جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قطع رابطه با جنس مخالف

نوشته
    1
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8

قطع رابطه با جنس مخالف

سلام
    من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید

2. صلوات ها 8

3.  

علاقه
    اهل بیت علیهم السلام
    نوشته
    1,899
    حضور
    3 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    39
    صلوات
    13135

سلام
    به سایت اسک دین خوش آمدید
    همینکه میدانید واقرار میکنید که کار اشتباهی را انجام میدهید قدم بزرگی برای رها شدن از این گناه است.ترس از اینکه ایشان ضربه روحی بخورد توجیهی برای حرمت کار شما نیست شما به عاقبت کار خودتان فکر کنید هر چند برای دل کندن وهمچنین متوجه کردن این خانم راههایی وجود دارد که میتوانید به بخش مشاوره سایت وجناب استاد حامی مراجعه کنید واز ایشان چاره جویی کنید.اینم آدرس پروفایل استاد حامی:http://www.askdin.com/member.php?u=11

5. صلوات ها 7

نوشته
    1,787
    حضور
    6 روز 22 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    9230

نقل قول نوشته اصلی توسط حنیف 1 نمایش پست ها
    سلام من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید
    سلام
    برادر جان درد و درمان پيش خودت است چرا اب در هاون مي كوبيد؟
    چه جور درا ين رابطه به فكر خدائيد؟
    اگر حكم خدا مهم است بايد بدانيد كه كارتان حرام است يعني حكم خدا را رعايت نكردنببخشيد صرح صحبت كردم چون تعارف در جواب ظلم به سائل است)
    بدانيد ارتياط با جنس مخالف از محرمات است وگناه وگناه هم در حكم سمّ است چه كار به اين داريد كه او ضربه روحي بخورد يا نخورد ،مهم اين است او دارد اشتباه مي كند ودر اين اشتباه با عشوه وناز مو فق شده به شما وخودش سم بخوراند وشك هم نداشته باشيد كه اين عبارت شما
    ( با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟)همان وسوسه شيطان است كه توانسته شما را در اين را گناه نگهت بدارد
    خلاصه احكام خدا را مطلعيد براي مشاوره لطف كنيد با قسمت مشاوره ادامه صحبت را داشته باشيد
    رساله مراجع /احكام نكاح مبحث نگاه و....

ویرایش توسط اسراء : ۱۳۸۹/۰۷/۱۴ در ساعت ۱۸:۲۹

7. صلوات ها 12

علاقه
    مطالعات علوم عقلی و نقلی
    نوشته
    4,418
    حضور
    14 روز 5 ساعت 52 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    25229

نقل قول نوشته اصلی توسط حنیف 1 نمایش پست ها
    سلام من مدت 2 ماه است که با یک خانوم شوهر دار ارتباط دارم اما همیشه در این رابطه به یاد خدا هستم و از گناهی که دارم انجام میدهم خجالت می کشم ، و مرتب به بهانه های مختلف می خواهم رابطه را قطع کنم که به دلیل علاقه شدید این خانوم به من دوباره پشیمان می شوم ، نمیدونم واقعا چکار کنم ؟ می ترسم با قطع این رابطه این خانوم ضربه روحی بخورد و گناهش بیشتر باشد یا اینکه دست به خودکشی بزند ؟ واقعا درمانده شده ام ؟ کمکم کنید

با سلام

بزرگوار به اسك دين خوش امديد

اين تايپك را ملاحظه بفرماييد

http://www.askdin.com/showthread.php?t=3713goto=newpost

دوست بزرگواري قبلا هم چنين مشكلي داشت و شكر خدا با اراده اين مشكل را حل كرد

رابطه خود را با سايت و كارشناسان حفظ كنيد

اين مشكل قطعا يك شبه به وجود نيامده است از مطالب دوستان و كارشناسان استفاده كنيد

ان شاء الله كه با ياري خدا و اراده شما عزيز اين مشكل برطرف مي شود

ویرایش توسط طاها : ۱۳۸۹/۰۷/۱۴ در ساعت ۱۸:۳۹

9. صلوات ها 11

علاقه
    عقاید اسلامی
    نوشته
    2,154
    حضور
    1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    190
    صلوات
    19406

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نمایش پست ها
    سلام
    به سایت اسک دین خوش آمدید
    همینکه میدانید واقرار میکنید که کار اشتباهی را انجام میدهید قدم بزرگی برای رها شدن از این گناه است.ترس از اینکه ایشان ضربه روحی بخورد توجیهی برای حرمت کار شما نیست شما به عاقبت کار خودتان فکر کنید هر چند برای دل کندن وهمچنین متوجه کردن این خانم راههایی وجود دارد که میتوانید به بخش مشاوره سایت وجناب استاد حامی مراجعه کنید واز ایشان چاره جویی کنید.اینم آدرس پروفایل استاد حامی:http://www.askdin.com/member.php?u=11
    سلام علیکم
    جناب محمد ممنون از اینکه به کاربر جدید الورود بخش مشاوره و مدیریت اون رو معرفی کردید ولی جسارتا عرض کنم که اگر همه مشکلات به پروفایل دکتر حامی منتقل بشه که دیگه سنگ رو سنگ بند نیمشه
    اجازه بفرمایید با زدن این تاپیک در قسمت اطلاع رسانی تاپیکهای انجمن مشاوره هر کدام از مشاوران و کارشناسان محترم سایت که قصد پاسخگویی دارند تشریف بیاورند

[SIGPIC][/SIGPIC]

مقربان

11. صلوات ها 6

نوشته
    1,353
    حضور
    30 روز 9 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    16
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    12339

باعرض سلام و تشکر
    جواب به صندوق خصوصی ایشان فرستاده شده اگر خودشان صلاح بدونند این جواب را در معرض دید عموم قرار می دهند
    قطع رابطه با جنس مخالف
    مقام معظم رهبری:
    ✔ باید كاری كنیم كه فرزندان،حتما دست مادر را ببوسند . . .
    . . . اسلام به دنبال این است.
    .
    .
    .
    مرحوم حاج اسماعیل دولابی:
    مادرت را ببوس،
    پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی،
    آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند.
    این که فرمود بهشت زیر پای مادر است یعنی تواضع کن.

13. صلوات ها 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 3

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری