خوابيدن زن در کنار ديوار حرام است!

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خوابيدن زن در کنار ديوار حرام است!

سلام و درود:Gol:

:Gol::Gol:ضمن عرض خسته نباشید خدمت اساتید انجمن احکام:Gol::Gol:
یه فتوای جالب دیدم گفتم بعد از این همه بحث در مورد مسائل شرعی بعنوان زنگ تفریح مورد بررسی قرار بگیره:khandeh!:

((خوابيدن زن در کنار ديوار حرام است!))

براساس جدیدترین فتوای یک چهره وهابی، خوابيدن زنان در کنار ديوار به دلیل مذکر بودن کلمه "دیوار" در ادبیات عرب، حرام است!!

با اينکه اين فتوا در روزنامه "الوطن" يک روزنامه غير رسمي و محلي در سوريه منتشر شده است، اما جار و جنجال نسبتا وسيعي را در سطح محافل ديني و اجتماعي سوريه در ردّ و محکوميت اين فتواي احمقانه و غير درست برانگيخته است. اين فتوا توسط يک زن مفتي «منيره القبيسی» صادر شده است.

دکتر «توفيق رمضان» رئيس گروه فقه اسلامي دانشکده ديني دانشگاه دمشق در رد اين فتوا اعلام کرد: اين سخني بي ارزش است. من پناه مي برم به خدا از آنچه خانم «منيره القبيسی» بر زبان آورده است.

این فتوا معضل بزرگي را در محافل ديني سوريه پديد آورده است. عده اي او را کافر خطاب مي کنند و عده اي ديگر با اهتمام زياد به جستجو در زندگي او پرداخته اند که بدست چه کساني وي تربيت و رشد يافته است که چنين فتوايي را صادر نموده!:khandeh!::Khandidan!:

منبع : سایت تابناک به نقل از شیعه آنلاین

التماس دعا :Gol:

یا علی

قضاوت;58169 نوشت:
دکتر «توفيق رمضان» رئيس گروه فقه اسلامي دانشکده ديني دانشگاه دمشق در رد اين فتوا اعلام کرد: اين سخني بي ارزش است. من پناه مي برم به خدا از آنچه خانم «منيره القبيسی» بر زبان آورده است.

سلام علیکم

خب مگر این بنده خدا چکار کرده یک فتوای جوک داده.

دنیای اسلام که از فتوای جوکه خالی نیست
فرقه وهابیت هم که سر تاسرش مجمعه المضحک الفتاوی
این بنده خدا هم اومده یکی گفته چون زن بوده ریختن سرش:Labkhand:

خدا بداد مسلمان و کافر برسه

یاحق

موضوع قفل شده است