دلتنگی هایم تقدیم به رهبرم........

تب‌های اولیه

11 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دلتنگی هایم تقدیم به رهبرم........

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید......... که زانفاس خوشش بوی کسی می آید
رهبرم تو سوره عشقی که در واژه واژه کلامم جاری هستی....
سلام دوستان مهربانم
ازتون میخوام بیایید برای رهبرمون بنویسیم...
از دل بگید...........
بنویسید درسته که شاید به دست آقا نرسه این نوشته ها ولی مطمئنم ابراز ارادت ما به ایشون از دید حضرت ولی عصر عج پنهان نخواهد موند...
منتظر حضور شما دوستان مهربانم هستم:Gol:

بسمه تعالی
سلامی چو بوی خوش آشنایی
واقعاً که ما نیاز به بیان دلتنگی های خود نداریم.. چرا داریم؟
همیشه توسل و توکل به خدا و ائمه اطهار علیهم السلام داریم و حالا که به آنان دسترسی مستقیم نداریم چه کنیم؟
خدا به فکر ما بنده هاش بوده و برامون نایب گذاشته! ولایت فقیه گذاشته...... پس ما باید قدرشو بدونیم..
میخوام با آقام صحبت کنم! آقاجون... به حرفام گوش میکنید.. شاید نوشته هامو نخونید اما من حرفای دلمو میزنم.....
اگر هم قسمت بشه ببینمتون حرفای دلمو بیشتر میزنم...
آقاجون خیلی دلم براتون تنگ شده .... خیلی دلم برای مظلومیتتون میسوزه... امروزه که میفهمم علی علیه السلام چه زجرهایی که می کشید!!
ولی آقاجونم ما اهل کوفه نیستیم که علی دوران ما تنها بماند..... ما با شما هستیم و شما رو دوست داریم...
آقاجون الان که دارم مینویسم اشک در چشمانم حلقه زده.... میخوام بگم خیلی دوستتون دارم..... بهتون عشق می ورزم نه به عنوان یک نماد زمینی بلکه بعنوان یک نماد روحانی... کسی که وجودش روح منو جلا میده.........
آقاجون بازم براتون مینویسم اما الان اشکانم اجازه نمیده بیشتر بنویسم ولی خواهم نوشت و خواهم گفت ....
آنچه از دل برآید ..........

سلام آقای مهربانم :ghalb:
سلام آقای رئوف :roz:
سلام آقا جان :Graphic (55):
اون روز وقتی تو ماشین دیدمت خیلی دوست داشتم بوسه ای بر روی شونه های خسته ات بزنم دوست داشتم دست های پر مهرت را ببوسم دوست داشتم از نزدیک نیگات کنم و تو هم با اون دستای مهربونت دستی بر سرم بکشی:Graphic (55): دوست داشتم گوشه چشمم را بر خاک نعلین هایت بمالم و خاک پایت را سرمه چشمانم کنم :Graphic (59):
آقا جان چی میشد منم از نزدیک جمال نورانی و پیامبر گونه ات را می دیدم :Graphic (41):
ای سید و مولای من ! :roz: ای مقتدای من ! :roz: ای رهبر با تدبیر و مدبر و اندیشمند من ! :roz:گاهی با خودم فکر میکنم که شما که اینقدر مهربان و رئوفی امامان معصوم چی بودند ؟ لابد چندین برابر این مهربانیها را داشتند :goleroz:
آقا جان چشم دشمنانت کور شر فتنه گران دور و عمر با عزتت مستدام :parvane:

حقا که تو از خاندان رسول و اهل بیتی ع و بوی خمینی کبیر را می دهی:hamdel:

:parvaneh:

شکوفه بهار;56627 نوشت:
[=b lotus]بسمه تعالی

[=b lotus]سلامی چو بوی خوش آشنایی
[=b lotus]واقعاً که ما نیاز به بیان دلتنگی های خود نداریم.. چرا داریم؟
[=b lotus]همیشه توسل و توکل به خدا و ائمه اطهار علیهم السلام داریم و حالا که به آنان دسترسی مستقیم نداریم چه کنیم؟
[=b lotus]خدا به فکر ما بنده هاش بوده و برامون نایب گذاشته! ولایت فقیه گذاشته...... پس ما باید قدرشو بدونیم..
[=b lotus]میخوام با آقام صحبت کنم! آقاجون... به حرفام گوش میکنید.. شاید نوشته هامو نخونید اما من حرفای دلمو میزنم.....
[=b lotus]اگر هم قسمت بشه ببینمتون حرفای دلمو بیشتر میزنم...
[=b lotus]آقاجون خیلی دلم براتون تنگ شده .... خیلی دلم برای مظلومیتتون میسوزه... امروزه که میفهمم علی علیه السلام چه زجرهایی که می کشید!!
[=b lotus]ولی آقاجونم ما اهل کوفه نیستیم که علی دوران ما تنها بماند..... ما با شما هستیم و شما رو دوست داریم...
[=b lotus]آقاجون الان که دارم مینویسم اشک در چشمانم حلقه زده.... میخوام بگم خیلی دوستتون دارم..... بهتون عشق می ورزم نه به عنوان یک نماد زمینی بلکه بعنوان یک نماد روحانی... کسی که وجودش روح منو جلا میده.........
[=b lotus]آقاجون بازم براتون مینویسم اما الان اشکانم اجازه نمیده بیشتر بنویسم ولی خواهم نوشت و خواهم گفت ....

[=b lotus]آنچه از دل برآید ..........

دقيقا حق با شماست

آنچه از دل برايد

قطعا بر دل نشيند
:Gol:

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]شعری که زمستون 90 بعد از فوت پدربزرگم، برای این پدر ِ بزرگ و بزرگوار ملت حماسه ساز ایران سرودم؛ تقدیمشون می کنم به امید دعای پدرانه در حق این دختر روسیاهشون
تو شدي عاشق عشق، تو شدي صابر صبر.
بر دل خشك زمين، بارشي از دل ابر.

دل لب تشنه، پس از عشوه گري هاي سراب،
گر فرو می غلتد در دل چاه عذاب،
چون ندیده است تو را، که توئي ساقي عشق؛ مي دهي باده ي ناب.
مي كني تشنه لبان را سيراب.

رخ خورشيد، پس ابر، نهان.
و توئي سرورمان؛

كه تو يك پرتوي آن خورشيدي.
و به حق تابيدي.

تا كه از ره، نرسيده است سحر،
تا كه ظلم شب غفلت، نرسيده است بسر،
توئي آن قاسم كفر، ز تبار حيدر.
راه و بيراهه عيان خواهد شد، گر تو باشي رهبر.
در شب تيره و تار،
كه همه ترسانند؛ نيست آرام و قرار،
و همه مي شنوند، زوزه ي آن سگ هار،
گر نباشد حتي، يك نفر هم هشيار،

تو شوي آن مهتاب؛
كه شود عالم تاب.
تا پريشان كند او، بر همه شيطان ها، خواب.
مي چشاني تو به ما، لذت بيداري ناب؛

تا كه سرمست از اين تابش نور،
بنشينيم همه، چشم در راه ظهور.

((اللّهم عجّل لوليّك الفرج))
[/]

سلام آقا جان
کاش سال ها با سرعت بیشتزی بگذره چون ذلم برای دیدن روی ماهت در عید نوروز توی حرم خیلی تنگه.
توی رواق امام خمینی (ره)... روی ماهت... اشک زائر و مجاور ... خیلی دیدنیه...
دلم تنگه آقا جان...
سعی می کنم اون جوونی باشم که شما دوست داری.
با بصیرت
صاحب علم
مومن و دیندار
فعال و دشمن شناس
دوستتان دارم و آرزویم این است جان فدایتان کنم.:hamdel:
ما محتاج دعایتان هستیم ای امام خوبان.:Gol:

[="Tahoma"][="DarkSlateBlue"]یه دلنوشته ی خیلی کوتاه:
چندبار چندجا گفتم مولای ما دیدنتون برا ما حزن عجیبی داره! سر اینکه پیش شما نمیشه گریون نبود همینه! بوی باباهامونو می دین. دیدین بچه یتیما رو خواب بابا رو که می بینن بی تاب میشن، ما شما رو می بینیم همین حال بهمون دست میده.
کاش اینقده خیالم راحت بود که اون دنیا افتخار همنشینی با کسی مث شما، نصیبم خواهد شد.:Sham:
[/]

[=times new roman]

سلام آقای من:Gol:[=times new roman]
نمیدانم از کجا شروع کنم و چه بگویم. کاش مثل کودکیم همان 10 سالگیم که برایتان نامه نوشتم الان هم میتوانستم کودکانه برایتان بنویسم!
حیف که خیلی زود بزرگ شدم و دنیای بزرگی دنیای خوبی نیست!
دنیای بزرگی که صدا به صدا نمیرسد و صدای مهربانی ها و پاکی ها در همهمه ی بیهودگی و طبل جنگ و نابرادری ها گم میشود!
روزگار نامهربانی ست.آقای من شرمنده ام که بین 16 هم کلاسیم نمیتوانم حرفی از شما بزنم!
شرمنده ام که دوستانم و هم کلاسی هایم صدای شما را نشنیده اند و شما را به قدری که بازیگران و خوانندگان خارجی را شناخته اند، نشناخته اند!
شرمنده ام نمیتوانم با صدای بلند بگویم من رهبری دارم که از جانم برایم عزیزتر است!
شرمنده ام که فایل عکس هایتان را داخل فایل های مخفی میگذارم تا دوستانم نبینند و مسخره ام نکنند!
کاش میتوانستم آنطور که دلم میخواهد از شما در مقابل حرفهایشان دفاع کنم.حیف که گاهی برای اینکه تنهاتر ازین نشوم نمیتوانم جواب بدهم!
برایتان دعا میکنم ،سر تمام نماز هایم! از خدا میخواهم تمام غمها و درد هایتان برای کسانی باشد که با تهمت و نامهربانی غم به دلتان آورده اند.
آرزو میکنم اشک هایتان بغیر از اشک برای غم اهل بیت نباشد!
غم به دلتان راه ندهید آقای من
کسی بخواهد دست از پا خطا کند سکوتمان فریاد خواهد شد.
و چه زیبا گفت شاعر عاشق:
امروز که راه عشق پر پیچ است
حکم آنچه تو میکنی دگر هیچ است...

دیشب این طبع، بی‌قرار شما

خواست عرض ارادتی بكند

دست كم از دل شكسته‌تان

واژه‌هایم عیادتی بكند

چشم بد دور، عمرتان بسیار

كس نبیند ملالتان آقا!

ما نمردیم خون دل بخوری

تخت باشد خیالتان آقا!

جان خود در ره "اولاد علی" می بازیم