ختنه در قیامت؟؟!!

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ختنه در قیامت؟؟!!

با سلام
از اینکه با عنوانی عجیب مطلب را مطرح کردم ابتدا عذر خواهی می کنم.
در کتاب:عقیده اهل سنت و جماعت نوشته:محمد بن صالح العثیمین با تقریظ مفتی اعظم عربستان :
عبد العزیز بن عبد الله بن باز صفحه:86 آمده است:ایمان میاوریم به برانگیخته شدن.و آن هم زنده کردن خداوند مردگان را،در حالیکه اسرافیل در شیپور می دمد...در این وقت،مردم از قبرهایشان برمی خیزند،در حالیکه پابرهنه اند و لخت هستند و ختنه نشده اند؟!!!
من راجع به این مطلب اظهار نظر نمی کنم شما بفرمایید:

سید مهدی;70179 نوشت:
با سلام
در این وقت،مردم از قبرهایشان برمی خیزند،در حالیکه پابرهنه اند و لخت هستند و ختنه نشده اند؟!!!
من راجع به این مطلب اظهار نظر نمی کنم شما بفرمایید:

سلام بر شما ...

یه سوال : مگه این کفنی نشانه پوشش نیست ...؟

سید مهدی;70179 نوشت:
با سلام از اینکه با عنوانی عجیب مطلب را مطرح کردم ابتدا عذر خواهی می کنم. در کتاب:عقیده اهل سنت و جماعت نوشته:محمد بن صالح العثیمین با تقریظ مفتی اعظم عربستان : عبد العزیز بن عبد الله بن باز صفحه:86 آمده است:ایمان میاوریم به برانگیخته شدن.و آن هم زنده کردن خداوند مردگان را،در حالیکه اسرافیل در شیپور می دمد...در این وقت،مردم از قبرهایشان برمی خیزند،در حالیکه پابرهنه اند و لخت هستند و ختنه نشده اند؟!!! من راجع به این مطلب اظهار نظر نمی کنم شما بفرمایید:

سلام علیکم جمیعا

متاسفانه مذاهب دستخوش فضل نمائی فاضلان شده و در این بحثی نیست که عده ای برای اینکه بگویند من فلان علم را دارم و تا این حد از معنویت رسیده ام مفاهیمی را بیان کند که مردم عادی را شوکه کند و معطوف عنایات آن فاضل فضل ندیده.

ولی سید مهدی گرامی ای کاش حداقل موضوع این صحبت را درج میکردید.

مثلا اگر موضوع مطلب ایشان کسانی باشد که از دین خارج شده اند و مرده اند در حالیکه فکر میکردند مسلمان مرده اند و این مطلب یک مطلب انتقادی است مشکلی بر این نمی توان گرفت.

ولی اگر ایشان میخواهد بگوید ختنه هیچ ربطی به دین اسلام و دین داری ندارد خب این بحث دیگری است.

یاحق

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و رحمه الله
سید مهدی گرامی لطفا،سند و منبع این حرفتون رو در این تاپیک قرار بدید.

بسم الله الرحمن ارحیم

دوستان به جای نظر دادن درباره سوال دارن از سوال اشکال میگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام
اولا همراه با مطلب سند آن را هم گذاشتم.
ثانیا از یک کتاب غقاید وهابیت آدرس دادم(نه کتاب حدیثی) که دیگر جای اشکال نباشد.
ثالثا اظهار فضل نبود بلکه خبر از حقیقتی تلخ بود و آن کج فهمی در دین!!
رابعا این کتابی است که وهابی ها خودشان به فارسی ترجمه کرده اند و در سفر عمره به من به عنوان تبلیغ دادند.
خامسا سر ته مطلب را نزدم که توجیحات ناصحیح دوستمان قابل پذیرش باشد.این مطلب را در توصیف قیامت به عنوان یک مطلب جداگانه در این کتاب ذکر کرده اند.بعلاوه اگر مسلمانی از دین خارج هم شود چه دلیلی داریم که ختنه نشده محشور شود؟!و اصلا این چه بحث مهمی راجع به قیامت است؟!

بسم الله الرحمن الرحیم

یک سوال
مسلمان ها هم در قامت به همین صورت از قبر خارج میشوند؟
موضوع قفل شده است