*** فوايد لبخند زدن ***

تب‌های اولیه

31 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
*** فوايد لبخند زدن ***

لبخند جذابتان می کند.

همه ما به سمت افرادیکه لبخند می زنند کشیده می شویم. لبخند یک کشش و جذبه فوری ایجاد می کند. دوست داریم نسبت به آنها شناخت پیدا کنیم.

لبخند حال و هوایتان را تغییر می دهد.

دفعه بعدی که احساس بی حوصلگی و ناراحتی کردید، لبخند بزنید.

لبخند به بدن حقه می زند.

لبخند مسری است.

لبخند زدن برایتان شادی می آورد. با لبخند زدن فضای محیط را هم شادتر می کنید و اطرافیان را مانند آهن ربا به سمت خود می کشید.

لبخند زدن استرس را از بین می برد.

وقتی استرس دارید، لبخند بزنید. با اینکار استرستان کمتر می شود و می توانید برای بهبود اوضاع وارد عمل شوید.

لبخند زدن سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

به این دلیل عملکرد ایمنی بدن تقویت می شود که شما احساس آرامش بیشتری دارید. با لبخند زدن از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری کنید.

لبخند زدن فشارخونتان را پایین می آورد.

وقتی لبخند می زنید، فشارخونتان به طرز قابل توجهی پایین می آید. لبخند بزنید و خودتان امتحان کنید.

لبخند زدن اندورفین، سروتونین و مسکن های طبیعی بدن را آزاد می کند.

تحقیقات نشان داده است که لبخند زدن با تولید این سه ماده در بدن باعث بهبود روحیه می شود. می توان گفت لبخند زدن یک داروی مسکن طبیعی است

لبخند زدن چهره تان را جوانتر نشان می دهد.

عضلاتی که برای لبخند زدن استفاده می شوند صورت را بالا می کشند. پس نیازی به کشیدن پوست صورتتان ندارید، سعی کنید همیشه لبخند بزنید

سلام و درود:Gol:

دوستان این مطالب رو خوب بخوانند خصوصاً آنهایی که دوست ندارن پوستشون رو بکشن:khandeh!:

و از این به بعد هم به پست های طنز بنده ایراد نگیرند.:khandeh!:

البته خنده همیشه و همه جا خوب نیست گاهی اوقات گریه بهتر جواب میده اینطور نیست:Khandidan!:

یه خاطره هم دارم اگر مایل بودید و عمری و مجالی بود می نویسم

یا علی

لبخند زدن کمک می کند مثبت اندیش باشید
لبخند بزنید. حالا سعی کنید بدون از بین رفتن آن لبخند، به یک مسئله منفی فکر کنید. خیلی سخت است. وقتی لبخند می زنیم بدن ما به بقیه بدن پیغام می فرستد که "زندگی خوب پیش می رود". پس با لبخند زدن از افسردگی، استرس و نگرانی دور بمانید.

پس....همیشه لبخند بزنید

خنده زیاد عقل را زائل میکند.

بهترین خنده ها تبسم است.

قضاوت;44594 نوشت:

یه خاطره هم دارم اگر مایل بودید و عمری و مجالی بود می نویسم

یا علی

اگه خاطرتون لبخند رو لب دوستان ميگذاره مانعي نداره .

بفرماييد ...

:Gol:

ستايش;44734 نوشت:
اگه خاطرتون لبخند رو لب دوستان ميگذاره مانعي نداره .

بفرماييد ...

:Gol:

سلام و درود:Gol:

عرض شود خدمت دوستان که با یه استادی پروژه گرفته بودم البته بصورت مشترک با دوستم .

این استاد به دقیق بودن در کارها و کمی هم بداخلاق بودن و بد قلق بودن شهرت داشت.

خوب حتماً می پرسید چرا با این استاد پروژه گرفتم ؟

می دونید چرا ؟ چون همیشه از هیجان خوشم میاد.:khandeh!:

عرض شود که رفتیم پیش استاد جهت راهنمایی های ابتدایی ایشون فرمودند که برید از این سایت ها که اکثرآً منابع لاتین بودند مطلب جمع کنید.بنده هم عهده دار این مسئولیت سنگین شدم:Nishkhand:

چون حوصله نداشتم برم سراغ منابع لاتین گفتم اول برم سراغ منابع داخلی ببینم اوضاع چطوره.

البته چون پروژه قبلاً توسط استاد چک شده بود . مورد مشابهی در سایر دانشگاه ها نداشت و مجبور بودیم که خودمون بنویسیم:Ghamgin:

کلی مطلب استخراج کردم ولی ویرایش نکردم و همونجوری با همون فرمت های نت ریختم تو ورد و بعد رایت کردم ببریم برای استاد کلی هم خوشحال بودم چون مطالبی رو که می خواستم بی دردسر پیدا کرده بودم.:Nishkhand:

چون روزی که با استاد قرار داشتیم بنده باید می رفتم جایی کار داشتم مطالب رو به دوستم دادم ببره پیش استاد تأیید کنه . تا اگر مسئله ای نبود بدیم واسه صحافی:khandeh!:

بعد از ظهر اون روز رفتم پیش دوستم ببینم وضعیت از چه قراره . دیدم خیلی ناراحت و یه گوشه نشسته چیزی نمی گه .

فهمیدم که یه مشکلی پیش اومده.

بله حدسم درست بود .دوستم موقع ارائه دادن مطالب به استاد یه سوتی داده بود.:khandeh!:

استاد ما که از یکی از اقلیت های قومی بود یه کمی لهجه داشت . و موقعی که داشته بود به دوستم می گفت که این مطلب و اینجوری کن و اونجا رو اصلاح کن دوست بنده در حال خندیدن بود اونم چه خندیدنی از اون خنده ها که از چشم آدم اشک میاد:Khandidan!:

استاد هم بهش گفته به من می خندی .... پروژه ی بنده رو پرت کرده بود یه گوشه و رفته بود:Ghamgin:

باور کنید یک ماهی طول کشید تا این مسئله رو جمع و جور کردم البته دوستم رو ممنوع الصحبت با استاد کردم و فقط خودم حرف می زدم و دفاع می کردم:khandeh!:

آخرش هم یه نمره ی خوب کاسب شدیم و چون آخرش ختم به خیر شد خوشحال بودیم:khandeh!:

یا علی

سلام
حنما"شنیدین که میگن خنده بر هر دردی دواست
با تشکر

ماریا;44756 نوشت:
سلام
حنما"شنیدین که میگن خنده بر هر دردی دواست
با تشکر

سلام درود:Gol:

خنده ی دوست بنده که کلی مشکل برام ایجاد کرد:khandeh!:

فکر کنم به دلیل تجویز اشتباهی دوا بود:khandeh!:

آخه اونجا جای خندیدن نبود:Cheshmak:

یا علی

و سلام به شما
جناب قضاوت این که فقط دور زدین،
آخرش هم به نوشته ی من رسیدین فکر کردین چرا ختم بخیر شد؟
نمره یخوب گرفتینو.....
پس شاد باشین.بخندین که خنه چون آید از در؛ غم از پنجره بگریزد

ماریا;44876 نوشت:

جناب قضاوت این که فقط دور زدین،

سلام ودرود:Gol:

ببخشید تابلو دور زدن ممنوع رو ندیدم:khandeh!:

راستش بنده فرمایشات شما رو رد نکردم فقط عرضم این هستش که باید به وقتش خندید آخه بعضی خنده ها دردسر میشه.

