نرم افزار و کتاب - ازدواج - نامزدی و روابط قبلش

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار و کتاب - ازدواج - نامزدی و روابط قبلش

سلام علیکم جمیعا

طاعات و عبادات شما قبول درگاه حضرت حق

من توی یکی از سایتها یک سری کتاب و نرم افزار برای مسائل اسلامی بین دختر و پسر - ازدواج و مباحثیدر این حدود برای موبایل درج کردم.

تعدادی که مربوط به این سوژه هست رو اینجا هم درج می کنم از همه عزیزان خواهش دارم اینها را هرچائیکه ممکن بود مطالعه کنند تا با دید بازتری به این امور بپردازند.

کتاب موبایل ""گلبرگ زندگی""
(برگرفته از سایت شبکه سه)

نسخه اول ودوم وسوم موبایل(در یک فایل فشرده)، (برگرفته از برنامه گلبرگ )
این کتاب با نرم افزار کاتب تهیه شده
برخی ویژگی های نرم افزار کاتب(این کتاب)
1-ارسال مطالب کتاب به صورت پیامک
1. امكان برجسته نمودن (highlight) متن انتخابي
2. امكان علامت گذاري در متن بصورت نامحدود جهت دسترسي سريع به آن (افزودن به يادآوري ها)
3. جستجوي دقيق و پيشرفته
5. ذخيره سازي متون مورد نظر بر روي حافظه تلفن همراه بصورت يك فايل متني
6. حركت خودكار متن با قابليت تنظيم سرعت اين حركت
8. قابليت ثبت نام برای کاربران (registration)
9. قابليت پرش به صفحه مورد نظر
10. امكان چرخش متن براي سهولت در امر مطالعه
11. نمایش متون در چهار سايز متفاوت
12. قابل اجرا و سازگار با صفحات لمسي
13. محیط کاملا گرافیکی

شامل مسائل قبل از ازدواج نامزدی وخواستگاری عقد بستگی بعد از ازدواج
حجم:تقریبا2.14 MB
برای بهبود روابط زوجین،وموفقیت مجردهای ایران عزیز،این کتاب را برای دوستان خود بفرستید

این نرم افزار در سایت پرشین گیگ آپلود شده

یاحق

دانستنیهای زندگی

دانستنیهای ازدواج - دانستنیهای دختر و پسر و دانستنیهای زندگی

فکر کنم جمعمان جمع شد. این مطالب را اگر فکر می کنید که می دانید و نیاز به دانستن بیش از آن ندارید فکر کنم باید بگویم که سخت در اشتباهید.

نیاز بی حد و اندازه انسان به دانستن حتی از نیاز به خوردن و نوشیدن و خوابیدن هم بیشتر است.

این علوم به انسان کمک می کنند که راهی صحیح را در زندگی خود بیابیم و بانی زندگی ای متعالی برای خود و خانواده و اطرافیان گردیم.

نرم افزار دانستنیهای زندگی نرم افزاری کامل که قابل اجرا در تمامی تلفن های همراه با قابلیت جاوا میباشد. نسخه 1

دانلود از لینک مستقیم

دانلود از لینک غیر مستقیم

یاحق

دانستنیهای روابط دختر و پسر

مرحله قبل از ازدواج یا حتی غیر از نیت و مقصود ازدواج فقه دین مبین اسلام درمورد ارتباط بین پسر و دختر چه راه کارهائی را ارائه داده.

این مطلب را در کتاب - نرم افزار دانستنیهای روابط دختر و پسر نرم افزاری کامل که قابل اجرا در تمامی تلفن های همراه با قابلیت جاوا میباشدرا مطالعه نمائید. نسخه 1

دانلود از لینک مستقیم

یاحق

دوستان و عزیزانی که هنوز ازدواج نکرده اند یا در شرف ازدواجند یا حتی ازدواج کرده اند حتما این نرم افزار که کتابی برای موبایل است را بخوانند مگر با دیدی باز تر دست به این کار بزنند . در ادامه نرم افزاری را معرفی می کنم تا در کامپوتر نیز پتوانید این کتاب را مطالعه کنید.

نرم افزار دانستنیهای ازدواج نرم افزاری کامل که قابل اجرا در تمامی تلفن های همراه با قابلیت جاوا میباشد. نسخه 1
دانلود از لینک مستقیم

منبع سایت مذهبی ها
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر در سیستم خودتان می خواهید این کتاب را بخوانید این نرم افزار را دانلود و نصب کنید

Midp2Exe نرم افزار عالی خواندن کتابهای موبایل در pc
حجم فايل :1.71 MB دانلود

یاحق

دوستان هم اگر کتابی رو در این رابطه لازم می دونن به دیگران معرفی کنند.

موضوع قفل شده است