سوء استفاده از حورالعین بهشتی!

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
سوء استفاده از حورالعین بهشتی!

سلام و درود :Gol:

ضمن عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم بخصوص گل لیلای عزیز:Gol:

از جناب گل لیلا تشکر کردم تا بعد از ساخت نرم افزار ضد وهابیت بازی ضد وهابیت رو هم بسازه:khandeh!:

دیدم از حورالعین سوء استفاده شده غیرتی شدم گفتم یه تاپیک بزنم:Cheshmak::Khandidan!:

شیخ «محمد منجد» چهره سرشناس وهابیت مدتی پیش در یک برنامه زنده تلوزیونی در یک شبکه ماهواره ای، به توصیف شکل ظاهری حورالعین های بهشتی پرداخت و سپس گفت که "حورالعین ها در بهشت از خانه های خود خارج نمی شوند".:Gig:

این چهره سرشناس وهابی که می خواست در مورد فواید عدم خروج زنان از خانه سخن بگوید، با آوردن چند روایت و آیه قرآن تلاش کرد به این جملات اشاره کند.:Labkhand:

گفته می شود «محمد منجد» که یک سوریه ای تبار است، به گونه ای در این برنامه تلوزیونی سخن می گفت که گویا به تازگی از بهشت به کره زمین بازگشته و مدت زیادی را با حورالعین های بهشتی گذرانده است.:khandeh!::Khandidan!::Khandidan!:

اخبار رسیده از ایالات متحده آمریکا حاکی از آن است که مؤسسه صهیونیستی «میمری» که از مؤسسات با نفوذ صهیونیستی در آمریکا به شمار می رود، اخیرا بخش بسیار کوتاهی از این سخنان «محمد منجد» را به صورت یک کیلیپ در آورده و با ترجمه انگلیسی آن در اختیار افراد و شخصیت های با نفوذ و تصمیم گیرنده در آمریکا قرار داده اند.:Ghamgin::Ghamgin:

قابل ذکر است نام این کیلیپ "چهره اسلام و مسلمان به چه می اندیشند؟" است. بدون شک این هیچ هدفی را دنبال نمی کند مگر بدنام کردن و تخریب چهره دین مبین اسلام. :grye::grye::grye:

خدا لعنتشون کنه ، خدالعنتشون کنه ، خدا لعنتشون کنه:Narahat:

منیع شیعه آنلاین

یا علی

قضاوت;60808 نوشت:
سلام و درود ضمن عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم بخصوص گل لیلای عزیز از جناب گل لیلا تشکر کردم تا بعد از ساخت نرم افزار ضد وهابیت بازی ضد وهابیت رو هم بسازه دیدم از حورالعین سوء استفاده شده غیرتی شدم گفتم یه تاپیک بزنم

با عرض سلام

بله جناب قضاوت

اگه فقط بخوايم فتواها و عقايد مضحک وهابيت رو نرم افزار کنيم
بايد يه نسخه شماره 2 ياوران دجال رو هم مجزا تهيه کنيم
علي الخصوص که هر روز به اين فتاوا اضافه هم ميشه

مطمئن باشيد اگر به تکنولوژي ساخت بازي احاطه داشتم حتماً اين کار رو براي اسک دين مي کردم

يا علي:Gol:

سلام

خیلی ناراحت شدم خدا لعنتشون کنه

مرگ بر مسترهمفر

بنده ی خدا;212878 نوشت:
سلام

خیلی ناراحت شدم خدا لعنتشون کنه

مرگ بر مسترهمفر

بنده هم با شما موافقم.
البته فکر کنم مستر همفر مرده !ضمنا اون کتاب مورد تایید قطعی کارشناسان قرار نگرفته است.

علامه حلی;213011 نوشت:
بنده هم با شما موافقم.
البته فکر کنم مستر همفر مرده !ضمنا اون کتاب مورد تایید قطعی کارشناسان قرار نگرفته است.

جناب علامه حلی
احتراما عطف به پست قبلی شما به استحضار جنابعالی می رساند مسترهمفر مرده و زنده بودنش زیاد فرقی نمی کند به جای مرگ لعنت اش باد
در مورد کتاب نیز باید بگویم اصلا فرض می کنیم مورد تایید نیست جاسوس که بود در این مورد که شکی نیست.

با تشکر فراوان

بنده ی خدا - بندهی شرمنده ی خداوند متعال -11/2/91:Mohabbat:

موضوع قفل شده است