@ (پرده دوم ) @

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
@ (پرده دوم ) @

روز اول محرم بود بچه های مسجد و هیئت محلمون داشتند مسجد را آماده میکردند و علم و کتل ها را غبار روبی می کردند .
اهالی محل هر کسی به فراخور وسع خودش نذوراتش را به تدریج روانه هیئت می کردند یکی برنج یکی شکر یکی آب لیمو یکی پول نقد ووو..وووو
همه جونای محل جمع بودند مذهبی و غیر مذهبی ، و داشتند برای مهیا شدن با هم کار می کردند
در این میان حاج محمدعلی پیر غلام امام حسین هم با ابروانی پرپشت وریشی کاملا سفید مانند برف کارها را راست و ریس می کرد .
یه ماشین با صدای خیلی خفن از دور داشت می آمد و با صدای بسیار ناهنجار دوبس دوبسش توجه همه هیئتیا را جلب کرد . فکر کنم همه آماده بودند بهش یه تذکر جانانه بدن بخصوص بسیجیای پایگاه مسجد !!
اتومبیل با شتابی غیر عادی کنار مسجد پارک کرد و صدای دستیش به گوشم رسید .
یه جوان ژیگول با پیراهنی مشکی پیاده شد و هنوز صدای سی دیش را خاموش نکرده بود . همه وقتی دیدن اون صدا صدای یه مداحه که در باره امام حسین ترانه نه ببخشید نوحه میخونه و به سبک موسیقی های مد روز داره برای امام حسین میخونه کف کرده بودند
با خودم به فکر فرو رفتیم که آیا امام حسین از این حرکات و سکنات و رفتارهای ما خشنود خواهد شد ؟؟!!
همه هیئتی ها مات و مبهوت و بسیجی ها هم تو خماری امر به معروف و نهی از منکر مونده بودند

سلام جالب بود ادامه بدید

سلام

خیلی ممنون از این تاپیک تون ، خیلی جالب بود . حتما ادامه بدین :Kaf:

ولی متاسفانه این مشکلات در همین سایت دینی هم هست

نمی دونم آیا اهلبیت علیهم السلام از این اشعار و ترانه ها راضی هستند که اینجا تو این سایت دینی گذاشته شده برای استفاده ی عموم :Gig:

حالا اگه اون جوون ایون نوع مداحی و نوحه و ترانه رو گوش میکنه میشه یه جوری توجیهش کرد ولی اینجا چرا اینا رو بذارن :Shekastan Del: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

به دو تا لینک زیر مراجعه کنید !!!

http://www.askdin.com/showthread.php?t=8453

http://www.askdin.com/showthread.php?t=8355

پرده دوم

پارسال رفته بودم هیئت در کنار و حواشی خیابان عده ای از دختر و پسرا میدیدم که با وضعی بسیار زننده به فکر مسایل حاشیه ای هستند و متاسفانه در اوج روز عاشورا یعنی درست موقعی که امام حسین و یرانش را داشتند قتل و عام میشدند و عزاداران با اخلاص بر سر و سینه میزدند و اشگ ماتم می ریختند عده ای داشتند چشم چرانی می کردند آیا براستی امام حسین از چنین جوانانی رضایت دارد ؟؟

موضوع قفل شده است