ماریا;44876 نوشت:

آخرش هم به نوشته ی من رسیدین فکر کردین چرا ختم بخیر شد؟

اون چیزی رو که شما فرمودید که همه بهش معترفند. بنده هم ردش نمی کنم ببینید:
:khandeh!::khandeh!::khandeh!::khandeh!::khandeh!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!::Khandidan!:
خوبه

ماریا;44876 نوشت:

.بخندین که خنه چون آید از در؛ غم از پنجره بگریزد

با شه چشم می خندیم:khandeh!::Khandidan!:

راستی این اولین باره که کسی به بنده می گه بخند آخه خودم همیشه:Khandidan!:

شما چقدر شعر و ضرب المثل بلدید به ما هم یاد بدید:koodak::paridan:

راستی یه خاطره دیگه هم موجوده اگر دوست داشتید عرض می کنم خدمتتون:Nishkhand:

یا علی

راستی این اولین باره که کسی به بنده می گه بخند آخه خودم همیشه:Khandidan!:

شما چقدر شعر و ضرب المثل بلدید به ما هم یاد بدید:koodak::paridan:

راستی یه خاطره دیگه هم موجوده اگر دوست داشتید عرض می کنم خدمتتون:Nishkhand:

یا علی

سلام:Gol:
ایشالا همیشه شادباشین
شما لطف دارین،
اگه فکر میکنین نکته ای داره و باعث شادی میشه،به گوشیم
یاعلی

:Rose:و اما چرا لبخند به زندگی!؟:Rose:

همانا دنیا از رنج ها خالی نمی شه و انسان همیشه در زندگیش با سختی روبه رو میشه پس به خوشحالی و شادی احتیاج داره تا به زندگی بخنده و ازش دلتنگ نشه.
لبخند زننده ی به زندگی فقط در زندگیش خوشبخت و سعادتمند نیست بلکه بر کار کردن توانا تر، برای قبول مسؤولیت شایسته تر و برای رویارویی با سختی آماده تر است.
به کارای بزرگی که به خودش و دیگران نفع می رسونه،می پردازه. انسان عاقل اگه بین مالی زیاد یا مقامی بلند و نفسی خشنود و خندون مختار گذاشته شه، حتماً دومیو انتخاب میکنه.
"لبخند ظاهری هیچ ارزشی نداره مگه زمانی که از نفس و درونی خندون برخاسته باشه"
کسی که درونی غمگین داره، زیباییو نمی بینه و کسی که دلش آلوده شه، زیبایی حقیقتو نمی بینه، هر انسانی دنیا رو از میون کار و اندیشش می بینه پس هر گاه عملش نیک واندیشش پاک باشه عینکش که دنیارو باهاش می بینه پاکیزه میشه. بنا براین دنیا روهمون گونه که آفریده شده زیبا می بینه وگرنه عینکش تیره و تار شده و هر چیزیو سیاه و تیره می بینه...
پس هرگاه خواستی به دنیا بخندی ، با بد بینی و نا امیدی بجنگ. زیرا که فرصت مناسب به تو و مردم دست میده ودره موفقیت برای تو ومردم بازه...

[=Franklin Gothic Medium]لبخند بدون برنامه ريزی ، بدون حسابگری و لبخندِ طبيعی، زيباترين پل ارتباطی آدم هاست.
[=Franklin Gothic Medium] ما لايه هايی را برای حفاظت از خود می سازيم . لايه ی مدارج علمی و مدارك دانشگاهی ، لايه ی موقعيت شغلی واين كه دوست داريم ما را آن گونه ببينند كه نيستيم .
[=Franklin Gothic Medium]زير همه ی اين لايه ها من ِ حقيقی وارزشمند نهفته است. من ترسی ندارم از اين كه آن را روح بنامم من ايمان دارم كه روح های انسان ها است كه با يكديگر ارتباط برقرار می كنند و اين روح ها با يكديگر هيچ خصومتی ندارد.
[=Franklin Gothic Medium]متاسفانه روح ما در زير لايه هايی ساخته و پرداخته می شوند که خود ما در ساخته شدنشان دقت هولناكی هم به خرج می دهيم، ما را از يكديگر جدا می سازند و بين ما فاصله هايی را پديد می آورند که فقط و فقط سبب تنهايی و انزوای ما می شوند."

[=Franklin Gothic Medium]

وقتی كودكی را می بينيم ، چرا لبخند می زنيم؟ چون انسانی را پيش روی خود می بينيم كه هيچ يك از لايه هايی را كه نام برديم روی من ِ طبيعی خود نكشيده است و با همه ی وجود خود و بی هيچ شائبه ای به ما لبخند می زند و آن روح كودكانه درون ماست كه در واقع به لبخند او پاسخ مي دهد .

لبخند بهانه ايست برای زنده ماندن.......... لحظه هايت سرشار از اين بهانه

:ok:لبخند بزنيد.:ok:

- لبخند زدن خلق شما را بهبود می بخشد

. حتی اگر احساس خوبی ندارید لبخند بزنید چون با این تغییر ساده نتیجه فوق العاده شگفت انگیزی می گیرید. وقتی شما به دیگران لبخند می زنید بازتاب این عمل از طرف مقابل به شما برمی گردد و او نیز به شما می خندد. این تعامل در نتیجه به بدن و ذهن شما القا می کند که شما واقعا خوشحال هستید

[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]. خنده قاتل طبیعی درد است.

آزمایشات تایید می کند که خندیدن باعث آزاد شدن طبیعی ترکیبات شیمیایی شامل آندروفین و سروتونین در بدن می شوند که هر دوی این ترکیبات کمک می کنند حس بهتری داشته باشید و احساس درد در شما کاهش پیدا کند

[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]

لبخند زدن درمان استرس است

. عضلات آرواره به طور معمول در هنگام استرس سفت و منقبض می شوند و وقتی شما می خندید به لحاظ فیزیکی این عضلات رها و شل می شوند. عضلات آرواره ای نیز به عضلات گردن متصل هستند که آنها هم اگر سفت و منقبض شوند منجر به بروز سردرد خواهند شد. بعلاوه وقتی می خندید استرس شما کمتر آشکار می شود.

[=Microsoft Sans Serif]

http://www.parsine.com/files/fa/news/1390/2/14/21854_987.jpg
تو خوابمم لبخند بزنیم.

لبخند زدن شما را موفق و با اعتماد به نفس می کند.

کسانی که با اعتماد به نفس بیشتری در جمع ظاهر می شوند، در کار خود موفق تر هستند. حتی وقتی در یک جلسه پرتنش حاضر می شوید لبخند بزنید، خواهید دید که چه پاسخ متفاوت و موفقیت آمیزی از دیگران دریافت خواهید کرد.

رسول اللّه‏ صلى‏الله‏عليه‏و‏آله :
ثَلاثَةٌ يَضحَكُ اللّه‏ُ يَومَ القِيامَةِ إلَيهِم : الرَّجُلُ إذا قامَ مِنَ اللَّيلِ يُصَلّي ، وَالقَومُ إذا صَفّوا لِلصَّلاةِ ، وَالقَومُ إذا صَفّوا لِقِتالِ العَدُوِّ .
رسول خدا صلى‏الله‏عليه‏و‏آله فرمودند:
خداوند ، روز قيامت به سه تن لبخند مى‏زند : كسى كه شبانه برمى‏خيزد و نماز مى‏خواند، مردمى كه‏براى نماز، صف مى‏بندند ؛ و مردمى كه براى پيكار با دشمن صف مى‏بندند.

كنز العمّال : 15 / 842 / 43349

تَبَسُّمُ الرَّجُلِ في وَجهِ أخيهِ المُؤمِنِ حَسَنَةٌ ؛ ‏

امام باقر عليه‏السلام فرمودند :
لبخند آدمى به روى برادر دينى‏اش حسنه است .

بحار الأنوار ، ج 74 ، ص 288
موضوع قفل شده است