جواب بدين چرا حجابتون اينجوريه ؟

تب‌های اولیه

171 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
جواب بدين چرا حجابتون اينجوريه ؟

:Rose:خانموما و دختر خانومايي ک پوشش نامناسب دارن(...)
بگن که چرا اينجور ميگردن و بيرون ميان چه حس يا علاقه و يا ميلي اونا رو به اين جور بيرون اومدن ترغيب ميکنه؟

قصد توهين ندارم ، اما دوست دارم علتش رو از زبون خودشون بشنوم هرکي ديگه هم خبر داره ميتونه بگه. :Rose:

سلام دوست گرامی
نماز و روزه هاتون قبول

من حودم اینو بارها ازشون پرسیدم
ولی واقعیتشو بخواید خودشونم نمیدونن چرا!!!
فقط میگن نمیتونن حجاب داشته باشن!!!

همین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام علیکم

سؤال شما خیلی به جا و زیبا بود و منم دوست دارم جواب رو بشنوم. ( ببینم و بخونم)

اما یک مشکل کوچولو هست. فکر میکنید اینگونه افراد به این سایت ها سر میزنن؟

فکر نکنم حتی از کنارش هم رد بشن.:Gig:

متشکرم - التماس دعا

بسم الله الرحمن الرحیم
بعضی افراد شناخت دقیق نسبت به حجاب و اینکه به نفع اونهاست که حجاب داشته باشن ،ندارند چون دنبال اینکه چرا من این کار رو میکنم ؛ نمیروند و اصلا دنبال شناخت نیستند .

بسیاری نیز صرف یک عادت غلط از دوران کودکی به این حال و روز در آمدند یعنی قصدی ندارند.یعنی والدین آنها در تربیتشون کوتاهی کردند .
بعضی نیز عقده های نهان در روانشان آنها را به بی حجابی سوق میدهد
پر واضح که فقط یک بعد در این مسأله دخیل نیست و باید برای هر بعدی چاره ای در خور اندیشید
ولی همه اینها رو که کنار بگذاریم اگر انسان اندکی به خودش فکر کند حتما برای دوست داشتن خودش و حب ذات که در او ست حتما از این عمل شنیع پرهیز خواهد کرد.

سلام
من هم فکر می کنم چنین افرادی تو این سایت کمتر پیدا میشن.
اما من به جاشون جواب میدم :
چون که می خواند ظاهرشون زیبا باشه .
دوست دارند زیباییهاشون رو بقیه هم ببینند.
همون طور که یه پسر بی قید از نگاه کردن لذت می بره ، یه دختر هم لذت می بره که نگاش کنند.
بعدشم ، اگر کسی واقعا دلیل قانع کننده ای برای خودش نداشته باشه برای حجاب داشتن ، واقعا چادر پوشیدن جز اذیت شدن چیزی نداره. مخصوصا توی هوای گرم.
تازه ، با این همه تبلیغاتی که علیه دین انجام میشه ، در تفکر این افراد چادر پوشیدن و حجاب داشتن بی کلاسیه!
دوست ندارند بی کلاس باشند!

hoseinalvandi;42982 نوشت:
:rose:خانموما و دختر خانومايي که روسري تابستوني سر مي کنن ، مانتوي چسبون درز دار مي پوشن ، هفت قلم يا بيشتر آرايش مي کنن و ... بگن که چرا اينجور ميگردن و بيرون ميان چه حس يا علاقه و يا ميلي اونا رو به اين جور بيرون اومدن ترغيب ميکنه؟

قصد توهين ندارم ، اما دوست دارم علتش رو از زبون خودشون بشنوم هرکي ديگه هم خبر داره ميتونه بگه. :rose:

صدفی;43015 نوشت:
سلام علیکم

سؤال شما خیلی به جا و زیبا بود و منم دوست دارم جواب رو بشنوم. ( ببینم و بخونم)

اما یک مشکل کوچولو هست. فکر میکنید اینگونه افراد به این سایت ها سر میزنن؟

فکر نکنم حتی از کنارش هم رد بشن.:Gig:

متشکرم - التماس دعا

سلام روز بخیر.

بنده ازشون پرسیدم .......

ج ::دوست دارم این طوری باشم

من:::اما این طوری مردم یه فکری دیگه رو شما میکنند

ج::: من برا خودم هستم با مردم کاری ندارم

من::بهتره آرایش زن برای شوهرش باشه نه اینکه تو خیابان !!!!!

ج::: من دوست دارم تمیز باشم ....

من :: آهان تمیز باشی یا خود نمای کنی ..اگه میخواهی تمیز باشی وقتی میخواهی بخوابی هم آرایش کن

ج::: گیر نده !!من دوست دارم اینطوری باشم به مردم هم کاری ندارم

من::: اما با این کارات یه ذهنیت بدی در افکار مردم درست میکنی

ج:::الان دیگه همه این طورین برو م ونک ببین چه خبره !!!!

من::: آره من میام ونک اما تو هم بیا بریم جمکرا .مشهد قم یا مراکز زیارتی یا یه جای که به خودشون و شخصیت خودشون احترام میذارن

ج::: اونا دوس دارن این طوری باشن من هم دوس دارم اینطوری باشم

من:::اما بهتره بعضی وقتا آدم به حرف دلش گوش نده دلش اگه یه چیزی گفت که بر خلاف فرموده های خدا ونده بهتره دو دستی دست رو دلش بذاره .......

...........................................................

راه اینها به ترکستان میرود................ بهتره این جور ادم ها به امضا من رجوع کنند .

شاد باشید عزیزان

سلام با تشکر از داداش محمد عزیز
سوال و جواب خوبی کردی منم یکبار با یکیشون سوال
جواب کردم البته توی یه بحث عمومی..
همین حرفا که چه میدونم میخوام زیبا باشم و اصلا برای پسرها
این کاو نمیکنم و..
اینطور افراد سه دسته هستند:
دسته اول:به خاطر جلب پسرها آرایش میکنن که با این کار مشتری بیشتری
جذب کنن و دلبری کنن..تکلیف این افراد معلومه شما هر چی بگه بده جواب
میده برای چی بده؟و به عبارتی چیزایی که برای تو بده برای اون خوبه...
دسته دوم:افرادی هستن که برای خودشون و دل خودشون ارایش میکنن
وقتی بهشون بگی چرا صدتا توجیح میارن میگن تو املی و از این حرف ها..
همشون بد نیستن ولی میل به زیبایی دارن هر چی هم بگی حرف خودشون
رو میزنن ومعمولا با این اعتقاد بزرگ شدن و ارایش واینطور تیپ زدن ها براشون
یه عادت و جزیی ازوجودشونه....
دسته سوم:کسایی هستن که هیچ تعریفی از ارایش و مدل لباسشون ندارن
و نمیدونن این نوع پوشش یا ارایش تا چه حد میتونه بهشون اسیب بزنه
ممکنه با توجیح کردن و اگاه کردن این افراد متوجه اشتباهشون بشن...

به طور کلی به هر سه دسته یه سری چیز رو میشه گفت..
---تیپ و ارایش نا مناسب شما میتونه به روح و جسم یک پسر
اسیب بزنه تا جایی که اون رو مثل یک گرگ تشنه شهوت کنه
و در این حالت طعمه این گرگ خود شما خواهید بود...
----اگر این تیپ و ارایش رو میزنید که دیده بشید باید بگم اشتباه میکنید!!
دیده میشید درسته اما خودتون دیده نمیشید..بلکه این جسم و زنانگی
شماست که دیده میشه..دیده میشید اما توسط چه چشمی؟
چشم شهوت و طمع...پس اگر میخواید خودتون دیده
بشید حجاب داشته باشید....
----مصرف لوازم ارایش میتونه اسیب های جدی به پوست شما بزنه هر چند که ملایم
باشه..کسایی که عادت به ارایش دارن جرات ندارن لحظه ای بی ارایش باشن
چون ارایش چهره واقعی اون ها رو نابود کرده...
----خیلی حرفا میشه زد..بحث امنیت ..بحت اجتماع..حقوق مردان...
اهای دختری که ارایش میکنی و تیپ های انچنانی میزنی اگر یه جوون تو رو
ببینه تحریک میشه و این موضوع اونو عصبی میکنه..روح و روانشو بهم میریزه..
به چه قیمت؟به قیمت این که خوشکل بشی؟؟
اگر اون پسر ترمزش ببره حاصلش میشه مزاحمت برای شما..
ناامنی برای شما..
تا حالا به این مسایل فکر کردی ؟این سوال رو از خودت کردی که چرا واقعا؟/؟
اگر بازم قانع نشدی پس حتما ارایش کن و اونطوری تیپ بزن چون تو لیاقت
حجاب و خوب بودن رو نداری.....

دوستان عزیز به نظر من پرسیدن این سوال اصلاً درست نیست
هرکسی کاری انجام میده که بهش اعتقاد داره و به نظر من کسی نمیتونه بپرسه که خانم یا آقا! چرا چنین اعتقادی داری؟
همون طوری که شما یا بهتر بگم ما فکر میکنیم حجاب خوبه اونها هم فکر میکنن خوب نیست.
ماها دلایل زیادی برای ادعامون داریم ما میگیم خوبه چون محافظمونه، حیا و عفت رو نشون میده، بهمون ارزش و احترام میده، مارو از آسیبهای جامعه دور میکنه و......
اما عده ای چنین اعتقادی ندارن فکر میکنن این فقط حجاب نیست که آسیبها رو دور میکنه یا حجب و حیا رو نشون میده و......
من خودم حجاب میکنم ولی معتقدم این انسانهای ظاهربین هستن که از روی ظاهر افراد در مورد افکارشون قضاوت میکنن. مثلاً من تو خوابگاه یه هم اتاقی داشتم که آخر بود حتی چادر هم میذاشت ولی تا دلتون بخواد با پسرها در ارتباط بود نه یکی نه دوتا......خونواده ش آدمهای شدیداً مذهبی هستن و ذره ای خبر از کارهای دخترشون ندارن و اون رو بهترین دختر روی زمین میدونن!!!!
ولی یکی از همکلاسی هام برعکسه!! حجاب نداره وقتی ازش پرسیدم چرا حجاب نمیکنی میگه هنوز بهش اعتقادی پیدا نکردم. ولی فوق العاده دختر خوبیه. تو ریز ریز حرفهاش دقت میکنه که مبادا دروغی بگه یا غیبتی بکنه. نمازهاش رو هم با چنان حس و حال معنوی میخونه که من حسودیم میشه
یا یه دوست دیگه م حجاب کاملی داره ولی تا حالا نماز نخونده چون بهش اعتقادی نداره و میگه برای عبادت خدا و شکرگزاری از اون راه های دیگه ای هم وجود داره
به هر حال حجاب نمیتونه معیار خوب یا بد بودن آدمها باشه و اصلاً پرسیدن چنین سوالی که به اصل اعتقادی آدمها برمیگرده به نظر من درست نیست

architect;43142 نوشت:
دوستان عزیز به نظر من پرسیدن این سوال اصلاً درست نیست
هرکسی کاری انجام میده که بهش اعتقاد داره و به نظر من کسی نمیتونه بپرسه که خانم یا آقا! چرا چنین اعتقادی داری؟

سلام
اگر یه کسی تو خیابون شروع کنه به سنگ انداختن به این طرف و اونطرف بعد شما ازش بپرسی این چه کاریه؟اونم به شما جواب بده به اعتقاد من کار خطرناکی نیست ،جوابش رو قبول میکنید؟

با سلام وتقديم احترام
اين چه حرفيه كه اونا چون اعتقاد ندارن پس نميخواد حجاب داشته باشن . عوامل زيادي هست كه باعث ميشه مساله به اين مهمي برا بعضي ها يه مساله ساده و پيش پا افتاده جلوه كنه .
دوست خوبم اگه يه دختري مثلا حجاب داشت وگناهاي ديگه هم مي كرد يا اگه يه نفر غيبت نمكنه و... ولي حجاب هم نداره دليل ميشه كه من بگم حجاب يه اعتفاد شخصي است .
منتظر جوابتون هستم

1) عدم شناخت اسلام صحیح و عدم آشنایی با قرآن به خصوص آشنایی با آیات حجاب

بارهای از این تیپ اشخاص شنیدم که گفتند حجاب جزئی از اسلام نیست بلکه یک امر من در آوردی است!

2) آگاهی نسبت به آن چه در دین آمده اما نیاز به جلب توجه، خودنمایی و برخی عقده های تربیتی که ریشه در خانواده دارد. و البته خودخواهی و عدم احترام به حقوق دیگران

این افراد حتی خود و اطرافیان را این گونه توجیه می کنند که بیرون گزاردن این مقدار مو گناهی ندارد و کسی را به گناه نمی اندازد و اگر کسی این گونه به گناه بیفتند از ضعف خود وی است!

3) دوست نامناسب و یا دست یافتن به موقعیت اجتماعی که هنگام رسیدن به آن ظرفیت آن در وجودشان شکل نگرفت.

4) موارد بسیار دیگری را نیز می توان برشمرد که در حقیقت یا زیرمجموعه ی گروه اول هستند یا دوم

گروه اول با آگاهی نسبت به دین ان شاءالله اصلاح می شوند.
گروه دوم چون تعمداً انکار می کنند اصلاح شان سخت تر است

بله پروین اعتصامی میگه که :
چشم و دل را پرده می بایست اما از عفاف ....... چادر پوسیده بنیاد مسلمانی نبود
چیزی که مهمتر از حجابه عفافه . بعضیا که ظاهرا حجاب خوبی دارن اما با رفتارشون جلب نامحرم میکنند

لبیک یا حسین;43073 نوشت:
دیده میشید درسته اما خودتون دیده نمیشید..بلکه این جسم و زنانگی

آفرین . عالی گفتی.

این بدان معنی است که دلیل طلب این خانم اندامش است نه وجود و شخص او.
این مسئله واقعا بغرنج است که انسانی را بر اساس تنش بخواهند.

آفرین لبیک گرامی

سلام

نمی دونم چرا همه شما فکر می کنید باید خانم ها چادری باشند؟؟؟؟؟؟؟؟ چادر چیز مقدسیه و اگر کسی استفاده ی درست ازش نکنه به اونایی که خوب ازش استفاده می کنن توهین کرده.

خب چرا اقایون یکم روی رفتار خودشون کار نمی کنند که اونا با دیدن یه دختر با چنین رفتاری از راه بدر نشن!!!!!!!!

ولی منم با همه ی نظراتون موافقم دخترا باید شخصیتشون رو نگه دارند چون تا وقتی چنین ظاهری داشته باشند چنین چیزی نیست.
چون نمی دونند با این کار به خودشون ضرر می زنند ولی متاسفانه چون کشور های غربی رو می بینند فکر می کنند اونا کامل هستند ولی اونا حتی از یک درصد از مشکلات بی عفتی و ی حجابی اونا خبر ندارند.

ولی خب چون ذهنیت شون رو نمی تونیم تغیر بدیم به غیر اینکه خودشون اینو بخوان . پس بهتره ما خودمون رو اصلاح کنیم.

نمی دونم چرا همه شما فکر می کنید باید خانم ها چادری باشند؟؟؟؟؟؟؟؟ چادر چیز مقدسیه و اگر کسی استفاده ی درست ازش نکنه به اونایی که خوب ازش استفاده می کنن توهین کرده.

دوست خوبم وقت بخير من نگفتم همه خانما بايد چادري باشند كه اگه هم چادري هم باشند حجاب واقعا يه ارزشه .

واينكه گفتين اگه كسي از چادر درست استفاده نكنه به اونايي كه خوب ازش استفاده مي كنن توهين كرده .باور كنيد اصلا اينجور نيست. حجاب يه ارزش الهي است كه هركه بتونه به اين ارزش الهي عمل كنه ارزشمنده وهركسي هم كه عمل نكنه خودش مسووله وبس .
هيچ ارتباطي بين بدحجابي يه عده وتوهين به حجاب افراد ديگه نيست.
فعلا خداحافظ

سلام

نقل قول :خب چرا اقایون یکم روی رفتار خودشون کار نمی کنند که اونا با دیدن یه دختر با چنین رفتاری از راه بدر نشن!!!!!!!!

دوست خوبم سوال من اينه كه چرا حجاب بعضي دختر خانمها اينطوريه من به اينكه آقايون نگاه مي كننديا نه كاري ندارم .

محب المهدي;43406 نوشت:
سلام نقل قول :خب چرا اقایون یکم روی رفتار خودشون کار نمی کنند که اونا با دیدن یه دختر با چنین رفتاری از راه بدر نشن!!!!!!!! دوست خوبم سوال من اينه كه چرا حجاب بعضي دختر خانمها اينطوريه من به اينكه آقايون نگاه مي كننديا نه كاري ندارم .

خب شما یه سوال پرسیدید منم یه سوال از خود شما پرسیدم چرا یکم پسرا رو خودشون کار نمی کنن....

خب شما یه سوال پرسیدید منم یه سوال از خود شما پرسیدم چرا یکم پسرا رو خودشون کار نمی کنن....

با سلام وتقديم احترام
من كاملا با اين حرف شما كه ميگيد پسرا هم رو خودشون كار كنن موافقم . ويكي از اصول روابط اجتماعي سالم وشرعي رعايت اين اصول از طرف آقايون هست .

حالا اومديم وپسرا هم خودشون رو كنترل نكردن ونگاه كردند آيا اين دليل بر بي حجابي خانمها ميشه چون پسرا نگاه مي كنن اونا بايد جلب توجه كنن.
وآيا من مي تونم رفتار اشتباه خودم رو با اين توجيه كه پسرا نگاه نكنن توجيه كنم.

ببخشيد نمي دونم تونستم به سوال شما جواب بدم يا نه؟

تا بعد خدا حافظ

به نظر من كاملا مشخصه
زنا دوست دارن زيبا باشن و زيبايي هاشون رو به معرض نمايش بزارن اين خلقت يه زنه .اگه زني نتونه بر طبق عقل و منطق بر اين احساساتش پيروز بشه اين ميشه كه براي اينكه ديگران پي به زيبايي و خوشتيپي اون ببرن بيرون بياد خودشو نمايش بده.
گروهي هم هستند كه دنبال خاص بودن و جلب توجه كردن هستن هر چند زيبا هم به نظر نرسه و براي ديگران عجيب باشه و بد . ولي از اين حس و از نگاه ديگران به خوشون لذت ميبرن.

با سلام به همه ی دوستان گرامی :Gol:

من فک می کنم دلیل اصلی اینجور پوشش ها اینه که اون افراد خودشون رو بدون صاحب می بینن !
در صورتی که همه ی ماها یه صاحب و مالک داریم که اگه واقعا دوسش داشته باشیم و عظمتشو درک
کنیم دیگه دلیلی نیست برای بی اعتنایی به اون و گوش سپردن به هوای نفس .

يه همكاري داشتم كه الان آلمان هست. با هم خيلي صميمي بوديم . خيلي دوستش داشتم. اصلا چيزي به نام حجاب نمي دونست چيه؟ جدا مي گم. اينطوري بزرگ شده بود. ولي بسيار نجيب بود آرايش آنچناني نمي كرد . موهاش هم خيلي كم بيرون ميذاشت توي خيابون كه با هم راه مي رفتيم كوچكترين جلب توجهي نمي كرد. جالب ترين قسمت شخصيتش اين بود كه يواشكي خانواده اش نماز مي خوند. يه دفعه باباش ديده بود نماز مي خونه بهش گفته بود كه من راضي نيستم توي خونه من نماز خونده بشه. ازدواج كرد و رفت آلمان. اولين چيزي كه خريد قرآن بود. وقتي داشت مي رفت دغدغه خريد قبله نما رو داشت. هيچ وقت جلف نبود. مي خوام بگم بي حجابي يه چيزه بدحجابي يه چيز ديگه است. اگر كسي به حجاب اعتقادي نداره يه مسئله است مي خواد توي خيابون جلب توچه كنه يه مسئله ديگه است. مسئله مملكت ما اينه كه مي خوان تو خيابون جلب توجه كنند ...

مرضيه;44117 نوشت:
به نظر من كاملا مشخصه زنا دوست دارن زيبا باشن و زيبايي هاشون رو به معرض نمايش بزارن اين خلقت يه زنه .اگه زني نتونه بر طبق عقل و منطق بر اين احساساتش پيروز بشه اين ميشه كه براي اينكه ديگران پي به زيبايي و خوشتيپي اون ببرن بيرون بياد خودشو نمايش بده. گروهي هم هستند كه دنبال خاص بودن و جلب توجه كردن هستن هر چند زيبا هم به نظر نرسه و براي ديگران عجيب باشه و بد . ولي از اين حس و از نگاه ديگران به خوشون لذت ميبرن.

سلام علیکم
بله زیبائی زن ملاک مهمیه ولی این مطلب را هم یک نگاهی بیندازید

عرفاء نیز همین نظر شما را دارند و میگویند:
خداوند زن را زیبا آفرید چون صفت جمیل را شبانه روز در تمام اوقات در جلو چشم زن و مرد قرار دهد.

این مطلب حق است که زن نمود زیبائی است همانطوریکه میل جنسی حق است و برای ایجاد خانواده - ازدیاد نسل و محبت بیشتر و ارتباط محکمتر بین زن و مرد ایجاد گردیده ( و البته دلایل ذیگر)

ولی همانطوریکه می دانیم این حق ها وقتی از زیر دست پلیدی رد شوند تا چه اندازه می توانند تغئیر ماهیت دهند.

لذا شما و من و دیگران این را باید بدانیم که موهبت الهی هم ممکن است در اثر نادانی ما و دانائی شیطان تبدیل
به شر گردند و ماهیتشان عوض شود.

لذا اگر از این زیبائی در جائی استفاده گردد که کلام خداوند در آنجا جاری و حاکم است پس مسیر را اشتباه نرفتیم.

ولی اگر اینطور نبود و شری ایجاد شد بدانیم که راه به خطا برده ایم.

یاحسیب

فلق;44152 نوشت:
توي اين هشت سالي كه شاغلم. مي دوني چند جا رزومه كاري ام حذف شد چون محجبه بودم. مي دوني چقدر مورد تمسخر اين و اون قرار گرفتم چون حجاب داشتم؟؟

سلام به همه دوستان
طاعات و عبادات همگی قبول باشه:Gol:

اول به دوست جدیدمون خوشامد میگم :Gol:

وبعد اینکه

حرف دوستمون کاملا صحیح مشکل تو جامعه ما اینه که مثلا دکتر ،مهندس و ... میخواد با قیافه منشی خانمی که داره مشتری جذب کنه و قیافه و تیپ و ... شده ملاک انتخاب کارمندا و حالا این یکی از مشکلاس که بعضیا وقتی میبینن به خاطر حجاب یه سری محدودیت دارن حجابشون رو به راحتی میبوسن میذارن لب تاقچه
[="Red"]البته[/]
این کارو کسایی میکنن که حجاب رو از روی اجبار انتخاب کردن و شناختی نسبت بهش ندارن
فکر میکنم یکی از دعاهایی که این روزا باید بکنیم اینه که خدایا عرف ها و ملاک های عجیب جامعه رو از بین ببر(اینکه تو رو علمت استخدام نمیشی و رو قیافت استخدام میشی یکی از این ملاکاس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

التماس دعا

"محب المهدی" عزیز
با همه این حرفها باز هم من فکر میکنم حجاب مسئله ای کاملاً شخصیه
مثلاً فرض کن بهمون میگن از این آب نخورین چون مریض میشین و این قانونیه که همه میدونن (مثل قانون حجاب که خدا گذاشته و همه میدونن) ولی من از این آب میخورم. حالا شما فکر میکنن به خاطر خوردن من چند نفر دیگه هم ممکنه بیان و بخورن؟؟ با اینکه قانون رو میدونن.
ضمنا چرامثلا لباس آستین کوتاه برای پسر بد حجابی نیست ولی برای دختر هست؟؟ همون طور که ساق دست یه دختر یا موهاش یا آرایشش برای پسر جذابیت داره من به عنوان یه دختر بهتون میگم که ساق دست پسر، دست خشنی که داره، ریش روی صورتش حتی اگه سه تیغه کرده باشه! و حتی موهای سرش برای یه دختر به همون اندازه شاید هم بیشتر جذابیت داره پس چرا پسر نباید خودشو بپوشونه؟؟؟

architect;44191 نوشت:
با همه این حرفها باز هم من فکر میکنم حجاب مسئله ای کاملاً شخصیه مثلاً فرض کن بهمون میگن از این آب نخورین چون مریض میشین و این قانونیه که همه میدونن (مثل قانون حجاب که خدا گذاشته و همه میدونن) ولی من از این آب میخورم. حالا شما فکر میکنن به خاطر خوردن من چند نفر دیگه هم ممکنه بیان و بخورن؟؟ با اینکه قانون رو میدونن.

سلام علیکم
بله حجاب یک امری است که جانب داستانش به عموم مردم مربوط هم میشه.

در ایران قانون حجاب رو تائید کرده همانطوریکه در کشورهای غربی بی حجابی تائید شده.

سقراط میکه اگر پذیرفتی که در یک کشور زندگی کنی باید به قانونش احترام بگذاری چراکه قانون آن نظر اکثریت مردمه و تو نمی توانی نظرت رو به اکثریت تحمیل کنی.

ولی اکثریت طبق قانون دموکراسی غربی می توانند نظرشان را تحمیل کنند.

در دموکراسی اسلامی نظر اکثریت و اقلیت هر دو شرطه

یعنی شما حجاب نمی خوای می تونی نذاری ولی به شرطی که حجاب نذاشتن شما باعث شکایت نشه و کسی از شما بابت آزار شکایت نکنه.

اینهم ممکن نیست.

یاحسیب

bina88;44325 نوشت:
در دموکراسی اسلامی نظر اکثریت و اقلیت هر دو شرطه یعنی شما حجاب نمی خوای می تونی نذاری ولی به شرطی که حجاب نذاشتن شما باعث شکایت نشه و کسی از شما بابت آزار شکایت نکنه.

"bina88" عزیز این شد یه جواب منطقی که من واقعا نمیتونم چون و چرایی براش بیارم.
ولی خب نحوه برخورد اجتماع با این مسئله هم باید منطقی و حساب شده باشه تا همه بتونن درکش کنن نه اینکه فکر کنن مسئله لج و لجبازیه و عده ای میخوان به زور عقایدشون رو به کرسی بنشونن
مرسی از لطفت.

با سلام
دموکراسی به معنای واقعی مختص به جامعه غرب میباشد ویک اشتباه فاحش در طول تاریخ است که مردم را به تنهایی در سرنوشت خود بدون وجود خدا شریک میدارد اما مسئله حجاب هم از لحاظ دموکراسی غربی مورد اشکال است که ما با آن کاری نداریم وهم از نظر اسلامی مورد اشکال است که مرتبا از آن نهی شده است دلیل آن معلوم است که مغایر با هدف نظام اسلامی است که رسیدن به خدای متعال است وبی حجابی فساد را در جامعه رواج میدهد.:Gol:

سلام به همگي
وقتتون بخير بچه ها نماز وروزهاتون هم قبول باشه.

راستشو بخواين يه چيزي رو مي خوام بگم ولي يه خورده نگرانم كه شايد گفتنش خيلي هم لازما نباشه ، نه مي گم واون هم اينكه دوستايي كه لطف مي كنن وكامنت ميذارن يه ذره بيشتر توضيح بدن تا دوستايي كه مطالبشون رو مي خونند بهتر متوجه بشم .

[="blue"]ممنونم از اينكه اينقده با حوصله ودقت تو بحث ها شركت مي كنين.
هنوز هم من منتظر نظرات خوب شما مي مونم.
دوستاي گلم نظر يادتون نره .باشه! ممنوم.[/]

[="Magenta"]سلام به همگي [/]:Gol:
برخي از روان شناسان معتقدند :دخترا وخانمهايي که از پوشش و آرایش های نابهنجار استفاده می کنند از نوعی بیماری روانی به نام [="Red"]هیستریونیک[/] رنج می برند.

[="red"]بیماری روانی هیستریونیک شامل افرادی می شود که دچار کم توجهی بسیار در خانواده بوده اند و حال دچار ناامنی شدیدی در اجتماع هستن[/]. این افراد برای آنکه احساس امنیت بیشتری داشته باشند از پوشش ها و ظواهر نابهنجار استفاده می کنند تا توجه اطرافیان را به خود جلب کنند و احساس امنیت بیشتری کنند اما این رفتار آنها بالعکس موجب به وجود آمدن بیشترین آسیب های اجتماعی و نهایتا ناامنی بیشتر آنان برای حضور در اجتماع می شود و معمولا زندگی برده واری دارند.
[="Blue"]نظر شما چيه؟[/]

سلام

منم کاملا موافقم یعنی یکی از ا صلی ترین علل بی حجابی نداشتن اعتماد به نفسه و اینکه دوست دارن که کانون توجه باشن این افراد . وقتی که به طور اتفاقی نمیتونن ارایش کنن یا مثه همیشه باشن یه حس حقارت بهشون دست میده (که فکر میکنم همین حالت اصلیشونه و واسه پوشوندن این حالت به راهکارای عجیب دست میزنن!!!!!!!!!!!!!!!!!)
:Gig:

التماس دعا:Gol:

محب المهدي;47838 نوشت:
سلام به همگي :Gol:
برخي از روان شناسان معتقدند :دخترا وخانمهايي که از پوشش و آرایش های نابهنجار استفاده می کنند از نوعی بیماری روانی به نام هیستریونیک رنج می برند.

بیماری روانی هیستریونیک شامل افرادی می شود که دچار کم توجهی بسیار در خانواده بوده اند و حال دچار ناامنی شدیدی در اجتماع هستن. این افراد برای آنکه احساس امنیت بیشتری داشته باشند از پوشش ها و ظواهر نابهنجار استفاده می کنند تا توجه اطرافیان را به خود جلب کنند و احساس امنیت بیشتری کنند اما این رفتار آنها بالعکس موجب به وجود آمدن بیشترین آسیب های اجتماعی و نهایتا ناامنی بیشتر آنان برای حضور در اجتماع می شود و معمولا زندگی برده واری دارند.
نظر شما چيه؟

سلام و درود:Gol:

بنده با نظر جنابعالی هم موافقم و هم مخالف !

ببینید این مسئله کلی نیست و بی حجابی دلایل گوناگونی داره که هرکدوم در جای خودش میشه در بارش بحث کرد.

یکی از دلایلش هم همینی بود که فرمودید.

ولی اگر دقت کنید خانم هایی که بی حجاب هستند و بعد محجبه می شوند بیشتر به عدم آگاهیشون نسبت به مسئله ی حجاب اشاره می کنند .

یا علی

سلام

به نظر من حجاب خوبه ولی اگه زور پشت بی حجابا باشه باعث میشه جامعه چپ راه بشه به همین خاطر باید با متقاعد کردن حجاب رو به جامعه برگردوند که اینم خیلی سخته!

هانیه;48017 نوشت:
سلام به نظر من حجاب خوبه ولی اگه زور پشت بی حجابا باشه باعث میشه جامعه چپ راه بشه به همین خاطر باید با متقاعد کردن حجاب رو به جامعه برگردوند که اینم خیلی سخته!

سلام هانیه جان

اول خوش اومدین:Graphic (16):

فرمایشات شما درسته ولی خوب یه جاهایی واقعا متقاعد کردن غیر ممکنه
کسی که بدون هیچ هدف و علتی حجابشو کنار گداشته چجوری میشه توجیهش کرد و حجابو بهش برگردوند؟:Gig:

التماس دعا:Gol:

سوال شما اینه: چرا حجاب شما این جوریه، جواب بدید.
یعنی باید توضیح بدیم این حجابی که داریم را چرا انتخاب کردیم، درسته؟ قاعدتاً جواب این پرسش می طلبه هر کسی دیدگاه خودش را راجع به پوششی که برگزیده توضیح بده.

خوب توضیح من:
آیه ی 31 سوره ی نور:
و به زنان با ايمان بگو ديدگان خود را [از هر نامحرمى] فرو بندند و پاكدامنى ورزند و زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آن چه كه طبعا از آن پيداست و بايد روسرى خود را بر سينه خويش [فرو] اندازند و زيورهاي شان را جز براى شوهران شان يا پدران شان يا پدران شوهران شان يا پسران شان يا پسران شوهران شان يا برادران شان يا پسران برادران شان يا پسران خواهران شان يا زنان [هم كيش] خود يا كنيزان شان يا خدمتكاران مرد كه [از زن] بى‏نيازند يا كودكانى كه بر عورت هاى زنان وقوف حاصل نكرده‏اند آشكار نكنند و پاهاى خود را [به گونه‏اى به زمين] نكوبند تا آن چه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد اى مؤمنان همگى [از مرد و زن] به درگاه خدا توبه كنيد اميد كه رستگار شويد

آیه ی 59 سوره ی احزاب:
اى پيامبر به زنان و دخترانت و به زنان مؤمنان بگو پوشش هاى خود را بر خود فروتر گيرند اين براى آن كه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگيرند [به احتياط] نزديك تر است و خدا آمرزنده مهربان است

architect;44191 نوشت:

با همه این حرفها باز هم من فکر میکنم حجاب مسئله ای کاملاً شخصیه

با این نظر شما مخالفم حجاب یه امر شخصی-اجتماعیه
- شخصیه چون اگه خدا رو واقعا دوست داشته باشه به این تکلیفش که تو قرآن اومده عمل میکنه و مانند افرادی نیست که در دین سلیقه ای عمل میکنن یعنی از یه چیزی در دین خوششون میاد قبول میکنن و یا اینکه به عنوان مثال از روزه گرفتن خوششون نمیاد و در ماه رمضان در ملاعام روزه خواری میکنن.

- اجتماعیه چون وقتی یک دختر خانوم حجابشو رعایت نکنه باعث مشکلات زیادی در اجتماع میشه و خودتون هم در جامعه به وضوح مشاهده میکنید و نیازی به توضیح ندارد.

با سلام و عرض ادب :Gol:

حکومت اسلامی موظف است از دین مسلمانان حراست کند. چون یکی از دستورات صریح دین این است که مردان به بدن و موی زنان نگاه نکنند، بی حجابی و بد حجابی باعث می شود رعایت این دستور عملاً غیر ممکن شود.

مهم نیست کسی چه قدر سعی کند، بالاخره حتی به طور تصادفی هم که شده، نگاه افراد به یکدیگر می افتد (حتی بدون قصدی خاص).

به همان دلیل که ما به فرزندانمان اجازه نمی دهیم هر جایی بروند، هر چیزی را ببینند، و هر چیزی را بخورند، حکومت اسلامی هم باید از مردم محافظت کند. بنابراین نمی توان بعضی چیزها را در جامعه آزاد کرد. اسلام راه سعادت بشر است، پس حکومت اسلامی نمی تواند سعادت جامعه را فدای خواسته های نفسانی عده ای کند.

به هر حال اعتراض به حجاب قدم اول است. بعد بی حجابی به نقاط دیگر بدن هم گسترش می یابد! سپس سخن از آزادی شراب، و خیلی کثافتکاری های دیگر مطرح خواهد شد. البته پشت تمام این مسائل، غرب است، چرا که آنها خوب می دانند با باب شدن این مسائل، ایمان مردم تباه می شود، و وقتی ایمان مردم تباه شد خیلی راحتتر می توان از آنها به عنوان مهره های اهداف شوم استفاده کرد.

کسانی هم که خواسته و ناخواسته بازیچه دست طراحان این توطئه می شوند، آب به آسیاب آنها می ریزند، و ریختن آب به آسیاب دشمنان اسلام، چیزی جز حمایت از شیطان نیست. قطعاً مسئولیت اخروی به همراه خواهد داشت. پس لطفاً در انتخاب عقاید، و چگونگی فعالیتهای اجتماعی خود، دقت بیشتری کنید.

این را فراموش نکنید که اگر بی حجابی، آزادی کامل عقاید و بیان، آزادی اسباب فسق و فجور، و غیره، باعث سعادت جامعه ای می شد، غربی ها تا به حال جهان را فتح کرده بودند. با یک نگاه می توان فهمید که جوامع غربی، جوامعی بیمار، و پر از جرم و جنایت و فسق و فجور و فحشا می باشند. همین که یک دانش آموز ناگهان وحشی شده، همکلاسی ها و معلمانش را به رگبار می بندد خودش گویای همه چیز است.

با تشکر فراوان
یا حق

سوال;48022 نوشت:

کسی که بدون هیچ هدف و علتی حجابشو کنار گداشته چجوری میشه توجیهش کرد و حجابو بهش برگردوند؟:Gig:

برای بنده مشکله که تصور کنم یک انسان بدون هدف و علت کاری رو انجام داده باشه!!!

لطفاً بیشتر توضیح بدهید؟

به نظر بنده هیچ انسان عاقلی کاری رو بدون هدف و علت انجام نمی ده؟

قضاوت;48127 نوشت:
سلام و درود

برای بنده مشکله که تصور کنم یک انسان بدون هدف و علت کاری رو انجام داده باشه!!!

لطفاً بیشتر توضیح بدهید؟

به نظر بنده هیچ انسان عاقلی کاری رو بدون هدف و علت انجام نمی ده؟

سلام

اینیو که عرض کردم خدمتتون از دوستانیم پرسیدم که حجاب ندارن ، وقتی میپرسم چرا؟میگن نمیدونیم فرقی واسمون نداره
بعد میگم اگه فرقی نداره پس حجابو انتخاب کن ،میگن نمیشه و میخندن:Gig:

بعد میشینم 2 ساعت دلیل و منطق و توضیح میارم واسشون که به نفعشونه حجاب داشته باشن هیچ فایده ای نداره و نهایتا میرسیم همون نقطه اول و دوباره همون اشو همون کاسه!!!:khandeh!:

بعضی هاشون واقعا بی دلیل حجاب ندارن و چون فقط توی خانواده اینجوری بوده اینام این راهو انتخاب کردن(البته اینا که اینجورین تعدادشون کم)

زیاده گویی کردم ببخشید ولی یه مثال دیگه هم عرض کنم خدمتتون:Labkhand:

یکی از اشناهامون میگفت دوست دارم نماز بخونم،روزه بگیرم و حجاب داشته باشم ولی خانواده مسخره میکنن ،بهش گفتم یه بار امتحان کن و هدفت رضای خدا باشه نه تمسخر خانواده
اونم شروع کرد به نماز خوندن ولی انقد مسخره اش کردن که دیگه از همه چیز زده شد و هر چی میخواستم باهاش صحبت کنم گفت من دیگه همچین کاریو نمیکنم :Ghamgin:

[="YellowGreen"]التماس دعا[/]:Cheshmak::Gol:

سوال;48129 نوشت:

بعضی هاشون واقعا بی دلیل حجاب ندارن و چون فقط توی خانواده اینجوری بوده اینام این راهو انتخاب کردن(البته اینا که اینجورین تعدادشون کم)

انسان عاقل کاری رو بدون دلیل انجام نمیده!

شک نکنید دارن چیزی رو از شما پنهان می کنند!

البته اینکه چرا متقاعد نشدن می تونه دلیلش این باشه که مشاورشون خوب نبوده:khandeh!:

سوال;48129 نوشت:

ولی یه مثال دیگه هم عرض کنم خدمتتون:Labkhand:

یکی از اشناهامون میگفت دوست دارم نماز بخونم،روزه بگیرم و حجاب داشته باشم ولی خانواده مسخره میکنن ،بهش گفتم یه بار امتحان کن و هدفت رضای خدا باشه نه تمسخر خانواده
اونم شروع کرد به نماز خوندن ولی انقد مسخره اش کردن که دیگه از همه چیز زده شد و هر چی میخواستم باهاش صحبت کنم گفت من دیگه همچین کاریو نمیکنم :Ghamgin:

مشاهده می کنید انسان کاری رو بدون دلیل انجام نمیده!

قبول دارم تو چنین محیطی سخته آدم دینشو حفظ کنه ولی از صدر اسلام که سخت تر نیست ! باید به دوستتون می فرمودید که تاریخ اسلام و یه مطالعه ای بکنند تا متوجه بشن که اونا چه زجرهایی رو برای حفظ دینشون کشیدن .

البته شما وظیفتون رو انجام دادید پس تقصیری متوجه شما نیست:Gol::Cheshmak:

یا علی

سلام:Gol:

قضاوت;48130 نوشت:
انسان عاقل کاری رو بدون دلیل انجام نمیده!

خوب مساله اینه که واقعا روی شناخت کاری رو انجام نمیدن و ...

قضاوت;48130 نوشت:
شک نکنید دارن چیزی رو از شما پنهان می کنند!

خوب اخه این حرف یه نفر و دو نفر نیست خیلیاشون همینو میگن:Gig:

قضاوت;48130 نوشت:
قبول دارم تو چنین محیطی سخته آدم دینشو حفظ کنه ولی از صدر اسلام که سخت تر نیست ! باید به دوستتون می فرمودید که تاریخ اسلام و یه مطالعه ای بکنند تا متوجه بشن که اونا چه زجرهایی رو برای حفظ دینشون کشیدن .

اخه جناب قضاوت این روزا ادمایی که واقعا واسه دینشون وقت میذارن به نظر بنده به 1/10 افرادی که قبلا وقت میذاشتن نمیرسن و این روزا ادما ترجیح میدن با مشاوره و بحث و گفتگو راهشونو انتخاب کنن که متاسفانه اینا بعضی ادمای به اصطلاح دیندارو میبینن و از همه چیز زده میشن حالا باید بیای اثبات کنی ای بابا اینا مومن واقعی نیستن ،اسلام دین ملاطفته نه دین شکنجه و سختی!!!:Gig:

التماس دعا

سوال;48133 نوشت:

خوب مساله اینه که واقعا روی شناخت کاری رو انجام نمیدن و ...

احسنت بر شما :Gol: همین عدم آگاهی دلیل بی حجابیشون است.:Kaf:

دید دلیل داشت:Cheshmak::Cheshmak::Nishkhand::Nishkhand:

سوال;48133 نوشت:

خوب اخه این حرف یه نفر و دو نفر نیست خیلیاشون همینو میگن:Gig:

آخه تعدا افراد نا آگاه زیاده یکیشون هم بنده:khandeh!:

سوال;48133 نوشت:

اخه جناب قضاوت این روزا ادمایی که واقعا واسه دینشون وقت میذارن به نظر بنده به 1/10 افرادی که قبلا وقت میذاشتن نمیرسن

سرکار سئوال نمی دونستم آمارتون هم خوبه:khandeh!:

نکنه کونومتر گرفتید دستتون وقت می گیرید :khandeh!:

خدا رو شکر مسجد های ما هنوز موقع نماز پرمیشن :Kaf:

سوال;48133 نوشت:

و این روزا ادما ترجیح میدن با مشاوره و بحث و گفتگو راهشونو انتخاب کنن که متاسفانه اینا بعضی ادمای به اصطلاح دیندارو میبینن و از همه چیز زده میشن حالا باید بیای اثبات کنی ای بابا اینا مومن واقعی نیستن

اشتباه نکنید اینها دنبال بهانه برای فرار از دستورات دینی هستند باور بفرمایید با چند دقیقه صحبت به راحتی میشه دلایلشون رو رد کرد

البته برخی از افراد خشک مقدس که عموماً خود بزرگ بینی هم دارند چهره ی دین رو تخریب می کنند:Narahat:

سوال;48133 نوشت:

،اسلام دین ملاطفته نه دین شکنجه و سختی!!!:Gig:

اسلام دینه اعتداله اینطور نیست؟

دوباره سلام

قضاوت;48136 نوشت:
خدا رو شکر مسجد های ما هنوز موقع نماز پرمیشن

واقعا به نظرتون همه از روی خلوص نیت میان؟:Nishkhand:
واقعا نه ،غیر ممکنه حاضرم روی این قسم بخورم (من مثه مامان بزرگا واسه هر چیزی داستان دارم:khandeh!: ولی خوب این یکیو نمیشه گفت!!!!)

قضاوت;48136 نوشت:
البته برخی از افراد خشک مقدس که عموماً خود بزرگ بینی هم دارند چهره ی دین رو تخریب می کنند

فراوونن!!

قضاوت;48136 نوشت:
اسلام دینه اعتداله اینطور نیست؟

200%:Cheshmak:
شکی درش نیست

سوال;48137 نوشت:

واقعا به نظرتون همه از روی خلوص نیت میان؟:Nishkhand:

تصور می کنید خلوص نیت کار ساده ای است:Labkhand:

شاید تعداد افرادی که در کشور با خلوص نیت میرن مسجد از چند صد نفر تجاوز نکنه:Cheshmak::Nishkhand:

سوال;48137 نوشت:

من مثه مامان بزرگا واسه هر چیزی داستان دارم:khandeh!: ولی خوب این یکیو نمیشه گفت!!!!

درست دارم می بینم شما به خودتون گفتید مادر بزرگ:khandeh!:

بنده فکر می کردم خانم ها تو همون سن 17 یا نهایتاً 18 سالگی می مونن:Cheshmak::Khandidan!:

سوال;48137 نوشت:

200%:Cheshmak: شکی درش نیست

تو مسابقات اسیایی از مربی تیم فوتبال کشور مون که سواد درست حسابی هم نداشت پرسیدن تیم چقدر آماده است گفت : 120% :Khandidan!:

البته سواد درست و حسابی نداشت ولی وضع مالیش توپه توپه:Nishkhand:

یا علی

:Sham:از عوامل و زمينه هاي رشد بدحجابي در ميان جوانان و نوجوانان ناديده گرفتن الگوهاي خودي و روي آوري به الگوهاي بيگانه است.:Sham:

:Gol: روشن ترين و صريحترين اظهار نظر در اين زمينه همان مصاحبه اي بود كه "اوشين" به عنوان الگوي زن امروز معرفي گرديد و شخصيت و مقام معنوي حضرت زهرا(س) به فراموشي سپرده شد.:Gol:

:Gig: اين سخن آشكارا توسط يكي از دختران نسل امروز جاري شد، اما بازخواني ذهن و رفتار همه يا اكثريت كساني كه حجاب و مسايل اسلامي را مراعات نمي كنند، نشان دهندة همين نوع تفكر است.:Gig:

hoseinalvandi;42982 نوشت:
:Rose:خانموما و دختر خانومايي که روسري تابستوني سر مي کنن ، مانتوي چسبون درز دار مي پوشن ، هفت قلم يا بيشتر آرايش مي کنن و ... بگن که چرا اينجور ميگردن و بيرون ميان چه حس يا علاقه و يا ميلي اونا رو به اين جور بيرون اومدن ترغيب ميکنه؟

قصد توهين ندارم ، اما دوست دارم علتش رو از زبون خودشون بشنوم هرکي ديگه هم خبر داره ميتونه بگه. :Rose:

ما یک مستاجر داشتیم که دختر این خانواده خیلی بد آرایش می کرد

یه روز تو حیاط جلوشو گرفتم گفتم چرا اینطوری می گردی و این چه سر و وضعیه

گفت: وااااااااا چشه مگه

گفتم:الان میری تو کوچه نگاه کن همه پسرا دارن نگات می کنند درست نیست

گفت نه عیبی نداره

این چند دقیقه انقدر این روسریشو از سرش در آورد و درست می کرد که نگو

دیدم دارم خودم منحرف میشم

خداحافظی کردم

با سلام

من خودم به شدت مخالف اين وضع خانمها در جامعه هستم ولي مي دونم كه بايد با آرامش و كم كم تو راه بيان و حجاب شون رو حفظ كنند

خيلي ها با امر به معروف و نهي از منكراشون اين افراد رو از دين و خدا هم زده مي كنن

ولي يك سوال از آقايون محترم دارم :

كه اين سوال رو سركار architect هم در صفحه سوم اين تاپيك پرسيدن و هيچ كس جوابي نداده !!!

چرا آقايون با بلوز و شلوارهاي تنگ ميان بيرون ؟؟؟

چرا ميرن باشگاه :Box:كه بعد بيان بازوهاشون رو بذارن در معرض نمايش ؟؟؟ :Labkhand:

حالا نوع ريش و مو ابرو و ... به كنار اين لباسا چرا ؟؟؟

ما دخترا هم نمي تونيم يه لحظه سرمون رو بالا بياريم چون با اين اندام و شمايل روبرو هستيم

ماه بانو;52739 نوشت:
ولي مي دونم كه بايد با آرامش و كم كم تو راه بيان و حجاب شون رو حفظ كنند

سلام سركار ماه بانو ميشه بگين چه جوري كم كم تو راه بيارمشون.

ماه بانو;52739 نوشت:
خيلي ها با امر به معروف و نهي از منكراشون اين افراد رو از دين و خدا هم زده مي كنن

ميشه چند تا ازاين خيلي ها رو بگيد كه ماهم بدونيم كه اشتباه اونها رو انجام نديم.

ماه بانو;52739 نوشت:
با سلام

من خودم به شدت مخالف اين وضع خانمها در جامعه هستم ولي مي دونم كه بايد با آرامش و كم كم تو راه بيان و حجاب شون رو حفظ كنند

ولي يك سوال از آقايون محترم دارم :

كه اين سوال رو سركار architect هم در صفحه سوم اين تاپيك پرسيدن و هيچ كس جوابي نداده !!!

چرا آقايون با بلوز و شلوارهاي تنگ ميان بيرون ؟؟؟

چرا ميرن باشگاه :box:كه بعد بيان بازوهاشون رو بذارن در معرض نمايش ؟؟؟ :labkhand:

حالا نوع ريش و مو ابرو و ... به كنار اين لباسا چرا ؟؟؟

ما دخترا هم نمي تونيم يه لحظه سرمون رو بالا بياريم چون با اين اندام و شمايل روبرو هستيم

سلام

خواهرم به این چیزا پسرا میگن:

دختر کش

یعنی تیپ دختر کش یا لباس دختر کش و از این چیزا

هدفشون اینه دخترارو کشته مرده خودشون کنند

امیر بهرامی;52764 نوشت:
اما بخدا می خواستم کمک کنم

اينكه نشد كمكم كردن امير آقا:Gol: .
اگه قرار ما به هم كمك كنيم راهش اينه كه جدي به فكر حل مشكلات همديگه باشيم نه اينكه فرار رو بر قرار ترجيح بديم.:Mohabbat:

محب المهدي;52761 نوشت:
سلام سركار ماه بانو ميشه بگين چه جوري كم كم تو راه بيارمشون.

ميشه چند تا ازاين خيلي ها رو بگيد كه ماهم بدونيم كه اشتباه اونها رو انجام نديم.

سلام
به هيچ عنوان توصيه نمي كنم كه در راه هدايت جنس مخالف گام بردارين

چون براي هدايت نرمي ة خوش خلقي ، ملاطفت و دوستي لازمه و اينا رو نميشه با يك جنس مخالف بكار برد :Labkhand:

وگرنه به جاي اينكه هدايتش كنين مثل جناب امير بهرامي ممكنه خودتون در معرض خطر قرار بگيرين :khandeh!:

امیر بهرامی;52765 نوشت:
سلام

پس اینا تاثیر میزاره؟

یادم باشه از اینکارا بکنم یکم این خانمارو اذیت چونم :Nishkhand::khandeh!:

اما خواهرم به این چیزا پسرا میگن:

دختر کش

یعنی تیپ دختر کش یا لباس دختر کش و از این چیزا

هدفشون اینه دخترارو کشته مرده خودشون کنند

خوب پس شايد دخترايي هم كه اينجور حجابي دارن هدف شون اينه كه پسرا رو مرده و كشته خودشون كنن

و به قول شما تيپ هاي پسر كش بزنن

پس ديگه گلايه اي از دخترا نكنين :Labkhand:

موضوع قفل شده است