دانلود سخنرانی استاد مومنی- سخنرانی جدید

تب‌های اولیه

16 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود سخنرانی استاد مومنی- سخنرانی جدید

علی گندابی (2)...
.
.
.
.
داستان علی گندابی(1)همراه با فایل صوتی:
http://www.askdin.com/showpost.php?p=18551&postcount=32

فایل: 

[="blue"]مترجم تفسیر المیزان آقای سید محمد باقر موسوی همدانی که 4 سالی هست به رحمت خدا رفتن ایشون این داستان رو نقل می کنند . علی نامیه که در محله فعلی که مصلای همدانه اون موقع بهش گنداب میگفتن زندگی می کنه! چون تو این محله زندگی میکنه بهش میگن علی گندابی! علی گندابی چهره خیلی زیبایی داشته چشای زاغ و موهای بور یه کلای پشمی خیلی زیبایی هم سرش میزاشته . لات بوده اما یه جور مرام و معرفت ته دلش بوده . آقا شیخ حسنی توی همدان روضه خونه . این هفته تو یه روستایی دعوت شده باسه روضه خونی . تعریف میکنه رفتم روضرو خوندم اومدم بیام دیر وقت بود دروازه های شهر رو بسته بودند. اومدم بر گردم روستا دیدم که فردا نماز جمعه سخنرانی دارم گفتم بمونم از دست حیونای درندن در امان نیستم. اومدم در بزنم دیدم وای ویلا چی شده علی گندابی با رفقاش عرق خورده داره اربده کشی میکنه نه میشه برگشت. دیگه گفتم خدایا توکل به تو درو زدم دیدم علی گندابی درو باز کرد . اربده میکشه و قمه به دست. گوشه عبای منو گرفتو کشون کشون برد گفت آ شیخ حسن این موقع شب اینجا چیکار میکنی . گفتم رفته بودم یه چند شبی یه جایی روضه بخونم . علی گندابی گفت بابا شما هم نوبرشو اوردی. هر 12 ماه سال هی روضه هی روضه. گفتم: علی فرق میکنه آخه . امشب شب اول ماه محرمه . آقا تا بهش اینو گفتم علی عرق خورده قمه به دست جا خورد . به طوری که انقدر سرشو به این دروازه زد با خودش میگفت: علی این همه گناه توی ماه محرمم گناه. به شیخ حسن گفت شیخ به خدا تیکه تیکت میکنم اگه برام همینجا روضه نخونی . شیخ میگه: آخه حسن روضه منبر میخواد . روضه چایی میخواد مستمع میخواد . گفت: من این حرفاحالیم نیست منبر میخوای باشه من خودم میشم منبرت. چهار دستو پا نشست تو خاکا بشین رو شونه من روضه بخون. اومدیم نشستیم رو شونه های علی شروع کردیم به روضه خوندن . علی گفت [="red"]آهای شیخ این تجهیزاتو بزار زمین منو معطل نکن [/]صاف منو ببر سر خونه آقا ابولفضل عباس بهش بگو آقا علیت اومده . ما هم روضه رو شروع کردیم ای اهل حرم میر علمدار نیامد. سقای حسین سيد و سالار نیامد. دیدم یه دفعه دارم بالا پایین میره دیدم علی گندابی از شدت گریه این گوشه صورتو گذاشته رو زمینو هی زار زار اشک میریزه. روضه که تموم شد علی گندابی گفت: های شیخ ازت ممنونم میشه یه کاره دیگه برام انجام بدی این روتو بکنی به سمت نجف امیر المومنین به آقا بگی علی قول میده دیگه عرق نخوره. گفتم باشه ما هم گفتیم و دیگه خداحافظی کردیم و رفتیم خونه . فردا که مسجد رفته بودم بالای منبر رفتم گفتم : آهای مردم به گوش باشید که علی گندابی توبه کرده . کسی که گوشش به این حرفا بدهکار نمیشد. روضه که تموم شد رفتیم مستقیم به در خونه علی گندابی . درو زدیم زنش دور باز کردیم سلام کردیم گفتیم علی گندابی کار داریم .زنش گفت علی گندابی رفت. کجا رفت گفت: ***ب که اومد خونه حاله عجیبی داشت گفت باید برم جایی جز کربلا ندارم یا علی آدم میشه بر میگرده یا دیگه بر نمیگرده. علی گندابی رفت مدتی مقیم کربلا شد کم کم که دیگه خالی شده بود رفت نجف اشرف . میرزای شیرازی داره تو نجف نماز میخونه. علی اومد پشت میرزا شروع میکرد به نماز خوندن. میرزا که به مسجد میومد تا علی رو نمیدید نماز نمیخوند تاعلی هم خودشو برسونه. یه روزی که با هم تو مسجد نشسته بودن . علی داشته نماز میخونده به میرزای شیرازی خبر میدن که فلان عالم تو نجف مرده گفت: باشه همینجا یه قبری بکنید نمازشو میخونم بعد خاکش میکنیم. خبر اومد که قبر حاضره اما مرده زنده شده قلبش به کار افتاده . میرزا گفت که قبرو نپوشونید. حتما یه حکمتی در کاره. نماز دوم شروع کردن تموم که شد گفتن میرزا هر کاری میکنیم علی از سجده بلند نمیشه اومدن دیدن علیاز دنيا رفته. علی تموم کرده بود . میرزا گفت: میدونید علی تو سجده چی گفت: خدا رو به حق علی قسم داد گفت: خدایا یه قبر زیر قدم زایرای علیت خالیه میزاری برم اونجا....
دانلود فایل صوتی
[/]

برگرفته : انجمن برنده 24

[="blue"]
راننده ای که برا اولین بار رفته بود جمکران

[="purple"]واقعا زیباست[/]

[="magenta"]منبع : کلیپهای والاترین[/][/]

یا ابالفضل العباس(علیه السلام)

سخنرانی زیبای استاد مومنی

سخنرانی حاج آقا مومنی

داستان کمک علی ابن ابیطالب (علیه السلام) به دیگران

[="Blue"]روایت تکان دهنده ی حجت الاسلام مومنی

در مورد دختر شهیدی که حال و هوای پدر در سر داشت تا اینکه...

پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید...

فرمت mp3 /

حجم : 624 کیلو بایت

Download
[/]

[="blue"]سخنرانی حاج آقا سید حسین مومنی [="red"](( داستان موسی و فرد گناهکار))[/][/]

[="Blue"]
[="DarkGreen"][/]
جهانگیرخان در اوایل نوجوانی چند سالی در همان زادگاهش (سمیرم اصفهان)به تحصیل پرداخت و قدری که از عمرش گذشت همراه ایل شد و به کوچ پرداخت و معمولاً به نواختن تار و شاهنامه‏خوانی مشغول بود. ولی از آن جا که علاقه وافری به فراگیری علم داشت خواستار تحصیل شد و چون تحصیل با حرکت و همراهی ایل هم‏ساز نبود، از آن‏ها جدا شده و یک‏باره در اصفهان توقف کرد و به تحصیل علم و دانش مشغول گشت.

جریان سکونت و تحصیل آیت الله قشقایی در اصفهان از این قرار بود: در یکی از تابستان‏ها که ایل قشقایی به ییلاق سمیرم کوچ کرده بود، مرحوم جهانگیرخان نیز مانند سایر افراد ایل که برای خرید و فروش و رفع حوایج شخصی خود به شهر اصفهان می‏رفتند، به اصفهان رفت و در ضمن می‏خواست تارش را هم که شکسته بود، تعمیر کند، ازاین رو از شخصی که همان همای شیرازی بود سراغ تارسازی را گرفت. آن مرد علاوه بر آن که او را راهنمایی کرد، به وی گفت: "برو علم و دانش بیاموز که بهترین کار است." این گفته آن شخص چنان تأثیری بر جهانگیرخان گذاشت که به یک‏باره از ایل خود جدا شده و در مدرسه صدر اصفهان ساکن شد. بدین گونه بود که جهانگیر خان در سن چهل سالگی تحصیل علم را شروع کرد و تا آنجا پیش رفت که از فیلسوفان بزرگ تمام دوران شد.

مرحوم جهانگیرخان در اصفهان از شاگردان خاص مرحوم قمشه‏ای بود و با هجرت استاد به تهران، او نیز به تهران مهاجرت کرد.[/]
منبع متن
.

سخنرانی حاج آقا مومنی (( داستان حضرت علی و یتیمان ))

[b]content[/b]

[="Tahoma"][="Black"]

:Sham:مزارت عشق را بی تاب کرده:Sham:

:Sham:فلک را بنده صد آب کرده:Sham:

:Sham:گواهی می دهد این قبر کوچک:Sham:

:Sham:که مردی را خجالت آب کرده:Sham:

[/]

بوي نجاست*** ابن سيرين*** بوي عطر هميشگي

با سلام
و تشکر از آپ فایل مذکور:
سخنران: استاد مومنی

سخنرانیهای بیشتر از ایشان:
http://www.askdin.com/thread7945.html

سپر بلای ولایت باشید....

خرمشهر رو با چی آزاد کردن؟با موسیقی پاپ!!
سپر بلای ولایت باشید!جاخالی نده تیر به ولایت بخوره...
تو این زمانی که همه از رو شمشیر بستند ولایت چشمش به شما هاست.....

جوانی که باشنیدن داستان علی گندابی توبه می کند

فایل: