سوال از همه مخصوصا اقایون

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوال از همه مخصوصا اقایون

؟ ریز توضیح بدین یعنی یه خانم چه کارایی میکنه؟ برای شوهر منظور هست..بغیر از ارایش و ...لباس..در رفتار چگونه هست ایا قربون صدقه رفتن دلبری هست و دل مرد را می رباید یا باعث میشه مر د فرار کنه

2- ایا عقیده دارین که اگر زن گرفتین باید سیغه با زن دیگری بکنید یا بمونید با زنتون؟ فقط مذهبی جواب بدهد و مرد باشد

3- با توجه به سوال بالا اگر زنی در مورد سیغه شدن بعد از زن گرفتن در دوران نامزدی بپرسد چه فکری در مورد اون دختر میکنید؟

همه سوالت رو جواب بدهید لطفا
:Kaf:

[=Times New Roman] [=Times New Roman]:Gol::Gol::Gol:

لفا فقط جواب منو بدهید ئ اگرر نمیدی لطفا اینجا پیغام نزارین
نگید باید چیکار کرد و نکرد جواب سوال ؟

???

amykate;66152 نوشت:
???

amykate;66081 نوشت:
؟ ریز توضیح بدین یعنی یه خانم چه کارایی میکنه؟ برای شوهر منظور هست..بغیر از ارایش و ...لباس..در رفتار چگونه هست ایا قربون صدقه رفتن دلبری هست و دل مرد را می رباید یا باعث میشه مر د فرار کنه

سلام علیکم جمیعا

این سوال شما کمی ناقص است از لحاظ جمله بندی
و کلی بدین لحاظ که دقیقا موضوع مورد نظر را مطرح نکردید

ولی تا آنجائیکه حدس می زنم پاسخ میدهم .

اگر منظور شما این است که وظایف زن در قبال شوهر چیست و چه کارهائی را باید انجام بده که شوهرش نره صیغه کنه و اصولا چه نقصی باعث میشه که یک مرد بره صیغه کنه و اینکه آیا به زنتان ابتدای ازدواج میگوئید که من میروم صیغه میکنم حال به هر دلیلی خواه بدلیل ادا نکردن وظایف زن در قبال مرد باشه ( و یا به هر منطقی ) خواه بدلیل اینکه هوس کردم صیغه کنم .

پاسخ بحش نخست سوال شما را بنده عرض میکنم.

وظایف زن در قبال مرد وظایف یک شریک در زندگی است

یک شریک و یک همراه که 2 جسم هستند ولی در بعد ازدواج این دوجسم در یک قالب روحی با خواسته های مشترک به شکل زیر زندگی میکنند.
1- خواسته های منطقی زن از مرد میشود خواشته های مرد و مرد خواسته های ( منطقی و غیر خودخواهانه ) زن را خواسته خود می انگارد و بمانند خواسته خود صادقانه بدنبال اجرای آن اقدام میکند.
2- خواسته منطقی و غیر خودخواهانه مرد هم میشود خواسته زن و زن آنرا خواسته خود می انگارد و در انجام و اجرای آن خواسته ها هر اقدام ممنکن را انجام میدهد.

( شرح وظایف زن در قبال شوهر و شوهر در قبال زن در حالت کلی بطور مستقل قابل طرح نیست )

پس از توصیف این طرح کلی اگر زنی از ادای آنچه که نیاز یک مرد است ( چه معنوی چه مادی ) سر باز بزند و در حقیقت آنچرا که مرد از او انتظار دارد انجام ندهد در حالیکه مرد وظایف خود را انجام داده مرد این حق را دارد که امنیت و آرامش خواسته شده و اجابت نشده از طرف زن را در ازدواج مجدد بیابد. البته باید مرد این خواهشها را بیان کند و تکرار.

مذهبیون اعتقاد دارند که نیازی به ان مطلب هم نیست و این از حقوق مرد است که زن دیگری صیغه و اختیار کند.

amykate;66081 نوشت:
3- با توجه به سوال بالا اگر زنی در مورد سیغه شدن بعد از زن گرفتن در دوران نامزدی بپرسد چه فکری در مورد اون دختر میکنید؟

خب این سوال ما هم کلی است
این افکار به ذهن یک مرد مذهبی میرسد :

1- شاید این دختر دچار بیماری وسواس و تشکیک نسبت به همسر است و از فردای ازدواج میخواهد گیر بدهد کجا بودی چرا بوی قاب دستمال می دهی - این مو از کجا آمده روی لباست و...

2- او میخواهد بداند که اگر در قبال شوهرش بی مسولیتی کند مرد میرود و صیغه می کند و یا به هر دلیلیاو صیغه رادر برنامه اش دارد که این سوال را پرسیده و این نشان از این دارد که هم اعتماد به نفس ندارد و هم از وظایف زن و شوهر بی خیر است و چیزهای ناطوری هم به گوشش خورده.

3- با توجه به این که مذهبیون صیغه را از حقوق مرد میدانند این خانم این را از حقوق مرد نمیداند

amykate;66081 نوشت:
2- ایا عقیده دارین که اگر زن گرفتین باید سیغه با زن دیگری بکنید یا بمونید با زنتون؟ فقط مذهبی جواب بدهد و مرد باشد

صیغه کردن مرد در نگاه مذهبی امری است از حقوق مرد ولی این امر را در مذهب در تضاد با ازدواج دائمی نمی دانند.
مثلا یک مرد میتواند یک مرد کامل برای زن و فرزندانش باشد در عین حال صیغه هم بکند و هیچ مشکلی هم پیش نیاید.

شاید این همان مطالبی باشد که میخواستید بدانید.

یاحق

موضوع قفل شده است