جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نظر رهبر انقلاب درباره عَلَم و عزاداري+دانلود فایل و صوت

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    44

تعجب نظر رهبر انقلاب درباره عَلَم و عزاداري+دانلود فایل و صوت

من نمیدونم اینجور الم بلند کردن چه نوع سوگواری به حساب میاد ، حضرت ابوالفضل یه پرچم داشت که به اون میگفتن الم ، حالا اومدن الم ساختن 3 یا 4 متر و بزرگتر ، هر سال هم یه مسجد چند تیکه آهن اضافه میکنه که بگه الم ما بزرگتر .

http://dl.downloadtak.com/1/www.Downloadtak.com.zip

پسورد : { ww.downloadtak.com }

نظر رهبر انقلاب درباره عَلَم و عزاداري+دانلود فایل و صوت
    ویرایش توسط n-95 : ۱۳۸۹/۰۹/۲۷ در ساعت ۰۱:۱۹

2. صلوات ها 8

3.  

نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    44

من از یه نفر پرسیدم چرا الم ها رو انقدر بزرگ میکنید ، جواب جالبی داد . گفت الم هر مسجدی بزرگتر باشه حضرت ابوالفضل بیشتر به عزاداران اون مسجد کمک میکنه !؟!؟!؟!؟

5. صلوات ها 11

نوشته
    5,227
    حضور
    68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    253
    آپلود
    48
    گالری
    41
    صلوات
    22069

نقل قول نوشته اصلی توسط n-95 نمایش پست ها
    من از یه نفر پرسیدم چرا الم ها رو انقدر بزرگ میکنید ، جواب جالبی داد . گفت الم هر مسجدی بزرگتر باشه حضرت ابوالفضل بیشتر به عزاداران اون مسجد کمک میکنه !؟!؟!؟!؟

توی سایت پرسمان قرانی هم در این رابطه صحبت شد و یکی از اساتید این فایل صوتی ای رو برای دانلود گذاشت که توی این پست آپ کرده ام.

موضوع بحث
    یک صوت ده دقیقه ای :عزاراداری صحیح و انحرافات حاضر

در این آدرس

http://www.askquran.ir/showthread.php?t=24670

مطالب مفیدی را می یابید
    ویرایش توسط مدیر فرهنگی : ۱۳۸۹/۱۰/۰۳ در ساعت ۰۸:۰۵
    علی علیه السلام :
    خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

7. صلوات ها 5

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,199
    حضور
    144 روز 1 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93053

«بعضی از نمایش‌های غلط، مسخره‌بازی، سرگرمی، لهو و لعب به نام عاشورا و مصیبت، عزاداری نیست. بعضی از این چشم و هم‌چشمی‌های غلط؛ فلان دسته علامتش 13 تیغ دارد این دسته دیگر علامتش باید 15 تیغ داشته باشد بعد آن دیگری می‌آید می‌گذارد روی دست این علامش می‌شود 17تیغ، همین‌طور تا برو بیست و چند تیغ! خدا می‌داند چه کسی می‌خواهد این علامت را بردارد؟! واقعا یک کار جاهلانه است.

خود این علامت که از مدت‌ها پیش صحبت بود که چیز خیلی خوبی هم نیست، شکلش هم شکل جالبی نیست، شکل صلیب است و چنین شکل و ترکیبی اصلا جزو ترکیبات مانوس اسلامی نیست؛ نه شکل محراب است، نه شکل گنبد است، نه شکل مناره است...شکل عَلَم هم نیست...حالا من نمی‌خواهم اصرار کنم که حتما صلیب است و حرام است نه، اما می‌خواهم بگویم چشم‌وهم‌چشمی و رقابت روی این چیزهای بی‌معنی و پوچ و بی‌محتوا جزو غلط‌ترین کارهایی است که ممکن است ملت ما در یک چنین حادثه عظیمی به آن دچار بشوند.»
    منبع:
    کتاب «اشک باید رازدار باشد»، در برگیرنده گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب پیرامون محرم الحرام و نهضت عاشورای حسینی ایرادشده در سال‌های 1361 تا 1385

9. صلوات ها 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری