دخیل چادر زهرا (سلام الله علیها)

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دخیل چادر زهرا (سلام الله علیها)

بسم رب الزهرا (سلام الله علیها)

به گستره وجود آمد آنکه “اِمتَحَنَکَ الله الذّی خَلَقَکَ قَبلَ اَن یَخلُقَک” او
که “والِدَهَ الحُجَجِ عَلَی الناسِ اَجمَعین” بود . به حق فاطمه ، “حَوراءُ الانسیَّه” ، “مُحَدَّثَهُ العَلیمَه” و “فاضِلَهُ الزَّکیَّه” بود .

ما هم پیمان با عهدی که در غدیر بستیم ، می مانیم چون یقین داریم که”مَن وَصَلَکِ فَقَد وَصَلَ رَسولَ اللهٍِ صَلَّیَ اللهُ عَلَیهِ وَ آلهِ ” و ایمان داریم از هستی ساقط است هر که “مَن قَطَعَکَ فَقَد قَطَعَ رَسوُلَ اللهِ صَلَّی اللهُ عَلَیهِ وَ آلهِ” براستی تو را نشناختند و این عبارت را به فراموشی سپردند که “وَ مَن جَفاکِ فَقَد جَفا رَسولَ اللهِ صَلَّی اللهُ عَلَیهِ وَ آلِهِ” .

بی شک در بستر آتش جای گرفتند آنان که “مَن آذاکِ فَقَد آذی رَسولَ اللهِ صَلَّی اللهُ عَلَیهِ وَ آلهِ” . پدر و مادر و جان و مال و فرزندانم به فدایت ! که تو “بَضعَه” و “رُوَحُهُ اَلَّتی بَینَ جَنبَیهِ” در جوار رسول مهربانی هستی ! من میدانم “ساخِطٌ عَلی مَن سَخِطتَ عَلَیهِ” و ارادتم بیش از پیش است بر کسانیکه “مُوالٍ لِمَن والَیت” و بیزارم از آنانکه “مُعادٍ لِمَن عادَیتِ” .

پس پروردگارا ! به محمد -رسول گرامی- و علی -یگانه جانشین او- و فاطمه-دخت پیغمبر و همسر علی- و حسن ، حسین ، سجاد ، باقر ، صادق ، کاظم ، رضا ، جواد ، هادی ، عسگری و مهدی -او که منتظر و گوش به فرمان برای ظهور از سمت توست- که سلام و صلوات و درود و تهیات تو نثار روح پاک و مقدس آنان باد ، قسمت می دهم که صدایم را بشنوی تا آنان دست بزرگواری بر من فرود آورند و شفیع من به سوی تو شوند و تو به آنان اجازه شفاعت در حق من را بدهی و به حق “لااِلهَ اِلاّ اَنت” مرا دست خالی بر نگردانی .

اگر بال و پرم بخشند بی زهــرا (س) نمی خواهم

وگرجان و سرم بخشند بی زهرا (س) نمی خواهم

اگــــر آب بقـــا ریـــزند بی حیــــدر(ع) نمی نوشم

وگــرچشم ترم بخشند بی زهرا (س) نمی خواهم

اگـــر از کثــرت اشک سحــر در خلوت شب ها

دودربا گوهرم بخشند بی زهرا(س) نمی خواهم

من این متن زیر را به صورت سخنرانی کوتاه در دانشکده خودمان ؛به مناسبت میلاد فاطمه ایراد کردم:
بسمه تعالی
االلهم انا نرغب الیک فی دولهً کریمه تعز بها الاسلام واهله وتذل بها النفاق واهله وتجعلنا فیها من الدعاه الی طاعتک والقاده الی سبیلک وترزقنا بها کرامه الدنیا والاخره
این دعائی که خواندم , همان دعائی که شيعیان فاطمه در غیبت فرزند فاطمه , یعنی همان منتقم فاطمه .... موظفندهرروز وهر ساعت همچون سرود ملی ورجز جنگی؛ زمزه کنند وبخوانند وشعار گونه انرا فریاد زنند :
خداوندا .........بار الها
اکنون که درغیبت ولی توهستیم ...
بسوی تو رغبت داریم وبه طرف تو تقرب میجویم..... از ره تشکیل دولت کریمانه وحکومت عزتمدارانه که در آن
اسلام وواهلش ومکتب ویارانش ؛ عزیز ومقتدر.......
ونفاق واهلش ودوروئی وحامیانش راذلیل وپست گردانی .....
ای الله .....
وما را دراین دولت , جزو دعوت کنندگان دیگران به سوی تو واطاعت از تووفرامینت قرارده
ونیز جزو رهبرانی وسکاندارنی قرار ده که مردم را
بسوی راه ورسم تو ؛
خط ومشی تو
سوق ورهنمون كنید.....
ای مقتدای من وای خداوندگار من ؛…………..
وبه ما دراین ودولت .......
کرامت وعزت ؛ سربلندی وعظمت ........درسایه اطاعت از تو وبندگی تو ........عطا ومرحمت بفرما

واین ایام واین روزها متعلق به فاطمه زهرا
وفاطمه .......
وپیامبر درباره اوفرمود :
او پاره تن من است .............
وما میگویم آری چون فرزند تو ای پیامبر اعظم .........
وباز می فرماید :
فاطمه روح وروان وجان من است .............
وما میگوئیم ...چرا؟
ودوباره می فرمايد :
او ؛ ام ابیها ........یعنی فاطمه ؛ مادر پدرش است ...........وما میگویم چطور؟
مگر میشه.... دخترمادر پدرش شود ؟ یا رسول الله به ما بگو چگونه وچطور؟ دختر تو ؛ در مقام مادر تو قرار میگیرد؟
وعلی حیدر که شوی وهمتای فاطمه است .....
وقتی از میان مردم بی وفا آن روز.....
به خانه برمیگشت در حالیکه دلی پر از درد وقلبی پر از اندوه وروحی آزرده از یاران فرصت طلب ودنیا پرست ...........به منزل برمیگشت....
می فرمود فاطمه كه در ره رسیدن به الله...... خوب یاورمن است
من وقتی به چهره اونگاه میکردم ...
؛ تمام آن غم وغصه ها وجفای مردم وزخم زبان ها وغربت وتنهائی ها را................. فراموشم می شد .
وما میگویم ؛ یا علی تو که دریا دلی وفاتح خیبری ودارای ذو الفقاری حیدری , نیرومند وقادری ....... چرا؟.......

وبازمیگویند ..........
بعد از احمد ؛ علی بی نظیر است وبی همتا ................
وما میگویم نه بي همتا نيست.........
که علی نظیر دارد وهمتا ........
امام صادق سلام الله علیه می فرماید : اگر خداوند متعال علی را خلق نمی کرد احدی به مقام وهمتایی مادرمان فاطمه زهراء نمی رسید
......................... وفاطمه همان علی است وعلی همان فاطمه
خوب جواب سوالات بالا که گفتیم چه ميشود؟ چه شد فاطمه که فاطمه شد؟
هم مادر پدرش شد وهم همتای علی وهم رهبر والگوی ومادر9 امام بعد از علی گشت
خلقتش... میوه.بهشت است .......عالی
عصمتش....برتر از آسیه ومریم وخدیجه وو.و.و.... عالی
جزو خاندان نبوت ودختر پیامبراست......... عالی
مظلومیتش وشهادتش در ره دین ورهبرش..........عالی
بعد .............؟
چرا فقط از کبودی یاس صحبت میشود وبرای مظلومیتش گرایه وناله سر میدهيم وبس
میگوید فاطمه قبرش مخفی است وبرای آن ضجه می زنند وگریه سر میدهند .........وبعد............. ونمی گوید چرا؟

