با امير المومنين علي عليه السلام بيعت كنيد

تب‌های اولیه

27 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
با امير المومنين علي عليه السلام بيعت كنيد

:Gol:
سلام و درود بر امام زمان و شيعيان پاك و مخلصش

به مناسبت عيد غدير خم براي اينكه استواري خودمان را در خط انتظار و اعتقاد به ولايت امير المومنين عليه السلام به حيدر كرار، يعسوب دين، ولي برتر خدا در زمين علي ابن ابي طالب عليه السلام اعلام بداريم، با ايشان به عنوان جانشين بر حق رسول گرامي اسلام ، بيعت ميكنيم.

:Gol:

[="Indigo"]بشناختم خدا را چو شناختم علي را *** به خدا نبرده‌اي پي اگر از علي جدايي
نظري ز لطف و رحمت به من شکسته دل کن *** تو که يار دردمندي تو که يار بينوايي
[/]

[="DarkGreen"]

علي جان هميشه تو اذانم شهادت ميدم كه تو ولي خدايي ولي چيكار كنم كه رفتارم هميشه منو شرمندت ميكنه :Ghamgin:
عاشق بيعت با توام ولي هميشه ترسم از اينه كه از زمره بيعت شكنا باشم .:geryeh:
[/]

يا علي

ان عملي را كه خدا طالب است

حب علي ابن ابي طالب است

اشهدان اميرالمومنين علي ولي الله

:parandeh:من هم با مولای متقیان بیعت می کنم:parandeh:

[="blue"]اشهد ان مولانا ومقتدانا امیرالمومنین علیا واولاده المعصومین حجج الله[/]

[="darkgreen"]يا رب عيد است عطا بر همه ده /
بر ماتم و اندوه همه خاتمه ده /

پايان غم همه ظهور مهدي است /
تعجيل فرج به مهدي فاطمه ده /
[/]
[="sienna"][="magenta"]تعجيل در فرج آقا 14 صلوات هديه كنيم [/][/]

سلام بر بقیة الله الاعظم ومنتظرانش

........
...........
.........
سالهاست که باذکر مولا یا مولایت بیعتم را با تو ای آفتاب ولایت تمنا میکنم

..........سالهاست که در غدیر ؛ گمشده ام را در تو پیدا میکنم

امشب این بیعت را با تو دوباره احیا میکنم یاعلی باز هم مولا یا مولا میکنم

...........
..............
...........

یا علی جان مقتدای من تویی

اشهد ان علی ولی الله
اشد ان علی حجه الله

:Doaa:

:hamdel:

یا علی گفتیم وعشق اغاز شد

*************عیدهمگیتون مبارک***********
عیدیتون ان شالله بودن در ردیف سربازان اقا امام زمان (علیه السلام):Gol:به حق امام علی (علیه السلام) :Gol:

:Gol: الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین و ائمه المعصومین :Gol:

IMAGE(<a href="http://www.negarkhaneh.ir/fa/usergallery/2008/11/ZeroGravity%5C" rel="nofollow">http://www.negarkhaneh.ir/fa/usergallery/2008/11/ZeroGravity%5C</a>(4negar)1stdesign_Fixd.jpg)

من افتخار می کنم که به عنوان شیعه علی شناخته شوم ولی اگر بخواهم از روی انصاف صحبت کنم نمی توانم خود راشیعه علی (ع) بدانم بلکه باید بگویم من درحقیقت محب ایشان هستم

من از خیلی از شماها دیرتر شیعه شدم اما از خیلی شماها شیعه ترم.

اشهد ان علی ولی الله

البته شیعه ی شناسنامه ای نباید باشیم
نباید فکر کنیم شیعه بودن الکی است
شما بروید نگاه کنید
که ویژگی یک شیعه چیست ؟؟
بعد ها می فهمید

700000 هزار نفر شیعه بدون حساب وارد بهشت می شنوند!!!!!!

بسم الله الرحمن الرحیم

:Mohabbat:الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علیه السلام:Mohabbat:

عَلِيٌّ مَعَ الْحَقِّ وَ الْحَقُّ مَعَ عَلِيٍّ يَدُورُ حَيْثُمَا دَارَ
[SPOILER]الأمالي (للصدوق)، ص 89؛ الجمل، ص 81؛ الأمالي (للطوسي)، ص 548؛ کفاية الأثر في النص علی الأئمة الإثنی عشر، ص 20؛ سنن الترمذي، ج 5، ص 633؛ الإمامه و السياسه، ج 1، ص 98؛ المستدرک علی الصحيحين، ج 3، ص 135؛ تاريخ مدينة دمشق، ج 42، ص 448؛ المناقب، ص 104.

جهت اطلاع بيش‌تر از مصادر اين حديث، ن. ک: إحقاق الحق و إزهاق الباطل و ملحقات آن، ج 5، صص 623 ـ 638 و ج 16، صص 384 ـ 397 و ج 21، صص 390 ـ 395 و ج 23، ص 307 و ج 30، صص 229 ـ 230؛ موسوعة الغدير في الکتاب و السنه و الأدب، ج 4، صص 251 ـ 255.
در برخی از روايات اين باب به نقل از اهل سنّت آمده است: «و الحق يدور حيثما دار علي» که صريحاً اميرالمؤمنين«سلام الله علیه» را محور معرفی کرده است.
[/SPOILER]

قال رسول الله(ص): يا معشر المسلمين ليبلغ الشاهد الغائب، اوصى من آمن بى و صدقنى بولاية على، الا ان ولاية على ولايتى و ولايتى ولاية ربى، عهدا عهده الى ربى و امرنى ان ابلغکموه. بحارالانوار 37: 141، ح 35.

رسول خدا(ص) (در روز غدير) فرمود: اى مسلمانان! حاضران به غايبان برسانند: کسى را که به من ايمان آورده و مرا تصديق کرده است، به ولايت على سفارش مى‏کنم، آگاه باشيد ولايت على، ولايت من است و ولايت من، ولايت‏خداى من است. اين عهد و پيمانى بود از طرف پروردگارم که فرمانم داد تا به شما برسانم.

​واقعا اونایی که حضرت علی(ع)و به عنوان امام اول و خلیفه اول قبول ندارن چی فکر میکنن

اشهدا ان مولا سيدنا امير المومنين علي ع

لبيك يا يا مولاي علي ع

حقا که علی ولی مطلق باشد،
حق با علی و علی مع الحق باشد،
انکار ولایت شهنشاه نجف،
کفر است چه کفر، کفر مطلق باشد.

ان شاالله بیعتمون کوفی نباشه با سختیهای زندگی جا نزنیم.
خدایا مارا با عشق علی(ع) زنده نگهدار و با عشق علی(ع) بمیران.
التماس دعا
یاحق

[="Arial"][="Black"]

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه علی ابن ابیطالب و ائمه المعصومین علیه السلام

[/]

[="Navy"]

...قلب من خورده گره از روز اول با علی (علیه السلام)

خدایا ! ما را شیعه علوی بمیران ... شیعه اهل بیتی محشور بگردان

صلی الله علیک یا مولای یا اباالحسن با امیر المؤمنین( علیه السلام)

[/]

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی

سخنرانی در فضائل مولا علی علیه السلام

http://s4.picofile.com/file/7793940535/miryazdi_1392_2_30.wav.html

[="Times New Roman"][=times new roman]سلام و عرض ادب..

هیچوقت قول نمیدم باهات بیعت کنم . چون می دونم نمی تونم سر حرفم بمونم . اما هیچوقت فراموش نمی کنم که اگر تمام موجودات و اشیا و زمین و آسمان خداوند زبون باز کنند ، همشون اعتراف میکنند مرد تر از تو ندیدن . هرگز فراموش نمی کنم که سکوتت بلند ترین فریاد دنیاست . هرگز فراموش نمی کنم که اگر از شنیدن اسمت لذت می برم ، اگر مهرت توی قلبمه ، ربطی به من نداره . تو دلبری خوب بلدی . هرگز فراموش نمی کنم که هرجا بحث مردونگی میشه اولین کسی هستی که توی ذهنم میای . تو دلبری خوب بلدی . بعد از خدا محرم تر از تو نداشتم و ندارم و امیدوارم نداشته باشم . ببخش که دورادور دوستت دارم .