جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چرا خانمها گریه می کنند؟

 1. #1

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  علاقه
  عقاید اسلامی
  نوشته
  2,145
  حضور
  1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  190
  صلوات
  19282

  چرا خانمها گریه می کنند؟

  یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است برای هر مردی بوجود بیاید، این است که همسرش به دلیل اختلالات هورمونی، شروع به گریه و زاری کند. در دوره های ماهانه که سیستم بدنی خانم ها دستخوش تغییرات هورمونی قرار می گیرد، آنها از نظر احساسی بسیار حساس می شوند، البته نباید تصور کرد که دلیل ناراحتی و بی قراری خانم در یک چنین مواقعی تنها به واسطه اختلالات هورمونی ایجاد می شود و دلیل قانع کننده دیگری در ورای آن وجود ندارد. به هر حال در این شرایط، هر لحظه این امکان وجود دارد که خانم آب های جمع شده در پشت سد را رها کرده و ساعت ها به گریه و زاری بنشیند.
  بسته به شرایط روحی و روانی که برای خانم ایجاد می شود، هر نوع عکس العملی از جانب شما به راحتی می تواند شرایط را به طور کامل تغییر داده و آنرا بهبود بخشد. با این کار می توانید خودتان را از یک انفجار احساسی نجات داده و از ایجاد هر گونه بحث و دعوا خودداری نمایید.

  هورمون ها
  اجازه دهید از همین ابتدا تکلیف شما را در مقابل اختلالات هورونی خانم ها روشن کنیم؛ باید توجه داشته باشید که در هنگام چرخه ماهانه، خانم ها نسبت به همه مسائل حساس تر می شوند و ممکن است به هر دلیلی گریه کنند. اگر احساس کردید که در مورد یک مسئله عکس العمل شدید نشان می دهد نباید به احساسات خشم آلود او دامن بزنید بلکه باید سعی کنید او را آرام کنید و با او اظهار همدردی نمایید. اگر در مورد یک مسئله خاص نظرتان با او یکی نیست، نباید اختلاف نظر خود را صراحتاً بیان کنید. پس از سپری شدن این دوران خودش به مرور زمان متوجه خواهد شد که واکنش نابجا از خود نشان داده و از یک مسئله کوچک برای خودش یک غول بسازد؛ اما به هر حال در آن زمان شما هیچ واکنشی نباید نشان دهید و فقط وارد بازی شده و در تیم او توپ بزنید. اشتباه نکنید: در این دوران با او مدارا کنید تا بعدها پاداشش را فرای آن چیزی که انتظار دارید، دریافت نمایید.


  سر به سر گذاشتن

  خانم ها از همان سال های ابتدایی زندگی خود به این نتیجه دست پیدا می کنند که مردها در زمان مواجهه با یک خانمی که در حال گریه کردن است، احساس بدی پیدا کرده و راحت نیستند و هر کاری که لازم باشد انجام می هند تا جلوی اشک های خانم را بگیرند. دلیل گریه خانم هر چیزی که باشد: از شنیدن یک داستان بچه گانه که یکی از شخصیت ها در انتهای آن می میرد و یا به خاطر اینکه پدر چیزی را که میخواهد برایش نمی خرد، وقتی متوجه می شود که با گریه می تواند آمال و آرزوهای خود را عملی کند، در مورد نامزد خود نیز همین کار را انجام می دهد تا بتواند به اهدافش دست پیدا کند.


  به دلایلی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توان نتیجه گرفت که تشخیص اشک های واقعی و دروغین از یکدیگر کمی مشکل است، به ویژه در مورد ارتباط میان خانم ها و آقایون. به هر حال اگر در اوایل رابطه خود قرار گرفته اید و نمی دانید که چگونه می توانید از صداقت او اطمینان حاصل کنید، باید خودتان را به طریقی از این موقعیت نجات داده و خودتان را از بحث خارج کنید و موضوع دیگری را برای گفتگو به میان بیاورید. این کار تنها واکنشی است که می تواند برای شما تضمین کند که او نه تنها از دست شما ناراحت نمی شود بلکه هیچ احساس بدی نیز نسبت به شما پیدا نخواهد کرد.  احساسات خالص و واقعی


  زمانیکه مطمئن شدید ناراحتی همسرتان به خاطر دو مطلب ذکر شده در بالا ایجاد نشده است، می توانید اطمینان پیدا کنید که دلیل اشک هایش ناراحتی واقعی و احساسات ناخوشایند درونی است. خانم ها در مورد شرایط و موقعیت های مختلف بیش از اندازه احساساتی برخورد کرده و واکنش های عاطفی از خود نشان می دهند، به همین دلیل شاید قدری مشکل باشد که بخواهید تشخیص دهید دلیل اصلی ناراحتی همسرتان از کجا نشات می گیرد. تنها راهی که می توانید او را آرام کنید این است که به هر شیوه ای که شده نشان دهید احساسات او را می فهمید و پشتیبان و حامی اش هستید. چه از دست کسی ناراحت باشد (و یا حتی از خود شما) یا در شرایطی قرار گرفته باشد که هیچ کنترلی بر روی آن نداشته و ناامید و درمانده باشد (به عنوان مثال مشکلاتی پیرامون مسائل شغلی) به هر حال برای تخلیه احساسی گریه می کند. در یک چنین موقعیت حساسی او به دنبال یک فرد رویایی نمی گردد که مشکلش را بلافاصله حل کند، فقط نیاز به کمک کسی دارد که برای احساساتش ارزش قائل شود، و پشتیبانی و حمایتی را که او برای رسیدن به موفقیت و حل مشکلات نیاز دارد را از او دریغ نکند.

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  مقربان

 2. صلوات ها 22


 3. #2

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  علاقه
  عقاید اسلامی
  نوشته
  2,145
  حضور
  1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  190
  صلوات
  19282  چرا خانمها گریه می کنند؟


  عصبانیت

  خانم ها در مقایسه با آقایون به هنگام عصبانیت گریه می کنند. زمانی که برنامه ریزی هایشان درست از آب در نیاید، به عنوان مثال کارفرما آنها را اخراج کند و یا در مسائل زناشویی دچار مشکل شوند، عصبانیت خود را با اشک ریختن نشان می دهند. در زمان مواجهه با یک چنین شرایطی باید سعی کنید که بر خلاف غریزه خود عمل کنید. به این معنا که به خودتان بقبولانید که هیچ فضایی برای مقابله با خانم وجود ندارد، اگر چنین کاری را انجام دهید، مطمئن باشید که احتمال پیروزیتان در حد صفر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که خودتان را به نهایت غم و غصه او برسانید و بعد هم هر چقدر وقت می خواهد در اختیارش قرار دهید تا بهبود پیدا کند. اگر قصد دارید که با دلیل و منطق او را قانع کنید، باید بگویم که چیزی جز وقت تلف کردن نیست. فقط به او فضای لازم را بدهید تا هر طور که دوست دارد از خود واکنش نشان دهد؛ اما آگاه باشید که: پیش داوری و نصیحت کردن شرایط را دشوار تر کرده و خشم و عصبانیت را طولانی مدت می کند. باید توجه داشته باشید که همیشه باید ابتدا به او اجازه دهید که هر چه در دل دارد، بیرون بریزد، زمانیکه به طور کامل از نظر احساسی تخلیه شد، آنوقت می توانید با حرف های آرام و ملایم، به او آرامش دهید.

