مهم:لطفا جواب این پرسش های سایت های اسلام ستیز را بدهید

تب‌های اولیه

7 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مهم:لطفا جواب این پرسش های سایت های اسلام ستیز را بدهید

[="blue"]این سوالها در مورد تحریف قران و تحدی است:
1_ می گویند از کجا معلوم ایه ای که می گوید قران را حفظ می کنیم خود این ایه تحریف نشده باشد
2_ می گویند هر کس در هر کتابی می تواند این موضوع را ذکر کند ولی چگونه ثابت می شود {مثلا قران هایی که در سوریه چاپ شد و حدود صد ایه از قران کم شده بود!!!!!}
3_ایا روایت های مختلف قران مثل ورش و... تحریف است
قرانی که ما می خوانیم کدام روایت است؟
علی الحساب این ها را لطفا پاسخ دهید تا بعدا بیشتر بپرسم!
[/]

با سلام

بزرگوار اين تايپك ها كمك كار تان خواهد بود

http://www.askdin.com/showthread.php?t=25

http://www.askdin.com/showthread.php?t=26

باز در خدمتيم

به نام او.....
سلام بر شما
تاپیک ها را مطالعه کردم ولی جواب همه را و جواب کامل را نیافتم ولی ببخشید اگر لطفی به بنده ی حقیر بکنید و جواب های روشن این سوالا ت را در این جا به تفکیک بنویسید تا بنده روشن شوم متشکر می شوم

عبدالله معراج;48741 نوشت:
می گویند از کجا معلوم ایه ای که می گوید قران را حفظ می کنیم خود این ایه تحریف نشده باشد

با سلام

بزرگوار
ما تنها يك دليل بر عدم تحريف قران نداريم كه ان هم اين ايات باشد و بعد بگوييم از كجا معلوم خود اين ايات هم تحريف نشده باشد
ما چندين دليل مي اوريم كه يكي از دلايل اين است كه خداوند فرموده است كه قران را از تحريف حفظ مي كنم
در ثاني به چه دليل اين ايه بايد تحريف مي شد ؟؟ از طرف چه كساني بايد تحريف مي شد؟؟ اصلا تحريف مي شد كه چي؟؟

تحريف كنندگان قران بر فرض هم اكر تحريف مي كردند بايد طوري تحريف مي كردند كه نقصي براي قران باشد نه اين كه اثباتي بر عدم تحريف قران

ادامه دارد.......

بله صد در صد حق باشماست که ما یک دلیلی که نیستیم ولیکن من دوست داشتم بدانم که به این سایت ها چه جوابی باید داد
با تشکر از شما بی صبرانه منتظر جواب بقیه ی سوالات هستم

من که شکی در تحریف نشدن قران کریم ندارم.اما این سوال را میتوان اینگونه مطرح کرد که شاید فردی تخریفی در قران انجام داده و بعد به این دلیل که تحریف خود را مخفی کند این ایه را نیز در ان قرار داده است...
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

سلام علیکم
درود بر معراج گرامی
خداوند متعال هر چند وقت یکبار دلیلی محکم بر عدم تحریف قرآن برای بندگان می فرستد ولی کمتر به آنها عنایت میگردد و تنها با گفتن این مطلب که
اینهم یک معجزه از فلان فراموش میکنند که این مطلب دال بر عدم تحریف قرآن است.
کلیپ ایشان را برای دانلود مجدد در این تاپیک آپلود میکنم.

به این آدرس هم مراجعه نمائید که مصاحبه ای با یکی از این اشخاص است

کربلائی کاظم ساروقی

کربلائی کاظم ساروقی

هرچند گاهی یکبار انسان پاکی را انتخاب و او را یکشبه حافظ قرآن میکند اکثر این اشخاص حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارند حتی چشمانشان بسیار ضعیف است.
آنها با این چشمان ضعیغف آیات الهی را همچون نور میبینند لذا میتوانند بوضوح آنرا از دیگر کلمات تشخیص بدهند.
آنها بغیر از اینکه آیات قرآن را یکشبه حافظ میشوند قادر به معنا کردن آیات و همینطور تفسیر مفهومی آیات هم هستند.
لذا اگر کسی آیه ای را اشتباه تفسیر کند متذکر میشوند.

دلیلی که در بالا اورده شد برای کسانی است که از درک مفاهیم قرآنی - اسرار - حقائق و علوم و حکمت قرآن عاجزند.

ولی عده ای هم هستند که بدلیل عقده و کینه های شخصی بادین مخالفت میکنند لذا یکی از حربه های آنها تحریف است .

تحریف در صورت وقوع نمودش تضاد در مسیر هدایت است که بوضوح قابل فهم است.

یک تضاد موجود را ذکر نمایند که فهمیده باشند و اینهمه عالم از فهم آن نادان لذا مدعی گردند که تحریف گردیده و یا تضاد در اینجاست تا اگر قابل هدایت بودند بوسیله پاسخ عقلانی و منطقی هدایت شوند.

یاحق

موضوع قفل شده است