جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: توهين به شيعيان در تلويزيون كويت

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

توهين به شيعيان در تلويزيون كويت

توهين واضح و آشکار يک چهره وهابي در تلويزيون کويت، شگفتي بينندگان اين شبکه را برانگيخت.

به گزارش خبرگزاري اهل‏بيت(ع) ـ ابنا ـ "عثمان الخميس"، در برنامه اي که به مناسبت ماه مبارک رمضان در شبکه رسمي دولت کويت پخش شد، با حمله لفظي به شيعيان اين کشور با بدترين الفاظ آنها را مورد خطاب قرار داد.

وي که قرار است در کنفرانسي از سوي وزارت اوقاف کويت به مناسبت اين ماه حضور يابد، اظهاراتي تکفيري و افراطي بر ضد شيعيان عنوان کرد.

اين اظهارات در حالي عنوان شده است که در ماه مبارک رمضان قرار داريم و يکي از پيام‏ها و اهداف معنوي اين ماه مبارک انسجام و وحدت اسلامي است.

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

2. صلوات ها 8

3.  

نوشته
    115
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    443

نقل قول نوشته اصلی توسط گمنام نمایش پست ها
    توهين به شيعيان در تلويزيون كويت توهين واضح و آشکار يک چهره وهابي در تلويزيون کويت، شگفتي بينندگان اين شبکه را برانگيخت. به گزارش خبرگزاري اهل‏بيت(ع) ـ ابنا ـ "عثمان الخميس"، در برنامه اي که به مناسبت ماه مبارک رمضان در شبکه رسمي دولت کويت پخش شد، با حمله لفظي به شيعيان اين کشور با بدترين الفاظ آنها را مورد خطاب قرار داد. وي که قرار است در کنفرانسي از سوي وزارت اوقاف کويت به مناسبت اين ماه حضور يابد، اظهاراتي تکفيري و افراطي بر ضد شيعيان عنوان کرد. اين اظهارات در حالي عنوان شده است که در ماه مبارک رمضان قرار داريم و يکي از پيام‏ها و اهداف معنوي اين ماه مبارک انسجام و وحدت اسلامي است.
    به نام خدا

جناب گمنام مطلبتون هم مثل اسمتون لابلای نوشته هاتون گمه!

ما که نفهمیدیم الفاظش چی بوده که توهین بوده و اگه برداشت شما و تصمیم گیری شما برای دیگران باید نافذ باشه خوب اون یه حرف دیگه هست

علاقه
    سخن حق - مطالعه-نوشتن
    نوشته
    887
    حضور
    23 ساعت 22 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    6267

نقل قول نوشته اصلی توسط گمنام نمایش پست ها
    توهين واضح و آشکار يک چهره وهابي در تلويزيون کويت، شگفتي بينندگان اين شبکه را برانگيخت.

به گزارش خبرگزاري اهل‏بيت(ع) ـ ابنا ـ "عثمان الخميس"، در برنامه اي که به مناسبت ماه مبارک رمضان در شبکه رسمي دولت کويت پخش شد، با حمله لفظي به شيعيان اين کشور با بدترين الفاظ آنها را مورد خطاب قرار داد.

وي که قرار است در کنفرانسي از سوي وزارت اوقاف کويت به مناسبت اين ماه حضور يابد، اظهاراتي تکفيري و افراطي بر ضد شيعيان عنوان کرد.

اين اظهارات در حالي عنوان شده است که در ماه مبارک رمضان قرار داريم و يکي از پيام‏ها و اهداف معنوي اين ماه مبارک انسجام و وحدت اسلامي است.
    سلام

لطفاً بفرمایید که الفاظش چی بوده تا بشه بهتر قضاوت کرد
    اینجوری مطلب گنگ هستش و نمی شه اظهار نظر کرد.

یا علی
    قضاوت :
    به نام خالق عشق ،* به نام تجلي عشق (انسان) ، *به نام دلتنگي و بي قراري عاشق ،* به نام پذيرنده ي عشق (انسان) ،* به نام خاكي كه عشق در آن بارور شد (انسان)، *به نام آنكه بار آسمان ها و زمين را بدوش مي كشد(انسان) ،* و به نام عشق و همه ي عشق آفرينان
    «قضاوت»
    «اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا»

6. صلوات ها 3

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

منبع شیعه نیوز

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

8. صلوات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری