چشم زخم یا چشم شور یا حسادت یکی از انواع طلسم مخرب است

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
چشم زخم یا چشم شور یا حسادت یکی از انواع طلسم مخرب است

تا چندین سال قبل من فکر میکردم انرژی چشمی چیزی تخیلی است مگر میشود چیزی مثل این وجود داشته باشه اما هم اکنون با ماجرایی شگفت انگیز رو به رو شدم که واقعا نمیتوانم دلیلی منطقی بر آن داشته باشم و آن این است که ما 3 سال است به خانه ای جدید اومدیم و هم اکنون همسایه ای داریم که با آن رفت و آمد میکنیم این همسایه (پیر زن) هر وقت به خونه ما میومد من میدیدم که در آشپزخونه استکان ها بشقاب ها نعلبکی ها لیوان ها و ... پارت پارت دارن میشکنن من چندین بار به خودم گفتم شاید چیزی تصادفی باشد و به همسایه ربطی نداره اما از روی کنجکاوی یک روز با خودم تصمیم گرفتم که وقتی این پیر زن می یاد به آشپزخانه برم و وسایل های شکستنی رو ببینم که آیا با اومدن اون باز هم این اتفاق میفته یا نه بله باز هم جواب غیر منتظره بود با اومدن اون باز هم همه چیز داغون شدند و من در تعجب غرق شدم و دیگه مطمعا شدم که در این پیر زن یه چیز هایی وجود داره و بعد این موضوع را به مادرم گفتم اما او باور نکرد بعد بهش گفتم ماما خوب نگا کن وقتی اومد همه چیز میشکنه سپس مادرم هم در تعجب غرق شد و ما دیدیم که اگه این پیر زن 1 ماه دیگه همینطوری بیاد خونه دیگه چیز سالمی نخواهیم داشت بنابراین به فکر چاره افتادیم و مادرم گفت اسپند دود کنیم شاید چاره داد و واقعا خیلی عجیب بود از زمانی که دیگر اسپند دود میکنیم دیگر چنین اتفاقی نمی افتد
راستی چگونه چنین چیزهایی وجود دارند آیا دانشمندان میتوانند دلیلی علمی بر این شگفتی ها بیاورند

-------

نیروی چشم زخم از جمله نیروهای منفی است و واقعا وجود دارد و هزاران نمونه آن را میتوانیم در زندگی خودمان ببینیم. خواندن ان یکاد، سوره های ناس و فلق، دود کردن اسفند و عود ، و اسپری کردن آب نمک رقیق در خانه میتونه از اون جلوگیری کنه. البته من سوره های ناس و فلق، و ان یکاد رو بیشترتوصیه میکنم. اثرش خیلی قویه. البته یادآوری میکنم که خواندن این دو سوره و یا چهارقل اثر خوبی برای از بین بردن طلسم و جادو داره.

-------

حسد شدت چشم زخم را بسیار زیاد میکند ما هم ممکن است به کسی حسد بورزیم انگاه انرژی منفی حاصل میشود که ممکن است تاثیر چنان مخربی نداشته باشد هرچه حسد بیشتر این انرژی مغناطیسی منفی حاصله بیشتر میشود در قدیم چشم زخم در بین اعراب مخصوصا زنان عرب زیاد بود انها برای اینکه از گوشت شتری که برای دیگران استفاده کنند ان شتر سالم را حتی گاهی از فاصله ی دور چشم میزدند و صاحب شتر چون میدید شتر در حال هلاک شدن است انرا قربانی میکرد و بین قبیله خود تقسیم میکرد و ان زن یا زنان از این گوشت استفاده میکردند و ازین کار سود میبردند یا حتی کافران قریش به انها گفته بودند حضرت محمد (ص)را چشم بزنند که خداوند برای در امان ماندن حضرت ایه ای را بر ایشان نازل کردند و ایشان با قرائت یا حرز انها دقیقا نمیدانم خود را در امان نگه میداشتند و از همین موضوع است گفته اند که چشم زخم میتواند مرد سالمی را به قبر کشاند و شتر سالمی را بمیراند بعضی از اعراب مدتی بخود گشنگی میدادند و انگاه میرفتند و قومی یا اشخاصی را نفرین میکردند که در بسیاری مواقع کار ساز بوده است سوره های 4 قل و ان یکاد الذین...و اسفند کردن اگر باخلوص انجام شوند میتوانند نافذ باشند انشاء الله
نمیخواهم به بحث طلسم بپردازم اما میخواهم مطالبی جالب را بگویم چشم زخم نوعی طلسم است کلا 8 نوع طلسم داریم تردستی هم نوعی طلسم است نه با اوراد و تسخیر بلکه با سرعت عمل و فریفتن مانند ساحران دوران حضرت موسی که قضیه اش را میدانید یا تسخیر ستارگان به نوعی و طلسم شباهت ادمک مانند طلسم اوراد و تسخیرات هیمیا کیمیا لیمیا سیمیا و غیره من به عنوان یک دوست توصیه میکنم اصلا طرف طلسم نروید حتی برای کنجکاوی حتی برای باطل کردن طلسم با طلسم سعی کنید از ایات قران کریم استفاده کنید همیشه سوره ی الرحمن را در خانه ی خود قرائت کنید با خلوص بر اب بخوانید این سوره را و بعد از شست و شو در حمام در تشتی قرار بگیرید و ان اب را از سر تا پا بریزید دقت کنید این اب نباید حتی قطره ای از ان در چاه رود بعد اب را که در تشت جمع شده در جایی بریزید که به چاهی نرود کبوتر و مرغان و خروسان در خانه نگهداری کنید همیشه با وضو باشید که وضو تعادل بدن را شدیدا برقرار میکند اگر شما چهل روز جمعه پشت هم غسل جمعه کنید بهترین موقع نزدیک ظهر اثری عجیب خواهید یافت مراقبه ها که بهترینش نماز است بدن شما را از نفوذ انرژی های منفی مصون میدارد اگر با صفای دل بخوانید ایت الکرسی و سوره ی قدر که فوق العاده اند
انشاء الله موفق باشید