✿ سخن رانی و حكايات شنيدني از مرحوم كافي(ره) ✿ماجرای شنیدنی شیطان و عابد

تب‌های اولیه

51 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
✿ سخن رانی و حكايات شنيدني از مرحوم كافي(ره) ✿ماجرای شنیدنی شیطان و عابد

سخنرانی مرحوم کافی(مهدویت)

دانلودسخنرانی باموضوع امام زمان علیه اسلام به مدت 58:13

http://www.rasekhoon.net/_WebSiteData/Song/SongFiles/kafi%20(11).mp3

با تشکر دانلود کردم به صورت فایل زیپ، ولی ارور داد
فقط به صورت آن لاین باز می شه

گلچین 76 روضه از مرحوم استاد کافی[=Times New Roman] تقدیم به کاربران عزیز

دانلود در ادامه مطلب

[=Times New Roman] [=Times New Roman]

روضه

امام علی (ع)[=Times New Roman]

روضه امام علی (ع) (1)[=Times New Roman]

[=Times New Roman]

روضه سید الشهدا (ع)[=Times New Roman]

روضه امام حسین (ع) (1)
[=Times New Roman]

[=Times New Roman]

امام حسین (ع) و محتشم[=Times New Roman]

اربعین امام حسین (ع)[=Times New Roman]

غلام امام حسین (ع)

[=Times New Roman]روضه حضرت فاطمه الزهرا (س)

[=Times New Roman]

روضه حضرت زهرا (س) (1)

[=Times New Roman]روضه امام حسن (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه امام کاظم (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه امام رضا (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه امام جواد (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]
* راهنمای دانلود : کلیک راست بر روي فايل و Save Target As

[=Times New Roman]امام زمان (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]
[=Times New Roman]

امام زمان (عج) و اسماعیل هرقلی

[=Times New Roman]روضه حضرت ابالفضل (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه حضرت زینب (س)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]
[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه حضرت علی اصغر (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه حضرت علی اکبر (ع)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]روضه حضرت سکینه و رقیه (س)

[=Times New Roman]

[=Times New Roman]

متفرقه

[=Times New Roman]

جوان گنهکار (1)
[=Times New Roman]جوان گنهکار (2)

[=Times New Roman]

غلام سپاه و باران[=Times New Roman]

حربن ریاحی[=Times New Roman]

دو طفلان مسلم[=Times New Roman]
[=Times New Roman]

با سلام

به ياد مرحوم شيخ احمد كافي

فاتحه به روح آن مرحوم فراموش نشه

حتما بشنويد

التماس دعا

ببخشيد حسب الظاهر امكان ويرايش الان وجود نداشت و بنده ضروري بود كه مطلبي را يادآور شوم :

اين فايل صوتي جالب از سايت وزين اعتقادات دانلود شده بود.

http://www.eteghadat.com/forum/forum-f57/topic-t7856.html

با تشكر

[="red"]اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[/]
[="magenta"]حاضر جوابی پیرمرد شیعه اصفهانی[/]
[="purple"]
فردای قیامت که می شود منبر و کرسی می گذارن خدا می شینه روش (برخی از اهل تسنن قائل به جسمیت خداوند هستند)

ابوبکر با اعوانش میان می گن خدا اومدیم .....[/]

IMAGE(<a href="http://www.tebyan-hamedan.ir/photo/mashahir/كافي.jpg" rel="nofollow">http://www.tebyan-hamedan.ir/photo/mashahir/كافي.jpg</a>)
[="DarkGreen"]از من مکرر شنیدید تو کاغذپاره ها هم نوشتم
زن وبچه ام هم گفتم

تقاضام اینه خدایا باید بمیریم
اما دلم می خواد عمر ماروکش بدی تا جمعه

وهمون جوری که می گم یا صاحب الزمان بمیرم
حالا اگه اجل حتمی ما شنبه ودوشنبه بود
بگذارید بدنم تا جمعه باشد
یه دونه از نوارهای یاصاحب الزمان بگذارید
بدن مرده ام صدای یاصاحب الزمانمو بشنوم[/]
[="Blue"]شادی روحشون بلند صلوات
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم[/]

نیایش سبز;503 نوشت:
با تشکر دانلود کردم به صورت فایل زیپ، ولی ارور داد
فقط به صورت آن لاین باز می شه

[="DarkGreen"]باسلام
این پست رو ببینید
http://www.askdin.com/showpost.php?p=22438&postcount=8
قسمت آخرش مدیریت دانلود رو که حجم نسبتا کمی دارد دانلود کرده
از اون پس آدرس فایل هایی که آنلاین می خونه بعد از باز کردن مدیریت دانلود
در قسمت آدرس فایل مزبور رو گذاشته و دانلود رو می زنید
مزیت این دانلودر اینه اگه وسط دانلود برنامه به هردلیلی قطع شد
تا هرچقدر که دانلود کرده بعد از ارتباط مجدد ادامه دانلود رو از سر می گیرد
[/]

[="darkgreen"] نواهنگی شنیدنی و زیبا درباره چگونکی ظهور منجی عالم بشریت
با صدای مرحوم کافی (01:05)[/]

[="darkgreen"]قسمتی از بیانات مرحوم كافی

درباره روز ظهور موعود، (3:10)[/]

[="purple"]خدایا مرا تا جمعه زنده بدار

بیانات مرحوم كافی درباره روز وفاتش

و وصیت اینكه جنازه‌اش را تا جمعه دفن نكنند، (4:01)[/]

سخنرانی مرحوم کافی --- امام حسن (علیه السلام)

با سلام خدمت همه دوستان عزيز اسك ديني:Gol:

قصد دارم اگر خدا توفيق بده از امروز هر روز يكي از حكايتهاي شنيدني نقل شده از قول مرحوم كافي (ره) اين عاشق بي بديل امام زمان(عج) رو براي علاقمندان ، البته با حجم كم قرار بدم.

ان شاء الله كه ثوابش به روح اون مرحوم و همه اموات و گذشتگانمون ، به خصوص پدربزرگ من حقير كه فردا سالگردشون هست برسه.:Sham:

اولين حكايت :

خدايا داد ما رو از علي بگير...

حکايت کوتاه و شيرين :

افطاري و سير شدن فقط يه نفر ...:Nishkhand:

گل ليلا;53759 نوشت:

ان شاء الله كه ثوابش به روح اون مرحوم و همه اموات و گذشتگانمون ، به خصوص پدربزرگ من حقير كه فردا سالگردشون هست برسه.:sham:

سلام.
خدا رحمتشون كنه. روحشون شاد.

داداش برا امروز يادت رفت بذاري

منتظريم:pesar:

باصفا2000;54235 نوشت:
داداش برا امروز يادت رفت بذاري منتظريم

ممنون از يادآوري

حکايت امروز :

عفو از اعدام با يک لطيفه...:khandeh!:

کي از زنش کتک خورده...:Nishkhand:

دانلود با حجم بسيار کم 71 کيلو بايت:Gol:

خطر زير شلواري براي عفت جامعه!!!

دانلود با حجم بسيار کم 94 کيلو بايت:Gol:

داستان شنيدني خواندن نماز جمعه در چهارشنبه
و توطئه عمروعاص براي کاشتن بغض مولا علي(ع) در دل کودکان

نشنوين از دستتون رفته - گفته باشم:Ealam:

قهرمان دوم هم به زمين خورد!!!!

دانلود با حجم بسيار کم 109 کيلو بايت:Gol:

پدر يا نوكـــــــــــر!!!

دانلود با حجم کم 176 کيلو بايت:Gol:

آزادي به شرط خروس!!!

حجم 188 کيلو بايت:Gol:

عزيزان مي توانيد به جاي دانلود با فشردن دکمه play در پيوست زير اقدام به پخش آنلاين نماييد.:Ealam:

بسم الله

رحمت وغفران حضرت حق بر روح پاک مرحوم کافی رضوان الله تعالی علیه

خدا قوت حاجی گل لیلا :Mohabbat:

مرگ سخت براي جوان!!!

حجم 137 کيلو بايت:Gol:

عزيزان مي توانيد به جاي دانلود با فشردن دکمه play در پيوست زير اقدام به پخش آنلاين نماييد.:Ealam:

زن نجيب به درد نمي خوره:Khandidan!:

حجم 190 کيلو بايت:Gol:

قبض روح عزرائيل:Gig:

حجم 195 کيلو بايت:Gol:

خيلي خوشحالم که اين تاپيک اين قدر طرفدار بين کاربران فضاي نت پيدا کرده است
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

:Gol:

حاج آقاي بيکار:Nishkhand:

حجم 203 کيلو بايت:Gol:

[="Blue"]سلام بر دوست خوبم گل لیلا
واقعا حرکت زیبا و قشنگی انجام دادید
خداوند انشاءالله به شما اجر جزیل عنایت کند
با اجازه شما
بنده از آنجایی که در انجمن حوزه علمیه تبیان مسوول هستم
این تاپیک را برای دوستان طلبه وانجمن تبیان قرار دادم
اینجا
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=246801&forumID=461
بازهم ممنون از شما[/]

[="Purple"]برای شادی روح مرحوم کافی (ره) و آمرزش اموات بالاخص پدر بزرگ گل لیلای عزیز
که در ابتدای تاپیک از ایشان نام برده شد
[="DarkGreen"]من ذکر سورة المبارکة الفاتحه مع الصلوات[/][/]

امام زمان(عج) در مهديه تهران:Mohabbat:

حجم 201 کيلو بايت:Gol:

گريه نه براي مرگ پدر:Ghamgin:

حجم 218 کيلو بايت:Gol:

راحتي دنيا و آخرت:Ealam:

حجم 219 کيلو بايت:Gol:

بالاي منبر هم ميشه مرد:Sham:

حجم 242 کيلو بايت:Gol:

[="Purple"]دانلود تمام روضه ایشان با همین مضامین از این پست

[/]http://www.askdin.com/showpost.php?p=62520&postcount=32

شيعه بي صاحب نيست:Sham:

يکي از شنيدني ترين روضه هاي مرحوم کافي(ره) و شرح تشرف سيد بحرالعلوم به محضر امام زمان(عج):Gol:

سفارش امام عصر علیه السلام به مردم
نامه ای از رفیق یزدی مرحوم کافی (ره) که ایشان را دگرگون کرد
حجم 887 کیلوبایت:Sham:

وقروا کبارکم
[="Magenta"]پیرمردا و بزرگتراتون رو احترام کنید[/]
حجم:[="DarkGreen"]595[/] کیلوبایت:Sham:

[="blue"]نواهنگی کوتاه و جذاب از مرحوم استاد کافی درباره ریاکاری
[="purple"]دانلود کلیپ صوتی[/]
حجم:۹۶۶کیلوبایت
منبع:مدافع کلیپ[/]

بخشی از موضوعات سخنرانی : 57 دقیقه

حدیث از پیامبر گرامی اسلام (ص) یک عصر و زمانی می آید به همین زودی بر مردم که علماء و دانشمندان دینی را تشخیص ندهند و نشناسند مگر به لباس خوب و نو { در رابطه با این مسئله داستانی جالب از حاج شیخ عباس قمی (ره) بیان می شود } ، عبادت نکنند خدا را مگر سالی یکبار آن هم ماه رمضان ، آشنایی و معرفت به قرآن نداشته باشند ، ارتباط و آنس با قرآن نداشته باشند ، مگر آشناییشان به همین اندازه که اگر هرکه قرآن را با صدای دِلی دِلی و قشنگ و غنا بخونه میگن همین خوبه ؛ احترام به قرآن ؛ حقوق متقابل زن و شوهر ؛ حجاب ؛ نحوه برخورد امام چهارم (ع) با غلامانش ؛ ضرورت بهره گیری از مجالس دینی ؛ همبستگی مسلمانان ؛ داستان انار ؛ روضه حضرت زهرا (س).

به نام خدا
سلام

من این آقا را نمیشناسم ( مرحوم كافي ) لطفا یک کوچولو معرفی کنید . خدا خیرتون بده .
کلیپ آخری رو که گوش دادم خیلی جالب بود . ( این مسابقه فرهنگی خوبیش همین چیزاست که آدم تایپیک های خوب رو میبینه و استفاده میکنه)

یا حق

سلام و عرض ادب :Gol:

vahid_barvarz;216724 نوشت:

من این آقا را نمیشناسم ( مرحوم كافي ) لطفا یک کوچولو معرفی کنید . خدا خیرتون بده .

مردم! ما صاحب داريم.

اين جمله را خيلي افراد به ياد دارند. صداي خطيب مشهوري كه همّ و غمش، بيدار كردن دلها به ياد حضرت مهدي عجل الله تعالي فرجه الشريف بود.
بله درست حدس زديد. او كسي نيست جز عاشق و دلباختة صاحب الزمان عجل الله تعالي فرجه الشريف مرحوم كافي. در اين نوشتار بنا داريم شما را بيشتر با زندگي اين دلسوخته امام عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف آشنا كنيم.

معرفي مرحوم كافي

مرحوم حجت الاسلام شيخ احمد (ضيافتي) کافي از چهره هاي تأثيرگذار در جامعه ديني ايران طي سالهاي 40 تا 1357 بود. وي در تمام اين سالها با منبرهاي گرم خود تلاش ميکرد تا اخلاقيات اسلامي را با زبان عامه و در حد معلومات مذهبي خود که از وي يک منبري متنفذ ساخته بود، ميان مردم رواج دهد. طبعا به دليل شرايط فسادآميز آن روزگار، مجبور به اعتراض به وضع موجود بود و اين چيزي بود که سبب ميشد تا سخنراني هاي وي صبغه سياسي پيدا کند و با مقامات دولتي و امنيتي رژيم پهلوي درگير شود.
امروز که اسناد آن زمان منتشر شده است بدون ترديد ميتوان او را يک شخصيت تأثير گذار در ميان توده هاي مردم دانست که به عشق مذهب و صداي زيباي او و به عشق امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف در مهديه او و پاي منبرهاي او در شهرهاي مختلف حضور مييافتند و تحت تأثير کنايه ها و اشاره هاي وي در مخالفت با وضعيت حاکم بر ايران قرار ميگرفتند.
بر اساس اسناد چاپ شده به طور کلي بايد گفت: مرحوم کافي پس از چندسال تحصيل در نجف، در سال 38 براي تبليغ به مشهد بازگشته، به سرعت به سراغ منبر رفت و با صداي گرمي که داشت، تا پايان زندگي خود، هميشه جمعيت انبوهي را پاي منبر خود ميخکوب ميکرد. علاوه بر آن خدمات ديني – عمراني وي در مسجد سازي و مهديه سازي نيز بسيار گسترده بود. شايد مهديه تهران يک استثناء در مراکز مذهبي آن روزگاربه لحاظ کثرت جمعيتي باشد که در آنجا اجتماع ميکردند. متعاقب آن دهها مهديه ديگر در شهرهاي مختلف ساخته شد.
مروري بر اسنادي که ساواک در پرونده مرحوم کافي نگهداري کرده است، نشان ميدهد وي از چهره هاي مبارز دهه چهل به حساب آمده و در اين باره شواهد و مطالب فراواني وجود دارد.

به نام خدا و با سلام
مرحوم کافی یکی از روحانیون مبارز انقلاب اسلامی بود و رابطه خوبی با امام خمینی داشت
یک قسمت از سخنرانی مرحوم کافی راجع به امام خمینی
http://s3.picofile.com/file/7386376127/kafi_emam_khomeini.mp3.html

نقل ‌اين خاطره جالب، از زبان مرحوم کافي(ره)به شرح زير است:
«يك شب در تهران، جايي منبر رفته بوديم، شب جمعه بود و منبر آخرمان بود و احيا گرفته بوديم، از منبر پايين آمديم، جمعيت هم خيلي بود، يک وقت ديدم يکي از ‌اين جوان‌ها، موهاي سر فرفري و ريش تراشيده و پيراهن بي آستين و ‌اينجاها (بازوها) هم خال کوبيده، يک هيکل لاتي و ... ‌اين هِي خودش را به من مي‌ماليد، مثل ‌اين که يک کاري دارد. گفتم: با من کاري داريد؟ گفت: حاج آقا (ديدم از بس گريه کرده چشم‌هايش باد کرده) مي‌خواهم ده دقيقه خدمت شما شرفياب بشوم. کجا بيايم؟ گفتم: فردا صبح بيا خانه ما. صبح آمد، آن جا نشست، بنا کرد گريه کردن. گفتم: چيه داداش؟ گفت: حاج آقا ‌اين منبري که شما رفتي من را منقلب کرده است، اما در کار من يک گرفتاري هست که خوب نمي‌شوم، نمي‌دانم چکار کنم، ‌اين گرفتاري برطرف شدني نيست. گفتم: چرا داداش؟ گفت: من يک شغل بدي داشتم حالا نمي‌دانم چکار کنم. گفت: من جيب بُر بودم از ‌اين گدا بازي‌ها هم در نياوردم که پنج تومان و ده تومان جيب بري کنم، ده پانزده قلم جيب بري کردم،10، 15 هزار تومان و 7، 8 هزار تومان و‌ اين‌ها که تا مدتي احتياج نداشتم و آن قدر هم زرنگ بوده‌ام با ‌اينکه ‌اين قدر جيب‌ها را ‌اينطوري بريدم يک دفعه هم مچم باز نشده است و گير نيفتادم، ولي ديشب‌ اين منبر تو من را گير انداخت، مرا پايبند کرده، آمدم بپرسم که چکار کنم؟ گفتم: تا آن يک ريال آخر مال مردم را بايد پس بدهي، توبه مال مردم بردن، مال مردم پس دادن است، الهي العفو گفتن نيست، يا صاحب الزمان نيست، توبه مال مردم خوردن، مال مردم دادن است. گفت: حالا ندارم بدهم. گفتم: بايد بروي طرف را از خودت راضي کني، و به او بگويي کم کم کار مي‌کنم پس مي‌دهم يا از من بگذر. گفت: حاج آقا بيا يک آقايي در حق من بکن. گفتم: چيه؟ گفت: ‌اين مردم به تو محبت و لطف و علاقه دارند، حرفت را گوش مي‌کنند، بيا يک جواني را از سر دو راهي نجات بده، ... گفتم: باشد. نشستيم داخل ماشين و آمديم از اول بازار شروع کرديم، رفتيم مغازه اولي ... به صاحب مغازه گفتم: ‌اين(پسرجيب بر) اقرار مي‌کند که فلان وقت ‌اين قدر جيب شما را بريده، نه چک از او داري نه سفته و نه مي‌داني کي بوده، يک منبر عوضش کرده مي‌خواهد آدم بشود، يا از او بگذر يا مهلت بده کار کند، کم کم پول شما را بدهد. (مغازه دار) گفت: خوب چقدر بود؟ يادت است؟ گفت (جيب بر): بله مثلاً 8 هزار و ‌اينقدر . مغازه دار دست کرد در جيبش، دو تا صدي هم در آورد به او داد، گفت: خوب تو حالا مي‌خواهي توبه کني، پول هم مي‌خواهي که خرج کني (عقل را ببينيد، انسانيت را ببينيد، 200 تومان پول نيست اما ببين با آدمي که مي‌خواهد خوب شود، چطور برخورد مي‌کند، ‌اين چه اثري در دل ‌اين مي‌گذارد، مسلمان‌ها ياد بگيريد، متدين‌ها ياد بگيرد، ‌اين طور زير بال بدها را بگيريد و خوب کنيد) دو تا 100 توماني هم در آورد و بوسش هم کرد و تشويقش هم کرد و گفت بفرما ما از پولمان گذشتيم. دکان دومي و سومي رفتيم، بعضي‌ها همين طور گذشتند و بعضي هم همين طور چند قدمي طولش دادند، خلاصه تا نزديک ظهر کارها تمام شد، گفتم: خوب الحمدلله ديگر خيالت راحت شد، کاري ديگر با ما نداري؟ گفت: حاج آقا، يک کار ديگر هم دارم، يک نفر ديگر مانده. گفتم: کيه؟ گفت: خودت هستي و از من راضي شو . گفت: هر دوي چراغ‌هاي ماشين شما را خودم باز کرده بودم. گفت با ‌اين که من چيز کوچک نمي‌دزديدم ولي آن شب خيلي بي پول شده بودم. گفتم: خيلي خوب، ما هم از تو گذشتيم.
الان يک شغل مختصري دارد. به جان امام زمان(عج) قسم، اول ظهر که مي‌شود، مؤذن که مي‌گويد الله اکبر ، با ‌اين که کارش طوري است که يک مشت مشتري سر ظهر به او مي‌خورد (کار خوراکي و فروش خوراکي) ولي تمام زندگي را پرده مي‌کشد مي‌رود مسجد نماز بخواند»
کافی شهید نیمه شعبان صفحه 127
منبع

استخاره و پیرمرد اصفهانی

زمان ناصر الدین شاه یه کسی بود ناصرالدین شاه رو میخندوند

حسنم غریبه چرا یادی ازش نمی کنید...:Sham:

عاقبت رباخواران....

فایل: 

بسم الله الرحمن الرحیم

حکایت شنیدنی شیطان و عابد

نحوه گول خوردن عابد . . .

توصیه می کنم دانلود کنید

دانلود