۞ پیمان نامه سه شهید -اینجانبان پیمان می بندیم ۞

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
۞ پیمان نامه سه شهید -اینجانبان پیمان می بندیم ۞

[="Blue"]اينجانبان علي سراج، مجتبي سعيدي و احمد مختاري پيمان مي بنديم بر اينكه هر كدام از ما 3 تن به درجه رفيع شهادت نائل آمد دو نفر ديگر را در روز قيامت شفاعت نموده و در محضر خداوندازخدابخواهدکه ازگناهان 2 تن ديگر بگذرد و در نزد خداوند 2 تن ديگر را شفاعت نمايد. خدايا چنان كن سرانجام كار، تو خشنود باشي و ما رستگار .علی سراج . مجتبی سعیدی. احمد مختاری1364/6/9[/]

[="darkgreen"]وصیت نامه

بسم الله الرحمن الرحيم
من اشتَري مِنَ المُومِنينَ اَنفُسَهُم وَ اَموالَهُم بِانِّ لَهُمُ الجَّنه يُقاتِلُون في سبيلِ الله فَيَقتُلون و يَقتَلُون وعداً عَليهِ حَّقاً في التوراتِ و الاِنجيلِ وَ القرآن. لا حول و لا قوه الاّ بالله العلي العظيم ـ استغفر و الله الذي لا اِله الا هوالحي القيوم ذي الجلال و الاكرام و اتوب اليه.
خدايا، آفريدگارا، اي معبود عاشقان، اي معشوق عارفان، اي خداي كريم، اي خداي آدم (ع) و اسماعيل (ع)، اي خداي محمد (ص) و علي (ع) و اي خداي حسين (ع) و مهدي (ع) و اي خداي خميني و اي معبود و معشوق رزمندگان، تو خودت مرا آفريدي و بدنيا آوردي بزرگم نمودي و به جبهه‌ام آوردي پس اي خدا اكنون هم خودت مرا پرورشم ده و خودت مرا براي خودت بساز و همچنانكه خودت به من جان دادي اكنون خودت جانم را براي خودت بگير و مرا شهيد در راه خودت بميران. آمين يا رب العالمين
با سلام به محضر مبارك و مقدس نبي خاتم حضرت محمد(ص) و جانشينان و فرزندان پاكش تا خاتم امامت مهدي موعود عج و با سلام به سرور آزادگان جهان حسين (ع) و علي و پيروان راه خونينش و با سلام به همه پيروان مكتب محمدي بويژه شيعيان علي بن ابیطالب.
اينجانب احمد مختاري فرزند حاج حسن بر حسب وظيفه چند كلمه‌اي را بعنوان وصيت مي‌نويسم.
اشهدا ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان علي ولي الله
خدايا خودت شاهدي كه فقط و فقط جهت اداي تكليف و بر حسب وظيفة شرعي و براي لبيك گفتن به نداي حسين زمانمان، خميني كبير و جهت ياري دينت به جبهه شتافتم و خودت مي‌داني كه در زندگي همه چيز برايم فراهم بود و آنچه كه مي‌خواستم در اختيارم قرار داشت، ولي بخاطر رضاي تو و ياري دينت و قرآنت دست از همة آنها كشيدم و بسوي تو آمدم. پس اي مهربان ترين مهربانان! بر من ترحم فرماي و از گناهان و معاصيم درگذر و آنگاه كه در يوم الجزا همه را با اعمالشان محشور مي‌‌گرداني، پرده ستارالعيوبي‌ات را بر من بپوشان. بر اين بنده ضعيف ترحم فرما و اندام بي‌طاقت مرا از لهيب آتش جهنمت مصون و محفوظ بدار.
ملت بزرگ ايران! آنچه كه ما امروز شاهد آن هستيم و از گذشته يعني صدر اسلام نيز چنين بوده است، روياروئي حق و باطل است و هميشه ستم پيشگان و تجاوزگران براي دستيابي به مقاصد شوم خود با حق‌جويان به مبارزه برخاستند و تاريخ نيز بر اين مطلب گواه است و از اين نمونه‌اند جنگهاي پيامبر بزرگ اسلام و علي(ع) و حسين (ع) و . . . كه در مقابل ابوسفيانها و معاويه‌ها و يزيدها ايستادند و از حق دفاع نمودند و بدين سان هم از حريم كبريائي و آستان قدس الهي و تعاليم اسلام و قرآن حمايت كردند و هم نوادگان يزيد بر پيروان حسين (ع) تاختند؛ شهرها را ويران نمودند؛ پير و جوان را به اسارت بردند و اگر راهشان سد نشده بود آنچه كه قابل وصف نبود، اتفاق مي‌افتاد و اسلام محمدي(ص) و مذهب جعفري را سر مي‌بريدند؛ ولي خداوند با عنايت خود و بوسيله پيامبران و ائمه (ع) در گذشته و امروز با پرچمداري روح خدا، خميني كبير، پرچم مبارزه حق جويان را برافراشت و به ملت ايران اين لياقت را عنايت فرمود كه به دفاع از اسلام و قرآن برخيزند و در اين راه فداكاري و جهاد نمايند. بطور مسلم هر جنگي كه باشد، بدنبال آن تلفات و ضايعات است و اين اسلام است كه در آن شکست وجود ندارد و به هر چه برسد همان پيروزي اوست؛ خواه شهادت باشد و خواه پيروزي ظاهري.
ربنا باشد كه انسان روزي بميرد و از اين دنيا چشم بپوشد همه چيز دنيوي را باز گذارد. پس چه بهتر كه در راه خدا اين جان ناقابل را هديه كند و از آن بگذرد و در مقابل، ديدار محبوب و لقاء پروردگار را خريداري نمايد.
اين راه به شهادت رسيدن همانا عروج به برترين معراج عشق است و شهادت در راه حسين (ع) و حمايت از ولايت ائمه و دفاع از اسلام و جنگيدن در ركاب فاطمه (س) از آرزوهاي ديرينة عاشقان و عارفان الهي بوده است. بخدا سوگند در ميدانهاي نبرد بدنبال شهادت رفتن، فوز عظمي است. اين بدان معنا نيست كه از زندگي بيزار باشم، بايد راضي به رضاي خدا بود؛ اما آنچه كه مي‌خواهم اين است كه مرگم شهادت در راه خدا باشد و اكنون در شهادت بروي همة حق جويان باز است و علمدار اين راه خميني بزرگ فرياد هل من ناصرا به صداي و رسا سر داده است. اي كاش صدها جان مي‌داشتم و هر يك را فداي يك کلام از فرمايشات امام عزيز می نمودم. مطلب ديگر اينكه هميشه و در همه حال بايد راضي به رضاي خدا بود. احمد مختاری[/]
[="Red"]منبع[/]

شهدا ما رو شرمنده خودتون میکنید! نفستون خیلی خیلی حقه یه جملتون معجزه میکنه!
انگار در کنارمون نشستید و دارید از آدم دل و عقلشو میگیرید!
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله اموات بل احیاء عند ربهم یرزقون، فرحین بما آتاهم الله من فضله و یستبشرون بالذین لم یلحقوا هم من خلفهم ان لا خوف علیهم ولا هم یحزنون، یستبشرون بنعمة من الله و فضل و ان الله لا یضیع اجرالمونین، الذین استجابوا لله والرسول من بعد ما اصابهم القرح للذین احسنوا منهم واتقوا اجرا عظیم،الذین قال لهم الناس ان الناس قد جمعوا لکم فاخشواهم فزادهم ایمانا و قالوا حسبناالله ونعم الوکیل، فانقلبوا بنعمة من الله و فضل لم یمسسهم سوء واتبعوا رضوان الله والله ذو فضل عظیم،انما ذلکم الشیطان یخوف اولیائه فلا تخافوهم و خافون ان کنتم مومنین!

شما رو به حق این آیات که حقیت زندگی و حیات شا و مردگی ما آدمای زمینی رو میگه،برامون دعا کنید شرمنده امام زمان نشیم و عصر ما عصر ظهور صاحبمون مهدی فاطمه باشه هرچند لیاقتش رو تو خودمون نمیبینم! ولی از خدا بخواید لیاقتش رو بهمون بده!خیلی خیلی خیلی ......بهش احتیاج داریم! ولی تو روزمرگی دنیا فراموشش کردیم!دعامون کنید شرمندش نشیم!
اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا