۞... پیامکی به بهشت...۞

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
۞... پیامکی به بهشت...۞

به نام آنکه شهیدان در قهقه مستانه شان و در شادی وصولشان نزد او روزی می خورند.

سلام بر شهیدان ! و راه شهیدان. سلام ! سلام ای شهدا! ای لاله های سرخ وطنم !
از اینکه با شما درد و دل می کنم احساس آرامش دارم . کاش می شد در باغ آرزوهایتان دعوت بودم .
من که در آن زمان نبودم تا درکتان کنم ولی الان با تمام وجودم درکتان می کنم و عشق می ورزم .

سلام بر شما شهیدان ! که با قمقمه های آب ندیده " لبهای خشکیده " شکم های گرسنه و خشابهای خالی با ایثار و ازجان گذشتگی داوطلبانه در میدان مین برای باز شدن معابر و اجرای عملیات
" حسین وار " از خاک تا افلاک پر کشیدید .

سلام به گریه ها " نمازها " مناجاتهای شبانه ی تان .
ای خادمان حسین ! و ای غلامان مهدی !
حال که در باغ شهادت را بستند و ما د ر این قافله جا ماندیم و نتوانستیم همنشین شهدای کربلا شویم
اما رهبری دلگرمی به ما داد و فرمود : " امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست "

از خدا می خواهم به من و نسل جوان این قدرت را بدهد تا با زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان بتوانیم
درخت سی و یک ساله ی انقلاب را از آفتها حفظ کنیم تا به فرموده ی رهبری فیضی کمتر از شهادت نبریم
کاش می شد این نسل و نسلهای آینده شما رو از یاد نبرند و کاش می شد فضای معنوی جبهه ها و انقلاب دوباره ایجاد شود
و کاش می شد...

برچسب: 

[=Arial Black]به نام صاحب حیات و ممات ...:Gol:

امروز حقیقتی را فاش می کنم !
الا ای شهید " که زنده ای و حیات واقعی از آن توست ... من در هیاهوی زمانه مرده ام و تنها جسمی بی روح را با خود به یدک می کشم " خود را اسیر قبری می بینم که خروارها خاک از جنس دنیا طلبی "روح و جسمم را در بند خود کرده ..."

ای شهید این منم که محتاجم " نه وجود زنده و مقدس تو ...!
بر من مرده دعایی کن تا رها باشم " رهای و آزادی از جنس بی نظیر خودت ...

:Sham:به حق مادر همه شهیدان " زهرای اطهر (س).:Sham:

بسم رب الشهدا و الصديقين

اين پيامك نيست . يك احساس پاك كه با صداي پيامك مياد تا بگه اي شهدا با تمام وجود به يادتان هستيم شما هم روز قيامت شافي ما باشيد .
سلام من را به اربابم اباعبدالله برسانيد .