مباحث کاربردی: انحراف جنسی : ل و ا ط

تب‌های اولیه

30 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مباحث کاربردی: انحراف جنسی : ل و ا ط

سلام
بر دوستانم
در بحثی کار بردی دیگه در خدمت شما هستم.
یک تجربه
چند روز قبل در مشاوره خانمی از دست شوهرش گله داشت. وقتی بررسی کردم دیدم بیچاره شوهرش حق داشته.این خانم شاید باورتان نشه دبیر بود. ولی از آسیب های اجتماعی اصلا خبر نداشت. شوهرش نسبت به پاکی او شبهه ای نداشت ولی او را از گرگان جامعه برحذر می داشت ولی این خانم قبول نمی کرد و می گفت او در اشتباه است چون من همه را بنده خدا می بینم همه دنبال زندگی و تلاش خودشون هستند.
شناسایی انحرافات و آسیب های اجتماعی ما را در برابر آنها بیمه می کند.
نکته: ما نباید در نگرش خود دچار افراط و تفریط شویم برخی هم جامعه در کل فاسد می دانند.
باز هم یک تجربه
در کلینکی کار می کردیم
پزشکی بود که در ترک اعتیاد کار می کرد او آن قدر با معتاد ها سر وکار داشت که از ترس ابتلا فرزندان پسرش را در شیشه کرده بود و به طور وسواس گونه دنبال آنها بود و به انها فشار می آورد. به گونه ای که بچه های او از این وضع خسته شده بودند

بحث فعلی ما
برخی از والدین متوجه نیستند که در جامعه حتی در اقوام ممکن است برای فرزندان شان آسیب های جنسی پیش بیاید.
خانمی می گفت:
من مبتلا به انحراف جنسی شده ام من از خدای خودم خجالت می کشم چون گنه کارم.
اما
آیا این عادلانه است که بار سنگین این گناه را من تنهایی به دوش بکشم؟
والدین من که از کودکی در تربیت جنسی من کاهلی کردند چی؟
من 3 ساله بودم که متوجه رابطه زناشویی انها شدم و به شکل الگو گیری همین کار را با کودکان پسر فامیل انجام دادم و...الان.........
من به این خانم گفتم
نه بار این گناه و این اضطراب را تنها شما نباید به دوش بکشید که والدینت هم.

چندی پیش در کانون فرهنگی ای جلسه ای داشتم
سئوال مربیان
ما متوجه شده ایم برخی از افرادی - نوجوان و جوان - که در این کانون می آیند. دچار انحراف جنسی لواط (فاعل و مفعول) هستند.
وظیفه ما در قبال اینها چیه؟
آنها را از جلسه معارف دینی بیرون کنیم؟
چگونه با آنها برخورد کنیم؟
به والدین شان گزارش دهیم؟
چگونه بقیه را از این آسیب ها بیمه کنیم؟
دوستان من نظر شما چیه؟
این سئوال می تواند برای یک والدین هم پیش آید.
تجربه دیگر:
از بوشهر تماس گرفته بود دغدغه تربیت فرزندانش را داشت و تا الان در این راه خون دل خورده بود. می گفت پسر یکی از اقوام که انحراف جنسی دارد در شهر ما سرباز است. او ایام تعطیل به خانه ما می آید و شب ها با فرزندان در اتاقشان می خوابد . من خواب از چشمانم ربوده شده چه کنم؟

حامی;60630 نوشت:
من 3 ساله بودم که متوجه رابطه زناشویی انها شدم و به شکل الگو گیری همین کار را با کودکان پسر فامیل انجام دادم و...الان.........

قابل توجه افرادی که پذیرایی را جهت مراسم مذهبی بزرگ در نظر می گیرند و مساجد را آباد نمی کنند!!! این یکی از معضلات اتاق کم است !!
قابل توجه مسکن سازان مهر !!!
علاوه بر عدم مراعات والدین سیستم مسکن هم بی اثر نبوده است !!! ما هم چیزهایی از مردم شنیده ایم!!

هموسکسوالیتی یا هم جنس بازی در دسته تقسیمات اختلالات روانی است .هر چند چندین سال قبل عده ای روانپزشک این اختلال را از لیست بیماریها خارج کردند و زمینه ازدواج هم جنسها در برخی کشورها فراهم شد ( طبق فرمایش اساتید روانپزشکی گروهی که این اختلال را از لیست بیماری خارج کردند بعدها ثابت شد اکثرا هم جنس باز بود ه اند و قابل ذکر است که این اختلال در هر قشری ممکن است مشاهده شود !!! )

موافقم افراط وتفریط هر دو اسیب می زنند

:Kaf:

حامی;60630 نوشت:
بحث فعلی ما
برخی از والدین متوجه نیستند که در جامعه حتی در اقوام ممکن است برای فرزندان شان آسیب های جنسی پیش بیاید.
خانمی می گفت:
من مبتلا به انحراف جنسی شده ام من از خدای خودم خجالت می کشم چون گنکارم.
اما
آیا این عادلانه است که بار سنگین این گناه را من تنهایی به دوش بکشم؟
والدین من که از کودکی در تربیت جنسی من کاهلی کردند چی؟
من به این خانم گفتم
نه بار این گناه و این اضطراب را تنها شما نباید به دوش بکشید که والدینت هم.

باسلام...
بحث جالبيه..
ببخشيد حالا موضوع اصلي اينجا چيه؟..

آسيب شناسي؟ريشه يابي؟آموزش وتربيت صحيح؟..

خب شما ازموضوعاتي نام برديد كه هركدام مبحث جداگانه داره..

اگراجازه دهيد منم وارد بحثتون بشم...

براي اينكه مابه راه حل برسيم اول بايد علت مساله روبدونيم.براي شروع اجازه بفرماييد تا ريشه يابي كنم.

علت عارضه(هم ج ن س بازي)چي ميتونه باشه؟آن هم درجامعه ما...

ازعلت هاي سايرجوامع كه روان شناسان جامعه هاي غربي ريشه يابي كردند تاحدودي ميگذريم وفقط به جامعه خودمون توجه ميكنيم.منم سعي ميكنم فقط علتهاي كلي وكليديش رو بگم و وارد مصاديق نشم.آخه طولاني ميشه.

درجامعه ما قشرهاي متفاوتي با افكار و عقايد گوناگوني وجود داره...كه نسبت به جمعيت و وسعتش نوع نگرش ها و عقايد مختلف زياده...چون قشر،جوان ونوع تبليغات درجامعه برعقايد ما زياده...چه ازجوامع غربي گرفته تاجامعه خودمان.

حالا بحث سرهمين نوع نگرشه كه اموزش خانودادگي روايجادميكنه.

براي شروع فصلي ازمتن كامل زمينه روانشناسي هيلگارد دربخش زيست شناسي رو مي گم و براساس داده هاي اون جامعه رو ريشه يابي ميكنيم.

به صورت كلي انحرافات جنسي درجامعه ما به اينها مربوط ميشه:تميزبودن كودك
درخانه،جدابودن ازخواهروبرادر،شلوغ بودن خانه،داشتن ماهواره،ديدن صحنه هاي مشابه
درخانه يا ماهواره،بسته بودن محيط مذهبي خانوداه ايراني(تفريط)،بازبدون بيش
ازحدمحيط خانوداه ايراني(افراط)و....

دختري كه در كودكي با هم جنس خودش بازي كند وقتي بزرگ ميشود م عمولا به جنس مخالف گرايش دارد و برعكس....دختري كه دركودكي با جنس مخالف بازي ميكرده و بيشتر به اسباب بازي هاي پسرها علاقه نشان ميداده در بزرگسالي به هم جنس خودش گرايش پيدا ميكنه.(اين اصل روزيست شناختي روان شناسان غربي براساس آزمايش گفته اندكه خلاصه اش رونوشتم)

حالا درجامعه ما اين اصل نيز تاحدودي ديده ميشه...

وعلتش ومسيرش به اين شكله:

پسر كودك،باكلماتي كه ايراني هابه پسربچه هايشان يادميدهند آشنا ميشوند مثلا:رستم قوي؛غيرت وتعصب؛سرسخت،شيرهيكل!،كشتي گير قهار؛(البته درجوامع ديگه هم هست اما درجامعه ما به علت واژه سازي هاي مشابه ازقديم ودرطول تاريخ به شدت حالا تاثيرگذارشده است،خوش تيپ،توانا،فوتباليست،و.....

اين واژه ها به اوآموزش ميده كه قوي باشه..

معمولا پدرهاي ايراني نسبت به گريه پسربچه شان واكنش نشان ميدهندو اون روبراي پسر عيب ميدونن:توكه مرد هستي چرا گريه ميكني؟!

خارج از ایران مطمینا مهمترین علت لواط فقر فرهنگی هست .

ولی علتی که جوونهای ایرانی دنبال لواط و ... میرن چی هست !!!

به غیر از اینه که اگر بگم پست حذف میشه !!!

نمیشه از یه انسان توقع داشت 20 سال جلوی غریزه اش رو بگیره ...
نا خودآگاه منحرف میشه ...
اگر هم منحرف نشه باید 20 سال تو آتیش هوس بسوزه ...

یه پسری که نمیتونه تا 30 سالگی شرایط ازدواج رو مهیا کنه چی کار کنه ...
شاید میگین بره بشه حضرت ایوب و صبر ایوب داشته باشیم ...
ولی طول دوره آزمایش ایوب 7 سال بود و همسر هم داشت ...

لابد بره بشه حضرت خضر !!!

طوری شده یا باید لواط کار باشیم .
یا خود ارضایی کنیم .
یا بشیم حضرت خضر .

پس پسربچه شبيه يك آدم آهني بزرگ ميشه.....ازطرفي به خاطر عقايدايراني واسلامي مان كمتربا دخترها بازي ميكنه واكثرابا پسرهاست....

حالا بزرگ شده وتبديل به يك مردايراني شده..

حالا اگردرمحيط خيلي بسته يا محيط خيلي باز بزرگ شده الان دچارمشكله..

چون هم به خاطر فاكتورهاي تربيتي پدرش خودش روسرسخت ومحكم ميدونه وبه خاطر احساس سركوب شده اش مدام احساس خلا يا نياز ميكنه...

ممكنه به سمت مادرش سوق داده بشه
(معمولا پسران ايراني با مادراشون بهترجورميشن تاپدرشون ومعمولا با پدرشون گاها اختلاف نظر دارن)...

اما به خاطر اينكه مادران ايراني به جهات مختلف زندگي توجه دارند(مادران بعضي جوامع ديگراين طورنيستند)نميتوانند تمام توجه خودرا به پسرشون داشته باشندوازطرفي خيلي آموزش نديده اند تا پسرشون روبه سمت خودشون بكشند.

مادران ايراني بيشتربه ظاهروقدرت جسمي پسرشون اهميت ميدهندولباس وتميزيش وشكمش(باعرض پوزش)

شايد دردودل ميان يك مادروپسرايراني فقط گاهي صورت بگيره.

پس پسر آمادگي دريافت نيازمكمل روداره...يه پسرنوجوان كه دركودكيش كمتربا دخترابوده...واحساسش هم سركوب شده حالا به شدت دوست داره بايك دخترآشنابشه..(آن هم با بودن ماهواره و...)

