جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه

 1. #1

  عضویت
  جنسیت دي ۱۳۹۱
  نوشته
  1,013
  حضور
  41 روز 5 ساعت 11 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  712
  صلوات
  5485

  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه
  غزه امروز در سخت ترین شرایط تاریخ خود بسر می برد.

  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مناسبت روز غزه به شرح ذیل است:

  غزه و فلسطین؛ عرصه رسوائى غرب‏
  امروز غزه و فلسطین، عرصه رسوائى غرب است. غرب با ادعاى حقوق بشر، بزرگ‏ترین و فجیع‏ترین نقض حقوق بشر را در غزه ندیده گرفته. تا روزهاى متمادى، غربى ‏ها در یک‏سال گذشته، یک کلمه حرف به نفع مردم غزه و در دفاع از آن‏ها نزدند. روزهاى متمادى پشت سر هم مى ‏گذشت، ما هى گوشمان بود ببینیم آیا از اروپا - از آمریکا که هیچ - از سازمانهاى حقوق بشر، از سازمانهاى به‏ اصطلاح مدافع آزادى، یک کلمه حرف به نفع مردم غزه صادر مى ‏شود؟ نمى‏شد. بعد از آنى که سر و صداى مردم بلند شد، مردم در کشورهاى مختلف سر و صدا کردند، راه‏پیمایى کردند، تظاهرات کردند، حرف زدند، رسوائى بالا گرفت، شروع کردند به حرف‏زدن؛ فقط حرف! غرب هیچ‏گونه حمایتى از مردم غزه نکرد؛ در مقابل یک چنین فاجعه عظیمى که جلوى چشم همه داشت اتفاق مى ‏افتاد. تا امروز هم باز غرب در همان مواضع است. سازمان ملل خودش را رسوا کرد. آمریکا رسوا بود و رسواتر شد.
  با این‏که این گزارش گلدستون درآمده است و همه از او مطلع شدند، امروز بایستى سران جانى و مجرم رژیم صهیونیستى بیایند پاى محاکمه و باید مجازات بشوند، ولى هیچ خبرى نیست، هیچ اقدامى انجام نمى‏ گیرد، بلکه حمایتها از دولت غاصب و دولت جعلى صهیونیستى باز هم بیشتر مى‏ شود! این‏ها غرب را رسوا کرد.(8/12/1388)


  غزه و فلسطین؛ مسأله بشریت و انسانیت‏
  مسأله غزه مسأله یک تکه سرزمین نیست؛ مسأله فلسطین فقط مسأله جغرافیا نیست؛ مسأله بشریت است؛ مسأله انسانیت است. امروز مسأله فلسطین شاخص میان پایبندى به اصول انسانى و ضدیت با اصول انسانى است. مسأله این‏قدر اهمیت دارد.(8/12/1388)


  شخصى و محلى‏ بودن قضیه غزه؛ خواب خرگوشى‏
  هر کس در دنیاى اسلام، امروز قضیه غزه را یک قضیه منطقه‏ اى و شخصى و محلى بداند، دچار همان خواب خرگوشى ‏اى است که پدر ملتها را تا حالا درآورده است، نه، این قضیه غزه، فقط قضیه غزه نیست؛ قضیه منطقه است. فعلاً آنجا نقطه ضعیفتر است، تهاجم را از آنجا شروع کردند و اگر موفق شدند، دست از سر منطقه بر نمى‏ دارند. دولتهاى کشورهاى مسلمانى که حول و حوش آن منطقه هستند و کمکى که باید بکنند و م ى‏توانند بکنند، نمى‏کنند، دارند اشتباه مى‏کنند؛ اشتباه مى‏کنند. هرچه در این منطقه میخ اسرائیل بیشتر فرو برود، تسلط استکبار بیشتر بشود، بدبختى این دولتها و ضعف و ذلت این دولتها بیشتر خواهد شد. چرا ملتفت نیستند و دولتها، ملتها را هم دنبال خودشان به ذلت مى‏کشانند؟ یک دولت ذلیل و مطیع و وابسته، یک ملت را مطیع و ذلیل و وابسته مى‏کند. این است که ملتها باید به خود بیایند.(19/10/1387)


  ابعاد مختلف قضیه غزه‏
  این وحشی گری هایى که در غزه انجام گرفت که حقیقتاً انسان را از سطح سبعیت مسؤولین رژیم صهیونیستى دچار شگفتى می‏کند، همین‏ها بایستى وجدان دنیاى اسلام را تکان بدهد و این حرکت عظیم مردمى در دنیاى اسلام بایستى روح تازه‏اى پیدا کند. دشمن بیکار نیست و این حرکت ابعاد گوناگونى دارد:

  الف. سبعیت سردمداران رژیم صهیونیستى‏
  اولاً سبعیت سردمداران رژیم صهیونیستى؛ چقدر این‏ها وحشی اند، چقدر این‏ها دور از وجدان بشری اند؛ انسانهاى بی‏گناه را، انسانهاى غیرنظامى را این‏جور مورد تهاجم قرار دادن! انسان واقعاً تعجب مى ‏کند، حیرت مى ‏کند؛ این‏ها بویى از انسانیت نبرده‏ اند. این‏ها مدعى جمهورى اسلامى در محافل جهانى‏ اند؛ این انسانهاى بونبرده از انسانیت. این یک بُعد مسأله است که خیلى مهم است.

  ب. حمایت استکبار و ادعاى حقوق بشر!!
  یک بُعد دیگر قضیه این است که سردمداران نظام استکبار، آنقدر وقیح برخورد مى‏ کنند با این قضیه که انسان را متعجب مى‏ کنند، یعنى نه فقط اخم نمى ‏کنند، نه فقط بازدارى نمى ‏کنند این رژیم سنگدل و ددمنش را از کارهایش، بلکه او را تقویت مى‏کنند، تشویق مى‏ کنند، حمایت مى‏ کنند! آمریکا صریحاً حمایت کرد، انگلیس حمایت کرد، فرانسه حمایت کرد. این‏ها سردمداران دنیاى استکبارند، این‏ها همان کسانى هستند که ملتهاى مسلمان، امروز در اعماق دل خود، دشمنى خشن‏تر و منفورتر از این‏ها ندارند. این‏ها همه صریحاً حمایت کردند. وزن گرایش به اخلاق و معنویت در دنیاى استکبار را از این حادثه مى‏ شود فهمید. چقدر این‏ها دورند از انسانیت! حالا حمایت سیاسى مى‏ کنند؛ به‏ خاطر اغراض فاسد سیاسى، دیگر این‏ها چرا دم از حقوق بشر مى ‏زنند؟! آیا آمریکا که در مقابل این حرکت خشن و وحشى نه فقط موضع نمى‏گیرد، بلکه حمایت هم مى ‏کند، دیگر حق دارد دم از حقوق بشر بزند؟ حق دارد خود را محاکمه‏ کننده ملتها و دولتها در زمینه حقوق بشر بداند؟ این هم یک وقاحت مضاعف است. فرانسه همین‏طور، انگلیس همین‏طور.
  سابقه رفتار این‏ها در دنیاى اسلام، جنایتهایى که کردند، کشتارهایى که کردند، فشارهایى که به مردم مسلمان در کشورهاى مختلف وارد کردند، این‏ها هنوز از یاد ملتهاى مسلمان نرفته است، باز امروز از رژیم سبعِ ددمنش وحشى‏اى مثل رژیم صهیونیستى حمایت مى‏ کنند. این هم یک بُعد این قضیه است.

  ج. محکوم‏ نکردن کشورهاى عربى و اسلامى‏
  یک بُعد دیگر قضیه، رفتار کشورهاى عربى و اسلامى است که رفتار مناسبى نبود. بعضى‏ها به حرف اکتفا کردند، بعضى‏ها حرف هم حتى نزدند؛ محکوم هم حتى نکردند! آن کسانى که داعیه اسلام دارند، داعیه دعوت به وحدت مسلمین دارند، داعیه هدایت دنیاى اسلام را دارند، در یک چنین مواقعى بایستى خودشان را نشان بدهند. در قضایاى گوناگونى که اغراض سیاسى آن‏ها را تأمین مى‏ کند، بى‏ دریغ وارد مى‏شوند، اما اینجا چون طرف، آمریکا است، چون طرف، انگلیس است، حاضر نیستند حتى درست محکوم کنند، یا به حمایت لفظى اکتفا مى‏کنند که هیچ ارزشى ندارد؛ کار کم‏ اثرى است.(1/9/1391)


  غزه؛ ترجمه حقوق بشر آمریکایى‏
  عراق و افغانستان و لبنان، گوانتانامو و ابوغریب و سیاه‏چال‏هاى پنهان دیگر و پیش از همه، شهرهاى غزه و ساحل غربى، واژه آزادى و حقوق بشر غربى را که رژیم آمریکا، بی ‏شرم‏ترین و وقیح ‏ترین مبلّغ آن است، براى ملت‏هاى ما ترجمه کرده است. امروز لیبرال دمکراسى غرب به همان اندازه در دنیاى اسلام رسوا و منفور است که سوسیالیزم و کمونیزمِ دیروز شرق.(25/1/1385)


  آمریکا و احساس مسؤولیت نسبت به حقوق بشر!
  ادعا مى‏کنند که ما طرف‏دار حقوق بشریم، احساس مسؤولیت نسبت به حقوق بشر مى ‏کنیم! شما در موقعیتى نیستید که با کسى درباره حقوق بشر بحث کنید. شما در کدامیک از اقدامات خودتان در این چند سال نسبت به گذشته تغییر ایجاد کردید؟ در افغانستان کشتار را کم کردید؟ در عراق دخالتتان را کم کردید؟ از کشتار فاجعه‏ آمیز مردم در غزه و کشتن کودکان حمایت نکردید که ادعاى طرف‏دارى از حقوق بشر مى‏ کنید؟(1/1/1389)


  محاصره ظالمانه 5/1 میلیون نفر و حمایت آمریکا!!
  محاصره ظالمانه غزه که این محاصره سه سال شد،(سال 1389) یک حرکت بسیار سبعانه، قساوت‏ آمیز، وحشیانه (است) و با شگفتى فراوان مورد تأیید و تصدیق و حمایت آمریکا و انگلیس و قدرتهاى غربى - که داعیه دفاع از حقوق بشر را هم دائم تکرار مى ‏کنند - (قرار گرفت). سه سال است که یک و نیم میلیون جمعیت را محاصره کرده ‏اند؛ نه مى‏گذارند دارو برود، نه مى‏ گذارند غذا برود، در آب آشامیدنى‏ شان اخلال مى‏ کنند، در نیروى برقشان اخلال مى ‏کنند، در رسیدن سیمان و مصالح ساختمانى براى این‏که ویرانى ‏هاى جنگ را از بین ببرند، اخلال مى‏کنند، علاوه بر این‏ها به‏ طور متناوب گلوله‏ باران هم مى‏ کنند، آدم‏کشى هم مى ‏کنند، کودکان مظلوم و زن و مرد را به قتل هم مى‏رسانند. این، حرکت رژیم صهیونیستى است. سازمانهاى مدعى حقوق بشر ایستاده ‏اند تماشا مى ‏کنند. قدرتهاى غربى نه فقط تماشا، بلکه حمایت مى‏کنند.(14/3/1389)


  تشویق گرگ وحشى صهیونیست و ادعاى حقوق بشر!!!
  گرگِ درنده وحشىِ آدمى‏ خوار صهیونیست، از «حزب ‏اللّه»، مجاهدِ فى سبیل الله، تودهنى مى ‏خورد، با رزمندگان مجاهد فى سبیل الله نمى‏ تواند مقابله کند؛ شکست مى‏ خورد، تلافى ‏اش را سر مردم بی‏گناه، انسانهاى مظلوم، کودکان، خانه‏ هاى مردم، زیربناهاى کشور در مى‏ آورد. این، یک مصیبت بزرگ است. مثل همین، در «غزه» و در بقیه مناطق فلسطینى ‏نشین در جریان است. این، آن چیزى است که باید همه مسلمانها را هشیار کند و به خود بیاورد. دنیاى استکبار و کفر هم نه فقط ساکتند، بلکه رفتارى و گفتارى از آن‏ها سر مى ‏زند که متجاوز و ظالم را تشویق مى ‏کند؛ آمریکا یک‏جور، انگلیس خبیث یک‏جور، برخى از قدرتهاى دیگر، هر کدام به یک نحوى؛ سازمان ملل هم با ناتوانى و بى ‏عرضگى کامل ایستاده است و تماشا مى ‏کند! آن‏وقت ادعاى حقوق بشر و ادعاى مدنیت و ادعاى مبارزه با تروریسم هم مى‏ کنند.( 17/5/1385)


