ظهور امام زمان

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ظهور امام زمان

با عرض سلام و سپاس از قراردادن اين محفل جهت رفع شبهات و پاسخگويي به ما
مي خواستم بدانم شما اين عكس را تأييد مي فرماييد؟
لطفاً‌ در صورت رد يا تأييد منابعي ذكر كنيد كه من بتوانم به راحتي دوستانم را متقاعد كنم
خدا به شما طول عمر با عزت عطا كند
با تشكر

[=Century Gothic]با سلام
و تشکر
دوست عزیز این تاپیک هم در همین مورد میباشد

نقشه عملیات امام زمان ! حکایت ظهور ؟

[=Century Gothic]و در اینجا توضیح داده شده!

http://www.askdin.com/archive/index.php/t-3153.html

شرمنده ولي من با خوندن اون مطلب زياد متوجه نشدم

mobintarh;64671 نوشت:
با عرض سلام و سپاس از قراردادن اين محفل جهت رفع شبهات و پاسخگويي به ما
مي خواستم بدانم شما اين عكس را تأييد مي فرماييد؟
لطفاً‌ در صورت رد يا تأييد منابعي ذكر كنيد كه من بتوانم به راحتي دوستانم را متقاعد كنم
خدا به شما طول عمر با عزت عطا كند
با تشكر

با سلام:Gol:

دوست عزیز

در این مطلب که این نقشه، صرفاً یک تحقیق انجام شده بر اساس مستندات روائی بوده که توسط گروهی از محققان تهیه شده حرفی نیست.

اما در حول این تحقیق چند نکته لازم بذکر است:

اول آنکه، نمی توان همۀ جزئیات نقشه و مسیرهای تعیین شده را قطعی و مسلم و صد در صدی دانست. بلکه نهایت انکه می توان کلیات آن را البته پس از بررسی دقیق، با مسامحه تأیید کرد.

دوم آنکه، اینکه اصولاً تهیه و تنظیم این نقشه چه میزان ضرورت و اهمیت دارد جای بسی تأمل است.

سوم انکه، با توجه به حساسیت ها و دشمنی های بی حد و حساب استکبار جهانی با کشورهای اسلامی خاورمیانه، خصوصاً با ایران، عراق و سوریه، باید بگوییم آیا یک چنین طرح احتمالی ای، بر شدت این حساسیت ها نخواهد افزود.

و ...

موفق باشید ...:Gol:

mobintarh;64712 نوشت:
]شرمنده ولي من با خوندن اون مطلب زياد متوجه نشدم

اگر به جای عامل به اعمال بودن دنبال نشانه های جغرافیایی مرزها و اثبات اشخاص باشیم در شناسایی راه راست و امام عصر عاجز خواهیم ماند
و لذا یک خطای کوچک در مسیر اثبات ضربه ای جبران ناپذیر خواهد داشت.

دنبال وهم و گمان و حدسیات رفتن اشتباه است. اجالتا نقد را بچسبید نه نسیه را

صدیق;65136 نوشت:

با سلام:Gol:

دوست عزیز

در این مطلب که این نقشه، صرفاً یک تحقیق انجام شده بر اساس مستندات روائی بوده که توسط گروهی از محققان تهیه شده حرفی نیست.

اما در حول این تحقیق چند نکته لازم بذکر است:

اول آنکه، نمی توان همۀ جزئیات نقشه و مسیرهای تعیین شده را قطعی و مسلم و صد در صدی دانست. بلکه نهایت انکه می توان کلیات آن را البته پس از بررسی دقیق، با مسامحه تأیید کرد.

دوم آنکه، اینکه اصولاً تهیه و تنظیم این نقشه چه میزان ضرورت و اهمیت دارد جای بسی تأمل است.

سوم انکه، با توجه به حساسیت ها و دشمنی های بی حد و حساب استکبار جهانی با کشورهای اسلامی خاورمیانه، خصوصاً با ایران، عراق و سوریه، باید بگوییم آیا یک چنین طرح احتمالی ای، بر شدت این حساسیت ها نخواهد افزود.

و ...

موفق باشید ...:Gol:

با تشكر فراوان از شما به خاطر پاسخگويي به اين مطلب .:Gol:
خدمتتون عرض كنم كه من اصلا هيچ حساسيتي به اين كه اين نقشه درسته يا نه ندارم ولي بحث من اينه كه توي يه انجمن اين عكس قرار گرفته و كاملاً باش برخورد منفي شده و عده اي از جوانان به مخالفت با اين قضيه برخواستند.
من ترسم از اينه كه علما بين جوانان بد شناخته بشن يا .... به هرحال من از عواقب اين موضوع مي ترسم وگرنه همه مي دونيم كه امام زمان ظهور مي كنن و همه جا رو از عدل و داد پر مي كنن!!!
ما بايد عقايد جوانان رو هدايت كنيم چون خيلي ها مي دونن شهيد خوبه مي دونن امام زمان خوبه ولي اگه مثلا يه روحاني همين حرفا رو بهشون بزنه جور ديگه اي برداشت مي كنن انگار كه حرفه نادرستي شنيدن!!!
بايد يه كاري كنيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آدرس اون صفحه توي انجمن
اگه بتونيد بريد توي اين سايت و جوابشون رو بديد خيلي خيلي ممنون مي شم!

mobintarh;65144 نوشت:
من ترسم از اينه كه علما بين جوانان بد شناخته بشن

عالمی که واقعا عالم است کارش را می داند
عالمی !!! که به این راهها برای اثبات امام عصر متوسل میشود در هر لباسی باشد در عالم بودنش باید شک کرد...

موضوع قفل شده است