دانلود قرائت قرآن------->>>قرائت حامد شاکرنژاد

تب‌های اولیه

46 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود قرائت قرآن------->>>قرائت حامد شاکرنژاد

[="blue"]خبرگزاری قران: ايشان هر روز صبح وقتی به رأس‌الحسين و يا در مسجد زينبيه در قاهره می‌رفت دو ركعت نماز می‌خواند و به سيده زينب و يا حضرت ابا عبدالله‌الحسين(ع) هديه می‌كرد و از اين بزرگواران خواهان كمك در تلاوت‌هايش می‌شد و خداوند هم اين گونه محبوبيتی را به او عنايت كرد.[/]

[="Blue"] در خاطرات خود استاد عبدالباسط نقل شده كه در يك تلاوت قرآن در كشور نيجريه بيش از 70 نفر از مخاطبان و مستمعان، مسلمان شدند.[/]

منبع: ایکنا

تلاوت سوره یاسین
(بسیار زیبا)

[="DarkGreen"]
آنچه می شنوید قطعه ای از تلاوت مجلسی هنرمند نامی کشورمان استاد محمد اصفهانی است که در سن دوازده سالگی و به مناسبت 22بهمن سال 1357 مصادف با جشن پیروزی انقلاب اسلامی اجرا نموده است.[/]

[="Blue"]منبع: تبیان[/]

با تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان یک کلیپ تلاوت قرآن با صدای استادمحمود شحات انور برای عزیزان گذاشته ام این تلاوت آیات ابتدایی سوره مبارکه شمس با فرمت 3gp است ودر پاکستان تلاوت شده است

سوره های مبارکه ضحی و انشراح و حمد توسط استاد عبدالباسط محمد عبدالصمد

:hamdel:از عزیزانی که در این موضوع همکاری دارند متشکرم:hamdel:

قرائت سوره مبارکه تین توسط استاد شحات محمد انور

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاوت سوره مبارکه نساء آیه 76 تا 81 توسط استاد راغب مصطفی غلوش

بسم الله الرحمن الرحیم

واقعا متاسفم،واقعا متعجبم!
مگه ما مسلمان نیستیم؟
پس چرا باید از تاپیک دانلود نوحه بیشتر از دانلود قرائت قرآن استقبال کنند؟
لا اله الا الله
یعنی ما به نوحه بیشتر علاقه داریم تا کلام خدا قرآن؟
در این تاپیک فقط من دارم قرآن برای دانلود میذارم اما در تاپیک دانلود نوحه خیلی ها نوحه برای دانلود میذارند!
خیلی از کاربران سایت از دانلود نوحه استفاده میکنن اما از دانلود قرائت قرآن نه!
جالبه!دانلود نوحه جزء موضوعات مهم قرار گرفت اما دانلود قرائت قرآن نه!

خدا از گناهان همه ما بگذره

سلام علیکم
با تشکر از زحمات حضرتعالی
از خدمت قرآنی شما کمال تشکر دارم
شما به کار خود ادامه دهید و این تاپیک را رونق ببخشید
نتیجه اش انشاء الله اجر وثواب شما با خداوند متعال:Gol:

سلام علیکم

فقط خدای گرامی سپاسگذارم.

یک قاری 11 ساله شیعه هست در عربستان در اینجا من قرائات ایشان را درج میکنم انشاالله تعالی

فرمتش را تغئیر دادم تا به حداقل برسد ( 3gp ) تمام فایلها کلا 7.5 مگابایت شده در انتها یکجا میگذارم برای دوستانی که امکان دانلود دارند

یاحق

ادامه

ادامه دارد..

باز هم ادامه دارد

ادامه را ببینید

اینهم آخر داستان

دوستان یک فایل پی دی اف هم هست اگر دانلود و باز کنید نام سوره ها ئی که شماره اش در آپلود ذکر نشده درج گردیده.

منبع : سایت صدای اسلام

یاحق

سلام علیکم جمیعا

با عرض معذرت از این بابت که از خاطرم رفت تمام قرائات رو یکجا آپلود کنم.

از اینجا دانلود کنید با فرمت 3pp با صدای یوسف کالو علی - نوجوان 11 ساله عربستانی

یاحق

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاوت آیات اول تا آخر سوره های مبارکه ضحی و انشراح توسط استاد کریم منصوری

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و رحمه الله
با تشکر از برادر عزیزم جناب اعتماد
باید خدمت شما عرض کنم استاد محمود شحات انور شیعه هستند اما این قاری سنی بود.
جهت اطلاع:استاد محمود شحات انور فرزند شحات محمد انور و برادر انور شحات محمد انور می باشد.در ضمن هر سه استاد شیعه هستند.

786

سلام و تشکر بخاطر قرار دادن این تایپیک. البته بنده هنوز فرصت مطالعه تمام قسمت های این سایت را نداشته ام اما فکر می کنم در صورتی که تاپیک های جداگانه ای موجود نباشه در تمام زمینه های قرآنی در این قسمت کار بشه بهتر خواهد بود. مثلاً ترتیل و تحقیق و ... .

http://www.mp3quran.net/

این لینک مستقيم تلاوت های قاریان مختلف هست و تقریباً هم کامل تلاوت کردند.

ملتمس دعای شما

بسم الله الرحمن الرحیم

تفسیر سوره مبارکه زلزال توسط آقای قرائتی

[="Blue"]منشاوی-حشر>>>>18[/]

بسم الله الرحمن الرحیم

یه سوال برای من پیش اومده!
چرا فعالیت در زمینه قرائت قرآن کمه؟

جهت دانلود قرائت بسیار زیبای سوره تکویر با صدای جواد فروغی بر روی لینک زیر کلیک کنید ( کیفیت بسیار عالی است )

http://www.4shared.com/get/fcR1kHvr/Javad_Foroughi-Takvir.html;jsessionid=3E0B0F0C133BA9A9BECDB135CE13C132.dc285

با سلام

خيلي خوش اومدين به اسك دين

خيلي عالي بود واقعا لذت بردم :Gol: :Gol:

موفق و ژيروز باشيد

[="darkgreen"]آیة الکرسی
[="darkgreen"]«اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ» [/]
با صدای محمود شحات انوار
(2:32) [/]

بسم الله الرحمن الرحیم

قطعه ای از تلاوت جناب آقای حسن رضاخانی (دوست صمیمی خودم)

الله اکبر

از جناب مدیر فرهنگی تقاضا دارم،موضوع این تاپیک رو به تغییر بدهند.
این تاپیک از همان ابتدا به نام دانلود قرائت قرآن بود.

با تشکر

لا اله الا الله

جناب محمد حسام شجاع،من این قاری عزیز رو نمیشناسم.لذا از دست من کاری بر نمی آید.
انشاءالله مدیر محترم فرهنگی بتوانند این خواسته را روا کنند.

بسم الله الرحمن الرحیم

مثل اینکه جناب مدیرفرهنگی،درخواست ما رو روا نکردند.
لطفا نام این تاپیک رو به نام قبلی بازگردانید.

محمد حسام شجاع;74420 نوشت:
سلام من خیلی علاقه دارم

مجموعه کامل تلاوت قرآن را داشته
باشم 30 جزء کامل با صدای
استادمحمد براک
نمیدونم اسمشون را درست
نوشتم یا نه ولی خیلی زیبا میخونن
من ترتیل ایشون را گوش دادم
آنچنان با لحن قشنگی میخونن
آدم مفهوم آیات را از لحن ایشون
متوجه میشه
اگه مجموعه ی 30 جزعیه تلاوت هاشون
را داشته باشید خیلی خوشحالم میکنید

منتظرم

به نام خدا
با سلام و عرض ادب
مجموعه کامل تلاوت از قاری محمد البراك
برواية حفص عن عاصم
[="Red"]اینجا[/]
نمونه سوره مبارکه اخلاص از این قاری ضمیمه گردید

JustGOD5;74477 نوشت:
[=arial narrow]الله اکبر

[=arial narrow]از جناب مدیر فرهنگی تقاضا دارم،موضوع این تاپیک رو به تغییر بدهند.
[=arial narrow]این تاپیک از همان ابتدا به نام دانلود قرائت قرآن بود.
[=arial narrow]با تشکر

با تشکر از حضرتعالی
وممنون بابت نظر دهی
دوست عزیز این تاپیک برای اینکه در اسکرول بار بیاید
وجدید بودنش با پست مذکور نشان داده شود
تیتر عنوان هم متعاقبا عوض می گردد
والا اگر دیده باشید عنوان اصلی که دانلود هست تغییر نمی کند
التماس دعا

به نام خدا
در فایل پیوست با فلش مشخص شده
طریقه دانلود

تصویر به اسم اسک دین
فلش آبی: فرمت rm
فلش قرمز: فرمت mp3

روی آن کلیک کنید

تصویر دوم به اسم اسک دین 1

در تصویر دوم طبق فلش مشخص شده کلیک راست کرده
وگزینه save target as
انتخاب -به همین راحتی دانلود نمایید.

لا اله الا الله

جناب مدیر فرهنگی،دوست عزیز من.
اشکال این موضوع این است که فقط شما امکان تعویض نام موضوع را دارید و برای من این امکان مقدور نمی باشد.

الحمدلله

محمد حسام شجاع جان!
اونا ترتیل هستند دیگه عزیز برادر.
نکنه منظورت قرائت های مجلسی استاد است؟

محمد حسام شجاع;75347 نوشت:
مطمئنید ترتیل هست!!!
من فکر کردم همون قرائتش هست
آخه من جزء30را دارم اصلا اینطوری نمیخونه!!!
ولی اگه اشتباه از من بوده ببخشید

لا اله الا الله

اصلا نگران نباش.
مدیر فرهنگی قرائت مجلسی ایشان رو هم برایت می آورد برادر.(جناب مدیر فرهنگی کارت در آمد:Nishkhand::khandeh!:)

[="Blue"]
همان افراد ستمدیده ای که می گویند: پروردگارا مارا از این شهر که اهلش ستمگرند بیرون ببر ....

[="Purple"]آیات دلنشین از سوره ی نساء با قرائت زیبای استاد سید متولی عبد العال[/]

حجم : 5،971 مگابايت | فرمت wmv

لينك دانلود : WMV |

تعجيل در فرج آقا امام زمان (عج) صلوات[/]

دانلود صوت و فیلم کامل قرائت حامد شاکرنژاد در اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن مجید91

حامد شاکرنژاد، قاری بین‌المللی کشورمان در اختتامیه امسال مسابقات بین المللی قرآن یک قرائت تقریباً معمولی انجام داد اما در بین مردم و در فضای اینترنت استقبال گسترده ای از این قرائت شده است.

حامد شاکر نژاد متولد ۱۳۶۲ مشهد می باشد. از کودکی به قرائت قرآن علاقه مند شد به گونه ای که در ۱۱ سالگی نفر اول مسابقات بین المللى قرآن کریم عربستان سعودى در رشته قرائت و حفظ ۵ جزء بزرگسالان (سال ۷۴) گردید. شاکر نژاد فارغ التحصیل رشتۀ مدیریت بازرگانی است و هم اکنون کارشناس علوم قرآن در شورای عالی قرآن می باشد. اساتیدش به نقل از سایت shakernejad.com حاج جواد و حاج مجتبی سادات فاطمی،‌ فرقانی و… هستند.

شاکر نژاد در بین قاریان قرآن، به مُبدع و صاحب سبک مشهور است. البته در بین قاریان برجسته کشور، همگی سبک او را نمی پسندند و نقدهایی فنی متوجه قرائتش می کنند. اما دیگر قاریان برجسته و همچنین عموم مردم از شیوۀ قرائتش بسیار استقبال کرده اند. خود او می گوید با قرائتش (در حضور مقام معظم رهبری در مشهد) یک خانم مسیحی مسلمان شد. جالب اینجاست که حتی در کشور مصر (مهد قرائت و قاریان برجستۀ بین المللی) نیز افراد بسیاری جذب تقلید از سبک وی شده اند. البته سبک شاکر نژاد به استاد مصطفی اسماعیل قرابت هایی دارد و همچنین صدایش به صدای استاد شحات انور شبیه است (خود شحات انور به شاکر نژاد گفته است: صدای شما از صدای فرزندانم به صدای من شبیه تراست.) اما در مجموع، سبکش منحصر به فرد است.

علاقۀ ایشان به ایجاد سبک جدید از آن جا ناشی می شود که قاریان مصری با وجودی که سنی مذهب هستند، بزرگترین و صاحب سبک ترین قاریان جهان اسلام هستند و بزرگترین انگیزه اش اعتلای نام شیعه بوده است.

پس از کسب رتبۀ اولی در مسابقات عربستان مسئولان این کشور، به عنوان جایزه اجازۀ تشرف به داخل خانۀ کعبه را دادند و این تشرف تبدیل به بهترین خاطرۀ شاکرنژاد شد.

او تنها یک ابتهال (ناله و تضرع به خداوند) خوانده است که آن نیز «حب الحسین» (۱۳۸۶) بوده است و دلیلش را هم حساب جداگانۀ دستگاه امام حسین(علیه السلام) بیان می کند.

قرائتی که در اختتامیه امسال مسابقات بین المللی قرآن تلاوت کرد یک قرائت تقریباً معمولی بین قرائات وی بوده است اما در بین مردم و در فضای اینترنت استقبال گسترده ای از این قرائت شده است.

برای دانلود فایل صوتی و تصویری بر روی لینک های زیر کلیک کنید :
www.rasekhoon.net).mp3" title="http://song.rasekhoon.net/003/15/hamid_shakernejad/15_Hamed_Shakernejad_13910401_(www.rasekhoon.net).mp3">فایل صـوتی »»» دانلود با لینک مستقیم | لینک کمکی [حجم = ۱۲ مگابایت]

فایل تصویری »»» دانلود با لینک مستقیم | لینک کمکی [حجم = ۲۱۵ مگابایت]

سلام علیکم

ببخشید میشه لطفا قرائت اساتیدی که توی ماه رمضان توی حرم حضرت معصومه تلاوت می کنند رو هم بذارید؟

رحمت بیکران الهی;237274 نوشت:
قرائت اساتیدی

با سلام
معرفی می کنید
کدوم استاد
التماس دعا

رحمت بیکران الهی;237274 نوشت:
سلام علیکم

ببخشید میشه لطفا قرائت اساتیدی که توی ماه رمضان توی حرم حضرت معصومه تلاوت می کنند رو هم بذارید؟

سلام و عرض ادب :Gol:
شاید این هم مفید باشه، لینک ختم قرآن حرم حضرت فاطمه معصومه (س) است:

سلام بر تمامی دوستان
این تلاوت بنده رو دیوونه کرده، لطفا بگین مال کیه و کجا خونده شده تا کاملش رو دانلود کنم
پیشاپیش ممنون

دانلود تلاوت

سلام
تلاوتی بسیار زیبا از استاد مرحوم حمدی محمودالزامل سوره حدید
[="RoyalBlue"]http://s2.picofile.com/file/7700669886/Hadid.mp3.html[/]

مطمئن نیستم ولی فکر کنم شیخ معمر زین العابدین باشه.

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد
اللهم عجّل فی فرج مولانا صاحب العصر و الزمان

یکی از زیباترین قرائت های قاری برجسته آقای استاد حاج حامد شاکر نژاد

سلام-من تازه عضو شدم .چطور میتوان دانلود نمود؟هیچ علامت و یا شاخصی جهت دانلود وجود ندارد.

سلام
لطفا راهنمایی دانلود رو قرار بدید
نمیشه دانلود کرد...
سپاس