نامه يك هم وطن

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نامه يك هم وطن

سلام دوستان خوبم
متن زير نامه يك هم وطن به مدير سايت است
دوستان مي توانند نظرات خود را به اين هم وطن منعكس كنند

سلام.داریوش هستم.30 سالمه.استاد دانشگاه هستم.میخوام خلاصه در چند خط صحبت کنم.من یک ایرانیه میهن پرستم.سالها کتابهای به اصطلاح روشنگرایانه!!!از دکتر انصاری و کسروی ها و.... خواندم.خواستم بگم که این آقایون با سوئ استفاده از حس میهن پرستانه ما میخوان که ما رو از اسلام پاک و ائمه دور کنن.این آقایون خدا و قیامت و معاد و بدیهی ترین چیزهای عقلانی رو با اراجیفشون انکار میکنن.تورو بخدا گولشون رو نخورید.من راستش مدتی اغوا شده بودم.ایرانی باشید ولی مسلمان.لطفا پیامم رو علنی کنید تا همه بدونن.این موضوع رو برید توی سایت المبین جستجو کنید:تحریف یک حدیث در مذمت ایرانیها از امام حسین.خیلی چیزا دستگیرتون میشی.با خدا باشید دوستان عزیزم.یا حق

سلام دوست عزیز هموطن

ایرانی ها از دیر باز بهترین بوده اند .

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله که به رسالت مبعوث شدند به همه این مطلب رو فرمودند.

یه جا با این مضمون فرمودند : یه روز میاد که همین ایرانی ها با زور شماها رو ( منظورشون عربهایی بود که در توسعه اسلام به خودشون می بالیدن) به اسلام می خونند که ایمان بیارید .

یه جای دیگه فرمودند : اگه علم تو ثریا هم که باشه این ایرانیا به اون میرسن .

ایرانیا زرنگند و استحقاق بهترین ها رو هم دارن

دین اسلام دین کامل خداست و بهترین

هر کی غیر دین اسلام رو انتخاب کنه یا باید به ایرانی بودنش شک کنه یا به عقلش

خوشحالم که شما با دقت کافی ، ایرانی بودن خودت رو ، با جدا نشدن از اسلام ، ثابت کردی .

همیشه اسلام ناب محمدی ؛ همیشه ایرانی ، همیشه مومن

سر بلند باشید

فعلا خداحافظ
:Mohabbat:

سلام علیکم

داریوش گرامی شما تحصیلکرده و استاد دانشگاه هستید احمد کسروی - احسان طبری - عبدالکریم سروش و اشخاصی از این دست در ادبیاتشان دروغ حرف ول را می زند و یا اینکه اگر جرات اعتراف داشته باشند همانند عبدالکریم سروش اعتراف می کنند و می گویند که قرآن زائیده فکر محمد بن عبدالله (ص) است.
( کسی نیست که به این آدم فلسفه ندیده بگوید آخر این حرف تو دال بر این است که انسانی در 1400 سال پیش در عربستان وحشی تبار زندگی می کند در عین حال بیسواد است اما سخنانی زائیده فکرش گشته که تا همین 15 سال پیش شمای فیلسوف مریدش بودی . و هنوز هم که هنوزه نمی توانی مانند او سخن بگوئی این چگونه فکری است که اینچنین است)

استاد گرانقدر شما درست متوجه شدید این اشخاص یا روشنفکر اجیری هستند که غربیها یا وهابیها آب به آسیاب
آنها می ریزند یا اینکه آنقدر منحرف گشته اد که حتی از جیب شلوارشان هم خبر ندارند ولی چون شهرتی دارند در بین مردم حرفشان شنیده و گاها باور می گردد.

سخنان شما روشنگرایانه بود حداقل برای من سپاسگذارم .
حتما من یک ایرانی و یک مسلمان معتقد می مانم و خواهم ماند .
انشاالله تعالی
دوستان اگر می خواهند بدانید منظور داریوش گرامی کدام حدیث تحریف شده است به این آدرس مراجعه نمایند .
مشاهده این مطلب و تحریفی که صورت گرفته مبین نیت این دست اشخاص است.
یاحق