صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اولین همایش پاسخگویان اینترنتی مرکز ملی

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    10,197
    حضور
    143 روز 16 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    622
    آپلود
    104
    گالری
    1493
    صلوات
    93051

اولین همایش پاسخگویان اینترنتی مرکز ملی

در مورخه 1389/9/11 اولین همایش عمومی کارشناسان پاسخگوی اینترنتی با هدف تبادل نظر،هماهنگی در پاسخگوئی اینترنتی و تقدیر از کارشناسان منتخب این حوزه در مکان ساختمان جدید این مرکز برگزار گردید.
    در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید برگزار گردید ، مسئول محترم بخش اینترنتی مرکز ، جناب آقای جعفری ، با تبریک اعیاد و همچنین روز مباهله مطالبی پیرامون این جلسه که جهت آشناکردن همکاران خارج از فضای مجازی با محیط مرکز و تغییر وتحولات در این حوزه و مسائل و قوانین و آئین نامه های جاری ذکر کردند.
    ایشان این همایش را که در آستانه ماه محرم و سفر تبلیغی عده ای از پاسخگویان می باشد سودمند ومفید دانستند و
    بخش اینترنتی مرکز را دومین بخش بزرگ بعد از بخش تلفنی در ارائه پاسخگویی خواندند.

ایشان همچنین در مورد بخش های پاسخگویی مرکز توضیحاتی جامع همراه با نمایش پاورپوینت دادند و با بیان اینکه بخش اینترنتی در دو قسمت آنلاین و آفلاین
    فعالیت می کند، پاسخگویی در مسنجرهای مختلف (آنلاین) و جوابگویی در انجمن ها (آفلاین ) را از موارد حیطه کاری این بخش بر شمردند.
    پس از ایشان حضرت حجة الاسلام والمسلمین روشن تن ، معاون مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی ضمن تبریک این ایام در خصوص روز مباهله مواردی را بیان فرمودند.
    همچنین فرا رسیدن ایام حسینی علیه السلام را فرصتی برای جبران فرصت های از دست رفته دانستند و سفینة امام حسین علیه السلام را سفینة اسرع برای آن بر شمردند و
    اشاراتی در باب فرصت ها و تهدیدهای عرصه مجازی و ضرورت لزوم پرداختن به آن را بیان کردند .
    پس از ایشان کارشناس و پشتیبان سایت 09640 مواردی را همراه با نمایش پاورپوینت ارائه کردند.
    سپس حجةالاسلام و المسلمین مخدوم ،رییس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی ، ضمن تبریک ایام مبارک و نزول سوره انسان (هل اتی)
    به اهمیت معرفی روزی به عنوان روز انسان پرداختن و به گرامیداشت انسانیت انسان ،بیاناتی را ارائه کردند.
    ایشان ضمن تشکر از پاسخگویان و کارشناسان مرکز توضیحاتی پیرامون اهداف کلان مرکز و سیاست های آن ذکر کردند و با بیان این مطلب که می بایست نگران ایمان دینی مخاطب باشیم وبرای ارتقاء آن برنامه ریزی کنیم مجموعه مرکز ملی پاسخگویی را در پرداختن به یک هدف که دفاع از ساحت مقدس آیین الهی است تاکیدکردند.

رییس محترم مرکز ، پاسخگویی تخصصی و حفظ اعتماد مخاطبین را از مهم ترین سیاست های مرکز برشمردند و بیان کردند که فرصتی که در حال حاضر برای پاسخ با این امکانات وسیع موجود است را بسیاری از سلف صالح نداشتند.
    میهمان ویژه همایش جناب حجة الاسلام والمسلمین دکتر دیبا ، مدیر گروه تربیت دینی پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی ، بودند که سخنان خود را در سه قسمت بیان نمودند.
    شرایط محیطی و مخاطبان و ویژگی های کاری پاسخگویان از قسمت های مهم این بحث بود.
    ایشان عرضه اطلاعات سریع و ماندگاری اطلاعات در طولانی مدت را از خصوصیات فضای مجازی بر شمردند وبا تبیین چشم انداز جوابگویی در آینده پاسخگویان را در این عرصه ترغیب نمودند.
    درپایان از پاسخگویان برتر تقدیر وتشکر به عمل آمد وهدایایی به رسم یادبود به آنان اعطاء گردید.
    سابقه فعالیت پاسخگویان ، نظم در حضور ، اتقان علمی جواب ها و امتیازات کاربران به پاسخگویان و ارائه گزارشات منظم و کامل ملاک های انتخاب بر شمرده شد.

از سایت گفتگوی دینی مدیران انجمن کلام و مدیر انجمن مشاوره تقدیر به عمل آمد.

2. صلوات ها 50

3.  

نوشته
    20,860
    حضور
    212 روز 23 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    245
    آپلود
    8
    گالری
    585
    صلوات
    151460

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیر فرهنگی نمایش پست ها
    از سایت گفتگوی دینی مدیران انجمن کلام و مدیر انجمن مشاوره تقدیر به عمل آمد
    با سلام
    من از همه انجمن ها،مدیران، همکاران علمی و احرایی، کار بران و مهمانان سایت تشکر می کنم به نظر باید از همه این برداران و خواهران دینی تقدیر کرد.
    من به نوبه خودم اگر موفق باشیم اولا بر حسب وظیفه یک در هزار هم کارم را انجام نداده ام و دیگر این که هیچ چیز مثل بزم خوب برداران و خواهران ایمانی سبب دلگرمیم در این سایت نیست.
    آرزوی حامی
    موفقیت شما
    گفتم مرا غم تو خوشتر ز شادمانی
    گفتا که در ره ما غم نیز شادمان است

5. صلوات ها 30

علاقه
    علوم اسلامي
    نوشته
    5,555
    حضور
    148 روز 3 ساعت 23 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    27
    صلوات
    31823

نقل قول نوشته اصلی توسط حامی نمایش پست ها
    با سلام من از همه انجمن ها،مدیران، همکاران علمی و احرایی، کار بران و مهمانان سایت تشکر می کنم به نظر باید از همه این برداران و خواهران دینی تقدیر کرد. من به نوبه خودم اگر موفق باشیم اولا بر حسب وظیفه یک در هزار هم کارم را انجام نداده ام و دیگر این که هیچ چیز مثل بزم خوب برداران و خواهران ایمانی سبب دلگرمیم در این سایت نیست. آرزوی حامی موفقیت شما
    با سلام خدمت همه دوستان و تشكر از زحمات كارشناسان و همكاران سايت

از جمله كساني كه در اين همايش از ايشان تقدير شد ، جناب استاد حامي بودند با اين تلاش گسترده و در خوري كه انجام مي دهند حقا هم چنين تقديري شايسته ايشان است .

همينطور از جناب استاد صديق هم تقدير شد كه ايشان هم حقا زحمات زيادي براي پاسخگويي علمي در سايت متحمل مي شوند .

خداوند ان شاء‌ الله به هر دوي اين بزرگواران اجر و مزدي شايسته عنايت فرماييد و زحماتشان را به احسن وجه قبول نمايد.

7. صلوات ها 30

علاقه
    عکس ، داستان ، خبر ، موضوعات مذهبی
    نوشته
    2,302
    حضور
    2 روز 15 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    2449
    صلوات
    19063

با عرض سلام حقیر نیز این موفقیت بزرگ رو خدمت همه عزیزان تبریک می گویم .

9. صلوات ها 26

علاقه
    تحصیل،تحقیق
    نوشته
    75
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    322

بسم الله

با سلام و آرزوی موفقیت

برگزاری اینگونه جلسات - ولو در فضای مجازی - جهت تبادل نظر مدیران و کارشناسان پاسخگو لازم است .

اما اگر به بعضی کاربران هم قبلا خبر داده شود - تا در صورت داشتن پیشنهاد مطرح کنند - ؛ بهترست .

موفقید ؛ شاء الله

11. صلوات ها 25

علاقه
    معارف قرآن
    نوشته
    1,420
    حضور
    130 روز 14 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    29
    صلوات
    23607

انتخاب شایسته دو تن از كارشناسان و مدیران عزیز و خدوم انجمن ها ، جناب حامی عزیز و صدیق گرامی را خدمت همه كارشناسان ، مدیران و كاربران عزیز را تبریك و تهنیت عرض میكنم .
    بنده معتقدم كه تمامی كارشناسان و مدیران و كاربران گل اسك دین و گفتگوی دینی شایسته تقدیر فراوان هستند و من به همه این عزیزان خسته نباشید می گویم

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۸۹/۰۹/۱۳ در ساعت ۱۲:۴۸

13. صلوات ها 29

علاقه
    طراحي
    نوشته
    688
    حضور
    4 روز 13 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    76
    آپلود
    1
    گالری
    249
    صلوات
    6608

خدا را شكر مي كنم كه در مملكتي زندگي مي كنم كه مذهبيهايش با علم روز پيش مي روند و خود را محدود به كتاب ها و كتابخانه ها نكرده اند و نياز جامعه ي مجازي را به مسائل ديني درك نموده اند.
    اميدوارم خداوند به كساني كه حتي كوچكترين قدمي در اين راه برداشته اند خير كثير عطا فرمايد.
    خصوصاً از مدير گرامي سايت تشكر مي كنم و از كساني كه از مدير سايت تشكر كرده اند نيز تشكر مي كنم

ویرایش توسط ریحانة النبی : ۱۳۸۹/۰۹/۱۳ در ساعت ۱۲:۴۳ دلیل: اشكال تايپي

15. صلوات ها 24

علاقه
    معارف قرآن
    نوشته
    1,420
    حضور
    130 روز 14 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    31
    آپلود
    0
    گالری
    29
    صلوات
    23607

نقل قول نوشته اصلی توسط محمودسبط شیخ انصاری نمایش پست ها
    بسم الله

با سلام و آرزوی موفقیت

برگزاری اینگونه جلسات - ولو در فضای مجازی - جهت تبادل نظر مدیران و کارشناسان پاسخگو لازم است .

اما اگر به بعضی کاربران هم قبلا خبر داده شود - تا در صورت داشتن پیشنهاد مطرح کنند - ؛ بهترست .

موفقید ؛ شاء الله
    دوست عزیز محمودسبط شیخ انصاری با سلام
    جلسه یاد شده در فضای حقیقی بوده و ان شا الله در آینده چنین جلساتی برای همكاران علمی و اجرایی و كلیه كاربران سایت گفتگوی دینی در فضای حقیقی هم بر گزار خواهیم كرد .

17. صلوات ها 24

علاقه
    قرآن، اهل بيت
    نوشته
    2,058
    حضور
    15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17932

سلام.

تبريك و خداقوت خدمت مدير محترم سايت و اساتيد گرامي : استاد حامي و استاد صديق و نيز خداقوت به تمام مديران، اساتيد، همكاران و كاربران عزيز سايت

از خلق جهان کناره کردیم *

سر رشته عقل پاره کردیم *

کس چاره ما نکرد و ما خود *

بی منت خلق چاره کردیم *

ننمود رهی بجز ره عشق *

هر چند که استخاره کردیم*

19. صلوات ها 18

علاقه
    همه چیز در هم
    نوشته
    591
    حضور
    8 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    69
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    3955

با سلام

بازم خوش به حال كساني كه تونستن تشكر و قدرداني كنن . اما ما كه از فعاليت هاي اين بزرگواران استفاده مي كنيم . دستمون كوتاه از اين تشكر ها .
    فقط ميتونيم دعاشون كنيم .
    من هم به نوبه خودم براي اساتيد بخش احكام ، مشاوره ، استاد طاها ،استاد صديق و ... آرزوي موفقيت و كاميابي دارم

ویرایش توسط روشنا : ۱۳۸۹/۰۹/۱۳ در ساعت ۱۴:۵۸

21. صلوات ها 17

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری