نمادهای فراماسونری + تصاویر

تب‌های اولیه

16 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نمادهای فراماسونری + تصاویر

نماد تک چشم یکی از برجسته ترین نمادهای فراماسونریه:

این نماد (بصورت تک چشم بالای هرم) روی دلار آمریکا هم هست!:

برخی از محققین دجال رو همین جریان فراماسونری می دونن...

و حالا نمادهای فراماسونری در ایستگاه مترو!، اونهم ایستگاه متروی «حضرت ولیعصر(عج)»!:

منبع

(با اضافات)

سلام.

يعني عمدي اين كار را ميكنند؟

سادات;62702 نوشت:
سلام.

2. این تک چشم هم ، منظور چشم چپ است و از طرق مختلف می توانید بفهمید که چشم چپ است یا راست مثلا در عکس اول دقیقا چشم است ؛ در بعضی از شکلها هم چشم راست بسته و چشم چپ باز است !!!

3. چند pdf از تمام موضوعاتی که استاد رائفیپور بیان می کنند ، دارم که انشالله شنبه آپلود می کنم و در سایت قرار می دهم .

4. 5 ساعت فیلم از سخنرانی ایشون در دانگاه طباطبایی هم دارم که اگر وقت کنم آپلود می کنم (حجمش حدود 2 گیگ هست!)

سادات;62702 نوشت:
سلام.

سلام علیکم

به قول دکتر رائفی پور اینها به نحو دیوانه واری نماد گرا هستند، اینطور که از قرائن برمی یاد احتمال سهو خیلی کمه، البته این چیز تازه ای نیست و در جاهای دیگه و پیش از این هم شبیه این رو داشتیم...

ho.nomad;62743 نوشت:

2. این تک چشم هم ، منظور چشم چپ است و از طرق مختلف می توانید بفهمید که چشم چپ است یا راست مثلا در عکس اول دقیقا چشم است ؛ در بعضی از شکلها هم چشم راست بسته و چشم چپ باز است !!!

3. چند pdf از تمام موضوعاتی که استاد رائفیپور بیان می کنند ، دارم که انشالله شنبه آپلود می کنم و در سایت قرار می دهم .

4. 5 ساعت فیلم از سخنرانی ایشون در دانگاه طباطبایی هم دارم که اگر وقت کنم آپلود می کنم (حجمش حدود 2 گیگ هست!)

راجع به دکتر رائفی پور، این تاپیک به سخنرانی ها و مقالات دکتر رائفی پور اختصاص داره:

دکتر رائفی پور؛ یهود شناسی، صهیونیسم، فراماسونری، شیطان پرستی، و...

حقیر تعدادی از سخنرانی های ایشون رو لینک دادم، برای جلوگیری از تکرار، پیش از زدن پست در اون تاپیک لطفا پست های قبلی رو بررسی بفرمایید:Gol:

تبلیغات صهیونیستی پپسی در متروی تهران
این محصول با نام تجاری « آکوفینا » و تحت امتیاز مستقیم شرکت(اسرائیلی) پپسی و مورد تایید FDA آمریکا است که در متروی تهران تبلیغ می شود.

به گزارش گروه سیاست دی نا، این محصول که تحت امتیاز شرکت اسرائیلی پپسی تولید می شود ، به راحتی هر چه تمام تر در مترو تهران نمایش داده شده و تبلیغات آن وجود دارد. آیا در پذیرش تبلیغات مترو هیچ انسان آگاهی نیست تا رد یکی از پر بیننده ترین مکان های رفت و آمد مردم کالایی این چنین تبلیغ نشود .

پپسی تبریز ، پیمان فردان ، کارخانه سوپر چای و ... با ادغام با شرکت ارم به شرکتی بزرگ که به راحتی محصولاتش را به تمام نقاط جهان صادر می کند تبدیل شده است .

در تبلیغات این شرکت با ظرافت تمام، عباراتی به کار گرفته شده است که یادآور شایعاتی است که زمانی، شبکه های اپوزیسیون خارج از کشور مبنی بر آلوده بودن آب تهران به آن دامن می زدنند .

منبع

سلام علیکم جمیعا

با سپاس از سید گرامی و کاربران آگاه
در باب موضوع ماسونی خیلی کم کار شده و این درحالی است که تنها دشمن اصلی ادیان الهی و دین اسلام و تشیع ( بالاخص )ماسونری است.

پس هرقدر آدرسها و لینکها و مقالات ذکر شود باز هم جای کار دارد .

باید برای مبارزه شور هم داشت.
یک بنده خدائی میگفت آقا نمیخواد شور حسینی داشته باشیم همون شعورش باشه برا هفت پشتمون کافیه.

عالم بی عمل مانند زنبور بی عسل
و عامل بی علم هم میشود عمله و نه غیر آن

عالم با عمل یک مطلب جامع است و شور و شعور لازم و ملزوم همند.
یک روز یکی میگفت ماسونری یعنی یکتا پرستی
یعنی هرکسی هر دینی داره برای ماسونری مقدسه و بالای حرم ماسونی هم نوشته ما به خدا اعتقاد داریم.

این کلمات واقعا گیجم کرد. فکر نمیکردم یکی با زبان فارسی چنین حرفی بزنه و هم بدونه ماسون چیه و هم ندونه و دفاع کنه.

این موالید خلفش ( بالاخص وهابیت - سلف صالح ) که بصورت کاملا علنی آشوب بپا میکنند و از ناآگاهی مردم سوء استفاده کرده تا دیروز سب ائمه میکردند امرو جلوی اسمشان رضی الله عنه مینویسند و یک مشت اراجیف و کذب به تنها دشمن فکری خود یعنی نهضت مبارزه با بدعت ( حماسه حسینی ) رو با بدعت دارند منحرف میکنند.

یاحق

این مطلب را که از این صفحه نقل میکنم از مولود دیگر دجال اهل تصوف جعلی و از زبان تابنده گنابادی شنیدم و عینا همین مطالب را با کمی اضافات بیان میکرد:

حركت بسوى كوفه
وقتي كه نامه ها و در خواست هاي مكرر اهالي عراق و نيز نامه مسلم بن عقيل به حسين رضي الله عنه رسيد، ايشان در روز هشتم ذي الحجه، يك روز پيش از شهادت «مسلم» از مكه بيرون آمدند وقصد كوفه كردند؛ بسياري از دوستان حسين هنگامي كه شنيدند ايشان قصد عزيمت به كوفه دارد، از ايشان خواستند تا از رفتن خودداري نمايد، واز بي وفايي ها و عملكرد نادرست اهل كوفه ياد كردند، اما حسين از تصميم خود منصرف نشد و به راهش ادامه داد.

حسين و حر بن يزيد
كاروان حسين در نزديكي كوه بلند با گروهي از لشكر عبيدالله بن زياد روبرو شد كه فرماندهي آ ن را حر بن يزيد در راس هزار سوار كار برعهده داشت، آنان فرمان يافته بودند كه حسين را رها نكنند و او را به نزد عبيدالله بن زياد در كوفه آوردند، آنگاه حسين راه «غريب» را در پيش گرفت و سواركاران ابن زياد همچنان ملازمش بودند؛ روز دوم ماه محرم سال61هجري حسين در يكي از نواحي نينوا به نام كربلا فرود آمد و در آنجا خيمه هاي خويش را بر افراشتند، حسين پرسيدند: نام اين سرزمين چيست ؟ گفتند: كربلا فرمود: «كرب» و«بلا» سختي و مصيبت است.(23)

فرداي آن روز عمر بن سعد با چهار هزار نفر از كوفه رسيد و در مقابل ياران و اهل بيت حسين صف آرايي كرد، مذاكراتي در ميان سران دو لشكر انجام گرفت اما نتيجه اي در برنداشت؛ حسين رضي الله عنه به فرستادگان ابن زياد سه چيز پيشنهاد كرد:

1-بگذاريد از راهي كه آمدم مجددا برگردم.

2- يا خود شخصا نزد يزيد بروم و با وي سخن بگويم.

3-و يا به يكي از مرزهاي اسلامي رفته و جهاد كنم. عقبه بن سمعان مي گويد: من از مكه تا هنگام شهادت حسين رضي الله عنه همراه ايشان بودم، بخدا قسم! ايشان هرگز تقا ضا نفرمود كه نزد يزيد برود و با او بيعت كند و نه آنكه به يكي از مرزهاي اسلامي رود؛ حسين رضي الله عنه فقط دو پيشنهاد داد:

1-اينكه از همان راهي كه آمده دوباره باز گردد.

2-يا اينكه به راه ديگري برود و مسائل را مورد بازبيني قرار دهد.(24)

تابنده میگفت امام حسین گفته بذارید من برم ایران !!!!!!

یاحق

یاحسیب

اگر اینطور است که امام حسین امان خواسته و درخواست کرده که مجدد فکر کند یزید نپذیرفته

بجایش از ترس و لرز به لرزه افتادن پایه های حکومت منحرفش دست به دعا برداشته و حکم بر 3 روز روزه داده که همه بنی امیه روزه گرفتند که از این بلائیکه فرزند پیامبر بر سرشان دارد می آورد سر سالم بگور ببرند.

این مطلب روزه گرفتن بنی امیه در تاریخ ثبت شده . این جماعت که خوف مقابله با خاندان پیامبر را داشتند از خدایشان بود که امام حسین تصمیم به برگشت بگیرد.

بارها حربن ابن یزید ریاحی رحمه الله علیه و دیگران را به همین خاطر به وساطت فرستادند که ای حسین چه میخواهی هرکجا میخواهی برو ولی به کوفه نیا.

این محرفین بخت برگشته بر گمراهی خود چنان پافشاری میکنند و آنگاه نام خدا را چنان بر زبان میرانند که از عواقبش بیمی ندارند و از خوف خدا در دلهایشان خبری نیست.

وقتی همچون چهارپائی زندگی کرده اند و فهم و عقل را خداوند از آنها گرفته و مهر بر چشمها و گوشها و قلبشان نهاده چنان نکه صدای ذکرشان با عربده چهارپا یکی است و آن کلام خدا نیست که بر زبان میرانند.

جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

صدق الله العلی العظیم

یاحق

سلام علیکم جمیعا

یاوران دجال یک با موضوع وهابیت منتشر شد و خوشبختانه مورد توجه قرار گرفت .

این حقیر میخواستم از همه عزیزان دعوت کنم که دجال را از ابتدا در یک ویزه نامه تدوین کنیم ولی نمیدانم با اقبال دوستان و اساتید روبرو گردد یا خیر.

مضمون دجالی بنام ماسون در حقیقت شامل

1- نحوه شکل گیری تفکر ماسونری - که در باب فلسفه ماسون و ابزاری که در اختیار دارد

2- نحوه عملکرد ماسونری در کشورهای مسلمان و اینکه چگونه کرسی قدرت را تصاحب میکند

(در ادامه این بخش یک طرح من باب مثال و نمونه بشکل صوری برای اجرای یک طرح ماسونی در یک کشور بر اساس تیوری ماسونی مثال زده میشود تا نحوه رشد ماسونی در یک کشور بصورت عینی تشریح گردد)

3- پس از معرفی نحوه عملکرد ماسونری در باب نحوه مقابله با این جنبش بحث میشود و نحوه عملکرد این تفکر در ممالک دینی و مقابله مذاهب الهی با موالید او و نحوه ادامه حیات و رشد او و همچنین پاشنه آشیل ماسونی صحبت میشود

چراکه ماسونری هم پاشنه آشیلی دارد که بسیار شکننده است و خوب است در موردش تحلیلی هرچند سطحی ذکر گردد.

و پس از تشریح نقاط ضعف ماسونری روی موالید این تفکر که بالاخص با شکل مذهب اسباب زحمت مسلمانان گردیده یک بحث تحلیلی و تشریحی ارائه گردد.

اگر دوستان و اساتید و بزرگواران در حد حوصله اشان گنجید امر بفرمائید توضیحاتی در حد دانسته های یک شاگرد درس پس بدهم.

یاحق

[="magenta"][="century gothic"]سلام.
اونروز تو مترو با دوستم رفتیم علامتا رو دیدیم..
موندم برم یه کم دعوا کنم با مسئولای مترو یا نه...!
[/]
[/]

موضوع قفل شده است