فراترنالیسم...

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فراترنالیسم...

با سلام

ببخشید اگر این موضوع متعلق به این بخش سایت نیست. من تازه واردم.

همانطور که در اینترنت در حال جستجو درباره احکام دین بودم، به موضوع بسیار عجیبی برخوردم. گروهی به نام فراترنالیسم را یافتم که بنا بر فتوای آیت الله العظمی خوئی عشق پسر به پسر را شرعی می دانند! ابتدا سرچ کردم ببینم این آقای خوئی اصلاً کی هست، و دیدم که ایشان بسیار معروف هستند و جزو علمای بزرگ محسوب می شوند. بعد سرچ کردم نظر دیگر علما را درباره موضوع ببینم، ولی چیزی نیافتم. گوئی کسی اصلاً از وجود فراترنالیسم با خبر نیست! برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

http://www.fraternalism2000.blogfa.com/post-2.aspx

باورش برایم غیر ممکن است. چه طور ممکن است چنین عملی حرام محسوب نشود؟ البته آقای خوئی شرط لازم برای این کار را «عدم قصد شهوانی» ذکر کرده اند، ولی مگر می شود دو نفر عریان روی هم در یک تخت بخوابند و یکدیگر را ببوسند و قصد شهوانی نداشته باشند؟!

من از قبل با سایت شما آشنا بوده ام، و اکثراً زمانی که در مورد مسائل دینی سرچ می کنم به سایت شما بر می خورم. دلیل آنکه این مطلب را اینجا می گذارم این است که حس می کنم اصلاً این فتوا جعلی است، و از اینکه دیدم هیچ یک از علما درباره این موضوع صحبتی نکرده اند، گفتم شاید اصلاً به گوششان نرسیده است.

تا آنجاییکه می دانم در روایتی از امام صادق درباره حرام بودن لواط می پرسند و ایشان پاسخ می دهند که اگر این عمل مجاز بود، مردان از زنان بی نیاز می شدند و نسل انسان منقرض می شد، یا چیزی شبیه به این (از روی حافظه نقل قول می کنم).

کاری که فراترنالیست ها می کنند همان نتیجه را در بر خواهد داشت، پس با استناد به روایات مربوط به لواط، کار آنها هم قاعدتاً باید حرام محسوب شود. تازه، تا آنجا که می دانم مرد شرعاً نمی تواند مرد دیگری را از روی شهوت ببوسد... فقط می خواستم دلیلی که باور این فتوا برایم غیر ممکن است را بیان کرده باشم. مطمئن هستم که اگر در رابطه با این موضوع بیشتر فکر کنم و روایات مختلفی را بخوانم دلایلی بیشتری برای حرام بودن فراترنالیسم یافت خواهم کرد.

خواهشمندم که شما بزرگواران که در زمینه مسائل دینی متخصص هستید و احتمالاً با مراجع تقلید در ارتباط می باشید، درباره این موضوع تحقیقی کنید و حکم شرعی چنین ارتباطی را به اطلاع عموم برسانید تا جلوی انحراف احتمالی گروهی از جوانان گرفته شود.

با تشکر فراوان :Gol:

اینکه دیگه شک نداره برادر جان. مسلمه که جعلی و ساخته‌ی دست پلید استعماره. روح آیة الله خویی هم از چنین فتوای بی‌شرمانه‌ای خبر نداره!
خدا لعنت کنه منحرفینی رو که جامعه‌ی مسلمین رو هم منحرف می‌پسندند و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نمیکنند.

سلام و درود بر بینام آگاه

متن ابتدائی ادله را عنایت بفرمائید

متن سوال(سوال480استفتائات حزب برادری):با سلام…ما پسران حزب برادری…هستیم.

دراین زمانه به جهت مبارزه منفی و
اعتصاب همگانی علیه “زن سالاری و زن پرستی”ترک ازدواج نموده ایم..اما شهوت ما را رها نمیسازد و راه حلالی هم برای تخلیه آن
نداریم.

این دقیقا نص صریح قرآن در مورد توصیف قوم لوط است که به دلایل متفاوت از جمله دلیلی بسیار شبیه به همین با عنوان رها شدن از دست خواهشهای زنانه و اجابت آن و همینطور بحثی درباره تفاهم نداشتن در ادای خواهشهای مورد نظر مردان که قابل گفتن نیست.

این امکان ندارد جناب خوئی که مجتهد جامع الشرایط و مفسر قرآن هم بودند این مطلب را اسلا دریافت کرده باشد و جرات کنند چنین مطلبی را به ایشان بگویند با این ترتیب
و دوم اگر هم گفته باشند پاسخ ایشان بدون شک با اشرافی که به قرآن داشته اند عین نص صریح قرآن در مورد قوم لوط بوده و لاغیر.
یاحق

موضوع قفل شده است