  یک نفر آدم در یک گوشه‏اى از دنیا بر اثر یک حادثه ‏اى زمین مى ‏افتد، جنجال دستگاه‏هاى حقوق بشر بلند مى‏ شود؛ به دروغ، به ریا، به تظاهر و فریب‏گرى، طرف‏دارى از حقوق انسان را ادعا مى‏ کنند، آن‏وقت این‏جور بچه‏ هاى کوچک، زنهاى مظلوم، مثل برگ خزان در غزه روى زمین مى‏ ریزند، نفس از این‏ها در نمى ‏آید.(19/10/1387)  ادعاى حقوق بشر براى فریب افکار عمومى‏
  امروز دشمنان دنیاى اسلام، دشمنان وحدت اسلام، با ابزارهاى دین وارد مى ‏شوند، با ابزارهاى اخلاق وارد مى‏ شوند، باید هشیار بود. آنجایى که مى‏ خواهند افکار عمومى مردم غیرمسلمان را فریب بدهند، نام حقوق بشر را مى‏ آورند، نام دموکراسى را مى‏ آورند، آنجایى که مى ‏خواهند افکار عمومى دنیاى اسلام را فریب بدهند، نام قرآن را مى ‏آورند، نام اسلام را مى‏ آورند، در حالی‏که نه به اسلام و قرآن اعتقادى دارند، نه به حقوق بشر اعتقادى دارند. این ‏را امت اسلامى باید بداند.( 5/4/1389)


  پیام مردم غزه به دنیاى اسلام‏

  خداى متعال به مردم غزه این توفیق را داده است که در مقابل این دشمن خشن و ددمنش استقامت کنند، ایستادگى کنند و آن‏ها پاسخ ایستادگى خودشان را هم گرفتند و آن عزت مردم غزه بود؛ نشان دادند که با ایستادگى، با مقاومت، با سخت‏کوشى مى‏ توان با همه حجم کوچک، بر یک حجم بزرگِ پیچیده مسلحِ تأییدشده و حمایت‏ شده از طرف قدرتهاى بزرگ فائق آمد.
  این یک پیام است به دنیاى اسلام: دنیاى اسلام اگر مى ‏خواهد در مقابل حملات دشمنان و خباثتهاى دشمنان و توطئه‏ هاى دشمنان و نامردى ‏ها و ناجوانمردى‏ هاى دشمنان آسیب‏ ناپذیر بماند، باید با قدرت از خود دفاع کند، باید در خود، قدرت ایجاد کند؛ هم قدرت معنوى که قدرت ایمانى و عزم اراده است و هم قدرت مادى.(1/9/1391)


  لزوم اتحاد دنیاى اسلام براى کمک به غزه‏

  امروز دنیاى اسلام، به‏ خصوص مجموعه کشورهاى عربى بایستى دست اتحاد به هم بدهند، از این مردم دفاع کنند، محاصره را بردارند و سعى کنند به این مردم مظلوم غزه کمک کنند.(1/9/1391)

 2. صلوات ها 7


 3. #2

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۱
  علاقه
  مطالعه و تعقل قبل حین و پس از مطالعه !
  نوشته
  46
  حضور
  13 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  232  سلام

  انشاالله برادران فلسطینی مان ، به خصوص آن دسته که در غبار فتنه راه را گم کرده و منحرف شده اند ، دوباره به آعوش انقلاب اسلامی بازگردند و دست از حمایت بی جهت و کاملا اشتباه از وهابیت و تکفیری ها در سوریه بردارند ...

  ای کاش این برادران فلسطینی مان ، کمی با تعقل قرآن میخواندند نه مانند خوارج که در جلوی چشم شان آیات حق بود و باز هم راه ناحق پیش میگرفتند

  حماس امروز آن چیزی را که با کمک انقلاب اسلامی به دست آورد به سمن بخس فروخت ...


  انشاالله در سالگرد روز غزه ، جبهه مقاومت فلسطین یکپارچه گردد و خود را از شر کثافت تکفیری ها رها نماید

  یا حق
  ولایت ولایت همه ی آبرومه آبرومه .... شهادت شهادت رویای ناتمومه آرزومه

  با ولایت تا شهادت تا قیامت

 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  علاقه
  معارف قرآن
  نوشته
  1,455
  حضور
  132 روز 10 ساعت 44 دقیقه
  دریافت
  31
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  24118  بيانات مقام معظم رهبري در مورد حملات وحشيانه صهيونيسم به مردم بي دفاع غزه

