دعا برای مسافر ... !

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعا برای مسافر ... !

با سلام به همه ی دوستان
یکی از دوستان من که البته یه یه جورایی فامیل هم میشه قرار جمعه بره هند. برای درس خوندن .. هم سن من هست و از زمانی که یادم میاد با هم دوست بودیم ... الان هم رفته اهواز و از اونجا شیراز و بعد پرواز (شعر هم گفتیم ها :khandeh!:) .. !
باورش سخته برام که دیگه شاید هیچ وقت نبینمش :grye:
از کارشناسان محترم می خوام اگر دعایی هست برای مسافر که همیشه سلامت باشه لطفاً اینجا با منبع و معنی بنویسن !!

لطفاً براش دعا کنید :Sham:

ehsan24;56610 نوشت:
با سلام به همه ی دوستان
یکی از دوستان من که البته یه یه جورایی فامیل هم میشه قرار جمعه بره هند. برای درس خوندن .. هم سن من هست و از زمانی که یادم میاد با هم دوست بودیم ... الان هم رفته اهواز و از اونجا شیراز و بعد پرواز (شعر هم گفتیم ها :khandeh!:) .. !
باورش سخته برام که دیگه شاید هیچ وقت نبینمش :grye:
از کارشناسان محترم می خوام اگر دعایی هست برای مسافر که همیشه سلامت باشه لطفاً اینجا با منبع و معنی بنویسن !!

لطفاً براش دعا کنید :sham:

با سلام و تشکر
در کلیات مفاتیح حاج شیخ عباس قمی، در کتاب باقیات الصالحات ، دعایی با عنوان «دعا در وقت بیرون رفتن برای حاجتی یا سفری از ادعیه سر» آمده است که بدین گونه شروع می شود:

بسم الله مخرجی و بإذنه خرجت و قد علم قبل ان اخرج خروجی و قد احصی علمه ما فی مخرجی ...
وارد
شده است. امید که با خواندن این دعا و همچنین خواندن آیة الکرسی در هر روز ، با سلامتی ایام را سپری نموده و به اهداف عالی خود نائل شود .
موضوع قفل شده است