صفحه 19 از 19 نخست ... 9171819
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ملاک های انتخاب همسر (2) ویژه آقایون

علاقه
    حضرت زهرا(س)،شهادت،شهدا،اهل بیت،هیئت
    نوشته
    1,015
    حضور
    4 روز 22 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    8
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    9131

سلام من متاسفانه هنوز خانمی پیدا نکردم برای ازدواج (داخل تهران) که :
    1. مقید به حفظ حجاب(واقعا دغدغه اش باشه حجابش) نمیگم پوشیه بزنه ولی خیلی از چادریها دارن حرمت شکنی میکنن
    2. مقید در حفظ حریم ها در رابطه با نامحرم باشه(خانم حضرت زهرا (س) فرمودند : بهترین زنان امت من کسانی هستند که نه نامحرمان را ببینند (در حد ضرورت) و نامحرم آنها را ببیند) باور کنید خود من هم خیلی رعایت میکنم توی حفظ نگاه به نامحرم میخوام انقدر نگاه نکنم تا چشم باطنم رو خدا باز کنه و شگفتیهایی که آقا رسول الله گفته رو ببینم و رابطه با نامحرم رو خیلی رعایت میکنم (این موراد رو خودم چون خیلی بهش مقید و پایبندم دوست دارم طرف مقبلم هم اینجوری باشه (آقا امیرمومنین علی(ع)فرمودند: زهرا(س) خوب همراهی بود برای رسیدن به خدا ) اینجوری خانمی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟داریم اصلا؟؟؟؟؟؟
    برادرم 6 سال هستش طبقه بالا خونمون میشینه باور کنید خانم برادرم (خانمی مهربان، با ادب تا حالا ندیدم با برادرم حتی جروبحث کنه ، مقید در حفظ حجاب ، مقید دررابطه با نامحرم ، داشتن دغدغه برای نماز ، احترام به پدر و مادرم و.... )و حالا اونم چی بشه واقعا در حد ضرورت بشه با من صحبت کنه، به جرأت میگم شاید صحبتمون 100 کلمه نشه توی این 6 سال (اینجوری تا حالا پیدا نکردم برای ازدواج)
    اولویت های دیگه من :با ایمان ،اهل تقوا،با اخلاق،عاشق اهل بیت ،حفظ حرمت و احترام شوهر و ..... که اینها اولویت اصلی من در ازدواج هستند
    من به خانم حضرت زهرا (س) متوسل شدم ، دوستان دیگه هم به این خانم بزرگوار متوسل بشن
    یا زهرا(س)

ویرایش توسط حی علی المهدی : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰ در ساعت ۱۵:۲۸
    امام زمان (عج) فرمودند: برای فرج زیاد دعا کنید ، چرا که این زیاد دعا کردن خود فرج و گشایش کار شماست
    حی علی المهدی (عج)
    خدایا به مادرانمان و خواهرانمان بصیرت ، عفت و حجاب فاطمی عنایت کن
    اشهد ان فاطمة الزهرا عصمة الله کبری و حجة الله الحجج

2. صلوات ها 5

علاقه
    مذهب ، هنر، ورزش مخصوصا شنا(نه بلدم نه شهر ما استخر داره)
    نوشته
    82
    حضور
    2 روز 14 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    245

علاوه بر چیزای قبلی مرجع تقلید هم داشته باشه !!!!!
    حالا مرجعش مهم نیست کی باشه یکی از همین مراجع محترمی که جامعه مدرسان حوزه علمیه قم مجوز اجتهاد به اونا داده!!!!!!!

4. صلوات

صفحه 19 از 19 نخست ... 9171819

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۴/۰۲/۲۸, ۰۷:۴۶ : 13

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری