مسجد قابل حمل و نقل توليد شد

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید

اميدوارم بتوانم حداقل در هر سال هزار عدد از اين مسجد قابل حمل و نقل را بفروشم. نمونه هايي که در گذشته براي آزمايش توليد کردم، فورا در تعدادي از کشورهاي اروپايي به فروش رسيد. قيمت هر يک از اين مساجد که بر روي آن بلندگو نيز نصب شده 450 يورو يعني حدود 570 دلار است. نمونه کوچک تر آن را نيز براي کودکان ساخته ايم که قيمت هر يک از آن 69 يورو است.

به گزارش شيعه آنلاين،‌ «حسن پونمشه» امام جماعت يکي از مساجد پاريس پايتخت فرانسه طي اظهاراتي گفت: بنده توانستم يک مسجد با محراب که قابل حمل و نقل باشد توليد کنم تا نمازگزاران بتوانند با تمرکز بيشتر، در هر جايي که مايلند نماز بخوانند.

اين امام جماعت که با روزنامه «لوپاريسيان» گفتگو مي کرد، در ادامه افزود:‌ اين مسجد قابل حمل و نقل، که مانند جانماز به راحتي قابل حمل و نقل است، به مسلمانان نمازگزار کمک مي کند در هر جايي که مي خواهند بتوانند توقف کنند و نماز خود را اقامه کنند و بخوانند.

«حسن پونمشه» همچنين گفت: بنده متوجه شدم وقتي در مسجد نماز مي خوانم بهتر از منزل مي توانم در نمازم تمرکز کنم از همين رو به فکر ساخت چنين مسجدي افتادم تا نمازگزاران بتوانند در هر زمان و هر مکاني که تمايل دارند، فضايي مانند فضاي مسجد براي نمازخواندن خود فراهم کنند و در نماز خود تأمل و تمرکز بيشتري داشته باشند.

گفتني است ارتفاع اين مسجد قابل حمل و نقل، حدود دو متر است و از کاغذ مقوا، پوليستر، پلاستيک و آلمينيوم ساخته مي شود و به همراه هر يک از اين مساجد يک عدد جانماز که توليد شده در کشور ترکيه است، نيز وجود دارد تا بر روي آن پهن شود.

اين امام جماعت جوان در پايان مي افزايد: اميدوارم بتوانم حداقل در هر سال هزار عدد از اين مسجد قابل حمل و نقل را بفروشم. نمونه هايي که در گذشته براي آزمايش توليد کردم، فورا در تعدادي از کشورهاي اروپايي به فروش رسيد. قيمت هر يک از اين مساجد که بر روي آن بلندگو نيز نصب شده 450 يورو يعني حدود 570 دلار است. نمونه کوچک تر آن را نيز براي کودکان ساخته ايم که قيمت هر يک از آن 69 يورو است.

منبع: شیعه آنلاین