یک اتفاق جالب در روز عاشورا !!!

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
یک اتفاق جالب در روز عاشورا !!!

با سلام

تسلیت عرض میکنم به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حسین (ع )

خب برم سر اصل مطلب

یه مشکلی دارم

4 ساله.......... روز عاشورا برای من اتفاق می افتتد ..در این روز من زمین میخورم !!!! پارسال عاشورا با موتور خوردم زمین صورتم و دستم صدمه دید .و از صورتم خون آمد پارسال هم کوچه تمیز میکردم خوردم زمین پام خون آمد !!! سال پیشش دقیقا روز عاشورا از پله ها افتادم اما هیچیم نشد .و 4 سال پشش هم روز عاشورا مچ پام ضربه خورد ..

حالا امسال مادر بزرگم میگوید .خون تو در روز عاشورا به جوش می آید .باید قمه بزنی تا خون به جوش آمده از بدنت خارج شود !!!!! منهم چون به قمه اتقاد انچانی ندارم .نمیدانم چه کار کنم

نظر شما چیه ..آیا یه قربونی در این روز مشکل حل میشه ؟

سلام علیکم
دوست عزیز به نظر میاد این اتفاقاتی که برای شما افتاده به صورت کاملا اتفاقی بوده و با دادن صدقه میتونید دفع بلا کنید.در ضمن قمه زدن از نظر برخی علما جایز نیست که میتونید مفصل این حکم رو از کارشناسان محترم احکام جویا بشید.دیدن این تاپیک هم میتونه کمکتون کنه:

با سلام خدمت دوستان عزیز
با تشکر از جناب مدیر اجرایی
این چیزی که می خوام بگم یه برداشت شخصیه و احساسی و از کارشناسان عزیز می خوایم که بگن درسته یا خیر
به نظر من این ممکنه یک نشونه باشه واسه ی شما.
نباید خرافاتی بشی ولی احساسی بودن و حب اهل بیت رو داشتن که جزء خرافات نیست .
من میگم سعی کنید ماه های محرم رو بهتر برگزارش کنید یا اینکه حبتون رو نسبت به امام حسین علیه السلام بیشتر کنید .
حب امام حسین علیه السلام با شناخت بیشتر اایشان میسر خواهد شد. و این اتفاقات رو به فال نیک بگیرید و اینکه امام حسین علیه السلام نگاه خاصی به شما دارند که این اتفاقات براتون می افته.
انشالله که موفق باشید

التماس دعا

دراین دنیا چیزی به نام اتفاق وجود نداره
علاوه بر نظام علی و معلولی ظاهری یک نظام علی و معلولی دیگری هم وجود داره ولی شاید به علت غفلت به نظر بیاد که وجود نداره
البته من در مورد این چیزی که برای شما رخ میده اطلاعی ندارم

sayehe khorshid;66994 نوشت:
اینکه امام حسین علیه السلام نگاه خاصی به شما دارند که این اتفاقات براتون می افته.

با سلام
این اتفاقات ،ممکن است در سایر روزهای سال هم اتفاق بیفتد ،آیا می توان آنها را هم به مسائل دیگرویا ائمه دیگر (علیم السلام )نسبت داد؟مسلما خیر .نمی توان اتفاقات را به حوادث خاصی که در آن روز پدید آمده نسبت داد.اما با صدقه دادن و با پرهیز از مواردی که احتمال وقوع حادثه را بالامی برد و با به کار گیری راه هایی که دارای ایمنی بیشتر است،رخدادهای خطر آفرین را کمتر نموده ولازم به قمه زنی نیست،وبلکه همین عمل دست کمی از اتفاقات گذشته ندارد، با توکل بر خدا طبق رضای او رفتار نمایید .

محمد 110;66935 نوشت:
حالا امسال مادر بزرگم میگوید .خون تو در روز عاشورا به جوش می آید .باید قمه بزنی تا خون به جوش آمده از بدنت خارج شود !!!!! منهم چون به قمه اتقاد انچانی ندارم .نمیدانم چه کار کنم

بر اساس نظر امام (ره)و مقام معظم رهبری وبسیاری از مراجع عظام قمه زنی جایز نست .
وعلمای بزرگ انجام اموری را که مایه وهن مذهب ومخالف با شوون اسلام باشد را جایز ندانسته اند .
استفتائات کتبی موجود در مرکز ملی

sayehe khorshid;66994 نوشت:
به نظر من این ممکنه یک نشونه باشه واسه ی شما.

