قطع رابطه با جنس مخالف

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
قطع رابطه با جنس مخالف

سلام
من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید

سلام
به سایت اسک دین خوش آمدید
همینکه میدانید واقرار میکنید که کار اشتباهی را انجام میدهید قدم بزرگی برای رها شدن از این گناه است.ترس از اینکه ایشان ضربه روحی بخورد توجیهی برای حرمت کار شما نیست شما به عاقبت کار خودتان فکر کنید هر چند برای دل کندن وهمچنین متوجه کردن این خانم راههایی وجود دارد که میتوانید به بخش مشاوره سایت وجناب استاد حامی مراجعه کنید واز ایشان چاره جویی کنید.اینم آدرس پروفایل استاد حامی:http://www.askdin.com/member.php?u=11

حنیف 1;53216 نوشت:
سلام من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید

سلام
برادر جان درد و درمان پيش خودت است چرا اب در هاون مي كوبيد؟
چه جور درا ين رابطه به فكر خدائيد؟
اگر حكم خدا مهم است بايد بدانيد كه كارتان حرام است يعني حكم خدا را رعايت نكردن:(ببخشيد صرح صحبت كردم چون تعارف در جواب ظلم به سائل است)
بدانيد ارتياط با جنس مخالف از محرمات است وگناه وگناه هم در حكم سمّ است چه كار به اين داريد كه او ضربه روحي بخورد يا نخورد ،مهم اين است او دارد اشتباه مي كند ودر اين اشتباه با عشوه وناز مو فق شده به شما وخودش سم بخوراند وشك هم نداشته باشيد كه اين عبارت شما
( با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟)همان وسوسه شيطان است كه توانسته شما را در اين را گناه نگهت بدارد
خلاصه احكام خدا را مطلعيد براي مشاوره لطف كنيد با قسمت مشاوره ادامه صحبت را داشته باشيد
رساله مراجع /احكام نكاح مبحث نگاه و....

حنیف 1;53216 نوشت:
سلام من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید

با سلام

بزرگوار به اسك دين خوش امديد

اين تايپك را ملاحظه بفرماييد

http://www.askdin.com/showthread.php?t=3713goto=newpost

دوست بزرگواري قبلا هم چنين مشكلي داشت و شكر خدا با اراده اين مشكل را حل كرد

رابطه خود را با سايت و كارشناسان حفظ كنيد

اين مشكل قطعا يك شبه به وجود نيامده است از مطالب دوستان و كارشناسان استفاده كنيد

ان شاء الله كه با ياري خدا و اراده شما عزيز اين مشكل برطرف مي شود

محمد;53224 نوشت:
سلام
به سایت اسک دین خوش آمدید
همینکه میدانید واقرار میکنید که کار اشتباهی را انجام میدهید قدم بزرگی برای رها شدن از این گناه است.ترس از اینکه ایشان ضربه روحی بخورد توجیهی برای حرمت کار شما نیست شما به عاقبت کار خودتان فکر کنید هر چند برای دل کندن وهمچنین متوجه کردن این خانم راههایی وجود دارد که میتوانید به بخش مشاوره سایت وجناب استاد حامی مراجعه کنید واز ایشان چاره جویی کنید.اینم آدرس پروفایل استاد حامی:http://www.askdin.com/member.php?u=11

سلام علیکم
جناب محمد ممنون از اینکه به کاربر جدید الورود بخش مشاوره و مدیریت اون رو معرفی کردید ولی جسارتا عرض کنم که اگر همه مشکلات به پروفایل دکتر حامی منتقل بشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نیمشه
اجازه بفرمایید با زدن این تاپیک در قسمت اطلاع رسانی تاپیکهای انجمن مشاوره هر کدام از مشاوران و کارشناسان محترم سایت که قصد پاسخگویی دارند تشریف بیاورند

باعرض سلام و تشکر
جواب به صندوق خصوصی ایشان فرستاده شده اگر خودشان صلاح بدونند این جواب را در معرض دید عموم قرار می دهند

موضوع قفل شده است