صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: زنان نمونه از ديد شيطان!

علاقه
    قرآن، اهل بيت
    نوشته
    2,058
    حضور
    15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17932

زنان نمونه از ديد شيطان!

از آن جایی كه شیطان قسم خورده همه فرزندان آدم را گمراه نمایند و هر گروهی را با نقشه ای از راه بیرون كند، و تا كنون انجام داده و بعدا هم انجام خواهد داد؛ یكی از آنها كه برای او خیلی هم آسان می باشد طایفه زنان اند.
    اولین كسی را هم كه گول زد و وسوسه اش در او اثر نمود حضرت حوا، مادر آدمیان بود.
    روزی آن ملعون پیش رسول اكرم
    (صلی الله علیه و آله وسلم) آمد، حضرت از او چند چیز پرسید و او هم همه را پاسخ داد.
    یكی از آنها این بود: رفیقان تو كیان اند؟ پاسخ داد:
    دروغ گویان ، غمازان و زنان
    پرسید: دام تو چیست؟ گفت : زنان، به واسطه اینان مردان را از راه مستقیم بیرون می برم، و خود ایشان را با مكر و حیله و دل سوزی، به كارهای ناشایسته وادار می كنم و به این وسیله، جهنمی می نمایم.
    فرمود: چه تعداد از زنان از تو فرمان برداری می كنند و تابع تو هستند. عرض ‍ كرد: یا رسول الله آن قدر زیادند كه نمی توان شماره كرد و به حساب آورد. ممكن است از هزاران زن فقط یكی از من اطاعت نكند و بقیه گوش به فرمان من هستند و مایه دل گرمی و امید من به آنان است.
    آن حضرت پرسید: تا به حال بر چند زن غالب نشدی و نتوانستی بر آنان چیره شوی؟
    عرض كرد: یا رسول الله ! تا به حال بر
    چهار زن دست نیافتم - و آنان زنان نمونه بوده اند. نخست آسیه ؛ زن فرعون، دختر مزاحم، عمری در خانه فرعون، كه ادعای خدایی می كرد، زندگانی نمود و یك لحظه به خدای خود كافر نشد و فرعون را به خدایی نپذیرفت. مطیع پیغمبر زمان خود حضرت موسی (علیه السلام) بود و در پایان هم به دست فرعون به شهادت رسید.
    دوم مریم؛ مادر حضرت عیسی
    (علیه السلام) كه از روز تولد در بیت المقدس ‍ بوده و از اول تا آخر عمرش به عبادت خداوند متعال به سر برد و دست نامحرمی به وی نرسید. خداوند از لطف و عنایت خود بدون شوهر، حضرت عیسی (علیه السلام) را به او عنایت كرد.
    سوم خدیجه؛ همسر و حرم تو آن زنی كه همه دارایی خود را به تو سپرد و همه را وقف اسلام و هدف شما نمود در لحظات دشوار از اسلام و مكتب تو پشتیبانی كرد.
    چهارم ؛ كه از همه آنان بهتر و گرامی تر است ، دخترت
    فاطمه(سلام الله علیها) می باشد. در همه دنیا زنی به خوبی و شایستگی و ایمان و علم و اخلاق او نیامده است.

شیطان در کمین گاه/نعمت الله صالحی حاجی آبادی

از خلق جهان کناره کردیم *

سر رشته عقل پاره کردیم *

کس چاره ما نکرد و ما خود *

بی منت خلق چاره کردیم *

ننمود رهی بجز ره عشق *

هر چند که استخاره کردیم*

2. صلوات ها 11

3.  

علاقه
    این مهمتر از علاقه مندیِ:از آدمای الکی مومن مــتـــنــــفــــــــرم!
    نوشته
    2,130
    حضور
    2 روز 3 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    197
    صلوات
    13520

نقل قول نوشته اصلی توسط سادات نمایش پست ها
    ممكن است از هزاران زن فقط یكی از من اطاعت نكند و بقیه گوش به فرمان من هستند و مایه دل گرمی و امید من به آنان است.

سلام

واقعا این درسته؟

خوب اگه اینجوری باشه که همه خانومها تضمینی میرن توی جهنم

اگه توی مدت محدودی که در خدمتتون بودم، کوتاهی، بدی، توهین و یا ... کردم
    شما به بزرگی خودتون ببخشید و حلال کنید
    بعضی مواقع آدم لبریز می شه و نمی دونه چی کار می کنه و چی می گه
    شما ببخشید :)

5. صلوات ها 9

علاقه
    قرآن، اهل بيت
    نوشته
    2,058
    حضور
    15 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17932

نقل قول نوشته اصلی توسط سوال نمایش پست ها
    سلام

واقعا این درسته؟

خوب اگه اینجوری باشه که همه خانومها تضمینی میرن توی جهنم
    سلام.
    نگران نباش سوال جان.

جمله كنايي بود. يعني فقط تعداد كمي گوش به فرمان من نيستند نه اينكه واقعا از هزاران نفر يكي!

خداييش اگر در تمام دنيا به وضعيت زنان نگاه كني خودت متوجه خواهي شد كه چرا اكثر اهل جهنم زنانند.
    از خلق جهان کناره کردیم *

سر رشته عقل پاره کردیم *

کس چاره ما نکرد و ما خود *

بی منت خلق چاره کردیم *

ننمود رهی بجز ره عشق *

هر چند که استخاره کردیم*

7. صلوات ها 10

علاقه
    سخن حق - مطالعه-نوشتن
    نوشته
    887
    حضور
    23 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6267

سلام و درود

دارین اعتراف می کنید که ما بهتریم

ای کاش از شیطان در مورد آقایون هم پرسیده بودند

می دونید چرا نپرسیدند آخه تعدادشون اونقدر زیاده که شیطون چندین سال طول می کشید تا همشون رو بگه ولی خانم ها اونقدر کم بودند که خیلی با حوصله همشون رو گفت

البته بنده هم چون جزء اون هایی نیستم که همیشه به شیطان نه بگم و بعضاً پیش میاد گول بخورم پس ادعایی ندارم

ولی خوب تو گروه 2 عبادت کنندگان یعنی همون هایی که برای بهشت و حوری و اینا ... خدا رو عبادت می کنند در حال تلاشیم

پیش نهاد می کنم شما هم بیایین عضو شید

یا علی
    ویرایش توسط قضاوت : ۱۳۸۹/۰۶/۲۴ در ساعت ۲۳:۴۳
    قضاوت :
    به نام خالق عشق ،* به نام تجلي عشق (انسان) ، *به نام دلتنگي و بي قراري عاشق ،* به نام پذيرنده ي عشق (انسان) ،* به نام خاكي كه عشق در آن بارور شد (انسان)، *به نام آنكه بار آسمان ها و زمين را بدوش مي كشد(انسان) ،* و به نام عشق و همه ي عشق آفرينان
    «قضاوت»
    «اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا»

9. صلوات ها 3

نوشته
    781
    حضور
    1 روز 9 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2698

با سلام و عرض ادب

سوره مریم:

ثُمَّ لَنَنزِعَنَّ مِن كُلِّ شِيعَةٍ أَيُّهُمْ أَشَدُّ عَلَى الرَّحْمَنِ عِتِيًّا ﴿۶۹﴾
    آنگاه از هر دسته‏اى كسانى از آنان را كه بر [خداى] رحمان سركش‏تر بوده‏اند بيرون خواهيم كشيد (۶۹)

ثُمَّ لَنَحْنُ أَعْلَمُ بِالَّذِينَ هُمْ أَوْلَى بِهَا صِلِيًّا ﴿۷۰﴾
    پس از آن به كسانى كه براى درآمدن به [جهنم] سزاوارترند خود داناتريم (۷۰)

وَإِن مِّنكُمْ إِلَّا وَارِدُهَا كَانَ عَلَى رَبِّكَ حَتْمًا مَّقْضِيًّا ﴿۷۱﴾
    و هيچ كس از شما نيست مگر [اينكه] در آن وارد مى‏گردد اين [امر] همواره بر پروردگارت حكمى قطعى است (۷۱)

ثُمَّ نُنَجِّي الَّذِينَ اتَّقَوا وَّنَذَرُ الظَّالِمِينَ فِيهَا جِثِيًّا ﴿۷۲﴾
    آنگاه كسانى را كه پرهيزگار بوده‏اند مى‏رهانيم و ستمگران را به زانو درافتاده در [دوزخ] رها مى‏كنيم (۷۲)

به هر حال همه قادرند خودشان را اصلاح کنند. مهم این است که ما قصد اصلاح و توبه داشته باشیم.

با تشکر فراوان
    یا حق

11. صلوات ها 7

نوشته
    556
    حضور
    2 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4037

اولین كسی را هم كه گول زد و وسوسه اش در او اثر نمود حضرت حوا، مادر آدمیان بود.
    سلام سادات خانم
    شما هم دارین این اتهام رو به خانم ها وارد می کنین؟ در صورتی که در قران نوشته شیطان آن دو را فریب داد و همه افتخار مسلمونا به قران اینه که تحریف نشده و همه حقایق توش هست اما کتابها و ادیان دیگه برای مثال عقاید سخیفی نسبت به زنان دارن
    یا حق
    ولایه علی بن ابیطالب حصنی فمن دخل حصنی امن من عذابی

13. صلوات ها 3

علاقه
    نوشته
    2,130
    حضور
    2 روز 3 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    197
    صلوات
    13520

نقل قول نوشته اصلی توسط سادات نمایش پست ها
    پرسید: دام تو چیست؟ گفت : زنان، به واسطه اینان مردان را از راه مستقیم بیرون می برم، و خود ایشان را با مكر و حیله و دل سوزی، به كارهای ناشایسته وادار می كنم و به این وسیله، جهنمی می نمایم.

سلام
    اینم در جواب جناب قضاوت دیگه حتی شیطون به خودش زحمت نمیده که بیاد سراغ اقایون و واسطه میفرسته

15. صلوات ها 3

نوشته
    556
    حضور
    2 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4037

عرض كرد: یا رسول الله ! تا به حال بر چهار زن دست نیافتم - و آنان زنان نمونه بوده اند. نخست آسیه ؛ زن فرعون، دختر مزاحم، عمری در خانه فرعون، كه ادعای خدایی می كرد، زندگانی نمود و یك لحظه به خدای خود كافر نشد و فرعون را به خدایی نپذیرفت. مطیع پیغمبر زمان خود حضرت موسی (علیه السلام) بود و در پایان هم به دست فرعون به شهادت رسید.
    دوم مریم؛ مادر حضرت عیسی (علیه السلام) كه از روز تولد در بیت المقدس ‍ بوده و از اول تا آخر عمرش به عبادت خداوند متعال به سر برد و دست نامحرمی به وی نرسید. خداوند از لطف و عنایت خود بدون شوهر، حضرت عیسی (علیه السلام) را به او عنایت كرد.
    سوم خدیجه؛ همسر و حرم تو آن زنی كه همه دارایی خود را به تو سپرد و همه را وقف اسلام و هدف شما نمود در لحظات دشوار از اسلام و مكتب تو پشتیبانی كرد.
    چهارم ؛ كه از همه آنان بهتر و گرامی تر است ، دخترت
    فاطمه(سلام الله علیها) می باشد. در همه دنیا زنی به خوبی و شایستگی و ایمان و علم و اخلاق او نیامده است.
    پس حضرت زینب چی یا این همه زنان خوب دیگه؟؟؟
    خدا رو شکر با همه ی مکر شیطان برخی زنها سالم می مونن اما مردها اینقدر ضعیفن که نیاز نیست شیطان مستقیما فنون بکار ببره توسط فقط خانم ها از راه به در می شن! این باشه زیاد دچار عجب نشین که اگه اقایون خوب بودن که به هر حال نباید از راه به در بشن

به اطارفتون نگاه کنین اگر مردها از طریق خانم ها منحرف می شن و حتی خانم ها می تونن باعث انحراف چندین مرد بشن پس به ازای 100 تا خانم جهنمی چند برابر اقای چهنمی هست توجه داشته باشین عذری هم پذیرفته نیست چون خدا خودش فرموده هر کس در مورد اعمالش بازخواست می شه و مختاره!
    از دین زده شدم از وقتی مطالب این سایت رو می خونم نگاه واقعا تبعیض آمیزه به خانم ها مدام تو هر تاپیک می بینم خانم ها تحقیر می شن دلیل این روایات اینه که راویان مرد بودن و زنا همیشه تو پستو لذا میشه گناه همه عالم رو انداخت گردن زن ها

و ضمنا عدالت خدا میره زیر سوال اگر زنا ذاتا زودتر گول شیطان رو می خورن و توانایشون کمتره پس برن همه جهنم ! اگه توانایش کمتره عدل خدا یعنی از هر کس به اندازه توانایش و شرایطش حساب بکشه لذا این حرفا عجیب به نظر میرسه! تو دانشگاه ما به جرات می تون بگم بیشتر اقایون دانشجو بی نماز و مشکل داربودن اما خانم خوب خیلی زیاد داشتیم و اکثرشون هم اهل نماز و واجبات!
    یا حق
    ویرایش توسط بی دل : ۱۳۸۹/۰۶/۲۵ در ساعت ۰۰:۲۷

17. صلوات ها 3

علاقه
    نوشته
    2,130
    حضور
    2 روز 3 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    197
    صلوات
    13520

نقل قول نوشته اصلی توسط بی دل نمایش پست ها
    از دین زده شدم از وقتی مطالب این سایت رو می خونم نگاه واقعا تبعیض آمیزه به خانم ها مدام تو هر تاپیک می بینم خانم ها تحقیر می شن دلیل این روایات اینه که راویان مرد بودن و زنا همیشه تو پستو لذا مشه گناه همه عالم رو انداخت گردن زن ها

سلام به دوست عزیز سرکار بی دل

دقیقا همینطوره به جای اینکه اینجا سایت دینیه بیان و نشون بدن که واقعا توی اسلام تبعیض نیست مرتب از این تبعیضا بحث میشه یعنی نهایت تمام تاپیک هایی که یه جوری به خانوما و اقایون میرسه همین بحث و دعوای تبعیض و اختلافاس و طرفین میخوایم همدیگرو متقاعد کنیم ولی در اخر ... !!!!

19. صلوات ها 3

نوشته
    556
    حضور
    2 روز 9 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4037

نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها
    سلام و درود:gol:

ولی خوب تو گروه 2 عبادت کنندگان یعنی همون هایی که برای بهشت و حوری و اینا ... خدا رو عبادت می کنند در حال تلاشیم

پیش نهاد می کنم شما هم بیایین عضو شید :cheshmak:

یا علی
    تحسین برانگیزه این نیت! علت وعده وعید های قرانی رو اینجا عمیقا فهمیدم خدا مخلوقش رو خوب میشناسه!

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۴/۰۳/۰۵, ۰۸:۱۵ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری