برنامه ريزي براي ماه رمضان

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
برنامه ريزي براي ماه رمضان

سلام دوستاي خوبم وقتتون بخير نماز وروزهاتون قبول
راستي تا حال به اين فكر كردين كه برا استفاده بهتر از ماه روضون چه برنامه اي بريزيم؟
چند موردش رو من مي گيم شما هم كمكم كنيد.

1. براى استفاده بهتر از وقت هاتون، وقت رفت و آمد، ذكر بگيد. .( ذكرهاى بدون صدا و آرام تا رياهم نشه).

2. از همين حالا برا احياي شب هاي قدر برنامه ريزي كنيم.

3. فراموش نكنيم اگه در مجالسي شركت كنيم كه موعظه هاي تاثير گذار رو بشنويم خيلي توفيقات برامون حاصل ميشه.

منتظر برنامه هاي زيباي شما هستم. يادتون نره برنامه هاي شما خيلي موثره، وبه خيلي ها كمك مي كنه .

سلام خسته نباشيد

خيلي دوست داشتم بدونم شما برا ماه رمضونتون چه برنامه هايي دارين و جدا منتظر جوابهاي قشنگتون هستم .
ميشه لطف كنيد برام نظرتون رو بفرستيد.

فكر كنم برا خيلي ها مفيد باشه مگه نه ؟:Rose::Sham:

سلام. طاعات و عبادات شما هم قبول ان شاالله.

1- ختم قرآن
2-نمازهاي مستحبي
3- زيارت عاشورا
4- ختم صلوات
5-مطالعه
6-انجام كارهاي هنري و متفرقه
7- ذكر

يك نكته را هم بگم به دوستان. اگر ماه رمضون قرآن رو ختم كرديد و اعمال مستحبي را انجام داديد كه داديد وگرنه به سختي مي توانيد در ماههاي ديگه چنين فرصتي را پيدا كنيد. پس حتما از اين شب و روز هاي طلايي استفاده كنيد.يا حق.

سلام وقت بخير

خيلي دوست داشتم برنامه هاي عملي و دستورات اخلاقيي رو كه تا به حال در اين ماه عزيز تجربه كرده ايد رو بدونم.
ممنون ميشم اگه اين كار رو كنيد.

بنده که کار خاصی نمی کنم جز همون واجبات اما سعیم بر حفظ اوقات نماز و بعدش و تفکر در مضامین دعاهایی که تا حالا باهاشون انس نداشتم هست تا بتدریج ظرفیت ها افزایش پیدا کنن
شناخت و انس با رب العالمین و از طریق همین مضامین شناخت مراتب وجودی معصومینی که با این الفاظ نجوا می کردن، در کل به دنبال رشته پیوندیم که نه تنها گسسته نشود بلکه از برکت این ماه محکم هم بشه و شاید تغییر حالی از این طریق
و قران در حد توان
ایجاد عادت های خوب و ترک یا تصمیم به ترک عادتهای نادرست که انشالله اصلاح بشیم کم کم!
و طلب عاقبت بخیری زیاد و آمرزش
خیلی هم التماس دعا از دوستان دارم

سلام به همگي
با تشكر ازهمه دوستايي كه نظرشون رو گذاشتن .
من بيشتر برنامه هاي عملي شما عزيزان رو مي خوام بدونم كه كاربردي تره .
وخيلي هم كلي نيست مثلا بعضيها با يه دعاي خاص يا يه ذكر مخصوص با خدا حرف ميزنن كه فكر كنم اينها خيلي راهگشا باشه.
ممنون ميشم اگه نظر قشنگتون رو بذارين.

موضوع قفل شده است