اما اگرمذهبي باراومده باشه(كه خيلي هم از مذهبش آگاهي نداشته باشه)چون

خودش ارتباط با نامحرم روگناه ميدونه تصورميكنه تنها يك راه داره!!...خ و د ارضايي(البته اين عارضه برهردليلي ممكنه درجوان ايجاد بشه اما درجوان ايراني ماكه باز خودش رومذهبي ميدونه اما بهش دچارميشه چنين ريشه يابي داره)

اما به خاطر احساسش سركوب شده اش دركنار اين عارضه اگردرفكرآگاهي نباشه كم كم افسرده ميشود...

حالا تنها دسترس هاي او چه كساني هستند؟دوستان هم جنس....

ممكنه به سمت كسي كشيده بشه كه تاحدودي به ويژگي دخترها نزديكه ويا يك پسري هست كه حالتهاي مادرموابانه داره...

پس سعي ميكنه بهش نزديك بشه و....

البته اكثرمواقع مرد جوان مذهب(موابانه)به خاطر محيط بسياربسته اينطورميشه..اما بدليل عذاب وجدان زيادي ممكنه به همان (خ و د ارضايي) بسنده كنه و وارد (هم ج ن س گرايي) نشه..

چون اطرافيان اوروبه اسم مذهبي ميشناسن چون نمي خواهد حالتش روكسي بفهمه تا حدممكن از هم ج ن س بازي كناره گيري ميكنه.
اما درذهنش به شدت گرايش داره...

البته آمارزيادي از هم ج ن س گرايان تو جامعه ما به خاطر عدم آگاهي بوده دراين زمينه وبازشدن گوش اونها درزماني غيراززمان خودش....وهم چنين دوست بد..

پسرها بيشترتحت تاثيرتربيتشان قرارميگيرن اما درمورد مسائل (ج ن سي)هم نشيني با دوست روي انها بسيارتاثيردارد.

اين تاحدودي ريشه يابي بود...اگردوستان ريشه هاي ديگرهم ميشناسندبفرمايندتا به

كمك كارشناس محترم وارد راه حل هاشويم..
باتشكر.
ياحق.

سلام و عرض ادب...

من از دید شهدا که نگاه می کنم
می بینم اصلا" شهدا تو زندگی ما نقشی ندارن...

خیلی از شهدا نوجوون بودن
به خون پاکشون قسم اونام شهوت داشتن...

باید بریم ببینیم اونا در مقابل شهوت چه کار می کردن...
دست از نظریات غربی ها بردارید...

ما از محمد حسین فهمیده چی یاد نوجوون ها دادیم؟
یه تانک
یه عالمه نارنجک به کمر
برو زیر تانک

خوب یه نوجوون رو یه روز به مناسبت همین اتفاق می برن راهپیمایی
خوب که چی؟

بهتر نیست یه خورده وارد زندگی اجتماعی شهدای نوجوون بشیم
بگیم بابا اینا اینجور عبادت می کردن
اینجور مقابل شهوت می ایستادن
اینجور رفتار می کردن با مادر پدرشون
اینجور کار می کردن

خوب چی یاد بچه هامون می دیم؟
خوب وقتی شهدا رو به خاک بسپاریم اما به یاد نسپاریم اینم نتیجش

تحویل بگیرین دیگه...
امروز پسر همسایه لواط کار میشه
فردا هم نوبت بچه منو شماس...

یه فکری به حال فراموشی فرهنگ شهدا بکنیم
شهدا رو محدود به فیلم اخراجی ها و آژانس شیشه ای نکنیم
و به قول امام راحل همه پرونده های دادگستری مال بی نمازیه

موفق باشید

اگه مرد عملیبسم الله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا امامنا الخامنه ای الی ظهور المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف علیه السلام

با سلام خدمت تمامی دوستان گلم!

من در مدرسه ای مذهبی درس میخونم...

که این مشکل در بچه ها به وفور دیده میشه....

....

میخوام یه مطلب بسیار مهم رو بگم:

به نظر من همجنس گرایی اگر از یک حدی بگذره بد میشه...

نباید در عرف جا بی افته که هر کس عاشق پسر دیگه ای بود , همجنسگرا و همجنس باز است...

این یکی از عوامل همجنسبازی است

بذارین بیشتر توضیح بدم:

بعضی از پسر بچه ها در یک بازه ای , عاشق همجنس خود میشوند (شاید به خاطر کمبود عاطفه که در خانواده های ایرانی موج میزند)و دوست دارند با تمام وجود دوستش داشته باشند و همیشه در کنارش باشند که اصلا هم هیچ حس شهوتی درون این وجود ندارد(البته آدم با آدم فرق میکند , بعضی ها از همان اول , حس شهوتی دارند)

معمولا هم به خاطر عرف غلط جامعه و تیکه هایی که بچه های مدرسه یا هر جای دیگه به اون فرد میندازن , از عشقش دست میکشه و...

و دچار یک فاجعه میشه....

این بچه دفعه بعد این عشقش یه سطح بالاتر میره....

یعنی امکان داره حس شهوتی بشه....

و اندفعه دل کندن ازش سخت تره....

اگر هم در این بار , حس شهوتی پیش نیاید , در دفعه های بعد به وجود میآید...

البته این مطلب در همه صدق نمیکنه و فرق داره

پس بهتر است با فرهنگ سازی عرف جامعه را به طرز درستی تغییر دهیم

لطفا مطلبم رو بخونید و نقد کنید.....خیلی مهمه

پس بهتر است با فرهنگ سازی عرف جامعه را به طرز درستی تغییر دهیم
فرهنگ سازی یعنی چه؟؟؟؟
یک عبارت مجمل که معنایش معلوم نیست
و همش شعار است
وقتی عقیده مذهبی بچه ها این قدر سست است
دیگر انتظاری نیست که لواط نکنند
وقتی به راحتی به این فیلمهای اینترنتی دسترسی دارند دیگر عجیب نیست
وقتی خانواده ها این گونه بچه ها را تربیت می کنند دیگر عجیب نیست
ما در دبیرستانمان این کارها معمول بود
و اصلا باید چیز بزرگی بچه ها را از این لذت بزرگ دور کند؟؟؟؟؟؟؟
وخیلی سخته

اگه مرد عملی بسم الله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا امامنا الخامنه ای الی ظهور المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف علیه السلام

velayat جان! کار , نشد نداره

و اما در مورد معنای کلمه فرهنگ : کلمه ی فرهنگ از کلمه ی فرنگ گرفته شده است. فرنگ به جایی گفته میشود که جویبار ها با هم یکی میشوند و یک رود را تشکیل میدهند.
یعنی به عقاید و اخلاق همه ی مردم ایران ,فرهنگ مردم ایران گفته میشود.
در مورد فرهنگ سازی به نظر من بهترین الگویی که برای ما وجود دارد , امام خمینی هست که توانست جوانان را شیفته خود بسازد و از گمراهی نجات دهد. یکی از دلایلی که این همه فساد را به وجود آورده , پایین آمده ولایت پذیری ماست.... ما باید جوانان را با حب و عشق به سوی دین سوق دهیم , نه با حرف های قلمبه سلمبه که بیشتر باعث کسل شدن است

بهتر است به جای این که هر جا یه جمله غیر قابل اجرا به طور کامل دیدیم , بگیم که : همش شعاره و ... , خودمون اجراش کنیم

یا علی

[=Times New Roman]

راوی سیره شهدا;201644 نوشت:

[=Times New Roman]من از دید شهدا که نگاه می کنم[=Times New Roman]
می بینم اصلا" شهدا تو زندگی ما نقشی ندارن...

خیلی از شهدا نوجوون بودن

به خون پاکشون قسم اونام شهوت داشتن...

باید بریم ببینیم اونا در مقابل شهوت چه کار می کردن...

دست از نظریات غربی ها بردارید...

خوب چی یاد بچه هامون می دیم؟

خوب وقتی شهدا رو به خاک بسپاریم اما به یاد نسپاریم اینم نتیجش

یه فکری به حال فراموشی فرهنگ شهدا بکنیم

شهدا رو محدود به فیلم اخراجی ها و آژانس شیشه ای نکنیم

[=&quot]برای درسش رفته بود آمریکا. یک شب در حال دویدن دور ساختمان fbi[=&quot] بوده، که ساعت دو بامداد، ماموران او را می‌گیرند. فرمانده آن‌ها می‌پرسد که چرا می‌دویدی؟ جاسوسی؟ عباس گفت: نه قربان. به این‌ها بگو بروند بیرون به شما می‌گویم. فرمانده، نیروها را بیرون می‌کند و عباس می‌گوید: شهوت مرا گرفته بود. می‌دویدم، خسته شوم تا خوابم ببرد. فرمانده آمریکایی گفته بود: این همه دختر در آمریکا هست. عباس گفته بود: نه قربان. در دین ما باید مَحرم بود و این‌ها را من نمی‌توانم محرم کنم...
[=&quot]می دونید کی بوده این عباس آقا؟

[=&quot].

[=&quot].

[=&quot].

[=&quot]شهید عباس بابائی

hadihama1360;249415 نوشت:
مگه میشه همه انسانها این غریضه را دارند تازه شهدا هم از همین مردم عادی بودند

ببخشید یعنی شما می فرمایید انسان ها فقط بر اساس غریزه (نه غریضه) رفتار می کنن؟ پس نقش تقوی چیه؟ اصلا اگه فقط غریزه تعیین کننده باشه، پس فرق من و ببعی چیه؟
اینکه شهدا از همین مردم عادی بودن، یعنی اینکه بله از سیاره ی کی پکس نیومدن. از همین سیاره ی خاکی خودمون بودن و این یعنی ما هم می تونیم به مقام اونا برسیم نه اینکه مقام اونا مثل ما بوده

فقط در حد چند سطر عرض می کنم که، در موردی، حق با شماست.... اغلب افرادی که با چنین مشکلی روبرو هستند، ورزش به تنهائی براشون تاثیرگذار نیست... اونچه که اونها رو از گناه دور می کنه، ترس از خداست، یا همون تقوای الهی... که بسیار بسیار هم ارزشمنده.

این گونه افراد، از گناه دوری می کنند، ورزش می کنند، سایر راهکارهای عملی را در پیش می گیرند، اما در کنار آن، دعا و توسل و توکل هم دارند و از خود خدا کمک می طلبند... خدا هم بی شک کمک می کنه...

در ثانی، وقتی کسی در معرض گناهی قرار گرفت و گناه نکرد، این میشه فضیلت... وگرنه می شه مثل کسی که ده ساله توی زندان انفرادیه، تازه کلی هم سر خدا منت می ذاره که ببین خدا، من ده ساله غیبت نکردم، ده ساله به نامحرم نگاه نکردم، ده ساله دزدی نکردم، مال حرام نخوردم و ... خسته نباشن! اینکه نشد فضیلت!

دوری از گناه، واقعا زمانی ارزش داره که ناخواسته در معرضش قرار بگیریم، ولی ازش پرهیز کنیم... تقوای الهی

سلام
چرا اینقدر مسئله را می پیچونید!!
راه حل در نماز است (تمام):ok:
ان الصلاه تنهی عن الفحشاء و المنکر...