  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه


  بسم الله الرحمن الرحیم
  انا لله و انا الیه راجعون
  جنایت هولناك رژیم صهیونیستی در غزه و قتل‌عام صدها مرد و زن و كودك مظلوم، بار دیگر چهره‌ی خونخوار گرگهای صهیونیست را از پشت پرده‌ی تزویرِ سالهای اخیر بیرون آورد و خطر حضور این كافر حربی را در قلب سرزمینهای اُمت اسلام، به غافلان و مسامحه‌كاران گوشزد كرد. مصیبت این حادثه‌ی هولناك برای هر مسلمان بلكه برای هر انسان با وِجدان و با شرف در هر نقطه‌ی جهان بسی گران و كوبنده است، ولی مصیبت بزرگتر سكوت تشویق‌آمیز برخی دولتهای عربی و مدّعی مسلمانی است. چه مصیبتی از این بالاتر كه دولتهای مسلمان كه باید در برابر رژیم غاصب و كافر و محارب، از مردم مظلوم غزه حمایت میكردند، رفتاری پیشه كنند كه مقامات جنایتكار صهیونیست، گستاخانه آنها را هماهنگ و موافق با این فاجعه‌آفرینیِ بزرگ معرفی كنند؟
  سران این كشورها چه جوابی در برابر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله خواهند داشت؟ چه جوابی به ملتهای خود كه یقیناً عزادار این فاجعه‌اند خواهند داد؟ به یقین امروز دل مردم مصر و اردن و سایر كشورهای اسلامی از این كشتار، پس از آن محاصره‌ی طولانی غذائی و داروئی لبالب از خون است.
  دولت جنایتكار بوش در واپسین روزهای حكمرانی ننگین خود با همدستی در این جنایت بزرگ، رژیم آمریكا را بیش از پیش روسیاه كرد و پرونده‌ی جرائم خود را به عنوان جنایتكار جنگی قطورتر ساخت. دولتهای اروپائی با بی‌تفاوتی و شاید همراهی خود در این فاجعه‌ی بزرگ،‌ یكبار دیگر دروغ بودن ادعاهای طرفداری از حقوق بشر را ثابت كردند و شركت خود در جبهه‌ی ضدیت با اسلام و مسلمین را نشان دادند. اكنون سئوال من از علماء و روحانیون جهان عرب و رؤسای ازهر مصر این است كه آیا هنگام آن نرسیده است كه برای اسلام و مسلمین احساس خطر كنید؟ آیا هنگام آن نرسیده است كه به واجب نهی از منكر و كلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل كنید؟
  آیا عرصه‌ی دیگری عریان‌تر از آنچه در غزه و فلسطین در جریان است در همدستی كُفار حربی با منافقان امّت برای سركوب مسلمانان لازم است، تا شما احساس تكلیف كنید؟
  سئوال من از رسانه‌ها و روشنفكران جهان اسلام و بویژه جهان عرب آن است كه تا چه هنگام به مسئولیت رسانه‌ئی و روشنفكری خود بی‌تفاوت خواهید ماند؟ آیا سازمانهای حقوق بشرِ رسوای غرب و شورای باصطلاح امنیت سازمان ملل بیش از این هم ممكن است رسوا شوند؟
  همه‌ی مجاهدان فلسطین و همه‌ی مؤمنان دنیای اسلام به هر نحو ممكن موظف به دفاع از زنان و كودكان و مردم بی‌دفاع غزه‌اند و هر كس در این دفاع‌ مشروع و مقدس كشته شود شهید است و امید آن خواهد داشت كه در صف شهدای بدر و اُحد در محضر رسول‌الله صلی‌الله‌علیه‌وآله‌ محشور شود.
  سازمان كنفرانس اسلامی باید در این شرائط حساس به وظیفه‌ی تاریخی خود عمل كند و جبهه‌ی یكپارچه‌ئی به دور از ملاحظه‌كاری و انفعال، در برابر رژیم صهیونیستی تشكیل دهد. باید رژیم صهیونیستی به وسیله‌ی دولتهای مسلمان مجازات شود. سران آن رژیم غاصب باید به جرم این جنایت و نیز محاصره‌ی طولانی مدّت، شخصاً محاكمه و مجازات شوند.
  ملّتهای مسلمان میتوانند با عزّم راسخ خود این مطالبات را تحقّق بخشند و وظیفه‌ی سیاستمداران و علما و روشنفكران در این بُرهه بسی سنگین‌تر از دیگران است.
  اینجانب به مناسبت فاجعه‌ی غزه روز دوشنبه را عزای عمومی اعلام میكنم و مسئولان كشور را به ادای وظائف خود در این حادثه‌ی غم‌انگیز فرا میخوانم.
  وَ سَیعلَمُ ‌الذین ظَلَموا اَیّ مُنقلبٍ یَنقلبون.
  سيّدعلي‌ خامنه‌اي
  8/دی/1387
  29/ذی‌الحجة‌الحرام/1429

  ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ در ساعت ۲۲:۳۹

 6. صلوات ها 7


 7. #4

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  علاقه
  معارف قرآن
  نوشته
  1,455
  حضور
  132 روز 10 ساعت 44 دقیقه
  دریافت
  31
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  24118  ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه‌مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمند آنها و ضعف دشمن صهیونیست کاهش یابد.


  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه


  به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر مقام معظم رهبری، حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.
  حضرت آیت الله خامنه ای پس از شنیدن سخنان 90 دقیقه ای نمایندگان تشکلها و گروههای دانشجویی، با تحسین روحیه «پرنشاط، مطالبه گر، متفکرانه، منتقدانه و در عین حال مسئولانه» جامعه دانشجویی، به تبیین ریشه ها و عوامل حوادث دردناک غزه پرداختند و تأکید کردند: این جنایات خارج از تصور، واقعیت ذاتی رژیم گرگ صفت و کودک کشی است که تنها علاجش نابودی و از بین رفتن است البته تا آن هنگام، مقاومت قاطع و مسلحانه فلسطینی ها و گسترش آن به کرانه باختری، تنها راه مقابله با این رژیم وحشی است ضمن اینکه دفاع وقیحانه آمریکا و غرب از جنایات صهیونیستها باید به عنوان یک تجربه مهم، در «شناخت، نگاه و برخورد» همه ما با غرب اثر بگذارد و بفهمیم که واقعیتها و حقیقت امریکا، همین است و ملت ایران نیز روز قدس با خروش عظیم خود، نشان می دهد که یار مظلوم و دشمن ظالم است.

  ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ در ساعت ۲۲:۵۸

 8. صلوات ها 5


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  علاقه
  معارف قرآن
  نوشته
  1,455
  حضور
  132 روز 10 ساعت 44 دقیقه
  دریافت
  31
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  24118  رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به مصائبی که بر مردم مظلوم غزه می گذرد افزودند: این حوادث نمود «سیاست خشونت آشکار و مشت آهنینی» است که رژیم نامشروع و جعلی در عمر 66 ساله خود، بارها و بارها با افتخار و گستاخی آن را به اجرا درآورده است.
  ایشان تأکید کردند: همانگونه که امام خمینی می فرمود اسرائیل باید از بین برود البته نابودی اسرائیل به عنوان تنها راه علاج واقعی، به معنای از بین بردن مردم یهود این منطقه نیست بلکه برای این کار منطقی، ساز و کاری عملی وجود دارد که جمهوری اسلامی آن را در مجامع بین المللی ارائه داده است.
  ایشان افزودند: براساس این ساز و کار مورد پسند ملتها، مردمی که در این منطقه زندگی می کنند و اهل و متعلق به آنجا هستند در یک رفراندوم حکومت مورد نظر خود را اعلام می کنند و از این طریق، رژیم غاصب و جعلی از بین خواهد رفت.
  رهبر انقلاب افزودند: البته تا زمانی که به یاری پروردگار، این رژیم سنگدل و آدمکش نابود شود، برخورد قدرتمندانه و مقاومت قاطعانه و مسلحانه، راه علاج این رژیم ویرانگر است.
  ایشان خاطرنشان کردند: کسی گمان نکند اگر موشکهای غزه نبود رژیم صهیونیستی کوتاه می آمد، چرا که در کرانه باختری موشک یا تفنگ وجود ندارد و تنها سلاح مردم، سنگ است اما این رژیم، مردم آنجا را نیز کشتار و تحقیر می کند.
  رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری تحقیر و مسموم شدن یاسر عرفات به دست صهیونیستها افزودند: اشغالگران، حتی ملاحظه سازشکاران را نمی کنند و فقط در صورت برخورد مقتدرانه فلسطینی ها، احتمال کوتاه آمدن آنها وجود دارد.
  حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش صهیونیستها برای آتش بس گفتند: رژیمی که خارج از «حد تفکر و تصور بشر» جنایت می کند با مقاومت قدرتمندانه فلسطینی ها، بیچاره شده و دنبال چاره کار است و این ثابت می کند که صهیونیستها فقط زبان قدرت را می فهمند.
  رهبرانقلاب افزودند: با توجه به همین واقعیات، ما معتقدیم کرانه باختری نیز باید مانند غزه مسلح شود و کسانی که علاقه مند به سرنوشت فلسطین هستند در این زمینه فعالیت کنند تا رنج و محنت مردم فلسطین، در پرتو دست قدرتمندآنها، و ضعف دشمن صهیونیست، کاهش یابد.
  ایشان حمایت سیاسی از مردم غزه را وظیفه همه ملتهای مسلمان و غیرمسلمان خواندند و با اشاره به اعلام تنفر ملتها از رژیم وحشی اسرائیل تأکید کردند: انشاءالله در روز قدس دنیا خروش عظیم ملت ایران را خواهد دید و ملت نشان خواهد داد که انگیزه حمایت از فلسطین، همچنان در این سرزمین اسلامی، قدرتمند و موّاج است.

 10. صلوات ها 5


 11. #6

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  علاقه
  معارف قرآن
  نوشته
  1,455
  حضور
  132 روز 10 ساعت 44 دقیقه
  دریافت
  31
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  24118  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه


  رهبر انقلاب با انتقاد بسیار شدید از حمایت و دفاع بی شرمانه مستکبران و در رأس آنها امریکا از فاجعه آفرینی و خشونت غیرقابل توصیف صهیونیستها افزودند: حوادث غزه، تألم بار و غم افزاست اما مهمتر این است که با نگاهی عمیق تر به حوادث جاری غزه، رفتار سلطه گران را در این ماجرا مورد بررسی و تحلیل قرار داد.

 12. صلوات ها 4


 13. #7

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  علاقه
  معارف قرآن
  نوشته
  1,455
  حضور
  132 روز 10 ساعت 44 دقیقه
  دریافت
  31
  آپلود
  0
  گالری
  29
  صلوات
  24118  ایشان در همین زمینه خاطرنشان کردند: چند دولت غربی بویژه امریکا و انگلیس خبیث از جنایاتی که هیچ انسان معمولی هم آن را قبول نمی کند، به صراحت دفاع می کنند و رئیس جمهور امریکا در مقابل این همه «کودک کشی و ویرانی و زجر و شکنجه» مردم غزه، با منطقی مسخره می گوید اسرائیل حق دارد از امنیت خود دفاع کند! اما آیا فلسطینی ها حق ندارند از امنیت خود و از زندگیشان دفاع کنند؟
  حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: مسئولان کشورهای مستکبر نمی فهمند که با دفاع از جنایات صهیونیستهای پلید و مخرب، آبروی خود و کشورشان را در مقابل ملتها می برند و تاریخ در مقابل همدستی آنها با این فجایع، قضاوت سختی خواهد کرد.
  رهبر انقلاب اسلامی با ریشه یابی رفتار گستاخانه غربی ها خاطرنشان کردند: دفاع از جنایات صهیونیستها، در نظام لیبرال دمکراسی و در منطقی ریشه دارد که از کمترین ارزشهای اخلاقی برخوردار است و هیچ احساس انسانیتی در آن وجود ندارد.


  فرازهایی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره غزه

  ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱ در ساعت ۲۳:۲۷

 14. صلوات ها 4


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. جمع بندی علمایی که با فلسفه مخالفند چگونه وجود خدا را برای یک بی دین اثبات می کنند؟
  توسط صدور انقلاب در انجمن مسائل عرفان نظری
  پاسخ: 83
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۱/۱۱, ۲۲:۰۰
 2. پاسخ: 16
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۶/۰۹, ۰۹:۴۴
 3. چه نوع ماهی هایی حلال گوشت و چه ماهی هایی حرام گوشت می باشد
  توسط victoryone در انجمن احکام خوردنی ها و آشامیدنی ها
  پاسخ: 5
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۰۸, ۲۱:۴۲
 4. مقایسه ؛ بلایی خانمان سوز یا سکویی برای پرش؟؟؟؟؟
  توسط راهی در انجمن مهارت های زندگی
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۹, ۲۳:۰۲

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود