صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا همکاری میکنید؟ (انجمن موتلفین ضد صهیونیزم را میشناسید؟)

 1. #1

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717

  آیا همکاری میکنید؟ (انجمن موتلفین ضد صهیونیزم را میشناسید؟)
  بسم الله الرحمن الرحیم

  العامل بالظلم و المعین له و الراضی به شرکاء ثلاثتهم

  ستمگر و یاری دهنده اش و کسی که به ستم او راضی باشد و سکوت کند هرسه در ستم شریکند.


  امام صادق (علیه السلام) منتخب میزان الحکمة/ صفحه 350


  سالهاست که اسرائیل با حمایت چند کشور قدرتمند دست به هر گونه اقدام وحشيانه اي زده و به راحتي توسط سازمان ملل وبقیه مراجع ظاهرا بین المللی تبرئه شده و به نظام اقتصادی و اجتماعی جهان بازگشته است. متأسفانه به دلیل عدم انسجام مسلمین در یاری یکدیگر و موضع نگرفتن صریح مقامات برخی کشورهای عربی(که اگر اینها در حمایت کاری نکنن، از غرب چه انتظاری؟!)، اسرائیل روز به روز بر ظلم خود نسبت به مسلمین ساکن در فلسطین اشغالی می افزاید و اخیرا با اقداماتی گستاخانه تر در پی تماما صهیونیستی کردن قدس و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی تخریب مسجد الاقصی و بازسازی معبد سلیمان است.و از طرفی بر اساس پروتکل های شیطانی یهودی در پی استیلای جهانی و برقراری نظم نوین جهانی براساس حذف ادیان الهی می باشد. البته از نفوذ همه گیر تفکر شیطانی صیهونیسم ها (فراماسونری) در عصر حاضر نباید بگذریم.
  ما با هر عقیده و مرام و مسلکی می توانیم در حد توان در متوقف کردن این گونه جنایات و زیاده طلبی ها موثر باشیم و اگر امروز کوتاهی کنیم هیچ بعید نیست که این ظلم ها روزی دامان خودمان را نیز بگیرد. در طول زمان، این مردم بوده اند که همیشه تاریخ را رقم می زده اند و هیچ قدرتی در برابر خواست مردم تاب مقاومت را ندارد، لذا ما، هر که و هر جایی که هستیم می توانیم به اندازه ی خودمان در عقب راندن اسرائیل غاصب تاثیر بگذاریم و دیگر فقط افسوس ظلمی که به فلسطینیان می رود را نخوریم بلکه با هر قدم رو به جلو و کاری بیشتر از گذشته آنان (و همینطور تاریخ آینده خودمان!) را عملا نیز یاری کنیم.
  برآنیم تا با ایجاد اتحاد، در کنار هم، استحکام بنیان اسلام و صلح جهانی در جهت حقیقت را منجر شویم.
  به همین منظور گروه شهدای آینده در بهار 89 تشکیل شد و اهداف خرد و کلانی را در برنامه خود تعریف کرد. اینک پس از گذشت چندین ماه از تشکیل این گروه بحمدالله به همت تعدادی از اعضا، انجمنی در جامعه مجازی گفتمان دینی پدید آمد با نام انجمن مؤتلفین ضد صهیونیزم. آنچه که در ابتدا خواندید مقدمه ای از اساسنامه گروه شهدای آینده و نیز انجمن مذکور است.

  >> تا اینجا دوستان اگه نظری دارن بفرماین


  ادامه دارد...


 2. صلوات ها 8


 3. #2

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  قسمتهای مختلف انجمن:


  بخش اول: حق یا باطل؟ شما بگویید
  در دنیای امروز، اخبار ضد و نقیض به سرعت همدیگه رو تعقیب میکنن؛ امروز یک خبر میشنویم و فردا تکذیبیه ی اون خبر روی خبرگزاری ها گذاشته میشه! هدف از این اطلاع رسانی از اخبار مهم این حوزه و نگاهی دقیق تر و با تعقل به اخبار و مسائل پیرامونی صهیونیزم هست که با کمی تفکر، بتوان اخبار ضد و نقیض این حوزه را راحت تر تفکیک و حق یا باطل را تشخیص داد.

  در سه زیر بخش مجزا شده اند :  اخبار حوزه صهیونیزم شناسی
  مهمترین خبرهای رویداده، توسط مراجعین و مسولین بخش در اینجا قرار داده میشود.


  تحلیل خبری
  دوستانی که اهل تفکر و تحلیل هستند، همراه با مسئولین این بخش، موارد روز یا رخدادهای گذشته مربوط به این حوزه را برای روشن تر شدن واقعیات و رفع ابهامات افراد در زوایای پیدا و پنهان رخدادها موشکافی خواهند کرد.


  شنیده ام که...
  شنیدم که... شما چی شنیدین؟! شایعاتی که حول این محور میگرده، چیزهایی که به واقعیت نزدیکه و یا باور کردنش سخته؛ در این بخش آنچه را شنیده اید طرح کنید تا بقیه هم بشنون و به بحث بگذاریم.

 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717
  با دیدن تنها یک قدم از طرف فرد یا گروهی، لزوما قدم بعدی رو نمیشه درست حدس زد! برای بیرون اومدن از این سردرگمی و پیدا کردن مسیر درست چه باید بکنیم؟!

  از آن جایی که شناخت، مقدمه هرعملی است و اولین گام برای مبارزه، شناخت صحیح انگیزه ها، اهداف و اعتقادات دشمن است؛ در این بخش مبانی و اعتقادات یهود و صهیونیزم به طور ریشه ای مطرح خواهد شد و تلاش میکنیم که لایه های زیرین و اهداف واقعی اعمال یهود را با طرح این دو زیر بخش معرفی کنیم تا دیدی وسیعتر و در نتیجه تصمیمی با دید وسیعتر اتخاذ کنیم:

  نقد و بررسی عقاید یهود و صهیونیزم
  اگر بدونیم در آینده دنبال چیست، مسیر تا حدی دستمون میاد؛ هدف از این بخش، آشنایی با عقاید دینی و اعتقادی یهود و صهیونیزم در جهت کنکاش و نقد آگاهانه آن و ایجاد آمادگی جهت برخورد با موارد بروز شبهات اعتقادی است. از دیگر موارد مفید این بخش، ارائه ضعفعای اعتقادی یهود، تا از درون به این رژیم که از مردم با توانایی وضعفهای عادی تشکیل شده، نزدیک بشیم و افکار آنها را متاثر و راههای نفوذ آنها را بیان کنیم.  پروتکلهای صهیونیزم
  هدف این بخش شناخت پروتکل های شیطانی صیهونیست­ها جهت رسیدن به اهداف شوم خود از قبیل دستیابی به ارض موعود وتشکیل حکومت و بنای معبد سلیمان در محل بیت المقدس. علاوه بر این بررسی و مقایسه عملکرد صیهونیست ها با این پروتکل­ها را نیز خواهیم داشت
  البته از مواردی که میتونه اضافه بشه بررسی قرآن در مورد یهود و گذشته و اینده ی ان هست که بحث مفصلی رو شامل میشه.
  نظرتون چیه؟ آیا علاقمند به همکاری هستید؟


  ادامه دارد...


  ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ در ساعت ۲۱:۳۸ دلیل: تغییر لینک - به درخواست کاربر

 6. صلوات ها 4


 7. #4

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  تا اینجای کار بیان شد:

  - مقدمه
  - بخش اول: حق یا باطل؟ شما بگویید
  - بخش دوم: مبانی و اعتقادات


  - بخش سوم: آخر الزمان و صهیونیزم


  وجود زمانی که جهان به یک حکومت واحده تبدیل شود در همه ادیان و آیین ها ذکر شده؛ قوم یهود نیز که از ابتدا در اندیشه برتری جویی و رهبری بر تمام جهان بوده، برای رسیدن به این هدف خود دست به کار شده و به هروسیله ای در تلاش است تا به این هدف جامه عمل بپوشاند. فراماسونری که بر مبنای تلقینات تورات شکل گرفته از آن جمله است که انجمن مؤتلفین ضد صهیونیزم از این مهم غافل نشده. و انشاالله در این مورد نیز تحلیلهایی ارائه خواهیم داد. همچنین تداخل بحث آخرالزمان با ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (ارواحنا له الفداء) و برنامه ریزی های یهود و صهیونیزم، زیربخشی به نام مهدویت و صهیونیزم را به انجمن افزوده که متاسفانه تاکنون کار خود را آغاز نکرده و هم اکنون تنها اولین زیر بخش این قسمت، فعال شده است:


  - فرماسونری
  - مهدویت و صهیونیزم  ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ در ساعت ۰۷:۰۶ دلیل: تغییر لینک - به درخوست کاربر

 8. صلوات ها 5


 9. #5

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۹
  نوشته
  186
  حضور
  1 روز 16 ساعت 7 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  3
  صلوات
  707  منظورتان از همکاری چیست؟ لطفا به طور جزئی بیان کنید

 10. صلوات ها 6


 11. #6

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  نقل قول نوشته اصلی توسط reza64 نمایش پست ها
  منظورتان از همکاری چیست؟ لطفا به طور جزئی بیان کنید
  خواهش میکنم. عرض شود که خلاصه ای از کل قضیه اینه که ما برای رسیدن به هدف، یعنی ضربه زدن به صهیونیست غاصب، اساسنامه ای تدوین کردیم، که در اون تعدادی از روشهای فعالیت تاثیر گذار، بررسی شده؛ منتها ازونجایی که نیرو برای اجرای همه ی اون فعلا موجود نیست، یکی از موارد، یعنی بالا بردن سطح اطلاعات مردم (در سنین مختلف) و خود بچه های گروه بون تعصب سیاسی داخلی و نشون دادن واقعیات موجود در نمای نزدیک (سالهای گذشته و حال) یا وسیع تر(سالهای دور و اهداف رژیم غاصب و وظیفه ی ما) توسط تحقیق علمی و گذاشتن مطالب در انجمن و ایمیل کردن مهمترین (و در عین حال به جذابترین شکل) اونها به عامه ی مردم هست.
  برای همکاری، فقط علاقمند بودن به بالا بردن علم خودتون در این زمینه، و یا علاقمند بودن به ایستادگی در برابر این رژیم کافیه تا به عنوان محقق یا گرداورنده، در یکی از گروههای مربوطه فعال بشین؛ در اون گروه ایده پردازی کنین، جذب داشته باشین تا انشالله به مرور وارد مراحل بعد بشیم. منتها سراغ هر مطلبی و کپی پیست اون طبعا نباید بریم؛ یه مقدار وقت برای بررسی صحت اون هم لازمه.
  مطالب میتونه از طریق نت یا کتب مربوطه که برخیش رو دوستان شناسایی کردن جمع اوری بشه.
  البته بخق مالتی مدیا هم از جمله موارد ب هشدت تاثیر گذار در عامه هست که بر اساس واقعیات موجود میتونه جمع اوری یا طراحی ها انجام بشه. این کار میتونه با صدا گذاری روی یک انیمیشن، طراحی یا مناسب سازی یک عکس. جمع اوری کلیپ های مفید در هر زمینه ای که با این قضیه تناسب داشته باشه انجام بشه. یا حتی در بخشی که در پست های اتی معرفی میکنم، یعنی فلسطین دیروز، امروز فردا؛ و بخش نوا و نما؛ میتونه موارد تاریخی یا بین المللی، به صورت مطلب، عکس، فیلم، کاریکاتور جمع اوری بشه و...
  نکته مهم اینه که اگه میخواین وارد بشین، با احساس تنها وارد نشین که این با گذر زمان خستتون میکنه یا قید کار رو میزنین یا حتی ممکنه نتیجه عکس بذاره! و فاصلتون بیشتر بشه از مقاومت و ...
  اگه اطلاعات بیشتری خواستین، میتونین همینجا طرح کنین، یا اگه بخش مورد علاقتون دقیق مشخص بود، میشه با نفر مربوطه ی اون بخش یه چت داشته باشین.

  به امید نابودی ظلم و ظالم
  انجمن موتلفین ضد صهیونسیم
  موفق باشین

 12. صلوات ها 7


 13. #7

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  - بخش پنجم: فلسطین: دیروز، امروز، فردا
  - بخش ششم: نوا و نما
  بخش چهارم: توان نظامی رژیم صهیونیستی
  یکی دیگر از راه های شناخت دشمن، آشنایی با توان و قدرت نظامی آن است. در کنار تکیه بر توانمندی، نیرو و غیرت بر پایه ی ایمان نیروی های خودی، باید مراقب باشیم تا دشمن دست کم گرفته نشود که در صورت وقوع حادثه ای، سردرگم شویم و توهمات مانع از عکس العمل با کیفیت شود. شناخت تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی که در نوع خود کم نظیر است و از حمایت بزرگترین و بهترین شرکت های تولیدکننده سلاح برخوردار است، در نوع خود میتواند در شناخت دشمن و یافتن راهکار مبارزه مناسب مؤثر باشد. به همین منظور این امر را با دو زیر بخش ارائه کردیم که همینک یکی از آنها فعال شده و از علاقمندان و دوستان مطلع در حیطه ی نظامی نیز دعوت میشود در این بخش فعالیت کنند:
  ویرایش توسط سلیلة الزهراء : ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ در ساعت ۰۷:۰۸ دلیل: تغییر لینک - به درخواست کاربر

 14. صلوات ها 5


 15. #8

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  سلام. انشاالله امشب ساعت 10 شب جلسه آن لاین انجمن موتلفین ضد صهیونیسم در ال فور آی هست؛ اگه دوستانی علاقمند به همکاری بودن، میتونن برای کسب اطلاع بیشتر تشریف بیارن. میتونین ایدی ck_ck با کاربری "گروه شهدای اینده" رو ادد بفرمایین.

 16. صلوات ها 6


 17. #9

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۹
  نوشته
  29
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  184  نقل قول نوشته اصلی توسط فردا از آن ماست نمایش پست ها
  سلام. انشاالله امشب ساعت 10 شب جلسه آن لاین انجمن موتلفین ضد صهیونیسم در ال فور آی هست؛ اگه دوستانی علاقمند به همکاری بودن، میتونن برای کسب اطلاع بیشتر تشریف بیارن. میتونین ایدی ck_ck با کاربری "گروه شهدای اینده" رو ادد بفرمایین.  786

  سلام علیکم

  عذرخواهی می کنم بزرگوار بنده سواد زیادی ندارم اگر ممکنه طوری بفرمایید بفهمم چطور باید عضو این انجمن بشم . بنده عضو این انجمن شده ام اما این آی را نمی یابم چه کنم ؟

  متشکرم

  ویرایش توسط محمدي : ۱۳۸۹/۰۹/۱۵ در ساعت ۲۱:۱۲

 18. صلوات ها 6


 19. #10

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  219
  حضور
  3 روز 1 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  717  نقل قول نوشته اصلی توسط محمدی نمایش پست ها
  عذرخواهی می کنم بزرگوار بنده سواد زیادی ندارم اگر ممکنه طوری بفرمایید بفهمم چطور باید عضو این انجمن بشم . بنده عضو این انجمن شده ام اما این آی را نمی یابم چه کنم ؟
  سلام خدمت جناب محمدی گرامی.
  ال فور آی یک نرم افزار مسنجر مثل یاهو مسنجر هست. دیشب جلسه ی گروه رو در یکی از رومهای آن برگزار کردیم. از یاهو مسنجر استفاده میکنین؟ اگه بله، ایدیتون رو لطفا برای من پیام خصوصی کنین تا با هم چت داشتهباشیم و هم در مورد گروه و هم در مورد ال فور آی براتون توضیح بدم؛ در غیر اینصورت بفرمایین تا همینجا عرض کنم.
  موفق باشین

 20. صلوات ها 5


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود