فقط نامه يا پايبندي به نامه؟

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فقط نامه يا پايبندي به نامه؟

دوستان منتظر با توجه به اينكه محرم نزديك عمل كوفيا جلو چشممونه به نظرتون ما هم كه منتظريم با كارايي ودعاهايي كه ميكنيم ما هم مثل كوفيا فقط نامه ميديم يا پايبند به نامه هامون هستيم؟
من كه به كنار شما برا ياري موعود چيكار مي كنيد؟

سلام علیکم.....
کسی که بحث را شروع میکند اولین نظر را بفرماید لطفا.....
من که به کنار ندارد ........
ممنون...
یا علی...

[="DarkGreen"]واقعا فقط خدا ميدونه .من كه خودم شخصا هميشه ميترسم ميگم نكنه دوست داشتن هام , نكنه گريه هام , نكنه اين حرف كه اگه من بودم اماممو تنها نميذاشتم و .....يه ادعاست ادعايي كه اگه روزي خدا عرصه امتحانو برام فراهم كنه از شكست خورده ها باشم .[/]
:Ghamgin:

[="DarkRed"]ولي هميشه اين چند آيه زيبارو ميخونم تا به اميد خدا امتحاني سنگين كه توش شكست ميخورم خداوند بر دوشم نزاره و اگه امتحاني بود هيچوقت از زمره بيعت شكنا نباشم .[/]

[="Indigo"] رَبَّنَا لَا تُؤَاخِذْنَآ إِنْ نَّسِيْنَآ أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلَا تَحْمِلْ عَلَيْنَآ إِصْراً كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلَا تُحَمِّلْنَا مَا لَا طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنْتَ مَوْلنَا فَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَفِرِينَ‏[/]

[="DarkOrchid"]پروردگارا! اگر (در انجام تكاليف چيزى را) فراموش يا خطا نموديم، ما را مؤاخذه مكن. پرودگارا! تكليف سنگين بر ما قرار مده، آن چنان كه بر كسانى كه پيش از ما بودند قرار دادى. پروردگارا! آنچه را كه طاقت تحمل آنرا نداريم، بر ما مقرّر نكن و از ما درگذر و ما را بيامرز و در رحمت خود قرارده، تو مولى و سرپرست مايى، پس ما را بر گروه كافران پيروز گردان.[/]

[="Black"]

(بقره /286)
[/]

[="DarkGreen"]سعي ميكنم رفتارمو همون طور كنم كه امام زمان دوست داره و سعي ميكنم نسبت به اطرافم نسبت به جامعم بي تفاوت نباشم و البته فقط خدا از آيندم خبر داره و از خوش كمك ميخوام و توفيق اينكه اگه در هنگام ظهور امام زمان بودم منو از يارانش و وفاداران به پيمان قرار بده دعاي عهدم هميشه ميخونم [/]

[="DarkGreen"]بايد سعي كرد تا رفتار مطابق اسلام و اونجوري باشه كه خدا ميخواد و امام زمان ازمون توقع داره .[/]

سلام

منم یه خورده در خصوص این موضوع نسبت به خودم مشکوکم:Gig:

که ایا همش حرف میزنم و پای عمل که اومد دنبال مکانی برای اختفا میگردم!!!!!؟

واقعا در برابر این موضوع مهم که اینهمه ازش دم میزنیم چقدر خود شناسی کردیم:Labkhand:

مگه میشه خودتو نشناسی و بخوای خدارو بشناسی و بعد هم پی به حقانیت موعود برد؟

چگونه میتوان با این همه رذایل اخلاقی و کمبود در خصوص محسنات یاور منجی شد؟:Ghamgin:

بنده ای که برای رسیدن به مقصود هنوز نمی تونه از یه وعده غذاش بگذره!

ادمی که هنوز در روابط اجتماعی خود خشم و کینه وجودشو فرا میگیره و یادش رفته مولا چگونه

نمی گذاشت خشم جلو امر خدا قرار بگیرد چگونه؟...؟

موضوع قفل شده است