود تا اینکه از مرورگر دیگری استفاده کردم چون با فایرفاکس و Ieو سافاری امتحان کردم مشکلم حل نشد تا با گوگل کروم 11 امتحان کردم واقعآ با چه سرعتی با ز می شود و به دوستانم گفتم انها هم امتحان کردند جواب داد دلیلش رو نمی دانم چرا با بقیه با این سرعت کم با لا می امد

[="arial"][="seagreen"]سلام علیکم
عرض خسته نباشید به تمام فعالان اسک دین
چند سوال درباره امکانات سایت:
1.در قسمت اطلاعات و تنظیمات شخصی قسمتی به نام یادآوری رویدادها داریم.این قسمت چطور فعال میشود؟
2.پوشه های که هر کاربری برای خود ایجاد میکند قابل دیدن توسط کاربران دیگر هست؟
3.ظاهرا یادداشت های کاربری هر کسی قابل دیدن توسط دیگران هست و بدتر اینکه دیگران میتوانند در یادداشتهای کاربری او مطلب بگذارند.وقتی این ویژگی در پروفایل هر کسی امکان دارد علت وجود آن در یادداشتهای کاربری دیگر برای چیست؟
بارها پیش آماده که من خواستم لینک فرم ها و سایتهای خاصی را ذخیره کنم به صورتی که سریع قابل دسترسی باشد ولی این امکان با توجه به این ویژگی یادداشتهای کاربری در آنجا ممکن نیست
اگر لطف بفرمایید برای یادداشتهای کاربری حالت خصوصی ایجاد کنید و اینکه بفرمایید این ویژگی در جایی دیگر از سایت ممکن هست؟[/]
[/]

به نام خدا
سلام

مدیر روابط عمومی;117284 نوشت:
1.در قسمت اطلاعات و تنظیمات شخصی قسمتی به نام یادآوری رویدادها داریم.این قسمت چطور فعال میشود؟

این قسمت به دلیل اینکه مبنای کارکرد اون تقویم میلادی هست مورد استفاده قرار نمیگیره و به نوعی غیر فعال هست
2.پوشه های که هر کاربری برای خود ایجاد میکند قابل دیدن توسط کاربران دیگر هست؟

خیر
لطف بفرمایید برای یادداشتهای کاربری حالت خصوصی ایجاد کنید

این امکان وجود داره اما راهی دیگر هم هست که خودم استفاده میکنم و بهتر هست
شما پیام های خصوصیتون رو میتونید دسته بندی یا همون در پوشه های خاص قرار بدید خب کافیه مطالبتون رو یک پیام خصوصی کنید به خودتون یعنی نام خودتون رو به عنوان گیرنده پیام قرار بدید وقتی ارسال شد در پوشه ها و دسته هایی که قبلا ایجاد کردید انتقال بدید اینطوری بهتر میتونید مدیریت کنید و حتی خوانده و ناخوانده جهت پیگیری و ...
چیری مثل جیمیل گوگل ...

سلام ، اگر امکان پذیر هست ترتیبی اتخاذ نمایید که آخرین پست صفحه قبل ، اولین پست صفحه بعد نیز باشد.

با تشکر

نیایش سبز;120927 نوشت:
سلام ، اگر امکان پذیر هست ترتیبی اتخاذ نمایید که آخرین پست صفحه قبل ، اولین پست صفحه بعد نیز باشد.

به نام خدا
سلام
این امکان در خود سیستم نیست شما جایی دیدید این امکان رو ؟ آدرسش رو برام پیام خصوصی کنید

Masoomi;120963 نوشت:
به نام خدا
سلام
این امکان در خود سیستم نیست شما جایی دیدید این امکان رو ؟ آدرسش رو برام پیام خصوصی کنید

سلام ، نه این امکان را در جایی ندیدم ، فقط چون در برخی موارد با ارسال بلافاصله دو پست پشت سر هم ، پست قبلی در آخر صفحه قبل بدون خوانده شدن باقی می مونه ، گفتم اگر این امکان ایجاد بشه ، شاید مشکل مذکور حل بشه.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام جناب مدیرفنی
چند روزی هست که جستجوگر گوگل در سایت مشکل پیدا کرده و این پیغام رو میده:

[=times]G[=times]o[=times]o[=times]g[=times]l[=times]eSorry...
We're sorry...

... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

See Google Help for more information.

سلام و درود:Gol:

من پست زدم روی اسکرول بالا نیامده

وسط صفحه بین پست ها هم رفته:Gig:

در این تاپیک

http://www.askdin.com/showthread.php?t=12640&p=122700

تشکر از زحماتتان:Gol:

علی یارتان:Gol:

سلام

یه ساعت پیش آدرس سایتو وارد کردم اما بجای وارد شدن پنجره دانلود میومود!!

الانم نه عکسا میاد نه تم سایت کامل لود میشه

تو قسمت ابزارهای پستم بجای علامتا ،کد دستورالعملشون تو برنامه نویسی میاد:

نقل قول:

حذف فرمت متن

قلم ها

اندازه

پر رنگ

Italic

خط زیر

قراردادن لینک

حذف لینک

قراردادن لینک ایمیل

قراردادن تصویر

نقل قول:
پوشش این برچسب در متن

پوشش این برچسب در متن

پوشش این برچسب در متن</p>
<p>پوشش برچسب های [b]content[/b]

دیدین؟
جای پست جدید من با پست سلیله الزهرا عوض شد و بهم ریخته:
پست من:
قدیمی یک دقیقه پیش
پست سلیله الزهرا:
۱۳۹۰/۰۴/۱

منتقد;122702 نوشت:
یه ساعت پیش آدرس سایتو وارد کردم اما بجای وارد شدن پنجره دانلود میومود!! الانم نه عکسا میاد نه تم سایت کامل لود میشه

پس این مشکل را همه دارن!!!:Ghamgin:

موضوع قفل شده است