بی حجابی و تاثیر آن بر ازدواج و استحکام خانواده

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بی حجابی و تاثیر آن بر ازدواج و استحکام خانواده

سلام دوستان
امیدوارم همواره در مسیر موفقیت گام بردارید
در این قسمت قصد داریم در مورد بی حجابی صحبت کنیم و تاثیرات آن را بر ازدواج و استحکام خانواده برسی کنیم.
نمی دانم در شهر محل سکونت شما بی حجابی چقدر گسترده شده ولی در شهر ما این موضوع بیش از حد زیاد شده و با شتاب زیادی در حال افزایش است من شهر های مشهد و قم را دیدم در آنجا خیلی کمتر از جاهای دیگه است ولی در دیگر مناطق دیگر ایران خیلی زیاد شده
محل کار من در بازار است و وقت زیادی را در بازار سپری می کنم واقعا دیگر کلافه شدم باید چشم بسته راه بری
حالا من با توکل به خدا خودم را از شر این نگاه های آلوده حفظ می کنم ولی می بینم جوانان دیگر که که ایمان ضعیف تری دارند روز به روز بیشتر آلوده این نگاه ها می شوند.
حال چند سوال برای شروع بحث دارم
به نظر شما بی حجابی چه تاثیری بر ازدواج دارد؟
چه میزان به استحکام خانواده ها لطمه می زند؟
با این وضع چند درصد ازدواج های ما به سمت ظاهر افراد می رود؟
ما برای بهتر شدن وضع موجود چه کار می توانیم بکنیم؟
امیدوارم دوستان در بحث شرکت کنند و تجربیاتشان را در اختیار ما بگذارند.
در پناه حق موفق پیروز باشید

به نظر شما بی حجابی چه تاثیری بر ازدواج دارد؟
چه میزان به استحکام خانواده ها لطمه می زند؟
با این وضع چند درصد ازدواج های ما به سمت ظاهر افراد می رود؟
ما برای بهتر شدن وضع موجود چه کار می توانیم بکنیم؟
به نظر حقیر بی حجابی زن ها باعث می شود جوانان و نوجوانان زودتر از موعد سنی دچار مسائلی شوند که گهگاه مانع پیشرفت تحصیلی آنها می شود.
اگر مسائل انحرافی را فاکتور بگیریم؛ این امر موجب می شود جوان مجذوب ظاهر شود و برای وصال تن به ازدواجی دهد که ملاکش فقط ظاهر فرد بوده و تبعات این نوع ازدواج ها هم مشخصه..
و بی حجابی بعد از ازدواج هم موجب می شود مرد همسردار که تحت عواملی با همسر خویش مشکل دارد ؛ برای جبران خلاء جذب شود که تبعاتی چون خیانت ازدواج مجدد و....
به نظر حقیر در قدم اول این دولت و مسئولین هستند که با تدابیری و به صورت غیر مستقیم قباحت بد حجابی و حسن حجاب را در فرهنگ ما نهادینه کنند.که قدم اول اصلاح برنامه های منتاژ شده از صدا و سیماست....
در قدم بعدی از اوندسته خواهران متدینی که اعتقاد فکری و عملی به حجاب دارند خواهشمند است به صورت گروهی و با برنامه از قبل تعیین شده سعی کنند با برگزاری همایش ها و اردوها و ... حجاب را در سطح جامعه پررنگ تر کنند.
و من الله التوفیق

موضوع قفل شده است