مظلومیتی بالاتراز مخفی بودن قبرش ........مخفی بودن نقش مبارزه اش ومقابله وی با نفاق نفوذی به درون حاکمیت است
اینکه یاس آل یاسین توسط منافقین خاکستری..... ونفوذی حاکمیت آنروز؛ کبود شد ؛ وباعث عزادرای وسیه پوش شدن ما شد .............قبول
ولی چرا تا به امروز این کبودی یاس اهل بیت............
توسط خود شیعیان فاطمه هم مخفی ماند وهم بیشتر شد چرا؟
چرا فقط برای کبودی یاس می نالیم ولی برای تیرگی دین وآرمانی که بدنش وروحش به خاطرآن کبود وسیاه گشت , فریاد سر نمی دهیم ؟
او حاضر شد
بدنش را
وروح
وجانش را....
حسن وحسینش را
محسن وهمسرش را
ارث وفدکش را.........

توسط دوچهرگان نفوذی ....
سیاه وتار وکبود شود...... اما رسالت احمد به زمین نماند وامامت حیدرخانه نشین نشود ودین خدا ابزارتوجیه قدرت وتحمیق ملت وتحریف مکتب نگردد .
واین یعنی مظلومیت مضاعف فاطمه است
واو قبرش را مخفی ساخت تا همچون پرچم سؤال واعتراض به حاکمیت تزویر ونفاق تا روز قیامت بماند که :
ای شیعیان من نگذراید بعد از من حکومت به دست نا اهلان بیفتد , نگذارید ولایت تنها بماند وحاکمیت دین کمرنگ وورانه گردد .
خوب :
بگذارید مطلب را ریز تر وواضحتر بیان کنم
مگر رسول خدا وفاطمه زهرا الگو من وتو نیستند ولکم فی رسول الله........
آیا اسوه والگو بودن فاطمه تاریخ مصرف دارد وفقط به درد آن روز وآن سرزمین دارد وبس
یا اينكه تاابد الگو وسر مشق وچراغ هدایت راه مان در جهاد واجتهاد خواهد ماند
مگر پیامبر نفرمود : أنی تارکم فیکم الثقلین ,کتاب الله وعترتی ما ان تمسکتم بهما لن تظلوا من بعدی ابدا
حالا
ببینید فاطمه چه میگوید ولی در عمل چه میکند؟وما درباره او چه میدانیم
اوکه همتای علی است ...به ما چگونه نشانمان دادند ومی دهند؟

1 – مگر همین فاطمه نبود که فرمود : (مسجد زن) خانه اوست یعنی درون منزل برای زن مقدس تراز بیرون آن ؟!!!!!!!!!.
2 – مگر فاطمه نفرمود که سخن با مرد نامحرم جایز نیست مگر درحالت ضرورت وبس

3 – مگر فاطمه نفرمود که زن بهتر است مرد نامحرم را نبیند و او نیز مرد نامحرم را .
4 – مگر فاطمه نبود از مقابل مرد نا بینا بلند شد وبه اندرون منزل رفت ومی فرمود اگرچه این فرد ناببینا است ولی من او را می بینم ودر روایتی فرمود نمی خواهم بوی مرا استشمام کند
5 – مگر فاطمه نفرمود که اطاعت از شوهربر زن واجب است وبدون اجازه شوهر زن نمی تواند ازمنزل بیرون رود؟
6 - مگر علی در مقابل گرفتن حکومت از ایشان وخانه نشینی گشتن او ....سکوت وظاهراً تسلیم شد؟
پس چرا فاطمه از شوهرش اطاعت ننمود واز امام زمانش پیروی نکرد ؟
7 – مگر حفظ نفس از گزند دشمن واجب نیست ؟ پس چرا فاطمه با حکام آن روز درگیر شد وسر انجام این کارش منجر به شهادت وی شد؟
8 – مگر پیامبر اکرم رحمت للعالمین نبود پس چرا فاطمه زهراء نزدیک بود تمام مردم مدینه را در هنگام که علی در مسجد جهت بیعت کردن احضار شده بود ......... نفرین ونابود کند
9- جهاد بر زن واجب نیست وبزرگترین جهاد (به فرمایش علی در نهچ البلاغه ) امر به معروف ونهی از منکر است ؛ خوب چرا فاطمه در روز روشن از منزل خارج شد وبه طرف مسجد رفت که در آن صدها مرد نامحرم حضور داشتند ......... وارد شد
ودر مقابل آنان سخنرانی نمود وبا حاکمان ورهبران آن روز به بحث وجدل ومبارزه ونهی ازمنکرودرگیری پرداخت ؟چرا؟

اما جواب:
زبان حال فاطمه چنین میگوید:
1 آری خانه من ,که محل معراج وخودسازی وعبادت وتکامل وتزکیه وپاک شدن من است......
وخانه ام راکه مسجد خود قرارش دادم تا ثواب ببرم وبرای آباد کردن آخرتم بکار م آید ....آری ولی
این تزکیه وخود سازی من آنهم در منزل ......که چه بشود ؟
این پاکی وکامل شدن من برای جامعه چه فایده وتأثیردارد ؟
مگر پدر نفرمود : بعثت لاتمم مکارم الاخلاق ......مکارم اخلاق براي چه کسی خواهد بود؟
مگر پدرم وخاندان نبوت معصوم وپاک نیستند؟
ُ إِنَّما يُريدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَ يُطَهِّرَكُمْ تَطْهيراً (33)
پس خود سازی وتزکیه نفس برای چه وچرا ؟
من باید پاکی وطهارت وتزکیه نفس به جامعه ومسئولین آن نیز هدایت وسرایت دهم .
پاکی وتکامل من اگر در منزل بماند وبیرون نرود , می پوسد ومنزوی میگردد
واگر پدرم در غار حراء تاچهل سالگی مشغول عبادت وتزکیه در آنجا می ماند وبه طرف مردم نمی آمد وآنان را بسوی حق ومبارزه با نفس و ظالمین .........
از غار بیرون نمی آمد ؛ عبادت وطهارت وخد سازی ایشان هم به درد نمی خورد همانطور اگر من نيزچنين ميكردم

2 وقتی من فاطمه فهمیدم ؛ مردمی که در روز غدیر به علی رای دادند وبیعت نمودند ولی بعد ازمدتی اندک ؛ با اینکه میدیدند ومی شنیدند که علی در سکوتش فر یاد می زد
هل من ناصراً ینصرنی ...............وکسی پاسخ او رانمی دهد واین همه نامرد که به ظاهر مردند ........همه .........مرده اند
متوجه شدم که
علی أسیر مردم........... مردم جاهل ؛ عافیت طلب
علی مظلوم خواص ......... خواص مکّار قـدرت طلب
علی غریب درمیان یاران........ یاران ترسوی فرصت طلب
اینجاست درک کردم که :
علی در پی بهرنگی أسلام بود ولی
بیــــرنگی مــردم
ونیـــــرنگی خــواص ؛
او را خــانــه نـشـین خواهد کرد..........
اینجا به علی در سکوتش ؛ جواب دادم : لبیک یا علی من فدائي تو هستم
یا علی حالا که مرد نیست ! ودین در خطر وارنه شدن وتحریف گشتن ؛ وارتکاب منکرات وانجام گناه در راه است وحکومت به دست ناهلان خواهد افتاد ..........

من مرد جنگم من مرد میدان ام یا علی
من احساس تکلیف میکنم که:
زن ومؤنث بودن من ؛ زیبائی وچهره من ؛ عاطفه وعشق من در سنگر منزلم رها خواهم گشت ودر آنجا برای محرم محفوظش خواهم نمود ولی
خود سازی وتزکیه نفس را؛
مبارزه ویاری مكتب را
؛روشنگری وافشاگری دو چهرگان را
ودفاع از حق ونصرت مومنین را.................
به بیرون از سنگر خانه خواهم اورد
وتو اي علی میدانی که دفاع از باروها وارزشها وظیفه من است ومبارزه با نفاق وتزویر.... نيز تكليف من است
اگرچه من همتای علی هستم ولی
من در منزل فاطمه هستم ولی دربیرون آن همچون علی ...........
وامروز فاطمه الگوي زنان ماست .

موضوع قفل شده است