**بنده‌ی خـدا**;242623 نوشت:
عباس گفته بود: نه قربان. در دین ما باید مَحرم بود و این‌ها را من نمی‌توانم محرم کنم...

البته در کار درستی این شهدا حرفی نیست

اما این شهید عزیز نمی دانسته که برای تمتع از اهل کتاب همچین هم محرم نشوند مشکلی نیست ،

صیغه هم نمی خواهد . صیغه و محرمیت بین زن و مرد مسلمان است

احتمالاً ایشان تاریخ صدر اسلام را نخوانده اند !!

شنگول;250951 نوشت:
چرا اینقدر مسئله را می پیچونید!! راه حل در نماز است (تمام) ان الصلاه تنهی عن الفحشاء و المنکر...

وگرنه این چه نمازی است که من بی تو

نششسته روی به محراب و دل به بازارم

--------

انحراف جنسی ابتدا در مغز شکل می گیرد نه در ارگانهای تناسلی

بحث روانشناسی دارد

با درود . فرض کنید من نوعی شخصا علاقه ای به همجنس گرایی ندارم. ولی دلیل نمیشود که چون من علاقه ندارم دیگرانی که چنین گرایشی دارند را از تمایلاتشان هر چند به زعم بعضی ها غیر طبیعی محروم کنم. در دنیا انسانهای گوناگونی زندگی میکنند با منش و رفتار و تمایلات گوناگون. حتی در خوردن غذا کسانی پیدا میشوند که غذاهایی نامتعارف از دید اکثریت را میخورند مثلا کرم و قورباغه زنده و..... آیا چون اکثریت چنین چیزهایی را نمیخورند باید آنهایی که علاقه و توانایی خوردن چنین چیزهایی را دارند از آزادی بدیهی شان منع شوند؟ مسلما خیر. در ضمن علم روانشاسی بیش از سی و چند سال است همجنس گرایی را از حیطه بیماری های روانی خارج کرده و آن را جزو گرایشات جنسی طبقه بندی کرده است البته وقتی در کشورهایی مثل آلمان و آمریکا و برزیل و ژاپن خوردن ادرار و مدفوع(که جزو انحرافات جنسی است) و رابطه جنسی با حیوانات هم آزاد هستند و برایش رسما فیلمهای پورنو هم میسازند در این صورت هم جنس گرایی که کاملا عادی است. خوبی آزادی واقعی و بدون اما و اگر در این است که حتی شخص اول کشوری مثل امریکا(بوش) با اینکه شخصا فردی متعصب و مذهبی بود و مخالف سرسخت هم جنس گرایی قدرت این را نداشت تا مانع آزادی آن شود. در هیچ کشوری هم جنس گرایان از نظر تعداد اکثریت نیستند و آزادی آنها نه براساس رای اکثریت که بنا به ذات آزادی انسان است. آزادیهای فردی انسان را نمیتوان به رای گذاشت. حتی اگر اکثریت مردم هم مخالف باشند اهمیتی ندارد چون این گونه امور در ذات و ماهیت خود اکثریت بردار نیست. کسانی که ادعا میکنند همجنسگرایان انسانهایی لزوما بی قید هستند باید پاسخ دهند چرا در کشورهایی مثل ایران با همه قیدها و محدودیتهای خانواده ها و جامعه افرادی همچنان گرایش آشکار و دائمی به همجنس دارند؟ این نشان میدهد وقتی همجنس گرایان واقعی (نه دو جنس گرایان که بیشتر جنبه موقعیتی و موقتی دارد) در جامعه بشدت بسته و مذهبی با همه خطرات آن این گرایش خود را نمیتوانند نادیده بگیرند پس فراتر از تربیت و محیط است و بیشتر جنبه وجودی و ذاتی دارد. و نهایتا بعضیها عادت کرده اند همه چیز دنیا را به صهیونیسم و اسرائیل ربط بدهند! انگار اگر اسرائیل نبود بعضی انسانها گرایش به هم جنس پیدا نمیکردند. اصلا میل به گوناگونی و تنوع و پلورایسم در روابط جنسی در ذات انسان است و هم جنس گرایی هم طبق اسناد تاریخی ریشه ای به قدمت عمر انسان دارد. واقعا اگر یک جمعیت یهود چند ده میلیونی نفری در دنیا این همه نفوذ و قدرت دارد باید هزاران آفرین نثارشان کرد! و از وجود و نبوغشان در همه ابعاد بشری استفاده کرد!