با سلام

بنده هم تسلیت عرض می کنم ایام سوگواری سید و سالار شهیدان را خدمت دوستان عزیز

بزرگوار

این که می فرمایید نشانه است یعنی چه؟؟؟

منظورتان را واضح تر بیان می فرمایید؟؟؟

خب فردی به صورت اتفاقی به زمین می خورد و خون از بدن اش جاری می شود این چه معنایی می تواند داشته باشد

یعنی نشانه چیست؟؟

بی رنگ;67006 نوشت:
دراین دنیا چیزی به نام اتفاق وجود نداره علاوه بر نظام علی و معلولی ظاهری یک نظام علی و معلولی دیگری هم وجود داره ولی شاید به علت غفلت به نظر بیاد که وجود نداره البته من در مورد این چیزی که برای شما رخ میده اطلاعی ندارم

با سلام

بی رنگ بزرگوار

منظورتان را متوجه نشدم از نظام علی و معلولی دیگر

بیشتر توضیح می دهید؟؟؟

آخه من شنیدم که میگن اتفاقهای توی زدنگیتون رو همین جوری از کنارشون نگذرید ممکنه این یک پیامد باشه مثلا یکی از اساتید می گفتن حتی اگه دستتون زخم شد شاید یک کار اشتباه انجام دادید این بخاطر اون کاره بوده .
نمیدونم درسته یا نه؟

قبل از نظرات شما عزیزان باید بگم ...

این اتفاق در یک ساعت برای مقرر برای من پیش میاد !!!!

و تحقیقی که کردم مادر بزرگ نظری داشته که قبول شده و تا 7 سالگی در این روز به سر من تیغ میزده ..

...............................................................................

در مورد قمه ....... من که فعلا مراجع تقلید ندارم که ببینم چه میگویند ..اما شنیده ام که حاج آقا خامنه ای گفته اند که درست نیست .

نظرم من اینه صدقه و قربونی حل مشکل بشه

منتظر نظرات شما سروان هم هستم

...

با سلام.

يك چيزي در روز عاشوراي هر سال نذر امام حسين، حضرت عباس يا حضرت زينب سلام الله عليها كنيد ان شاالله مشكلتون حل خواهد شد.

محمد 110;66935 نوشت:
با سلام

تسلیت عرض میکنم به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حسین (ع )

4 ساله.......... روز عاشورا برای من اتفاق می افتتد ..در این روز من زمین میخورم !!!! پارسال عاشورا با موتور خوردم زمین صورتم و دستم صدمه دید .و از صورتم خون آمد پارسال هم کوچه تمیز میکردم خوردم زمین پام خون آمد !!! سال پیشش دقیقا روز عاشورا از پله ها افتادم اما هیچیم نشد .و 4 سال پشش هم روز عاشورا مچ پام ضربه خورد ..

سلام من هم تسلیت می گم به همه بزرگواران ، این کار شما به نظرم احتمالا یه علت داشته باشد و اون هم از جان گذشتگی شما برای خدمت به عزاداران ابا عبدالله الحسین (ع) می باشد.
اگر در حین انجام کارها دقت کنید انشاء الله مشکلی پیش نمی یاد.

اجرکم عندالله :Sham:

سادات;67363 نوشت:
با سلام.

يك چيزي در روز عاشوراي هر سال نذر امام حسين، حضرت عباس يا حضرت زينب سلام الله عليها كنيد ان شاالله مشكلتون حل خواهد شد.

با سلام و با تشکر از راهنمای شما

یه نذر کوچک به حضرت زینب کردم ...........مشکلم حل شد ....روز عاشورا داشتم از استرس میمردم هی میگفتم الان یه اتفاق می افته ..که اون اتفاق رخ نداد ....

...................................
یه چیزم از محرم امسال بگم
تا حالا ندیده بودم کسی شفا پیدا کنه

اما امسال با همین چشمای خودم دیدم که یه بنده خدای اصلا نمیتونست تکون بخوره .متوسل به حضرت صغرای خواهر حضرت علی اکبر شده بود .....بعد از مراسم با همین چشمای خودم دیدم پاشده بود داشت نماز میخوند .....الله اکبر شک شدم

انشااله که مشکل همه حل بشه

موضوع قفل شده است