دعوت برای پیام به امام حسین(ع)

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دعوت برای پیام به امام حسین(ع)

با درود به همه ایرانیان مهربان.دوستانم ازتون میخوام با توجه به اینکه چند ماهی تا ماه محرم مونده ،از همین حالا هرچی تو دلتونه به مولا حسین بگید.میدونم که دل ما ایرانیا به عشق حسین زنده است و دوس دارم از همین حالا دلامون رو کرببلایی کنیم.خودم اول شروع میکنم:
هر داغ را مرور زمان کهنه میکند اما غمی که کهنه نگردد،عزای توست.(السلام علیک یا ابا عبدالله)

سلام

ممنون تاپیک جالبی رو زدید

هیچی نمیتونم بگم جز اینکه عاشقشونم و: :Graphic (61):

التماس دعا

مولای من تمام حرفم را در این خلاصه میکنم :
کاش منتقم خون شما بیاید و ما لیاقت دیدارش را بیابیم و در رکابش به شهادت برسیم آقای من ای آبرودار به درگاه خداوند، از خدا بخواه تا مولای ما بیاید واین غم هجر پایان پذیرد.

سلام و درود:Gol:

[=Courier New]کل یوم عاشورا و کلّ ارضٍ کربلا
[=Courier New]
[=Courier New]همیشه به یادتم:Gol:
[=Courier New]

[=Courier New]
[=Courier New]

امام عزيزم هميشه دوست داشتم اون موقع بودم (البته مرد هم بودم)در ركابت ميجنگيدم و شهيد ميشدم:Ghamgin: ولي هميشه بعدش ميترسم ميگم نكنه من اگه اون موقع بودم تنهات ميذاشتم :grye:

هميشه وقتي به اين مسائل فكر ميكنم ياد اين آيه زيبا ميفتم :

[="Indigo"](....رَبَّنَا وَلَا تَحْمِلْ عَلَيْنَآ إِصْراً كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلَا تُحَمِّلْنَا مَا لَا طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنْتَ مَوْلنَا فَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَفِرِينَ‏.(بقره/286)

بار پروردگارا، تکلیف گران و طاقت فرسا که بر پیشینیان ما نهاده‌ای بر ما مگذار. پروردگارا، بار تکلیفی فوق طاقت ما بر دوش ما منه، و بیامرز و ببخش گناه ما را، و بر ما رحمت فرما، تنها آقای ما و یاور ما تویی، پس ما را بر گروه کافران یاری فرما. [/]