atila133f;262996 نوشت:
با درود . فرض کنید من نوعی شخصا علاقه ای به همجنس گرایی ندارم. ولی دلیل نمیشود که چون من علاقه ندارم دیگرانی که چنین گرایشی دارند را از تمایلاتشان هر چند به زعم بعضی ها غیر طبیعی محروم کنم. در دنیا انسانهای گوناگونی زندگی میکنند با منش و رفتار و تمایلات گوناگون. حتی در خوردن غذا کسانی پیدا میشوند که غذاهایی نامتعارف از دید اکثریت را میخورند مثلا کرم و قورباغه زنده و..... آیا چون اکثریت چنین چیزهایی را نمیخورند باید آنهایی که علاقه و توانایی خوردن چنین چیزهایی را دارند از آزادی بدیهی شان منع شوند؟ مسلما خیر. در ضمن علم روانشاسی بیش از سی و چند سال است همجنس گرایی را از حیطه بیماری های روانی خارج کرده و آن را جزو گرایشات جنسی طبقه بندی کرده است البته وقتی در کشورهایی مثل آلمان و آمریکا و برزیل و ژاپن خوردن ادرار و مدفوع(که جزو انحرافات جنسی است) و رابطه جنسی با حیوانات هم آزاد هستند و برایش رسما فیلمهای پورنو هم میسازند در این صورت هم جنس گرایی که کاملا عادی است. خوبی آزادی واقعی و بدون اما و اگر در این است که حتی شخص اول کشوری مثل امریکا(بوش) با اینکه شخصا فردی متعصب و مذهبی بود و مخالف سرسخت هم جنس گرایی قدرت این را نداشت تا مانع آزادی آن شود. در هیچ کشوری هم جنس گرایان از نظر تعداد اکثریت نیستند و آزادی آنها نه براساس رای اکثریت که بنا به ذات آزادی انسان است. آزادیهای فردی انسان را نمیتوان به رای گذاشت. حتی اگر اکثریت مردم هم مخالف باشند اهمیتی ندارد چون این گونه امور در ذات و ماهیت خود اکثریت بردار نیست. کسانی که ادعا میکنند همجنسگرایان انسانهایی لزوما بی قید هستند باید پاسخ دهند چرا در کشورهایی مثل ایران با همه قیدها و محدودیتهای خانواده ها و جامعه افرادی همچنان گرایش آشکار و دائمی به همجنس دارند؟ این نشان میدهد وقتی همجنس گرایان واقعی (نه دو جنس گرایان که بیشتر جنبه موقعیتی و موقتی دارد) در جامعه بشدت بسته و مذهبی با همه خطرات آن این گرایش خود را نمیتوانند نادیده بگیرند پس فراتر از تربیت و محیط است و بیشتر جنبه وجودی و ذاتی دارد. و نهایتا بعضیها عادت کرده اند همه چیز دنیا را به صهیونیسم و اسرائیل ربط بدهند! انگار اگر اسرائیل نبود بعضی انسانها گرایش به هم جنس پیدا نمیکردند. اصلا میل به گوناگونی و تنوع و پلورایسم در روابط جنسی در ذات انسان است و هم جنس گرایی هم طبق اسناد تاریخی ریشه ای به قدمت عمر انسان دارد. واقعا اگر یک جمعیت یهود چند ده میلیونی نفری در دنیا این همه نفوذ و قدرت دارد باید هزاران آفرین نثارشان کرد! و از وجود و نبوغشان در همه ابعاد بشری استفاده کرد!

خب ببین شما هم آزادی تو تنهایی خودت و نه تو اجتماع هر کاری رو کنی

ولی وقتی یه مکتب و دینی رو قبول کردی باید تابع اون باشی

در ضمن همچین میگی روانشناسی انگار آیه قرانه
روانشناسی هم یه علم هست که هر روز تغییر میکنه و هر چند سال یه بار نظریات خودش رو رد میکنه و میگه اشتباه میکردیم تا الان

تمام این گرایشات جنسی یه منشا و ریشه روانشناسی دارن
البته گفتم روانشناسی چون شما زیاد بهش اعتقاد داری و...
وگرنه من دینم هر چی بگه برام کافیه
میگفتم همون روانشناسی میگه
مثلا کسی که میل به برده بودن جنسی داره این نشات گرفته از دوران کودکیشه که فلان اتفاق سرش اومده و تو فلان محیط بوده و..این شده که وقتی بزرگ شده از درون متمایل شده به فلان کار و..

اصلا من لفظ گرایش رو درست نمیدونم اینا انحراف هستن

اعتدالش همون رابطه جنسی بین زن و مرد اونم تو کانون خانواده معین هست

رسد آدمی به جایی که بجز از خدا نبیند...

اونوقت همین ادم وقتی دین و اعتقداتش رو رها میکنه کم کم وارد انحرافات جنسی مثل خوردن مدفوع و ادرار و ...
اه اه
حالم بهم خورد...

امیرعلی عبدالمجید;263051 نوشت:
بسم ا.. الرحمن الرحیم

آزاد ترین کشور از دید من که در اروپا هستم از لحاظ روابط جنسی ایران است ، نه به دلیل اسلامی بودن و سهولت ازدواج موقت و غیره بلکه به دلیل

خود کم بینی و کم انگاری ارزش انسانی در جوانان

به خدا قسم به این جوانان میدان بدهید ببینید دنیا را میسازند ، در عوض به قول یکی از دوستان در شیشه میکنند تا معتاد نشود و یا در مدارس خصوصی نگه میدارند مبادا ....
همجنس گرائی معضلی است که نتیجه تو سری زدن جامعه به یک عده و سو استفاده عده دیگر است.

ببخشید متوجه نشدم منظورتون اینه که اسلامی بودن ما به نفعمونه یا به ضررمون؟

يه سوال دارم
اگه يه پسري مثلاً 25 ساله علاقه شديدي به يه پسر مثلاً 17 ساله داشته باشه و توي عمرش هيچ انحرافي جنسي جز استمناء نداشته باشه اين پسر همجنسباز شناخته ميشه؟ اگه نه اين علاقه چرا توش بوجود اومده؟ حالا اگه اين پسر در عين اين كه بغير از اون پسر 17 ساله به يه بچه ديگه 13 ساله علاقه داشته باشه چطور بچه باز محسوب هم ميشه؟ وقتي كسي 25 سال هيچ رابطه جنسي نداشته باشه چطور ميشه كه انحراف بوجود مياد ممكنه دروغ باشه؟ ضمناً اگه اين دوتا پسر به هم علاقه شديدي داشته باشن چي؟چطور ميتونن همديگه رو ترك كنن؟ خدا رو شكر حجب و حيا بين اين دو دوست اونقدر زياده كه هيچ كدومشون از علاقه ديگري خبر نداره در حالي كه بشدت با هم دوست صميمين. حالا وظيفه من كه از حال دو تا شون خبر دارم چيه؟چي كار كنم؟ البته خود من مشكلتم از اينا كمتر نيس:khandeh!: ولي در حق اين دوستم چي كار كنم؟

genius;274797 نوشت:
يه سوال دارم اگه يه پسري مثلاً 25 ساله علاقه شديدي به يه پسر مثلاً 17 ساله داشته باشه و توي عمرش هيچ انحرافي جنسي جز استمناء نداشته باشه اين پسر همجنسباز شناخته ميشه؟ اگه نه اين علاقه چرا توش بوجود اومده؟ حالا اگه اين پسر در عين اين كه بغير از اون پسر 17 ساله به يه بچه ديگه 13 ساله علاقه داشته باشه چطور بچه باز محسوب هم ميشه؟ وقتي كسي 25 سال هيچ رابطه جنسي نداشته باشه چطور ميشه كه انحراف بوجود مياد ممكنه دروغ باشه؟ ضمناً اگه اين دوتا پسر به هم علاقه شديدي داشته باشن چي؟چطور ميتونن همديگه رو ترك كنن؟ خدا رو شكر حجب و حيا بين اين دو دوست اونقدر زياده كه هيچ كدومشون از علاقه ديگري خبر نداره در حالي كه بشدت با هم دوست صميمين. حالا وظيفه من كه از حال دو تا شون خبر دارم چيه؟چي كار كنم؟ البته خود من مشكلتم از اينا كمتر نيس ولي در حق اين دوستم چي كار كنم؟

با عرض سلام

این سوالات نیاز به مشاوره دارد که دوستان مشاوره ای اسک دین باید پاسخ بدهند.

من ناقص العقل توصیه هرچه سریع تر به ازدواج می کنم. و بس.

genius;274797 نوشت:
اگه يه پسري مثلاً 25 ساله علاقه شديدي به يه پسر مثلاً 17 ساله داشته باشه و توي عمرش هيچ انحرافي جنسي جز استمناء نداشته باشه اين پسر همجنسباز شناخته ميشه؟ اگه نه اين علاقه چرا توش بوجود اومده؟ حالا اگه اين پسر در عين اين كه بغير از اون پسر 17 ساله به يه بچه ديگه 13 ساله علاقه داشته باشه چطور بچه باز محسوب هم ميشه؟ وقتي كسي 25 سال هيچ رابطه جنسي نداشته باشه چطور ميشه كه انحراف بوجود مياد ممكنه دروغ باشه؟ ضمناً اگه اين دوتا پسر به هم علاقه شديدي داشته باشن چي؟چطور ميتونن همديگه رو ترك كنن؟ خدا رو شكر حجب و حيا بين اين دو دوست اونقدر زياده كه هيچ كدومشون از علاقه ديگري خبر نداره در حالي كه بشدت با هم دوست صميمين. حالا وظيفه من كه از حال دو تا شون خبر دارم چيه؟چي كار كنم؟ البته خود من مشكلتم از اينا كمتر نيس ولي در حق اين دوستم چي كار كنم؟

با سلام
بزرگوار فاطله بين ايمان و كفر خيلي كمه و نميشه گفت چون تا حالا مومن بوده پس تا آخر عمرش با ايمان ميمونه(‌استمناء‌را دست كم نگيريد و اون را هيچ موقع در حاشيه قرار نديد بحث هاي زيادي در اين مورد داشتيم كه مطالعش مفيده)
هر لحظه ممكنه شيطان شخص را در مسر انحراف قرار بده،‌پس اين نكته را توجه داشته باشيد كه هر لحظه امكان گناه هست و بايد آماده مبارزه بود.
در مورد صميمت دوستانتون ميتونم عرض كنم كه خيلي از دوستان هستن كه براي هم جون ميدهند و شديدا صميمي هستن و اين دليل بر هم جنس باز بودن اونها نيست.شما نميتونيد يك صميمت را برچسب بزنيد.
لواط و هم جنس بازي وقتي وجود داره كه دو نفر از همديگر لذت جنسي ببرند و ان شاء الله كه مواردي كه فرموديد اينطور نيست.

باخواندن صیغه ( دعای عربی )2 مرد به هم محرم نمیشوند////////// .
همچین وحی در زمان پیامبر نیامد . اما اخباری و احادیث سنی در کتب سنی در مورد لواط داریم . یعنی کسانی بودن که خود را مسلمانتر از پیامبر میدانند و فتوا زد دین و سنت پیامبر دادن//////// همانطور الآن در آمریکا و اسرائیل حکم دینی و قانونی ازدواج دو همجنس داریم و حتی در مدارس آمریکا آموزش همجنسبازی اجباری است//////// . با این همه پیامبر مسلمانتر از حضرت محمد (ص) چه کار کنیم ؟//////////آیا به هر ناپاکی وحی خدا نازل میشه؟////////////// طریغه دفاع ما از این افراد چیست؟ پیشگیری و در مان چیست ؟ قصاص و محاکمه چیست ؟ احادیث و آیات کدامند؟

در جواب يكي دوتا پست بالايي:
به من چه چرا به اسم من تموم مي كنيد!:Gig:
متاسفانه جرم من اينه كه مورد اعتماد اين فردم اونم از من درخواست كمك خواست.كمك كه نه ولي گفت. منم كم اوردم هيچي نگفتم!:Moteajeb!:
واسه خود من هم سواله كه چطور دو تا مرد از همديگه خوششون مياد! با خودم گفتم كه خوب شايد اگه من به يه رشته دانشگاهي علاقه ندارم و به يكي ديگه علاقه دارم لابد سليقه بين آدم هام همينجوريه!ضمناً من پيشنهادي به هيچ كدومشون نكردم كه چه مشكلي وجود داره.فقط سواليه براي خودم كه همجنس بازي چي تعريف ميشه.
خوب نرفتم پيش دكتر به جاشون صحبت كنم قطعاً پاك آبروم ميرفت:Khandidan!:

genius;275208 نوشت:
واسه خود من هم سواله كه چطور دو تا مرد از همديگه خوششون مياد!

سلام
چون تا حالا تجربه نداشتی!
رابطۀ عاطفی با رابطه ای که انگیزۀ جنسی داشته باشه فرق میکنه.
هرکسی، خودش و وجدانش، میفهمه که این علاقه ی شدید جنسیه یا نه.

mohammad+ali;275073 نوشت:
[=georgia]باخواندن صیغه ( دعای عربی )2 مرد به هم محرم نمیشوند////////// .
همچین وحی در زمان پیامبر نیامد . اما اخباری و احادیث سنی در کتب سنی در مورد لواط داریم . یعنی کسانی بودن که خود را مسلمانتر از پیامبر میدانند و فتوا زد دین و سنت پیامبر دادن//////// همانطور الآن در آمریکا و اسرائیل حکم دینی و قانونی ازدواج دو همجنس داریم و حتی در مدارس آمریکا آموزش همجنسبازی اجباری است//////// . با این همه پیامبر مسلمانتر از حضرت محمد (ص) چه کار کنیم ؟//////////آیا به هر ناپاکی وحی خدا نازل میشه؟////////////// طریغه دفاع ما از این افراد چیست؟ پیشگیری و در مان چیست ؟ قصاص و محاکمه چیست ؟ احادیث و آیات کدامند؟

در برخی از خوابگاه‌های دانشجویی در تهران بویژه خوابگاه‌های دختران، بداخلاقی‌هایی نظیر همجنس بازی و برهنه شدن دختران در محوطه به وفور مشاهده شده تا جایی كه متخلفین در برخی طبقات، محدودیت ورود سایر دانشجویان را اعمال کرده و اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند.

به گزارش صراط بحث ابتذل‌های اخلاقی در همه خوابگاه‌های دانشجویی مشهود است به طوری كه در دو دانشگاه معروف تهران خوابگاه‌ها به مراكز فساد و فحشا . کانون تولید برخی محصولات غیراخلاقی در دانشگاه ها تبدیل شده است.

خوابگاه‌های دانشجویی با وجود متمركز بودن در محوطه‌های دانشگاه‌ها و اینكه خیلی از مسئولان نظارت كافی بر آنها را دائماً تكرار می كنند، اما وجود مشكلات اخلاقی و اسفناك این مكان‌ها بازگوی این مطلب است كه نه تنها نظارت بر این مكان‌ها وجود ندارد بلكه خوابگاه‌‌های دانشجویی به مكان‌هایی برای ترویج بداخلاقی‌های خاصی تبدیل شده است.

در خوابگاه‌ها به دلیل وجود اینترنت‌های پرسرعت دانلود فیلم‌های غیراخلاقی و عكس‌های مبتذل مشهود است و به شدت در این خوابگاه‌ها رواج یافته است و همچنین تبادل مواد مخدر و cdهای با مضمون‌های غیراخلاقی گسترش یافته است و مكانی برای درآمدزایی برخی دانشجویان تبدیل شده است.

در برخی از این خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاه‌های دختران بداخلاقی‌هایی نظیر همجنس بازی و برهنه شدن دختران در محوطه خوابگاه به وفور مشاهده شده است تا جائی كه متخلفین در برخی طبقات این خوابگاه‌ها محدودیت ورود سایر دانشجویان را اعمال کرده و به دانشجویان دیگر اجازه ورود به این مناطق ممنوعه را نمی دهند. همچنین برخی مسئولین خوابگاه ها و ماموران خدماتی و نظافتی هم جرات ورود به این طبقات را ندارند زیرا با بدترین توهین ها و تهدیدها مواجه می شوند.

علاوه بر این در برخی از خوابگاه‌ها بویژه خوابگاه‌های دانشگاه‌های تهران ترویج قومیت گرایی، شیطان پرستی و بهائیت به وضوح دیده شده به طوری كه در یكی از دانشگاه‌های صنعتی تهران ترویج بی خدایی رواج یافته است.
[=Times New Roman]
حال سوال من اینه اگه 2 تا دختر در حال لواط یافتیم کشتنشان مجازه ؟/////////

mohammad+ali;275494 نوشت:
حال سوال من اینه اگه 2 تا دختر در حال لواط یافتیم کشتنشان مجازه ؟/////////

لواط نه مساحقه
ضمناً شما با همچين تفكري اظهار نظر مي كني كه مسلمونا رو تروريسم ميشناسن.
اگه هر لواطي رو ميشد كشت تا همين الان من بايستي 7-8 نفر رو فقط خود من مي كشتم چون به عينه توي جاهاي مختلف علي الخصوص مدارس ديدم! فكنم اگه قرار بود هر كسي كه لواط مي كرد رو ميكشتيم تقريباً نيمي از جمعيت مرداي ايران بايد ميمردن .

genius;275692 نوشت:
لواط نه مساحقه
ضمناً شما با همچين تفكري اظهار نظر مي كني كه مسلمونا رو تروريسم ميشناسن.
.

دلیلی نداره کسی که به شما حمله با جاقو کرده رو مقابله به مثل با جاقو نکنی .

نقل قول:
به عينه توي جاهاي مختلف علي الخصوص مدارس ديدم! فكنم اگه قرار بود هر كسي كه لواط مي كرد رو ميكشتيم تقريباً نيمي از جمعيت مرداي ايران بايد ميمردن

اگه همچین مواردی دیدی چرا شکایت به مراجع قانونی نکردی ؟

موضوع قفل شده است