  خاطرات

  شاید آقایون وقت زیادی را روی فکر کردن به مسائلی که در گذشته در زندگی برایشان اتفاق افتاده، صرف نکنند - البته بجز کارهای خطرناکی که در دبیرستان انجام داده اند!- اما خانم ها دارای قدرت بسیار بالایی در به یاد آوردن خاطرات گذشته دارند و می توانند ساعت ها بر روی وقایعی که قبلاً در زندگی برایشان اتفاق افتاده فکر کنند و مانند یک فیلم در ذهن خود آنها را تجسم کرده و مرتباً تکرار نمایند. این خاطرات چه خوب باشند، چه بد، دلیل موجهی برای شروع گریه های یک خانم محسوب می شوند. به هر حال یک چنین امری می تواند دلیل قانع کننده ای دست خانم بدهد که اخلاق و روحیاتش تغییر کند، غم زده شده و مقدمات گریه کردن را برایش فراهم آورد.

  اگر متوجه شدید که خانم در حال نگاه کردن آلبوم های عکس قدیمی است و یک جعبه دستمال کاغذی هم در کنار خود گذاشته است، اصلاً نگران نشوید و تصو نکنید که در حال مقایسه کردن شما با خواستگارهای قبلی اش است، سعی کنید به او ملحق شده و سوال کنید که چه چیزی در سرش می گذرد. دست یافتن به عمق افکار او، آن هم زمانیکه در حال مرور خاطرات گذشته است، شاید کمی دشوار باشد، اما بهترین زمانی است که شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد او و گذشته اش بدست بیاورید. با این تکنیک می توانید او را طوری هدایت کنید که اعتراف کند از زندگی فعلیش کاملاً راضی است. بهترین کاری که برای جلوگیری از ایجاد ناراحتی و غم زدگی می توانید انجام دهید، این است که با او صحبت کرده و اجازه دهید تا احساساتش را با شما در میان بگذارد. شاید در زمان انجام یک چنین کاری احساس کنید که در حال شکنجه شدن هستید، اما پس از اینکه او تخلیه روحی شود آنقدر به شما احساس نزدیکی می کند که بدون شک تبدیل به بهترین همسر دنیا خواهد شد.


  ایجاد گریه و زاری

  شاید مقوله گریه کردن و اشک ریختن برای تعداد بسیار زیادی از آقایون ناخوشایند باشد. همچنین تشخیص دلیل گریه های یک خانم نیز کار دشواری است. شاید در گام اول تصور کنید که هیچ کاری برای آرام کردن او از دستتان بر نمیآید، اما باید بدانید که شما بهترین کسی هستید که می توانید به او کمک کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دلیل ناراحتی او را پیدا کرده و با او اظهار همدردی نمایید.

  هر کاری که انجام می دهید، هیچ گاه به او نگویید که دلیل ناراحتی و بی قراری او اختلالات هورمونی و پیش قاعدگی است. به هر حال او تقویم دارد و متوجه همه این مسائل می شود برخوردی مناسب داشته باشید تا همه چیز خوب پیش برود.


  [SIGPIC][/SIGPIC]

  مقربان

 4. صلوات ها 13


 5. #3

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۹
  علاقه
  سخن حق - مطالعه-نوشتن
  نوشته
  884
  حضور
  23 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  6213  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است برای هر مردی بوجود بیاید، این است که همسرش به دلیل اختلالات هورمونی، شروع به گریه و زاری کند.
  سلام ودرود بر خواهر مریم

  بنده تاحالا ندیدم از آقایون متأهل کسی این مسئله رو از بزرگترین مشکل ها بدونه

  آخه اینقدر مشکلات متأهلین زیاد شده که مجالی برای پرداختن به گریه خانمها نیست

  الان یه سؤالی که برای متأهلین پیش میاد اینه که اگر همزمان هم خانم گریه کنه هم بچه چیکار کنند

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  البته نباید تصور کرد که دلیل ناراحتی و بی قراری خانم در یک چنین مواقعی تنها به واسطه اختلالات هورمونی ایجاد می شود و دلیل قانع کننده دیگری در ورای آن وجود ندارد.


  خدایی نکرده اون دلیل قانع کننده جلب توجه نباشه

  آنچه از جانب حقیر مورد استدعاست این هستش که خانم ها سالگرد ازدواج و تولدشون رو با گریه یادآوری نفرمایند.

  سورپرایز یه راه حل مناسب تره اینم یه راهکار خوب

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  باید توجه داشته باشید که در هنگام چرخه ماهانه، خانم ها نسبت به همه مسائل حساس تر می شوند و ممکن است به هر دلیلی گریه کنند. اگر احساس کردید که در مورد یک مسئله عکس العمل شدید نشان می دهد نباید به احساسات خشم آلود او دامن بزنید بلکه باید سعی کنید او را آرام کنید و با او اظهار همدردی نمایید. اگر در مورد یک مسئله خاص نظرتان با او یکی نیست، نباید اختلاف نظر خود را صراحتاً بیان کنید. پس از سپری شدن این دوران خودش به مرور زمان متوجه خواهد شد که واکنش نابجا از خود نشان داده و از یک مسئله کوچک برای خودش یک غول بسازد؛ اما به هر حال در آن زمان شما هیچ واکنشی نباید نشان دهید و فقط وارد بازی شده و در تیم او توپ بزنید. اشتباه نکنید: در این دوران با او مدارا کنید تا بعدها پاداشش را فرای آن چیزی که انتظار دارید، دریافت نمایید.
  این بخش رو کاملاً موافقم به هر موضوعی باید در وقت مناسب پرداخته بشه تامؤثر واقع بشه


  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  خانم ها از همان سال های ابتدایی زندگی خود به این نتیجه دست پیدا می کنند که مردها در زمان مواجهه با یک خانمی که در حال گریه کردن است، احساس بدی پیدا کرده و راحت نیستند و هر کاری که لازم باشد انجام می هند تا جلوی اشک های خانم را بگیرند
  امیدوارم عکس این مطلب هم صادق باشه

  چون ماهم بعضی وقت ها گریه می کنیم


  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها

  به دلایلی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توان نتیجه گرفت که تشخیص اشک های واقعی و دروغین از یکدیگر کمی مشکل است
  در واقع اشک تمساح و اشک انسان

  البته این مطلب که شما فرمودید همیشه صادقه . و تشخیصش واقعاً سخته
  به نکته بسیار ظریفی اشاره فرمودید. متشکرم

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  به هر حال اگر در اوایل رابطه خود قرار گرفته اید و نمی دانید که چگونه می توانید از صداقت او اطمینان حاصل کنید، باید خودتان را به طریقی از این موقعیت نجات داده و خودتان را از بحث خارج کنید و موضوع دیگری را برای گفتگو به میان بیاورید. این کار تنها واکنشی است که می تواند برای شما تضمین کند که او نه تنها از دست شما ناراحت نمی شود بلکه هیچ احساس بدی نیز نسبت به شما پیدا نخواهد کرد.


  اینم آموزش دور زدن یه خانم

  بزرگوار بهتر نیست برای اطمینان از صداقت این خانم خوشبخت(نامزد مذکور)ما آقایون هم صداقت به خرج بدیم. چون بعداً اگر جایی این مطالب رو خوندن و متوجه شدن امکان داره یه اتهاماتی متوجه ما تفلکی ها (آقایون) بشه.
  راهکار مناسب : بهتر نیست
  مثلاً عرض کنیم :
  عزیزم مشکلت چیه

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  به هر شیوه ای که شده نشان دهید احساسات او را می فهمید و پشتیبان و حامی اش هستید.
  با این بخش از بیاناتتون مخالفم به هر شیوه ای نباید این کار را انجام داد

  نظر شخصی بنده در مورد این موضوع:

  ببینید به اعتقاد بنده خانم های ایرانی به دلیل داشتن التزام دینی آنقدر مؤمن و متعهد هستند که مسائل و مشکلاتشون رو صادقانه به ما آقایون (تفلکی ها) بفرمایند.

  و فکر کنم صداقت در زندگی مهمترین چیز هستش
  مثلاً اگر با تاکتیک ها ی ذکر شده در بالا پی بردیم اشک ها خانم خدایی نکرده اشک تمساحه (غیر واقعی)
  اون وقت فکر می کنید آقا چه رفتاری می کنه


  یا علی
  ویرایش توسط قضاوت : ۱۳۸۹/۰۵/۲۳ در ساعت ۱۴:۰۸
  قضاوت :
  به نام خالق عشق ،* به نام تجلي عشق (انسان) ، *به نام دلتنگي و بي قراري عاشق ،* به نام پذيرنده ي عشق (انسان) ،* به نام خاكي كه عشق در آن بارور شد (انسان)، *به نام آنكه بار آسمان ها و زمين را بدوش مي كشد(انسان) ،* و به نام عشق و همه ي عشق آفرينان
  «قضاوت»
  «اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا»

 6. صلوات ها 7


 7. #4

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  علاقه
  عقاید اسلامی
  نوشته
  2,145
  حضور
  1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  190
  صلوات
  19282  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها
  سلام ودرود بر خواهر مریم :gol:  [size=3]

  اینم آموزش دور زدن یه خانم

  بزرگوار بهتر نیست برای اطمینان از صداقت این خانم خوشبخت(نامزد مذکور)ما آقایون هم صداقت به خرج بدیم. چون بعداً اگر جایی این مطالب رو خوندن و متوجه شدن امکان داره یه اتهاماتی متوجه ما تفلکی ها (آقایون) بشه.
  راهکار مناسب : بهتر نیست
  مثلاً عرض کنیم :
  عزیزم مشکلت چیه:gol:

  [size=2][color=black]
  با این بخش از بیاناتتون مخالفم به هر شیوه ای نباید این کار را انجام داد

  نظر شخصی بنده در مورد این موضوع:

  ببینید به اعتقاد بنده خانم های ایرانی به دلیل داشتن التزام دینی آنقدر مؤمن و متعهد هستند که مسائل و مشکلاتشون رو صادقانه به ما آقایون (تفلکی ها) بفرمایند.

  و فکر کنم صداقت در زندگی مهمترین چیز هستش
  مثلاً اگر با تاکتیک ها ی ذکر شده در بالا پی بردیم اشک ها خانم خدایی نکرده اشک تمساحه (غیر واقعی):nishkhand:
  اون وقت فکر می کنید آقا چه رفتاری می کنه


  یا علی
  سلام علیکم جناب قضاوت
  شما یه نگاهی به کتاب مردان مریخی زنان ونوسی یا کتاب نیاز زنها خواسته مردها بندازید
  عالم زن مرد یکی نیست
  زبانشون یکی نیست
  شما خیلی مواقع برای پیش بردن زندگیتون مجبورید بپیچید
  صداقت که عالیه ولی این بیت هر راست نباید گفت جز راست نشاید گفت رو مد نظر داشته باشید
  درباره صداقت خانمهای ایرانی هم انشالله صحبت خواهیم کرد ولی حداقل اینو بدونید که زندگی زناشویی به این راحتی که شما فکر میکنید نیست.کلی پیچ و خم داره
  یا علی

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  مقربان

 8. صلوات ها 5


 9. #5

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۹
  علاقه
  سخن حق - مطالعه-نوشتن
  نوشته
  884
  حضور
  23 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  2
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  6213  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  شما یه نگاهی به کتاب مردان مریخی زنان ونوسی یا کتاب نیاز زنها خواسته مردها بندازید


  سلام و درود

  این کتب رو نخوندم ولی اشخاص زیادی رو می شناسم که بدون خواندن کتب مذکور خوشبختن

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  عالم زن مرد یکی نیست
  زبانشون یکی نیست


  اینکه عالم زن و مرد یکی نیست و زیاد شنیدم و موافقم

  ولی زبانشون یکی هست .البته ممکن ملیتشون مختلف باشه اون موقع درست می فرمایید

  حقیر که جمالات و کمالات خانم های ایرانی رو با هیچ کدوم از این خارجی هایه بی دین و ایمون قابل مقایسه نمی دونم

  *****زن فقط ایرانی****


  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  شما خیلی مواقع برای پیش بردن زندگیتون مجبورید بپیچید
  به هیچ عنوان موافق این جمله نیستم

  خانم ها اگه پیچوندیمتون معترض نشین بعداً چون ظاهراً موافقید

  ببینید الگو برداری از امامان معصوم (ع) به نظر حقیر بهترین راه موفقیته.
  حالا شما بفرمایید آیا آن بزرگواران همسرانشون رو می پیچوندن.

  ای بخش از سخنان شما با آموزه های دینی ما سازگاری نداره پس تجدید نظر بفرمایید لطفاً.

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  صداقت که عالیه ولی این بیت هر راست نباید گفت جز راست نشاید گفت رو مد نظر داشته باشید
  ما این همه احادیث و روایت رو مورد صداقت رو بزاریم کنار بچسبیم به این شعره

  اگر شوهرتون در مورد مسئله ای صداقت نداشت بازخواستش نکنید چون طبع شاعرانه ای داشته و این شعر و الگویه زندگیش قرار داده


  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  درباره صداقت خانمهای ایرانی هم انشالله صحبت خواهیم کرد


  خدا بخیر کنه

  امیدوارم که در این مورد احادیث رو مبنی قرار بدهید.

  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  نقل قول نوشته اصلی توسط maryam نمایش پست ها
  ولی حداقل اینو بدونید که زندگی زناشویی به این راحتی که شما فکر میکنید نیست.
  کلی پیچ و خم داره


  راستش حقیر که عینک خوشبینی زدم حالا ببینم میتونید بشکونیدش یا نه

  با استعانت از خداوند متعال و الگو برداری از معصومین مثل ماشین ها ی مجهز به فرمان هیدرولیک() انشاء الله پیچ و خم های زندگی رو پشت سر می زاریم.

  یا حق
  ویرایش توسط قضاوت : ۱۳۸۹/۰۵/۲۴ در ساعت ۱۰:۴۱
  قضاوت :
  به نام خالق عشق ،* به نام تجلي عشق (انسان) ، *به نام دلتنگي و بي قراري عاشق ،* به نام پذيرنده ي عشق (انسان) ،* به نام خاكي كه عشق در آن بارور شد (انسان)، *به نام آنكه بار آسمان ها و زمين را بدوش مي كشد(انسان) ،* و به نام عشق و همه ي عشق آفرينان
  «قضاوت»
  «اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا»

 10. صلوات ها 2


 11. #6

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  علاقه
  عقاید اسلامی
  نوشته
  2,145
  حضور
  1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  190
  صلوات
  19282  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها


  :gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:سلام و درود:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::g ol::gol:

  این کتب رو نخوندم ولی اشخاص زیادی رو می شناسم که بدون خواندن کتب مذکور خوشبختن:mohabbat:
  سلام علیکم
  توی این عالم مثال نقص زیاد پیدا میشه
  مگه پدر و مادر من و شما این کتابا رو خوندن؟ولی خوشبختن
  بنده اون کتاب رو معرفی کردم خدمتتون که کمی با دنیای متفاوت این دو جنس آشنا بشید
  حالا شما نمیخوایید دست در جیب مبارک کنید اون دیگه جاش اینجا نیست  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها

  اینکه عالم زن و مرد یکی نیست و زیاد شنیدم و موافقم

  ولی زبانشون یکی هست .البته ممکن ملیتشون مختلف باشه اون موقع درست می فرمایید:nishkhand:

  حقیر که جمالات و کمالات خانم های ایرانی رو با هیچ کدوم از این خارجی هایه بی دین و ایمون قابل مقایسه نمی دونم

  *****زن فقط ایرانی**** :cheshmak:
  عجب
  شما یا دلتون شوخی میخواد یا واقعا آگاه به حرفای بنده نیستید
  یعنی واقعا نفهمیدید منظورم از تفاوت زبان چیه؟
  من که بعید میدونم

  خدا نصیب کنه
  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها


  به هیچ عنوان موافق این جمله نیستم

  خانم ها اگه پیچوندیمتون معترض نشین بعداً چون ظاهراً موافقید:khandidan!:

  ببینید الگو برداری از امامان معصوم (ع) به نظر حقیر بهترین راه موفقیته.
  حالا شما بفرمایید آیا آن بزرگواران همسرانشون رو می پیچوندن.:labkhand:

  ای بخش از سخنان شما با آموزه های دینی ما سازگاری نداره پس تجدید نظر بفرمایید لطفاً.  نه انگار میزان مزاح شما خیلی بالاست وگرنه بعید میدونم متوجه جمله بنده نشده باشید
  پیچوندن نه از اون لحاظی که بعضی از مردا توش حرفه ایند
  اولا بنده گفتم بپچید نه اینکه بپیچونید
  خیلی تفاوته
  یه کم فکر کنید اگر متوجه نشدید من در خدمتم
  و اما اون آموزه های دینی
  امیدوارم اینو که میگم کمک به درک مطلب کرده باشه(البته اگر دقیق نیست ببخشید)
  حتما شنیدید ماجرای اون روزی که شخصی میاد خدمت حضرت رسول و گزارش از یک خانه فساد میاره
  حضرت رسول(صلی الله علیه و آله)حضرت علی رو میفرستن اونجا و میگن هر کسی رو در حال گناه دیدی بیارش
  حضرت علی میرن و زن مردی رو در حال بدی میبینند.عباشون رو میندازن روشون و برمیگردن پیش حضرت رسول
  پیامبر میفرمایند چی شد پس؟حضرت علی میگن من کسی رو در حالا گناه ندیدم
  این یه جور پیچیدنه
  نه پیچوندن


  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها


  ما این همه احادیث و روایت رو مورد صداقت رو بزاریم کنار بچسبیم به این شعره

  اگر شوهرتون در مورد مسئله ای صداقت نداشت بازخواستش نکنید چون طبع شاعرانه ای داشته و این شعر و الگویه زندگیش قرار داده:khandidan!:

  نه کی گفته شما حدیث رو ول کنید
  جوابتون همون بالا
  قانع نشدید بفرمایید
  ولی حواستون باشه مسایل رو باهم قاطی نکنید
  علم منطق رو که یادتون هست؟
  نقل قول نوشته اصلی توسط قضاوت نمایش پست ها

  خدا بخیر کنه :nishkhand:

  امیدوارم که در این مورد احادیث رو مبنی قرار بدهید.  راستش حقیر که عینک خوشبینی زدم حالا ببینم میتونید بشکونیدش یا نه :khandidan!:

  با استعانت از خداوند متعال و الگو برداری از معصومین مثل ماشین ها ی مجهز به فرمان هیدرولیک(:nishkhand:) انشاء الله پیچ و خم های زندگی رو پشت سر می زاریم.

  یا حق
  هیچی بدتر از این نیست که نوع تفکرت لو بره
  طرف حتی اگر موافقت باشه برای اینکه روتو کم کنه میره توی جبهه مخالفت
  من چکار به عینک خوشبینی شما دارم؟
  خدا رو شکر که اینطور فکر میکنید ولی اگر کمی چشم و گشتون رو باز کنید و علمتون رو بیشتر بد نیست

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  مقربان

 12. صلوات ها 4


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۵/۰۴, ۰۰:۰۰ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود