صفحه 1 از 23 1231121 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اهل سنت پاسخ دهند؟؟؟؟

علاقه
    فرق وادیان
    نوشته
    173
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    759

اهل سنت پاسخ دهند؟؟؟؟

به نام خدا
    با سلام خدمت همگی

ما در پست های مختلف سوالات برادران اهل سنت را پاسخ دادیم اما متاسفانه این برادران به هیچ کدام از سوالات ما پاسخ ندادند؟؟؟؟

از تمام کسانی که در این سایت فعالیت می کنند درخواست می کنم،هر سوالی در باره اهل سنت دارید بپرسید؟؟؟

از تمام برادران اهل سنت هم درخواست دارم با کتاب های خودمان به سوالات ما پاسخ دهند؟؟؟؟
    همانطور که ما با کتابهای آنها پاسخگو بودیم؟؟؟

هرکس هر سوالی می پرسد شماره بزند؟؟؟

ویرایش توسط مهدی محامدی : ۱۳۸۹/۰۷/۰۶ در ساعت ۱۳:۴۸

2. صلوات ها 14

3.  

علاقه
    فرق وادیان
    نوشته
    173
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    759

سوال شماره یک:ریشه اهل سنت از کجاست؟؟؟به عبارت دیگر اهل سنت از کجا آغاز شد؟؟؟؟

5. صلوات ها 9

نوشته
    54
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    126

سوال شماره دو:خيلي از کارهاي شما به سنت پيامبر شباهت ندارد،شما اهل سنت پيامبريد يا خلفا؟

7. صلوات ها 10

نوشته
    54
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    126

سوال شماره سه:اگر بدعت هاي واضح عمر مانند متعتين و تغيير در اذان را با اجتهاد حل مي کنيد ديگر جايي براي بدعت نمي ماند پس چرا عامه شيعه را متهم به بدعت گذاري مي کند؟!؟

9. صلوات ها 8

علاقه
    ایمان ، اخلاق ، عمل ، امر به معروف و نهی از منکر
    نوشته
    1,947
    حضور
    3 روز 22 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    75
    صلوات
    10621

سوال شماره چهار:معیار انتخاب جانشین بعد از پیامبر چه بود؟
    قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ

قال الامام الباقر (ع): ان حدیثنا یحیی القلوب

صبا از نكهت كویت نسیمی سوی ما آورد
    ز سوز شعلة شوقت چو تاب افتاد در دلها

بار الها: از تو پوزش می خوام که به اصرار می خواستم اراده خودم بر زندگیم حاکم باشه!خدایا اینک سکان زندگی طوفان زده ام را به تو می سپارم!باشد که آرامش نتیجه این اعتماد و توکل باشد.من وثق بالله اراه السرور و من توکل علیه کفاه الامور

11. صلوات ها 9

علاقه
    فرق وادیان
    نوشته
    173
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    759

به نام خدا
    با سلام خدمت همگی

ظاهرا جناب عقیل این پست را مشاهده کرده اند !؟

از ایشان درخواست داریم که به سوالات دوستان پاسخ دهند؟ تا حقانیت مذهب اهل تسنن ثابت شود؟!

ضمنا دوستان در هر قسمت سایت که سوالی از اهل سنت داشتید به این پست مراجعه کنید ؟؟؟

یکی از دوستان به بنده پیام داد که به دلیل ارائه مطالب بیجا از طرف برادران اهل سنت از بیان مسائل دیگر بازمانده است ؟؟؟

درست نیست که در هر گوشه یک مطلبی را بیان کنند وبه سراغ کار خود بروند !؟حتی بعضی اوقات پست های جواب را هم مطالعه نمیکنند؟؟؟!!!

13. صلوات ها 6

نوشته
    54
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    126

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی محامدی نمایش پست ها
    ظاهرا جناب عقیل این پست را مشاهده کرده اند !؟ از ایشان درخواست داریم که به سوالات دوستان پاسخ دهند؟ تا حقانیت مذهب اهل تسنن ثابت شود؟!
    با سلام
    من برنامه هاي شبکه نور را که آقاي عقيل هاشمي يکي از مجري هاي آن است را تعقيب مي کنم اما متاسفانه هرقدر تلاش کردم تا با شبکه آنها تماس بگيرم موفق نشدم.
    لذا خوشحال مي شوم اگر جناب عقيل هاشمي قدم رنجه فرمايند و در اين تاپيک حضور يافته و به سوالات ما پاسخ دهند.
    شايد ما هم بتوانيم به کرور کرور تهمتي که ايشان در برنامه هايش شيعه را متهم مي کرد پاسخ دهيم.

15. صلوات ها 8

نوشته
    339
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    540

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیکم
    دوستان گرامی مهدی عزیز امینی محترم نیایش سبز بزرگوار می شه من هم یه سوال بپرسم
    هدف شما از این سوالات چیست؟ آیا دنبال حقیقتید آقای محامدی فرمودند هدف این است که حقانیت اهل سنت ثابت شود پس الحمد لله شما دنبال پیدا کردن راه رستگاری هستید.
    اما این جا یه سوالی پیش می یاد آیا شما می خواهید این گونه تحقیق کنید همگی منتظر من باشید تا بیایم و جواب دهم آیا خودتان توانایی تحقیق ندارید؟
    من به چند دلیل دیگه صلاح نمی بینم وارد بحث ها بشم
    1- مثل سابق وقت کافی ندارم
    2-متاسفانه جدیدا علیه من دشمنی ایجاد شده و دوستان طوری با من صحبت می کنند که انگار من ...
    3-بحث ها علمی پیش نمی رود و تبدیل به کل کل و دعوا شده بر خلاف سابق البته یه سری کاربر تازه وارد که احساس می کنند خیلی عالمند این جو را ایجاد کرده اند.
    4-وقتی پاسخ سوالی را می دهیم دوستان بدون توجه به آن دوباره فریاد و فغان سر می دهند که چرا به دیگر سوالات پاسخ نمی دهید.
    اما یه سوال از جناب امینی داشتم
    آیا شما واقعا منتظر سید عقیل هاشمی هستید تا بیاید و سوالات شما را جواب دهد؟ مگر آقای هاشمی بیکار هستند که دنبال بحث در اینترنت باشند در حالی که خودشان یک شبکه ی جهانی دارند
    حضرت علی رضی الله عنه می فرمایندخداوند) تو را فرمان داده که از او بخواهي تا عطا کند، درخواست رحمت کني تا ببخشايد، و خداوند بين تو و خودش کسي را قرار نداده تا حجاب و فاصله ايجاد کند، و تو را مجبور نساخته که به شفيع و واسطه‏اي پناه ببري
    نهج البلاغه
    نامه ی 31

نوشته
    54
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    126

سوال پنجم:به چه دلیل و با چه حقی ام المومنین! عایشه از دفن حسن بن علی(علیهما)،فرزند کوثر،سبط اکبر، اشبه الناس به پیامبر،سید جوانان بهشت،نزد پیامبر جلوگیری کرد؟

گویند که عایشه در جواب اعتراض ابن عباس به ارثش از پیامبر استناد کرد، نمیدانم چرا وقتی نوبت ارث بردن فاطمه زهرا(س) بود انبیا از خود ارث نمی گذاشتند اما وقتی نوبت به دفن عمر و ابوبکر در نزد پیامبر شد حفصه و عایشه وارثان پیامبر شدند.
    این دفن ورود بی اذن به خانه نبی بود که در قرآن از آن نهی شده است.
    ادعای ارث آنقدر مضحک است که بحث میان ابن عباس و عایشه را شاعری به شیرینی به نظم کشیده است که حفظ آن را توصیه می کنم:
    یا بنت ابی بکر،لا کان و لا کنت
    لک التسع من الثمن و بالکل تملکت
    تجملت تبغلت و ان عشت تفیلت
    ترجمه:ای دختر ابوبکر نه حق با پدرت بود و نه حق با توست
    سهم تو از ارث پیامبر یک نهم از یک هشتم است و تو همه را تصرف کرده ای
    روزی بر شتر سوار می شوی(جنگ جمل) و امروز(ماجرای دفن امام حسن(ع)) بر قاطر سوار شده ای و چه بسا روزی بخواهی بر فیل هم سوار شوی(یعنی فتنه ای دیگر برانگیزی)
    جالب است بدانیم که اگر یک نهم از یک هشتم سهم عایشه از حجره پیامبر را حساب کنیم کمتر از چند وجب سهم او می شود.
    آقای عقیل منتظریم

18. صلوات ها 2

نوشته
    54
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    126

نقل قول نوشته اصلی توسط عقیل نمایش پست ها
    اما یه سوال از جناب امینی داشتم آیا شما واقعا منتظر سید عقیل هاشمی هستید تا بیاید و سوالات شما را جواب دهد؟ مگر آقای هاشمی بیکار هستند که دنبال بحث در اینترنت باشند در حالی که خودشان یک شبکه ی جهانی دارند
    علیکم السلام و رحمه الله
    در پاسخ باید عرض کنم که ایشان خیلی بی کار تر از این حرفها هستند چون آنقدر توهینها و تهمتهایشان به تشیع تکراری شده است که دیگر مباحثشان ملال آور شده است اگر وقتشان ارزش داشت به جای حرفهای تکراری بحث های مفید ارائه می کرد لطفا کلاس نگذارید ما به اندازه کافی کلاس داریم
    من به چند دلیل دیگه صلاح نمی بینم وارد بحث ها بشم 1- مثل سابق وقت کافی ندارم 2-متاسفانه جدیدا علیه من دشمنی ایجاد شده و دوستان طوری با من صحبت می کنند که انگار من ... 3-بحث ها علمی پیش نمی رود و تبدیل به کل کل و دعوا شده بر خلاف سابق البته یه سری کاربر تازه وارد که احساس می کنند خیلی عالمند این جو را ایجاد کرده اند. 4-وقتی پاسخ سوالی را می دهیم دوستان بدون توجه به آن دوباره فریاد و فغان سر می دهند که چرا به دیگر سوالات پاسخ نمی دهید.
    چهار بهانه آورده اید تا از پاسخ طفره بروید اشکالی ندارد قحط الرجال که نیست یک سنی دیگر پاسخ دهد بالاخره چیزی نزدیک به ده درصد ایران اهل سنت است.
    دوستان گرامی مهدی عزیز امینی محترم نیایش سبز بزرگوار می شه من هم یه سوال بپرسم هدف شما از این سوالات چیست؟ آیا دنبال حقیقتید آقای محامدی فرمودند هدف این است که حقانیت اهل سنت ثابت شود پس الحمد لله شما دنبال پیدا کردن راه رستگاری هستید. اما این جا یه سوالی پیش می یاد آیا شما می خواهید این گونه تحقیق کنید همگی منتظر من باشید تا بیایم و جواب دهم آیا خودتان توانایی تحقیق ندارید؟
    ببخشید هدف شما از این سوالات چیست آیا گزینش جهت استخدام است؟شما چکار به هدف ما دارید؟!مگه وقتی شما سوال می فرمایید ما از نیت و انگیزه شما می پرسیم؟
    به جای این حرفها بهتر است اهل سنت پاسخ فرمایند از خیر جناب عقیل هم گذشتیم ایشان سرشان خیلی شلوغ است و وقت سلمانی رفتن ندارد.

20. صلوات ها 6

صفحه 1 از 23 1231121 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)