صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: رمال و ساحر و فالگیر

 1. #1

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۹
  نوشته
  174
  حضور
  1 روز 16 ساعت 7 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  3
  صلوات
  707

  اشاره رمال و ساحر و فالگیر
  با وجود اينکه ادعاهای فالگيرها، پيشگوها و جن گيرها توجيه علمی ندارد، ولی بسياری از مردم هنوز برای رفع مشکلات خود به آنها رجوع می کنند.

  طبق احاديث و روايات اجنه از جنس آتش هستند و به همين خاطر به آنان ناريان گفته ميشود اين موجودات نبايد به دنياي انسان ها وارد شوند و اگر در دنياي انسان ها کشته شوند خونشان به گردن خودشان است

  اما داراي قدرتهاي فوق بشري هستند که انجام اين اعمال براي انسان غيرممکن است . گفته ميشود که شيطان نيز از جنيان است و جادوگران نيز خود را به شيطان فروخته و از نيروي جنيان براي جادو استفاده ميکنند

  که البته بخاطر خطري که اين موجودات براي ذات انسان دارند جادوگري و ارتباط با آنان بشدت در اسلام نهي شده است، و به همين خاطر جادوگران و کساني که با اجنه در ارتباط هستند بخاطر تضاد ماهيت و ذات آنها با ماهيت انسان داراي عمر کوتاهي هستند و در سنين ميانسالي از دنيا ميروند.

  در زمانی اندک برای تهيه گزارشم، بيش از ۵۰ فال گير، دعانويس و جن گير در سطح شهر تهران و کرج پيدا کردم. غالب اين افراد در شرق و جنوب تهران و حاشيه شهر کرج ساکن هستند.

  فالگيران، دعانويسان و جن گيران بسيار معروفی که شجره نامه های طولانی داشتند. زنان و مردانی که می گويند به شکلی موروثی و يا پس از طی طريقت نزد فالگيری در شهرستان های کرمان، بجنورد، يزد و حتی در خارج از خاک ايران درنجف و دهلی و بغداد، آموزش ديده و به گفته خودشان به حل امورات و مشکلات مردم مشغول شده اند.

  بيشترشان خود را بی نياز از مسائل مالی و خدمتگزار مردم می دانند، گرچه پولی که آنها از مردم مطالبه می کنند، رقم بالايی است.

  مردم زيادی از تمامی اقشار جامعه شهری روزانه و حتی در ساعات شب در منزل و کوچه، با وجود گرفتن وقت قبلی، صف بسته اند. بسياری از اين افراد خود را مغلوب شرايط اجتماعی و اقتصادی دانسته و خواهان نجات هستند.

  در مراجعه به اين مکان ها با زنان و مردانی متفاوت برخورد کردم. از زن خانه دار تا کارگر، پسر و دختر دبيرستانی گرفته تا بازاری، مکانيک، کارگردان سريال طنز تلويزيون، فلان خواننده پاپ، هنرمند، معلم، نويسنده، کارمند، دانشجوی فوق ليسانس، پيک موتوری، روزنامه نگار و زن خيابانی در اين صف ها می ايستند.

  چشم هايشان پر از اميد است و اصلا از پولی که بابت فال، دعا و يا جن گيری می دهند ناراحت نيستند .

  فقط می خواهند نجات پيدا کنند. آنچه برايم عجيب بود شنيدن اين جمله بود: \\\"نمی دانم چرا اين بلا به سرم آمده؟\\\"

  لذا با عنایت به مراتب بالا بطوریکه در نوشته های پیشین به عرض رسیده است درمان هر دردی در قرآن و ذکر و دستور احادیث قدسی و نبوی و علوی و پیرو دستورات ایشان با شرایط ذاکر (طهارت ظاهر و باطن)می باشد .

  ویرایش توسط طاها : ۱۳۸۹/۰۹/۰۴ در ساعت ۲۳:۳۲ دلیل: با اجازه ...........تغيير فونت

 2. صلوات ها 6


 3. #2

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۹
  علاقه
  کتابی، خلوتی، شعری، سکوتی
  نوشته
  150
  حضور
  1 ساعت 14 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  3
  صلوات
  769  سلام دوست عزیز

  شما از دعا نویسی و رمال گری درتهران نالان بودید. حالا تهران که تهرانه،همه چیز اونجا پیدا میشه!!!
  اگر یک سری به شهرهای کوچیک بزنید جالب تر هم میشه.
  در همسایگی ما طرف اومده یک مغازه دودرب اجاره کرده و داره دعا میده. البته این بنده خدا آزارش به کسی نمیرسه و فی هم پایین گرفته ،هر دعایی 10 هزار تومان.
  این سوال شما برای من هم پیش اومده بود. چرا هیچ کس مانع نمیشه؟
  اگر شما هم به آیه 102 سوره بقره مراجعه کنید که درآنجا خداوند میفرماید:" شیاطین کافر شدند و به مردم سحر و جادو را می آموختند"، سوالی پیش میاد. آیا قران وجود سحر و جادو و کارهایی از قبیل " مطالبی می آموختند که با آن میان مرد و همسرش جدایی افکنند" (بقره 102) را تایید کرده است؟
  اگر جواب مثبت است شاید این دعانویسان و رمالان از نسل همان کسانی باشند که توسط شیاطین آموزش دیده اند. پس کار چندان بیهوده ای نیست!!!
  نظر شما چیه؟

 4. صلوات ها 4


 5. #3

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  3,942
  حضور
  21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  11090  به نام الله


  رمال و ساحر و فالگیر


  رمال و ساحر و فالگیر


 6. صلوات


 7. #4

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۹
  نوشته
  1,533
  حضور
  27 روز 6 ساعت 41 دقیقه
  دریافت
  16
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  6286  با سلام و احترام
  خدمت شما عرض کنم که از بررسى حدود 51 مورد كلمه سحر و مشتقات آن در سوره هاى قرآن از قبيل : طه ، شعراء، يونس و اعراف و... راجع به سرگذشت پيامبران خدا: موسى ، عيسى و پيامبر اسلام صل الله علیه و آله به اين نتيجه مى رسيم كه سحر از نظر قرآن به دو بخش تقسيم مى شود:
  1 آنجا كه مقصود از آن فريفتن و تردستى و شعبده و چشمبندى است و حقيقتى ندارد چنانكه مى خوانيم : فاذا حبالهم و عصيهم يخيل اليه من سحرهم انها تسعى : (ريسمانها و عصاهاى جادوگران زمان موسى در اثر سحر، خيال مى شد كه حركت مى كنند) (طه / 66) و در آيه ديگر آمده است فلما القوا سحروا اعين الناس و استرهبوهم )) (هنگامى كه ريسمانها را انداختند چشمهاى مردم را سحر كردند و آنها را ارعاب نمودند) (اعراف آيه 116) از اين آيات روشن مى شود كه سحر داراى حقيقتى نيست كه بتوان در اشياء تصرفى كند و اثرى بگذارد بلكه اين تردستى و چشمبندى ساحران است كه آنچنان جلوه مى دهد.

  2 از بعضى از آيات قرآن استفاده مى شود كه بعضى از انواع سحر به راستى اثر مى گذارد مانند آيه فوق (بقره/102) كه مى گويد آنها سحرهائى را فرا مى گرفتند كه ميان مرد و همسرش جدائى ميافكند (فيتعلمون منهما ما يفرقون به بين المرء و زوجه ) يا تعبير ديگرى كه در آيات فوق بود كه آنها چيزهائى را فرا مى گرفتند كه مضر به حالشان بود و نافع نبود (و يتعلمون ما يضرهم و لا ينفعهم ).
  در اين مورد فقهاى اسلام همه مى گويند ياد گرفتن و انجام اعمال سحر و جادوگرى حرام است .

  در اين قسمت احاديثى از پيشوايان بزرگ اسلام رسيده است كه در كتابهاى معتبر ما نقل گرديده ، از جمله اينكه :
  على (عليه السلام ) مى فرمايد: ((من تعلم شيئا من السحر قليلا او كثيرا فقد كفر و كان آخر عهده بربه ...)) ((كسى كه سحر بياموزد، كم يا زياد، كافر شده است و رابطه او با خداوند به كلى قطع مى شود ...)).
  اما چنانچه ياد گرفتن سحر به منظور ابطال سحر ساحران باشد اشكالى ندارد، بلكه گاهى به عنوان واجب كفائى مى بايست عده اى سحر را بياموزند تا اگر مدعى دروغگوئى خواست از اين طريق مردم را اغفال يا گمراه كند سحر و جادوى او را ابطال نمايند، و دروغ مدعى را فاش سازند.
  شاهد اين سخن كه اگر سحر براى ابطال سحر و حل و گشودن آن باشد بى مانع است ، حديثى است كه از امام صادق نقل شده ، در اين حديث مى خوانيم : ((يكى از ساحران و جادوگران كه در برابر انجام عمل سحر مزد مى گرفت خدمت امام صادق (عليه السلام ) رسيد و عرض كرد: حرفه من سحر بوده است و در برابر آن مزد مى گرفتم ، خرج زندگى من نيز از همين راه تامين مى شد، و با همان در آمد، حج خانه خدا را انجام دادهام ، ولى اكنون آنرا ترك و توبه كردهام ، آيا براى من راه نجاتى هست ؟
  امام صادق (عليه السلام ) در پاسخ فرمود(عقده سحر را بگشا ولى گره جادوگرى مزن )).
  از اين حديث استفاده مى شود كه براى گشودن گره سحر، آموختن و عمل آن بى اشكال است .

  منبع : تفسیر نمونه،ذیل آیه 103 سوره بقره.

  در مورد دعا نویسی و مسائل آن بحث های مفصلی قبلا شده که لینک بحث ها رو قرار میدم تا مطالعه کنید که بحث های تکراری صورت نگیرد:
  http://www.askdin.com/thread12583.html
  http://www.askdin.com/thread20289.html
  http://www.askdin.com/thread12583.html

  رمال و ساحر و فالگیر

  الهی من ذاالذی ذاق حلاوه محبتک فرام منک بدلا

  آن کس که تورا شناخت جان را چه کند
  فرزند وعیال وخانمان را چه کند.
 8. صلوات ها 3


 9. #5

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  25
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  85  تصور کنید:
  وقتی در اثر جادو تمام زندگی یه شخص به هم میریزه و بلا پشت بلا ،از زمین و از زمان براش نازل می شه، طوری که هزار بار آرزوی مرگ می کنه و هرچی دعا برای نابودی این طلسم می کنه ،برآورده نمی شه

  - چرا خدا که از همه چیز و همه کس قدرتمند تره ، و می دونه بنده اش نمی تونه از این مشکل بیرون بیاد ، کمکش نمی کنه.

  - پس این وسط عدالت خدا چه جوریه، (این دنیا یه نعمت هست برای همه بنده های خدا که هم از این نعمت استفاده کنن و هم تو این دنیا آخرتشون رو بسازن)چه طوری می شه که یکی از بنده های خدا با اعمال خارق العاده تمام زندگی یه بنده خدا رو به هم می ریزه بعد با خوشی زندگی شو میکنه و به بدبختی دیگران که خودش مسبب اون بوده، می خنده.

  راستش این موضوع همیشه به دلم سنگینی می کنه، خیلی سخته بشناسی کسی رو که این کار رو انجام داده، و ببینی که زندگیش چقدر خوب و راحته و عین خیالش نیست، زندگی تو هم بشه پر از التماس به خدا ولی بی جواب!!!!!

  شخصی تو این شراط ، چطور از زندگیش راضی باشه و اونو یه نعمت بدونه ، می دونم کفره ولی ، گاهی آدم آرزو می کنه کاش این نعمت هیچ وقت بهش داده نمی شد

  حالا که طلسم خیلی بده، چرا خدا عواقب اون رو تو دنیا به بنده هاش نشون نمی ده که دیگه هیچ کس دنبالش نره، زندگی یه عده این طوری تباه نشه؟؟؟؟
  ویرایش توسط sahra_2 : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ در ساعت ۱۲:۳۷

 10. صلوات ها 2


 11. #6

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  650
  حضور
  5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2872  نقل قول نوشته اصلی توسط sahra_2 نمایش پست ها
  تصور کنید:
  وقتی در اثر جادو تمام زندگی یه شخص به هم میریزه و بلا پشت بلا ،از زمین و از زمان براش نازل می شه، طوری که هزار بار آرزوی مرگ می کنه و هرچی دعا برای نابودی این طلسم می کنه ،برآورده نمی شه
  - چرا خدا که از همه چیز و همه کس قدرتمند تره ، و می دونه بنده اش نمی تونه از این مشکل بیرون بیاد ، کمکش نمی کنه.
  حالا که طلسم خیلی بده، چرا خدا عواقب اون رو تو دنیا به بنده هاش نشون نمی ده که دیگه هیچ کس دنبالش نره، زندگی یه عده این طوری تباه نشه؟؟؟؟
  باسلام

  دوست عزیز البته طلسم رحمانی بد نیست. جادو بد و شر هست.
  هم طلسم قرآنی و رحمانی داریم و هم طلسم شیطانی!

  برخی مواقع علت مشکلات از این چشم زخم ها یا سحر یا همزاد و... هست و برخی مواقع علتش چیز دیگری است!

  الکی خدا این مشکلات رو به جون کسی نمیدازه!
  1-بعضی مواقع برای بخشیدن گناهانش چنین مشکلاتی برایش پیش می آید
  2- برخی مواقع عقوبت اعمالی که شخص انجام داده!
  3-برخی مواقع این مشکلات و سختی ها را از طریق این همزاد وو.. بوجود می آورد و مانع کارها و کامیابی اش میشود تا در آینده نعمت والایی به وی عطا کند!
  4-برخی مواقع خود شخص کتب سحر و حتی علوم غریبه مطالعه میکند و دچار چنین مشکلاتی میشود! حتی این کتب چه سحر و چه علوم غریبه را نباید در منزل نگهداری کنید!
  و....

  مثلا خداوند در خصوص همزاد شیطانی میفرماید:

  وَمَن يَعْشُ عَن ذِكْرِ الرَّحْمَنِ نُقَيِّضْ لَهُ شَيْطَانًا فَهُوَ لَهُ قَرِينٌ ﴿۳۶﴾
  و هر كس از ياد [خداى] رحمان دل بگرداند بر او شيطانى مى‏ گماريم تا براى وى دمسازى (همزاد) باشد(۳۶)

  البته هر شخصی باید دعاهای ائمه در باب حفظ را بخواند! حتی امام جواد دعایی برای فرزند در گهواره شان نوشتند! البته آنها به این دعاها برای حفظ نیاز نداشتند بلکه عمدا میخواستند برای ما این دعاها موجود باشد تا خود را حفظ کنیم!

  قدیم که این مشکلات بوجود می آمد به پیامبر و ائمه مراجعه میکردند مثلا ابی دجانه به پیامبر مراجعه کرد چون در خانه موجودی آنرا اذیت میکرد و پیامبر هم فرمودند آن جن خانه توست و دعایی به وی دادند!

  الان هم شما میتوانید برای این مشکلات به علمای صاحب اذن و یا شاگردانشان مراجعه کنید و دستور یا راهی برای رفع مشکلتان بگیرید و از هر گونه مراجعه به ساحرانی که عوام به آنها دعانویس میگویند بپرهیزید!

  خواندن سوره فلق را که استاد در زیر فرمودند را همیشه در نمازها بخوانید تا در امان باشید و اینکه دعاهایی از ائمه در صحیفه سجادیه و .. برای حفظ و مصونیت از دشمنان و .. میباشد
  یا بجای دعای ائمه میتوانید سه یا هفت بار آیت الکرسی (تا هو العلی العظیم) را صبح عصر و قبل خواب بنیت حفظ خودتان و خانواده تان از شر هر موجود ذی شری و هر آفت و بلایی و .. بخوانید

  --------------------------------------------
  سوال: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد
  سه سال پیش به مناسبت بازگشت از مکه ولیمه دادیم پس از تمام شدن مهمانی دیدم که کیفی زنانه و کهنه در خانه جا مانده وقتی که آن را باز کردم دیدم که در آن پر از پارچه های سیاه گره خورده است سوره فلق و ناس را خواندم و کیف را داخل سطل آشغال انداختم از آن زمان به بعد هیچ پیشرفتی ندارم مرتب مریض هستم و هیچ خواستگاری هم ندارم هرچه دعا و نذر می کنم و هرچی دعای توسل می خوانم هیچ اثری ندارد با اینکه گرفتارم برخی از اقوام و دوستان بشدت با من حسادت دارند حتی توقع ندارند لباس نو بخرم دارم نا امید می شوم و احساس افسردگی دارم خواهش می کنم راهنمای ام بفرمایید.

  پاسخ استاد حسن رمضانی خراسانی شاگرد علامه حسن زاده آملی:

  باسمه تعالی
  در نماز ها در رکعت دوم بعد از حمد، سوره فلق را بخوانید و به خداوند توکل کنید و در طول روز بر ذکر "افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد" مداومت داشته باشید ان شاء الله خیر پیش می‌آید.

  منبع: لینک سوال و جواب در سایت استاد رمضانی

  --------------------------------------

  اینم نکات عمومی که بعضا در مستحبات دین آمده

  -توصیه میکنم اذان در نماز را بلند بخوانید. و اگر صدای تلویزیون موقع اذان دادن بلند باشه خوبه.

  -توصیه اکید اینکه نقاشی و تصاویر حیوانات در منزل نباشد و نیز حیواناتی مثل گربه، سگ و... در منزل نگهداری نکنید! ماهی و پرنده اشکال ندارد! اگر گربه و چنین حیواناتی در منزل دارید بعد بیرون کردن حیوان، تمام جاهایی که آنجا قدم زده و بوده را بشورید

  -گوش دادن به آهنگهای شیطان پرستی ممنوع!

  -موقع ورود به حمام سوره های فلق و ناس بخوانید. موقع ورود به مکان تاریک و یا ریختن آب داغ روی خود ، بسم الله الرحمن الرحیم بگویید. البته اگر دستور حفظ آیت الکرسی هفت بار که گفتم را مرتب روزانه بخوانید نیازی به بسم الله گفتن موقع ورود به حمام و... نیست!

  -لخت نخوابید البته اینجا منظورم کسانی است که آیت الکرسی نمیخوانند و بطور کلی همه دختران و زنان را شامل میشود!

  -در حمام تا زمانی که لازم نیست عورت خود را پوشیده نگه دارید.

  -قبل در آوردن لباسها همیشه بگویید بسم الله الذى لا اله الا هو یا بسم الله الرحمن الرحیم

  -در حمام آواز نخوانید و گریه نکنید و فریاد نکشید

  -وقتی نجس شدید مثل حالت جنابت، غسل کنید و با جنابت نخوابید. یا اگه آن موقع نمیتوانید آن ناحیه را بشورید و لباس تمیز بپوشید تا بعدا که غسل میکنید.

  -بهداشت و پاکیزگی در منزل را رعایت کنید

  -خوشبو بودن هم خوبه

  -زمان رابطه جنسی که قصد لخت شدن دارید نیز بسم الله بگویید ولی خواندن سوره ناس و فلق بهتر است

  -از خودبینی بپرهیزید!

  دعای زیر هم از صحیفه سجادیه هست و دعای کامل و خوبی است!

  برای حفظ شخص و خانواده اش

  اللَّهُمَّ إِنَّا نَعُوذُ بِکَ مِنْ نَزَغَاتِ الشَّیْطَانِ الرَّجِیمِ وَ کَیْدِهِ وَ مَکَایِدِهِ، وَ مِنَ الثِّقَةِ بِأَمَانِیِّهِ وَ مَوَاعِیدِهِ وَ غُرُورِهِ وَ مَصَائِدِهِ وَ أَنْ یُطْمِعَ نَفْسَهُ فِى إِضْلالِنَا عَنْ طَاعَتِکَ، وَ امْتِهَانِنَا بِمَعْصِیَتِکَ، أَوْ أَنْ یَحْسُنَ عِنْدَنَا مَا حَسَّنَ لَنَا، أَوْ أَنْ یَثْقُلَ عَلَیْنَا مَا کَرَّهَ إِلَیْنَا.
  اللَّهُمَّ اخْسَأْهُ عَنَّا بِعِبَادَتِکَ، وَ اکْبِتْهُ بِدُءوبِنَا فِى مَحَبَّتِکَ، وَ اجْعَلْ بَیْنَنَا وَ بَیْنَهُ سِتْرا لا یَهْتِکُهُ، وَ رَدْما مُصْمِتا لا یَفْتُقُهُ.
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ اشْغَلْهُ عَنَّا بِبَعْضِ أَعْدَائِکَ، وَ اعْصِمْنَا مِنْهُ بِحُسْنِ رِعَایَتِکَ، وَ اکْفِنَا خَتْرَهُ، وَ وَلِّنَا ظَهْرَهُ، وَ اقْطَعْ عَنَّا إِثْرَهُ.
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَمْتِعْنَا مِنَ الْهُدَى بِمِثْلِ ضَلالَتِهِ، وَ زَوِّدْنَا مِنَ الْتَّقْوَى ضِدَّ غَوَایَتِهِ، وَ اسْلُکْ بِنَا مِنَ التُّقَى خِلافَ سَبِیلِهِ مِنَ الرَّدَى.
  اللَّهُمَّ لا تَجْعَلْ لَهُ فِى قُلُوبِنَا مَدْخَلا وَ لا تُوطِنَنَّ لَهُ فِیمَا لَدَیْنَا مَنْزِلا.
  اللَّهُمَّ وَ مَا سَوَّلَ لَنَا مِنْ بَاطِلٍ فَعَرِّفْنَاهُ، وَ إِذَا عَرَّفْتَنَاهُ فَقِنَاهُ، وَ بَصِّرْنَا مَا نُکَایِدُهُ بِهِ، وَ أَلْهِمْنَا مَا نُعِدُّهُ لَهُ، وَ أَیْقِظْنَا عَنْ سِنَةِ الْغَفْلَةِ بِالرُّکُونِ إِلَیْهِ، وَ أَحْسِنْ بِتَوْفِیقِکَ عَوْنَنَا عَلَیْهِ.
  اللَّهُمَّ وَ أَشْرِبْ قُلُوبَنَا إِنْکَارَ عَمَلِهِ، وَ الْطُفْ لَنَا فِى نَقْضِ حِیَلِهِ.
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ حَوِّلْ سُلْطَانَهُ عَنَّا، وَ اقْطَعْ رَجَاءَهُ مِنَّا، وَ ادْرَأْهُ عَنِ الْوُلُوعِ بِنَا.
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ اجْعَلْ آبَاءَنَا وَ أُمَّهَاتِنَا وَ أَوْلادَنَا وَ أَهَالِیَنَا وَ ذَوِى أَرْحَامِنَا وَ قَرَابَاتِنَا وَ جِیرَانَنَا مِنَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ مِنْهُ فِى حِرْزٍ حَارِزٍ، وَ حِصْنٍ حَافِظٍ، وَ کَهْفٍ مَانِعٍ، وَ أَلْبِسْهُمْ مِنْهُ جُنَنا وَاقِیَةً، وَ أَعْطِهِمْ عَلَیْهِ أَسْلِحَةً مَاضِیَةً.
  اللَّهُمَّ وَ اعْمُمْ بِذَلِکَ مَنْ شَهِدَ لَکَ بِالرُّبُوبِیَّةِ، وَ أَخْلَصَ لَکَ بِالْوَحْدَانِیَّةِ، وَ عَادَاهُ لَکَ بِحَقِیقَةِ الْعُبُودِیَّةِ، وَ اسْتَظْهَرَ بِکَ عَلَیْهِ فِى مَعْرِفَةِ الْعُلُومِ الرَّبَّانِیَّةِ.
  اللَّهُمَّ احْلُلْ مَا عَقَدَ، وَ افْتُقْ مَا رَتَقَ، وَ افْسَخْ مَا دَبَّرَ، وَ ثَبِّطْهُ إِذَا عَزَمَ، وَ انْقُضْ مَا أَبْرَمَ.
  اللَّهُمَّ وَ اهْزِمْ جُنْدَهُ، وَ أَبْطِلْ کَیْدَهُ وَ اهْدِمْ کَهْفَهُ، وَ أَرْغِمْ أَنْفَهُ
  اللَّهُمَّ اجْعَلْنَا فِى نَظْمِ أَعْدَائِهِ، وَ اعْزِلْنَا عَنْ عِدَادِ أَوْلِیَائِهِ، لا نُطِیعُ لَهُ إِذَا اسْتَهْوَانَا، وَ لا نَسْتَجِیبُ لَهُ إِذَا دَعَانَا، نَأْمُرُ بِمُنَاوَاتِهِ، مَنْ أَطَاعَ أَمْرَنَا، وَ نَعِظُ عَنْ مُتَابَعَتِهِ مَنِ اتَّبَعَ زَجْرَنَا.
  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ خَاتِمِ النَّبِیِّینَ وَ سَیِّدِ الْمُرْسَلِینَ وَ عَلَى أَهْلِ بَیْتِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ، وَ أَعِذْنَا وَ أَهَالِیَنَا وَ إِخْوَانَنَا وَ جَمِیعَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ مِمَّا اسْتَعَذْنَا مِنْهُ، وَ أَجِرْنَا مِمَّا اسْتَجَرْنَا بِکَ مِنْ خَوْفِهِ
  وَ اسْمَعْ لَنَا مَا دَعَوْنَا بِهِ، وَ أَعْطِنَا مَا أَغْفَلْنَاهُ، وَ احْفَظْ لَنَا مَا نَسِینَاهُ، وَ صَیِّرْنَا بِذَلِکَ فِى دَرَجَاتِ الصَّالِحِینَ وَ مَرَاتِبِ الْمُؤْمِنِینَ، آمِینَ رَبَّ الْعَالَمِینَ

  ویرایش توسط اویس قرنی : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ در ساعت ۱۳:۳۰

 12. صلوات ها 3


 13. #7

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  25
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  85  نقل قول نوشته اصلی توسط اهل بلا نمایش پست ها


  الان هم شما میتوانید برای این مشکلات به علمای صاحب اذن و یا شاگردانشان مراجعه کنید و دستور یا راهی برای رفع مشکلتان بگیرید و از هر گونه مراجعه به ساحرانی که عوام به آنها دعانویس میگویند بپرهیزید!

  از حوصله ای که به خرج دادید و از پاسختون بسیار ممنون

  راستش چند سالیه که مشکلات زیادی پشت سر هم برامون به وجود می یاد تا اونجایی که ، با اینکه قبلا هیچ اعتقادی به این مسائل نداشتیم دیگه مطمئن شدیم که این موضوع عادی نیست.

  تو سفر هایی که به قم و مشهد داشتیم ، خیلی پرس و جو کردیم و خواستیم کسی رو بهمون معرفی کنن که مشکلمون رو حل کنه ، ولی متاسفانه همه طوری باهامون رفتار کردن که انگار توهم زدیم و ....(بعضی شرایط رو تا خودت تجربه نکنی متوجه حرف دیگران نمی شی)

  به سایت مرجع تقلیدم یه استفتا دادم و شرایط رو کامل براش توضیح دادم ولی باز انگار نه انگار

  تا اینکه به نماینده یکی از مراجع تو شهرمون مراجعه کردیم ، بعد از چند بار مراجعه ، بعد اینکه تقریبا مطمئن شد،آدرس یه ملا رو بهمون داد ، وقتی رفتیم پیشش ، گفت بله جادو دارید، یه چیزایی رو داد که انجام بدیم، البته همه آیه قرآن و اسم خدا و اینجور چیزا بود ولی با اینکه با اعتقاد کامل انجام دادیم ،هیچ نتیجه ای حاصل نشد.

  تا اینکه از یکی دو ماه پیش یکدفعه همه چه بهتر شد . رفتیم پیشش گفت جادو برطرف شده،یا کاری انجام دادید که برطرف شده یا وقتش تمام شده. ما هم دعا دعا می کردیم که مورد اول باشه.

  تا اینکه چند روز بعد از طریق دوربین مدار بسته جلوی در دیدیم ، یکی از آشنا ها اومد و جلوی درمون چیزی ریخت و رفت. دوباره بلا فاصله مریضی ها ، مشکلات دوباره پش سر هم ردیف شدن. از همه بدتر اینه که بفهمی کی این کار و انجام میده.بعد شب و روز دیوانه وار به این فکر کنی که چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  تو این مدت خیلی مطالعه کردیم ،آیت الکرسی،4 تا قل،اذان حلقومی و فلق در رکعت دوم و خیلی از این کارها رو انجام میدیم، روز و شب دعا می کنیم و از خدا طلب کمک می خواهیم. ولی ..
  بعضی وقت ها از خودم می پرسم نکنه بعضی از جادو ها روی دعا هم اثر میذارن و مانع اجابت دعا می شن؟؟؟؟؟؟

  همیشه به این فکر می کنم که تو روز قیامت ،با آدم هایی مثل ما چطور برخورد می شه، مگه این همه مشکلات که خلق خدا به وجود آورده ، می ذاره من و امثال من به ساختن اون دنیامون فکر کنه؟می ذاره مثل بقیه حواسمون رو جمع کنیم ،ببینیم کجای زندگی هستیم و باید چی کار کنیم؟ نتنها برای اون دنیامون کاری انجام نمی دیم بلکه بعضا اونقدر مشکلات بهمون سنگینی می کنه که چشامونو می بندیم و دهنمونو باز می کنیم و هر چی کفره به زبون می یاریم(حالا اون دنیا هم نمی دونم شرایطمون رو ملاحظه می کنن یا نه باید عواقبش رو هم ببینیم و به زبان ساده تر هم این دنیامون تباه می شه هم اون دنیا)
  ویرایش توسط sahra_2 : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷ در ساعت ۱۱:۵۵

 14. صلوات ها 4


 15. #8

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  312
  حضور
  17 روز 10 ساعت 36 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  1112  نقل قول نوشته اصلی توسط sahra_2 نمایش پست ها
  از حوصله ای که به خرج دادید و از پاسختون بسیار ممنون

  راستش چند سالیه که مشکلات زیادی پشت سر هم برامون به وجود می یاد تا اونجایی که ، با اینکه قبلا هیچ اعتقادی به این مسائل نداشتیم دیگه مطمئن شدیم که این موضوع عادی نیست.

  تو سفر هایی که به قم و مشهد داشتیم ، خیلی پرس و جو کردیم و خواستیم کسی رو بهمون معرفی کنن که مشکلمون رو حل کنه ، ولی متاسفانه همه طوری باهامون رفتار کردن که انگار توهم زدیم و ....(بعضی شرایط رو تا خودت تجربه نکنی متوجه حرف دیگران نمی شی)

  به سایت مرجع تقلیدم یه استفتا دادم و شرایط رو کامل براش توضیح دادم ولی باز انگار نه انگار

  تا اینکه به نماینده یکی از مراجع تو شهرمون مراجعه کردیم ، بعد از چند بار مراجعه ، بعد اینکه تقریبا مطمئن شد،آدرس یه ملا رو بهمون داد ، وقتی رفتیم پیشش ، گفت بله جادو دارید، یه چیزایی رو داد که انجام بدیم، البته همه آیه قرآن و اسم خدا و اینجور چیزا بود ولی با اینکه با اعتقاد کامل انجام دادیم ،هیچ نتیجه ای حاصل نشد.

  تا اینکه از یکی دو ماه پیش یکدفعه همه چه بهتر شد . رفتیم پیشش گفت جادو برطرف شده،یا کاری انجام دادید که برطرف شده یا وقتش تمام شده. ما هم دعا دعا می کردیم که مورد اول باشه.

  تا اینکه چند روز بعد از طریق دوربین مدار بسته جلوی در دیدیم ، یکی از آشنا ها اومد و جلوی درمون چیزی ریخت و رفت. دوباره بلا فاصله مریضی ها ، مشکلات دوباره پش سر هم ردیف شدن. از همه بدتر اینه که بفهمی کی این کار و انجام میده.بعد شب و روز دیوانه وار به این فکر کنی که چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  تو این مدت خیلی مطالعه کردیم ،آیت الکرسی،4 تا قل،اذان حلقومی و فلق در رکعت دوم و خیلی از این کارها رو انجام میدیم، روز و شب دعا می کنیم و از خدا طلب کمک می خواهیم. ولی ..
  بعضی وقت ها از خودم می پرسم نکنه بعضی از جادو ها روی دعا هم اثر میذارن و مانع اجابت دعا می شن؟؟؟؟؟؟

  همیشه به این فکر می کنم که تو روز قیامت ،با آدم هایی مثل ما چطور برخورد می شه، مگه این همه مشکلات که خلق خدا به وجود آورده ، می ذاره من و امثال من به ساختن اون دنیامون فکر کنه؟می ذاره مثل بقیه حواسمون رو جمع کنیم ،ببینیم کجای زندگی هستیم و باید چی کار کنیم؟ نتنها برای اون دنیامون کاری انجام نمی دیم بلکه بعضا اونقدر مشکلات بهمون سنگینی می کنه که چشامونو می بندیم و دهنمونو باز می کنیم و هر چی کفره به زبون می یاریم(حالا اون دنیا هم نمی دونم شرایطمون رو ملاحظه می کنن یا نه باید عواقبش رو هم ببینیم و به زبان ساده تر هم این دنیامون تباه می شه هم اون دنیا)
  سلام علیکم، یکی از کارشناسان محترم مرکز ملی پاسخگویی به نقل از کسی که خودش در این زمینه آگاهی داشته به من گفتند که زیارت حضرت امام رضا (ع) سحر را باطل میکند.
  البته اغلب اینها که مردم بهشون مراجعه میکنند شیادند و بیشتر جنبه تلقینی داره کارشون.

  ویرایش توسط تسنیـم : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷ در ساعت ۱۳:۱۳

 16. صلوات ها 3


 17. #9

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  نوشته
  650
  حضور
  5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2872  نقل قول نوشته اصلی توسط sahra_2 نمایش پست ها
  به سایت مرجع تقلیدم یه استفتا دادم و شرایط رو کامل براش توضیح دادم ولی باز انگار نه انگار
  بعضی وقت ها از خودم می پرسم نکنه بعضی از جادو ها روی دعا هم اثر میذارن و مانع اجابت دعا می شن؟؟؟؟؟؟
  سُبْحَانَكَ لاَ عِلْمَ لَنَا إِلاَّ مَا عَلَّمْتَنَا إِنَّكَ أَنتَ الْعَلِيمُ الْحَكِيمُ

  باسلام خدمت شما

  برخی مراجع از علوم غریبه و سحر اطلاع ندارند برای همین چنین برخوردی با شما داشتند!
  بعضی افراد دعانویس مثل ملایی که شما پیشش رفتید کارشون رو کامل بلد نیستند انجام بدند یا از روی چند کتاب یه چیزایی یاد گرفتند یا تشخیص اشتباه میدن در نتیجه راه حل هم مشکلی رو حل نمیکنه!
  مثلا ایشون به شما یه ذکر داده که بخونید! خوب درسته اون سحر از دور میشه ولی امکان برگشت هست برای همین باید یه ذکری هم مثل همین آیت الکرسی که گفتم بهتون میداد یا دعایی براتون مینوشت!


  اما چرا با وجود خواندن آیات قرآنی و.. مشکل حل نمیشود؟
  یک علتش اینست که سحر بر بدن شما عارض میشود یعنی یه جورایی داخل کالبد هستند.
  و باید اول از درون با برخی دستورات قرآنی پاکسازی شوید بعد که کامل پاک شدید، باید یا دعایی حمل کنید که هم شما و هم خانواده تان را حفظ کند یا اینکه ذکری برای حفظ صبح و عصر و قبل خواب بخوانید! و این باعث میشود حتی اگر دوباره سحری بکار ببرند غیر فعال شود!

  البته برای محکم کاری خیلی کارهای عجیب و درست و حسابی هم میشه کرد که به دعانویس تون بستگی داره مثلا یه دعا برای خونه بنویسه تا سحر نه وارد خانه شود و نه حتی دزد و... به خانه تان بیاید!
  و یک دعا برای حفظ، حمل کنید و یکی رو هم یه جایی تو خونه آویزون کنید که شما و خانواده تون رو حتی اگه دعایی هم حمل نمیکنید حفظ کند!
  و....

  فَلَمَّـا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ, إِنَّ اللَّهَ لا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِيـنَ (81)


  وَأَلْقِ مَا فِي يَمِينِكَ تَلْقَفْ مَا صَنَعُـوا إِنَّمَا صَنَعُوا كَيْدُ سَاحِرٍ وَلا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى(69)

  ویرایش توسط اویس قرنی : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷ در ساعت ۱۳:۲۶

 18. صلوات ها 3


 19. #10

  عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۹۱
  نوشته
  25
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  85  نقل قول نوشته اصلی توسط اهل بلا نمایش پست ها

  بعضی افراد دعانویس مثل ملایی که شما پیشش رفتید کارشون رو کامل بلد نیستند انجام بدند یا از روی چند کتاب یه چیزایی یاد گرفتند یا تشخیص اشتباه میدن در نتیجه راه حل هم مشکلی رو حل نمیکنه!
  مثلا ایشون به شما یه ذکر داده که بخونید! خوب درسته اون سحر از دور میشه ولی امکان برگشت هست برای همین باید یه ذکری هم مثل همین آیت الکرسی که گفتم بهتون میداد یا دعایی براتون مینوشت!

  پس می گین چی کار کنیم؟ چون اصولا از هرچی رمال و غیره هست متنفریم، بعد از نزدیک 3 سال جستجو این فرد رو پیدا کردیم . واقعا دستمون به جایی بند نیست و کسی رو نمی شناسیم که کمک کنه
  البته
  آیت الکرسی رو حتما انجام میدیم

  نقل قول نوشته اصلی توسط اهل بلا نمایش پست ها

  باید اول از درون با برخی دستورات قرآنی پاکسازی شوید بعد که کامل پاک شدید، باید یا دعایی حمل کنید که هم شما و هم خانواده تان را حفظ کند یا اینکه ذکری برای حفظ صبح و عصر و قبل خواب بخوانید! و این باعث میشود حتی اگر دوباره سحری بکار ببرند غیر فعال شود!

  البته برای محکم کاری خیلی کارهای عجیب و درست و حسابی هم میشه کرد که به دعانویس تون بستگی داره مثلا یه دعا برای خونه بنویسه تا سحر نه وارد خانه شود و نه حتی دزد و... به خانه تان بیاید!
  و یک دعا برای حفظ، حمل کنید و یکی رو هم یه جایی تو خونه آویزون کنید که شما و خانواده تون رو حتی اگه دعایی هم حمل نمیکنید حفظ کند!
  و....
  می شه این دستورات و دعا ها رو اگه می دونید برام بگین. واقعا نیاز دارم

 20. صلوات ها 2


صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۴/۳۰, ۱۳:۲۷ : 4

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود