چه جوري پاي مادرم را ببوسم؟

تب‌های اولیه

18 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چه جوري پاي مادرم را ببوسم؟

شايد اين سوال مسخره بياد اما من واقعا نمي دونم چه جوري ميشه كف پاي مادرم را ببوسم؟ چه جوري مي گن خيلي اين كارو مي كنند؟ از 2 حيث يكي اينكه خوب اون هميشه يا چهار زانو مي شينه يا رو مبل كه كف پاش در دست رس نيست.بعد اصلا تو چه موقعيتي ؟ كي؟ اين حيث دوم بود حيث اول هم اينكه ما خانوادتا روابط خيلي خشك و جدي با هم داريم مثلا پدر و مادرمون را شايد سالي 2 ، 3 بار بيشتر بوس نكيم اون هم تو عيدي چيزي. همين. بعد نميشه يهو من بيام حالا بوس كاري كنم چه برسه به اينكه پاش و ببوسم.
آيا واقعا بوسيدن پاي مادر مهمه حتي اگر اين كار از نظر خانواده مان تا حالا كار ارزشي نبوده چون اگر بود آنها بيشتر ما را مي بوسيديدن.؟؟؟

شما در قدم اول باید این رابطه ی خشک را بشکنید؛ مطمئناً بوسیدن کف پای مادر به طور ناگهانی و بدون مقدمه برای اشخاص کمی نامانوس است.
اول رابطه ها را به هم نزدیک تر کنید، با بیان جملات محبت آمیز؛ یعنی قدم اول کلامی باشد. ممنون، غذا عالی بود، دست شما درد نکنه، کم کم مامان دوستت دارم، شما بهترین مادر دنیا هستید، من نمی دونم چطور این همه محبت و زحمت شما را جبران کنم و ...

بعد این رابطه را گسترش دهید، با در آغوش گرفتن، کم کم بوسیدن صورت، پیشانی، گونه، دست و...

بعد خودتان قشنگ یک موقعی احساس می کنید دوست دارید کف پای مادرتان را ببوسید، یک وقتی خودش همه ی شرایط اش مهیا می شود؛ البته شما قبلاً شرایط را مهیا کرده اید ولی منظورم این است که آن لحظه ی خاص خودش خودش را به شما نشان می دهد.

aftab;48028 نوشت:
شايد اين سوال مسخره بياد اما من واقعا نمي دونم چه جوري ميشه كف پاي مادرم را ببوسم؟ چه جوري مي گن خيلي اين كارو مي كنند؟ از 2 حيث يكي اينكه خوب اون هميشه يا چهار زانو مي شينه يا رو مبل كه كف پاش در دست رس نيست.بعد اصلا تو چه موقعيتي ؟ كي؟ اين حيث دوم بود حيث اول هم اينكه ما خانوادتا روابط خيلي خشك و جدي با هم داريم مثلا پدر و مادرمون را شايد سالي 2 ، 3 بار بيشتر بوس نكيم اون هم تو عيدي چيزي. همين. بعد نميشه يهو من بيام حالا بوس كاري كنم چه برسه به اينكه پاش و ببوسم.
آيا واقعا بوسيدن پاي مادر مهمه حتي اگر اين كار از نظر خانواده مان تا حالا كار ارزشي نبوده چون اگر بود آنها بيشتر ما را مي بوسيديدن.؟؟؟

سلام به نفس پاک.
من بهت پیشنهاد میکنم موقعی خوابه این کارو بکن اما مواظب باش قلقلکش نیاد بزنه دندوناتو بیاره پایین . حالا این که شوخی بود ولی عموما قدر و منزلت پدر و مادر اینقدر بالاست که در قران نقل شده / مادران موجوداتی با گذشتند . خدا همه مادران را زنده و سالم نگه دارد من موقعی قدر و ارزش حقیقی مادرم را دانستم که او را از دست دادم.اصلا لازم نیست این کارو بکنی .احترامشو نگه دار او را بزرگ و برتر بشمار بگذار اینگونه از تو راضی میشود:Gol:

aftab;48028 نوشت:
شايد اين سوال مسخره بياد اما من واقعا نمي دونم چه جوري ميشه كف پاي مادرم را ببوسم؟ چه جوري مي گن خيلي اين كارو مي كنند؟ از 2 حيث يكي اينكه خوب اون هميشه يا چهار زانو مي شينه يا رو مبل كه كف پاش در دست رس نيست.بعد اصلا تو چه موقعيتي ؟ كي؟ اين حيث دوم بود حيث اول هم اينكه ما خانوادتا روابط خيلي خشك و جدي با هم داريم مثلا پدر و مادرمون را شايد سالي 2 ، 3 بار بيشتر بوس نكيم اون هم تو عيدي چيزي. همين. بعد نميشه يهو من بيام حالا بوس كاري كنم چه برسه به اينكه پاش و ببوسم. آيا واقعا بوسيدن پاي مادر مهمه حتي اگر اين كار از نظر خانواده مان تا حالا كار ارزشي نبوده چون اگر بود آنها بيشتر ما را مي بوسيديدن.؟؟؟

