کلیپ صوتی سخنرانی از دکتر عصام العماد در مورد نقد وهابیت

تب‌های اولیه

52 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
کلیپ صوتی سخنرانی از دکتر عصام العماد در مورد نقد وهابیت

مجموعه 65 سخنرانی با موضوع نقد عملکرد و عقاید وهابیت کاری از رادیو معارف
دانلود در ادامه مطلب

مجموعه‌ی «بیراهه» شامل 65 برنامه است. در این برنامه کارشناسان محترم حـجةالاسلام والمسـلمین نجـم الدین طبسی و حجـة الاسلام و المسلمین جـعفر الهادی(خوشنـویس) در دو بخش به بررسی تاریخ و نقد عملکرد و عقاید وهابیت در مباحث توحید و شرک می‌پردازند. در بخش سوم دکتر عصام العماد وهابیت را از درون نقد می‌کند؛عصام العماد سالها در مراکز علمی وهابیت تحصیل کرده و مدارج عالی علمی را پیموده بود. بعدها از وهابیت تبری جست و شیعه شد.

دانلود یکجای مجموعه سخنرانی نقد عملکرد و عقاید وهابیت
لینک مستقیم - سرور سایت - حجم: 336 مگابایت
فرمت: MP3 - کیفیت: 24 kbps

لینک دانلود قسمت اول (حجم: 100 مگابایت)
لینک دانلود قسمت دوم (حجم: 100 مگابایت)
لینک دانلود قسمت سوم (حجم: 100 مگابایت)
لینک دانلود قسمت چهارم (حجم: 36 مگابایت)

-------------------------------------------------------------------

پیشینه وهابیت (کارشناس: حجت الاسلام طبسی)

..

عصام العماد سالها در مراکز علمی وهابیت تحصیل کرده و مدارج عالی علمی
را پیموده بود.بعدها از وهابیت تبری جست و شیعه شد

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دکتر عصام العماد، فارغ‌التحصیل دانشگاه الامام محمد ‌بن ‌سعود در ریاض و شاگرد بن‌باز (مفتی اعظم سعودی) و امام جماعت سابق یکی از مساجد بزرگ صنعاء و از مبلغان سابق وهابیت در یمن، ایشون پیش از تشرف به تشیع کتابی هم در اثبات کفر و شرک شیعه تحت عنوان «اصله بین الاثنی عشریه و فرق الغلاه»نوشته بودند، که پس از تشرف به تشیع به همین مناسبت کتابی با عنوان «رحلتی من الوهابیه الی الاثنی عشریه» تالیف کردند.
ایشون در یکی از کتاب های خودش می نویسه: با مطالعه کتاب‌هایی که وهابیت در سال‌های اخیر نوشته‌اند، به یقین در می‌یابیم که آنان احساس کرده‌اند که آینده، از آن شیعه امامیه است.(منبع)
انشاالله به تدریج یه سری از فایل های صوتی مصاحبه ها و سخنرانی های ایشون رو می ذارم، تعدادی از این فایل ها فایل های ویدئویی بودند که به دلیل حجم بالای فرمت تصویری به فایل های صوتی تبدیلشون کردم...

داستان تشرف به تشیع1
(13:14)
(این فایل صوتی و دو فایل بعدی که ادامه ی اینه برگرفته از فایل تصویری مصاحبه ی ایشون با برنامه ی ماه عسله، منبع فایل تصویری اینجا)

داستان تشرف به تشیع2
(13:22)

داستان تشرف به تشیع3
(16:12)

دست تون درد نكنه

خيلي جناب عصام العماد رو دوست دارم چون واقعا حق پذير بودن ، با اون شدت بغضي كه داشتند به اميرالمومنين عليه السلام اما حقيقت رو كه ديدن با جان و دل پذيرفتن

خداحفظ شون كنه

الان رفتم سي دي اين برنامه رو كه داشتم آوردم و يه عكس از توش براتون گذاشتم

در مواجه با این عزیزانی که بعد از روشن شدن حقیقت به سوی آن روان میشوند باید گفت

در دلهای این افراد پاکی و ..... وجود دارد -- شما اگر تخم پرنده ای را که درونش سالم است . میتوانید با ساده ترین امکانات

(مختصر پنبه تمیزی و جای گرمی) تبدیل به جوجه کنید. اما اگر همان تخم پرنده از درون فاسد باشد و متعلق به مثلا گنجشکی

باشد -اگر ببری در قله قاف و نزد سیمرغ یا همان همای سعادت بگذاری -هرگز مباد که تبدیل به جوجه گنجشکی شود

پس آنان که حقیقت را میدانند و سر میپیچانند و یا این نور الهی در دلهایشان راه پیدا نمیکند.

درونشان فاسد است و بس

ما ز محبان علی و ..... کار نداریم ز خیر و زشر

حشر محبان علی (ع) با علی حشر محبان ..... با ......

مصاحبه تلفنی شبکه ماهواره ای سلام با ملا محمد شريف زاهدی، روحانی سنّی كه پس از تحقيق طولانی، به مکتب اهل بیت(ع) مشرف شدن (68 دقیقه)

منبع

سلام علیکم جمیعا
سپاسگذارم از سید ضیاء بزرگوار دوستان و عزیزان .
اینجا چون سخن از دکتر عماد عصام است نقل قولی را از ایان می آورم از این سایت که تمنا دارم عنایت بفرمائید در این دو مبحث جداگانه که بنوعی این کلمات روشنگرانه هستند و لازم تفقد و توجه همه عزیزان .

ایشان در بخشی از صحبتهایشان چنین میفرمایند که :
[=Arial Narrow]

مرض تكفير امري است كه بايد نسبت به آن هوشيار بود

وي تصريح كرد: معتقدم هر جا تكفيري صورت گيرد پس از آن انفجاري در عالم رخ خواهد داد و مرض تكفير امري است كه بايد نسبت به آن هوشيار بود.

اين محقق و پژوهشگر تاريخ و حديث تاكيد كرد: بايد مومنين كاملا مواظب و هوشيار باشند چرا كه پشيماني پس از تحقق مشكلات سودي نخواهد داشت.

وهابيون هرگز در انفجار حرمين عسگريين و كربلا و نجف متوقف نخواهند شد

عصام العماد ابراز عقيده كرد: وهابيون هرگز در انفجار حرمين عسگريين و كربلا و نجف متوقف نخواهند شد بلكه اگر فرصت يابند، حرم ديگر ائمه اطهار را نيز منفجر خواهند كرد.

علماي شيعه و سني در مقابل صدور فتاوي تكفيري وهابيون بيانيه‌اي مشترك صادر كنند

وي پيشنهاد كرد: در مقابل صدور فتاوي تكفيري تمام بزرگان اهل سنت و شيعه در تمام نقاط عالم جمع شوند و بيانيه‌اي در محكوميت چنين اموري صادر كنند چرا كه كوتاهي در اين كار ضرر را متوجه همگان خواهد كرد. محكوميت مراجع ديني در قم و نجف در اين زمينه كافي نيست.

از يك وهابي معتدل شنيدم كه مي‌گفت دولت ما ايران است

نبايد با وهابيون عكس‌العملي مانند آنان داشت بلكه بايد با جدال احسن آنان را مجاب كرد

عصام العماد اظهار داشت: الحمدالله امروز تمام مسلمانان از شيعه و سني به جمهوري اسلامي ايران اطمينان دارند و خودم از يك وهابي معتدل شنيدم كه مي‌گفت دولت ما ايران است. نبايد با وهابيون عكس‌العملي مانند آنان داشت بلكه بايد با جدال احسن آنان را مجاب كرد.

یاحق

یک مسلمان واقعی مانند آتش نیست که خشک و تر را با هم بسوزاند.

آتش نماد و نمود شیطان است و آنکسی که خشک و تری نمیشناسد مرید علی بن ابی طالب نیست .

یک رازی را بگویم که همه ماها بارها این را شنیده ایم ولی این مطلب با اینکه بارها گفته شده باز یک راز است .

پیامبر عرب جاهلیت را مجذوب دینش نکرد مگر به رافت و بزرگواری ای که نمود رحمت الهی بود.

یاحاضر کل ملاء

یاحق

این بیست و خورده ای فایل صوتی که در ادامه می یاد انشاالله، صوتی یه سری ویدئوهای مصاحبه ی ایشون با یه شبکه ی ماهواره ایه، منبع این ویدئوها اینجا
(دوستان عزیزم در انجمن فرهنگی بهتر بود تاپیک تشرف ملا محمد شریف زاهدی رو با این تاپیک ادغام نمی کردن، چون همونطور که در ابتدای این تاپیک اومده این تاپیک منحصرا مربوط به دکتر عصام العماده)
....................................................................

دشمنانی که چشم ها را بر حقایق می بندند
(6:25)

سلام.
ممنون سيد بزرگوار.
بسيار بسيار زيبا بود.
خيلي تحت تاثير قرار گرفتم.:Gol:

عالیه

با سلام

خيلي ممنون كه اين برنامه ي ماهوارهاي دكتر عصام رو به صورت بخش بخش و با عنوان سوالش ميذارين :Gol:

البته من خودم چند تا سي دي از برنامه هاي ماهواره اي ايشون در شبكه سلام رو دارم كه بخش هاييش هم با جناب حجة الاسلام قزويني هست حالا نمي دونم اينا همونهاست يا جداي از اوناست

به هر حال تشكر

خداخيرتون بده ، پاينده و سرفراز باشيد

ماه بانو;53150 نوشت:
با سلام

خيلي ممنون كه اين برنامه ي ماهوارهاي دكتر عصام رو به صورت بخش بخش و با عنوان سوالش ميذارين :gol:

البته من خودم چند تا سي دي از برنامه هاي ماهواره اي ايشون در شبكه سلام رو دارم كه بخش هاييش هم با جناب حجة الاسلام قزويني هست حالا نمي دونم اينا همونهاست يا جداي از اوناست

به هر حال تشكر

خداخيرتون بده ، پاينده و سرفراز باشيد

سلام علیکم
از لطف شما بزرگوار ممنونم
فایل صوتی قبلی و این بیست و خورده ای فایل صوتی که در ادامه می یاد انشاالله، مصاحبه ی ایشون با شبکه ی سلام هست که مجری برنامه هم خودش آدم باسوادیه، در این برنامه دکتر قزوینی تشریف ندارن، این یه عکس از این برنامه است:

...................................................
طلاق بر اساس مذهب اهل تسنن
(8:48)

اعتقاد وهابیت به شرک بزرگان اهل سنت

(6:06)

چرا اسمی از ائمه(ع) در قرآن نیست؟
(5:51)

یک بحث دندان شکن برای وهابیت
(5:58)

صلوات صحیح چه صلواتی است؟
(17:22)

دلایل گرایش به مکتب شیعه در عصر حاضر 1
(11:28)

دلایل گرایش به مکتب شیعه در عصر حاضر 2
(8:35)

دلایل مخالفت وهابیت با مذهب تشیع
(8:43)

دیدگاه وهابیت در مورد توحید1
(10:32)

دیدگاه وهابیت در مورد توحید2
(9:31)

دیدگاه‏های بزرگان اهل سنت در مورد قیام عاشورا
(18:41)

دیدگاه وهابیت در مورد امام زمان (عج)
(15:47)

اخلاق علوی و تاثیر آن در گرایش به تشیع 1
(11:49)

[=Century Gothic]بسم الله الرحمن الرحیم

[=Century Gothic]
سلام علیکم جمیعا

فایل مناظره جناب قزوینی در شبکه المستقله این مناظره انجام شد . از دوستان و بزرگوارانی که مناظره میکنند با وهابیت و بهائیت تمنا دارم به نحوه مناظره در این صفحه بخش انتهائی 6 سوال آخر عنایت بفرمایند که یکی از مصادیق و روشهای سفسطه در مناظرات است و هدف این نوع مناظره این است که تمرکز طرف مناظره کننده را با طرح سوالات متعدد و حتی بی ربط مختل نمایند و در این مناظره موفق هم میشوند و با نوعی توهین این مناظره به پایان میرسد.

[=Arial Narrow]
انشاالله دوستان با کمی دقت بیشتر راه حل مناسب را خواهند یافت.

و من الله التوفیق

یاحق

اخلاق علوی و تاثیر آن در گرایش به تشیع 2
(11:32)

اخلاق علوی و تاثیر آن در گرایش به تشیع 3
(12:05)

دیدگاه وهابیت درمورد عزاداری
(9:53)

نحوه و گستره تبلیغات در فرقه وهابیت2
(13:20)
(لینک دانلود شماره ی یک مشکل داشت)

نحوه و گستره تبلیغات در فرقه وهابیت3
(13:00)

تاریخچه شکل گیری فرقه وهابیت
(7:47)

دلیل اصرار وهابیت بر ادای نماز جماعت و جمعه
(9:09)

با سلام

و تشكر از جنايب سيد بزرگوار

دكتر عصام العماد ؛ از پيش زمينه هاي فكری عبد الوهاب مي گويد:

(5:23)

با سلام

دكتر عصام العماد :

چگونه وهابی ها را نقد كنيم ؟

(3:05)

ممنونم از طاهای گرامی:Gol:
این چهار فایل صوتی که در ادامه می یاد، مصاحبه ی ایشون در رادیو معارف در نقد وهابیته، منبع این فایل ها اینجا

قسمت اول
(28:29)

قسمت دوم
(28:32)

قسمت سوم
(26:55)

قسمت چهارم
(28:43)

یک نقطه ضعف وهابیت
(4:34)
(این فایل صوتی هم متعلق به همون سری مصاحبه ی ایشون با شبکه ی سلامه)

[="Blue"]
[="DarkGreen"]پرسش و پاسخ با حضور دكتر عصام العماد (وهابی شيعه شده): درباره حقانيت تشيع در قرآن[/]

مدت .:. 2 دقيقه و 50 ثانيه

حجم .:. 420 كيلوبايت | فرمت .:. MP3

لينك دانلود : مستقيم

سلامتي و فرج امام زمان (عج) صلوات[/]

دکتر عصام العماد در جمع طلاب سیستان و بلوچستان
موضوع بحث : نقش حضرت زهرا (سلام الله علیه) در هدایت غیر شیعه به سوی اهل بیت

یا

بنا به قولی از ایشان : این دوران را باید بخاطر نقش تعئین کننده حضرت زهرا سلام الله علیها عصر و زمان ایشان باید نامید.

کم کم دیدند مهم ترین علت گرایش به تشیع حضرت زهرا (سلام الله علیه) است و شخصیت ایشان...
پس تصمیم گرفته اند برای حفظ نظام وهابیت و آبروی خلیفه اول و دوم شخصیت بانوی بزرگ اسلام را دچار خدشه کنند.
جالب این جاست همه و همه علمای بزرگ عامه ؛ زمخشری احمد بن حنبل و.... میگن حضرت زهرا (سلام الله علیه) سیده نساءالعالمین و برترین زن عالم اسلام است ولی وقتی در کنفرانس ها از یک فرد شافعی مذهب می پرسی الگوی زن مسلمان چه کسی است می گویند ام المومنین عایشه .....
..
بعد از اینکه شیخ عثمان در مستقله در انگلستان مقابل شیخ تیجانی گفت من باید قوی و رک حرف بزنم و گفت (نعوذبالله) این زن ناقصه این زن ....نباید به عمر جسارت می کرد و حقش بود(خدا این شیخ عثمان را لعنت کند )
نتیجه چی شد در سودان سنی ها تظاهرات کردند و مرگ بر خلیفه اول و دوم گفتند.

به نقل از سایت بیداری اندیشه ..

نقل قول:

وقتی می گویند اهل بیت ، اهل بیت یعنی عایشه... اهل بیت نه حضرت زهراست و نه امام علی (علیه السلام) و نه حسنین!! حدیث ثقلین یعنی عایشه !!! بعد از قرآن عایشه همه چیز است....

فرمت فایلها amr است لذا
براي استفاده از فايلها از نرم افزارهاي
kmplayer & klite player
استفاده کنيد.

بخش اول سخنرانی و بخش دوم بخش پاسخگوئی است.

برای دانلود فایل تصویری این نشست به این آدرس مراجعه کنید با حجم 101 مگابایت
http://www.4shared.com/video/htGnEcVC/alemad_03.html

بخش پاسخگوئی

حتما دانلود کنید و کامل گوش کنید.