میدونستی خود عشق, عاشقه!!!

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
میدونستی خود عشق, عاشقه!!!

یکی از صفات خدا عاشقه که از این صفت زیاد صحبت نمیشود
اون عاشق بنده هاشه . کدوم ذاته که اینهمه عاشق آفریده هاشه؟
البته این نظر شخصی بنده است
من واقعا به این صفت خدا رسیدم مطمئن هستم که خدا من و شما عاشق من و شماست.
کاش ما هم ...

علاقه مندم نظر شما دوستان را بدونم

دقیقاً ... !! خدا عاشق بندگانش هست !
در حقیقت خود خدا مجنون هست ! ما لیلی .... !! این انتخاب ماست که جز دوستداران خدا باشیم یا نه ؟؟

واقعا در عمل هم اینجوریه خدا این همه لطف به ما داره ( مجنون ) ما اینهمه بی وفایی .........................

چرا از این موضوع استقبال نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا از این موضوع استقبال نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از دوستان کسی نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و عرض ادب :Gol:

خیر نظری ندارم. والله اعلم.

با تشکر فراوان
یا حق

با سلام و عرض ادب :Gol:

چرا یک نظری دارم!!! امروز به طور کاملاً تصادفی به این روایت برخوردم:

رسول اكرم صلى الله عليه و آله :
يَقولُ اللّه عَزَّوَجَلَّ إِذ كانَ الغالِبُ عَلَى العَبدِ الاِشتِغالُ بى، جَعَلتُ بُغيَتَهُ وَلَذَّتَهُ فى ذِكرى فَإذا جَعَلتُ بُغيَتَهُ وَلَذَّتَهُ فى ذِكرى عَشَقَنى وَعَشَقتُهُ فَإِذا عَشَقَنى وَعَشَقتُهُ رَفَعتُ الحِجابَ فيما بَينى وَبَينَهُ وَصَيَّرتُ ذلِكَ تَغالُبَاَ عَلَيهِ لايَسهو إِذا سَهَا النّاسُ اُولئِكَ كَلامُهُم كَلامُ النبياءِ اُولئِكَ البطالُ حَقّا؛
خداى عزوجل مى فرمايد: هرگاه ياد من بر بنده ام غالب شود، خواهش و خوشى او را در ياد خود قرار دهم و چون خواهش و خوشى او را در ياد خود قرار دهم عاشق من شود و من نيز عاشق او گردم و چون عاشق يكديگر شديم حجاب ميان خود و او را بر دارم و عشق خود را بر جان او چيره گردانم، چندان كه مانند مردم دچار سهو و غفلت نمى شود، سخن اينان سخن پيامبران است، اينان براستى قهرمانند.
كنزالعمال، ج1، ص433، ح1872

از آنجا که من اصلاً موضوع این تاپیک را در ذهن نداشتم، و اصلاً در حال جستجو برای روایاتی در زمینه عشق خدا به بندگان و این چیزها نبودم، این پیشامد را به فال نیک می گیرم. گفتم شاید برای شما هم جالب باشد. :Gol:

با تشکر فراوان
یا حق

ممنون بینام جان خوب بود

موضوع قفل شده است