با سلام

دوستان نظرات خوبي فرمودن

شكستن رابطه خشك بين مادر و فرزند و ايجاد جوي صميمي و پر مهر و محبت بين اعضاء خانواده و كشاندن رابطه بين فرزند و مادري يا فرزند و پدري و ترميم بخشيدن اين رابطه و داشتن رابطه اي عاشقانه بين فرزند و مادر مي تواند قدمهاي خوبي باشد براي بوسيدن پاي مادر

مادران شايد هيچ وقت چنين انتظاري از فرزندان خود نداشته باشند كه پايشان را ببوسيم اين كه فرزندان احترام مادر و پدر را داشته باشند و اندك انتظارات ايشان را براورده كنند و دعا و رضايت ايشان را همراه خود داشته باشند برايشان كافي است

اما اين كه پاي مادران را ببوسيم اين نهايت احترام به والدين است و اين كاربا ايجاد رابطه بهتر بين خود و مادر شدني است

aftab;48028 نوشت:

واقعا از صداقت شما خوشم آمد .احسنت بر شما .بوسیدن پای مادر امر واجبی نیست مهم اطاعت واحترام به مادر است .من خودم پای مادرم رو زیاد بوسیدم اما بعضی اوقات حرفشو گوش ندادم که پشیمانم.یه چیزی بگم که فکر نکنید تواضعم زیاده اول مادرم پای منو بوسید بعد از اون روز من خجالت کشیدم پاشو بوسیدم!

با تشكر از همه شما حالا شماهايي كه تجربه داشتيد. مي شه كامل تشريح كنيد و بگيد چه جوري شد و كي بود كه پاي مادرتان را بوسيديد؟

aftab;48138 نوشت:
با تشكر از همه شما حالا شماهايي كه تجربه داشتيد. مي شه كامل تشريح كنيد و بگيد چه جوري شد و كي بود كه پاي مادرتان را بوسيديد؟

سلام
در این یه مورد کاملا درکتون میکنم
نمیدونم مادر من از سر تواضعشونه یا از سر اینکه من زیادی شیطونم نمیذارن ببوسمشون.ولی تا جایی که یادمه وقتی کف پاشون رو بوسیدم که روی یه بلندی بودند و پاشون آویزون بود یا یه بار که دراز کشیده بودند سریع خم شدم بوسیدم
ولی لذت بخش ترین زمانی که مادرم رو بوسیدم و ایشون از شدت شادی برعکس دفعه های قبل نتونستن مانع بشن؛اون وقتی بود که بهشون خبر برنده شدنم در قرعه کشی عمره طلاب رو دادم

aftab;48028 نوشت:

سلام

من هم یک بار که مادرم حواسش نبود این کار رو کردم ولی باید خیلی مراقب باشی چون مادرم خیلی دعوام کرد بعد دیگه این کار رو نکردم چون با این کارم بیشتر

ناراحتش کردم تا خوشحال .
من نمی گم این کار رو نکنید ولی بهترین بوسیدن پای مادر نیست .

زمانی که مادرتان به شما افتخار می کند یا زمانی که شما باعث و بانی لبخند شان هستی و خیلی عوامل دیگر ارزشش خیلی
بیشتر است تا بوسه بر پای مادر .
یک لبخند مادرت به تمام دنیا نمی شه عوض کرد.
به امید خنداندن مادرانمان از عمق وجودشان .
موفق باشید.

خوش به سعادتتون که میخواهید پای یک فرشته ی زمینی رو ببوسید :Kaf:

راستش خود من مدتی بود که دلم میخواس دستشون رو ببوسم اما از اونجایی که خودم خجالتی بودم و رابطم اووووونقدر صمیمی نبود نمی شد .

خلاصه کم کم شروع کردم به بیشتر نزدیک شدن و بیشتر صمیمی شدن با مادر گرامی ام ...
هر بار هم که می نشستم پیششون اول از صورتشون می بوسیدم و بعد شروع میکردم به صحبت :khandeh!:
این رابطه خیـــــــــلی نزدیک که خدا رو شکر هم اکنون هم جریان داره چندماهی ادامه داشت تا روز عید که من پا روی خجالت گذاشتم و دست مبارکشون رو بوسیدم :hamdel:
الان خیلی راحت این کار رو انجام می دم

فعلا در فکر بوسیدن پاشون نیستم چون احساس می کنم به همین شکل می تونم محبتم رو ابراز کنم و در اطاعت از صحبت هاشون و قدردانی از زحماتشون احترام رو نشون بدم .

:Gol:

بنظرم حتما نباید ادم کف پا ببوس ما بچه ها میتونم با رفتار خوب پدر مادرامونوخوشحال کنیم .من واقعا تا الان هرچیزیو که دارم مدیون وجود مامانم هستم باتمام وجود دوسش دارم

با سلام دوستان
شما راه چه جوری بوسیدن کف پای مادر رو گفتید
حالا می شه بگید چه طوری اینکارو نکنیم؟:Gig:

mkk1369;92376 نوشت:
با سلام دوستان
شما راه چه جوری بوسیدن کف پای مادر رو گفتید
حالا می شه بگید چه طوری اینکارو نکنیم؟:gig:

با سلام
عرض ادب و احترام

سوال تون کمی مبهم هست اگر ممکن هست سوال تون رو واضح تر بفرمایید ؟
مگه اجبارتون کردند ؟
مشکلی براتون پیش اومده ؟!!

با تشکر
موفق و سربلند باشید

ماه بانو;92684 نوشت:
سوال تون کمی مبهم هست اگر ممکن هست سوال تون رو واضح تر بفرمایید ؟ مگه اجبارتون کردند ؟ مشکلی براتون پیش اومده ؟!!

با سلام
اجبار نکردند ولی انقدر مادرمو دوست دارم که نمی تونم نبوسمش جوری شده که خودش بدش اومده
حالا من چه کار کنم:Gig::Nishkhand::ok::Sham::ok::Ghamgin:

mkk1369;92687 نوشت:
با سلام

mkk1369;92687 نوشت:

اجبار نکردند ولی انقدر مادرمو دوست دارم که نمی تونم نبوسمش جوری شده که خودش بدش اومده

حالا من چه کار کنم

با سلام و تشکر

به طور کلی هر چیزی که از تعادل خارج بشه ناراحت کننده و آزار دهنده هست .

ضمن اینکه در روابط پسر و مادر برای حفظ حریم ها باید سعی شود بوسه بیشتر بر دست ، پا و پیشانی مادر باشد نه بر گونه

ضمن اینکه این ابراز محبت فقط در بوسیدن نباید ختم بشه : اطاعت ، احترام ، ادب ، تواضع و ... بسیار مهم هستند .
اگر این موارد رعایت نشود و ابراز محبت فقط در بوسیدن باشد بسیار بسیار آزاردهنده هست برای مادر .

اتفاقاً در بین آشنایان یک مورد اینطوری بود (البته پسر هنوز در مقطع راهنمایی بود) به شدت به مادر وابسته بود و مدام به مادر میچسبید و میبوسید .
و این برای مادر واقعا آزار دهنده و خسته کننده بود و با توجه به اینکه کم کم وارد سن جوانی میشد خانواده می ترسیدند این عادت در ایشون بمونه
بالاخره مجبور شدند ببرنش دکتر !!
و الان آروم تر شده ...

انشاالله کارشناسان محترم هم در این زمینه پاسخگو هستند و راهنمایی تون می کنند .

موفق و سربلند باشید

سلام
به قول اون خانم شما جیب ما رو نزن کف پا بوسیدن پیش کش.
بله من هم با سخنان سرکار خانم ماه بانو موافقم
بوسیدن پا واجب نیست اما به هر حال نمی شه پا رو ببوسیم ولی با کارمون یا کمک ندادن، سراغ نگرفتن و ...اظهار محبت نکنیم.
در ثانی جلوه های محبت ما باید متناسب با سبک های ابراز هیجان و مهر باشد نمی گویم سبک اشتباه را تأیید کنیم ولی در خانواده ای که خشک هستند و تبادل عاطفی وجود ندارد کسی پای مادر را ببوسد محکوم به خل شدن می شود.

من پای مادرم را میبوسم خیلی هم این کارا میکنم وخجالت هم نمی کشم.
واقا بهترین لحظه ی زندگی من موقیه که پای مادرم را می بوسم.
به شما هم پیشنهاد میکنم که این کار را بکنید.

||گدای اهل البیت||;214049 نوشت:
من پای مادرم را میبوسم خیلی هم این کارا میکنم وخجالت هم نمی کشم.
واقا بهترین لحظه ی زندگی من موقیه که پای مادرم را می بوسم.
به شما هم پیشنهاد میکنم که این کار را بکنید.

من هم همينطور چون واقعا گردنم حق داره.
هر كي خجالت ميكشه حداقل دست مادرشو ببوسه.

مقام والدین به قدری بالا است که. مرحوم ملا محسن فیض کاشانی نقل می کنند که:اگر سجده به غیر از خدا ایرادی نداشت من حتما به پدر و مادرم سجده می کردم. پس ما باید با انجام این قبیل کارها سر سوزنی از این حقی که بر گردن ما است را ادا کنیم.

موضوع قفل شده است